• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky na začiatku tehotenstva. Ste tu také?

23. júla 2012 
Avila sme zo Štúrova. takže ešte horšie. Ale náš Aďo chodí do Levíc do špecialnej školy a je to super, najskôr sme to nechceli dovoliť lebo je to internátna ale potom nás presvedčili a urobili sme dobre naučili ho čítať, písať, počitať a všetko, je samostatný, ja by som vela vecí doma urobila za neho, ale teraz si robí všetko sám. Je to super a kôli tomu chodíme do Bystrice na genetické, lebo je to lepšie ako Nitra, tam aspon nehadzali vsetky deti do jedného vreca, ale ho aj vyšetrili a povedali, že bude šikovný.
27. jan 2010 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dydynka je to teraz strasne s tymi liekmi,viem ze ani niektore bylinky sa nemozu pit pocas tehu....

tremonti blahozelam a vitaj medzi tehulkami...
27. jan 2010 o 15:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no a ani syry z crivka jaj a ja mam rada bambino a cerstvy rozok.. nechapem preco sa to nemoze a ani pastety ani parky :frowning2: vse co lubim
27. jan 2010 o 15:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petka tak to som nevedela ako parky tak to hej ...ale pašteky a bambino konzumujem skoro každý den...nechápem prečo sa takéto veci nemôžu ...
27. jan 2010 o 15:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ako to, ze sa to nemoze?? :confused: ja uz som porusila aj syrik, pastetu aj parky :sweat_smile: ale tak raz za tyzden to snad neskodi... Ja sa zase vyhybam coca cole a kave, lebo som citala, ze kofein moze zosilit tehotensku nevolnost a ma to aj nejake nepriaznive ucinky na plod, tak neviem...
27. jan 2010 o 15:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ninka ja pijrem v pohode colu a aj kavu aj moja mamina jedla dokonca sos z kavy a kamaratkina mamina pila denne colu lebo n ato mala chut a nic sa nestalo a kamoske dala normalne colu proti nevolnostiam rannym a teda jej to aj zabralo,ja myslim ze by sa mohlo vsetko papat ale s mierov...ja tiez jedavam parky...
27. jan 2010 o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby aj ja jedavam parky,sice nie casto,ale uz som ich mala,,,,apasteky milujem,takze si myslim,ze sa nemame coho bat
27. jan 2010 o 16:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
peppe presne tak...myslite ze nase mamy sa tak obmedzovali???
27. jan 2010 o 16:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
urcite nie,jedli co chceli,vsak vtedy ine ani nebolo,nemohli si nejako extra vyberat,,,,takze parky im uplne vyhovovali
27. jan 2010 o 16:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vies ako v tehotenstve sa obmedzujeme,to sa nesmie a to sa nesmie a potom deti nemaju ziadnu imunitu...
27. jan 2010 o 16:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
presne tak,ja si pekne doprajem co chcem :wink:
27. jan 2010 o 16:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
elko dobrý postreh a čo imunitu a kolko alergíí
27. jan 2010 o 16:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ved to..ja papam vsetko teda okrem byliniek a take lebo moze byt ze to moze viac prekrvit niektore organy a vyvolat potrat ale pocula som ze lekar normalne jednej tehotnej dovolil denne 2 pohariky bieleho vina...
27. jan 2010 o 16:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky,kamilkovy caj mozem?
27. jan 2010 o 16:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maculienka skusim najst ten clanok kde to bolo o bylinkach...neviem ako je to s kamilkami,ale myslim ze by nemali skodit..
27. jan 2010 o 16:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby presne jedzme to co nam chuti. ja tiez si doprajem aj parky, aj pasteku mnam hlavne bôcikovu...hehe :grinning:
cigarety su podla mna ovela skodlivejsie ako kava a cola. a bylinky si myslim ze by nam nemali skodit.
27. jan 2010 o 16:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Xpetka bola som u lekara 2x, raz normal, v 6tt, na potvrdenie tehu a minuly tyzden, lebo som mala podozrenie na prechladnutie a aj sa to potvrdilo, vcera som si bola po receptik a lieky a uz beriem.
27. jan 2010 o 16:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
romini :slight_smile: :slight_smile: tiez si myslim ale s tymi bylinkami to neriskujem ked nemusim...
27. jan 2010 o 16:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby kedy sa chodi na 3 D ultrazvuk?
27. jan 2010 o 16:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
elko69 ty si sa vydavala uz tehu? lebo ja mam svadbu 20.3. a neviem ake saty si mam vybrat.
27. jan 2010 o 16:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak kolo 20 az 25tt,,aspon co ja viem
27. jan 2010 o 16:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cau pepppe dlho som tu nebola bo som mala vela prace. takze to budeme nejaky 6 m. tehu.
bola si uz na poradni na ktorej bolo vidiet pohlavie? pred 2 tyzdnami som bola som v ruzinove a tam mi doki kontroloval babo z kazdej strany a priblizil si ho na ultr. a videl mu pipika medzi nozkami. tak uvidim co mi povie moja dr.
27. jan 2010 o 16:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky,,,ja som bola len na poradni pred dvoma tyzdnami a to mi sono nerobili,na to idem az 18februara,takze hadam aj pohlavie zistime,,a to tamm vsetko kontrolovali?heh mozno aj spolu rodit budeme,skoro rovnaky termin mame, :grinning:
27. jan 2010 o 16:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no presne tak ved kazdy si da co mu xuti..to som citala tu na nete na koniku o yuch syroch a pastetach a parky ved tie som mala aj na veceru ked som lezala na rizikovom...pasteky sme nemali len maslo lekvar..tak neviem.. a pepsicolu pijem aj ja predtym som nepila ale teraz mi xuti a sa mi dobre grgne po nej :slight_smile: aj moja kamoska cele tehu pila len coca colu ine jej nechutilo..no a mojej mame to odporucali proti nevolnosti pit coca colu a presli jej..
takze ja si dam vsetko okrem cigariet a mastnych a vyprazanych jedal a ked uz mam chut na niaky xlebik vo vajcku tak si riadne vyutieram olej do servitky aby nebol taky mastny no ale sem tam nezaskodi zas nemozme tie deti rozmaznavat :slight_smile:
27. jan 2010 o 16:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a neroby sa 3d skor?? okolo 15 16tt?? a 4d az po 20tt??
27. jan 2010 o 16:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to bol nas znami tak mi nebolo dobre a moja dr. mala dovcu akurat tak manzelik buduci to vybavil u neho. a vsetko mi pozeral. aj nozku som videla aj prstiky akoby boli zabalene v takej blane. aj srdiecko som pocula. samozrejme ze som plakala od stastia...

xpetka1x to ti neviem povedat ale ja uz som 17tt a nic take mi este nerobili.
27. jan 2010 o 16:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja si mylsim,ze az po 20tt,,,,noo krasa,uz aby som aj ja videla babo,a co aj svadbu chystate?my hej,mame ju 10aprila,sa nam to pomali blizi :grinning:
27. jan 2010 o 16:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
romini nie ja som sa vydavala uz pred 2,5 roka... :slight_smile: ale tak zalezi od postavy tvojej ci mas uz velke brusko alebo nie,ale videla som nevesticky v krasnych satoch aj s bruskami,take to bolo chutne,take male bruska ked tam vytrcali :D a na 3D??zevraj okolo 20 az 26 tt ale mna dali na 22. tt a to ma chcel dat az na 24.tt takze neviem...

xpetkax no robia sa dva zevraj 3D ultrazvuky..prvy medzi 13-16 tt ako ty vravis,ale niesom ista aten druhy az po 20 tt...ale jako na ten prvy malokto chodieva...
27. jan 2010 o 16:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to ti urobia az ked sa objednas stoji to okolo 50eu.. neni to povinne
27. jan 2010 o 16:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok