Mamičky na začiatku tehotenstva. Ste tu také?

dydynka
3. nov 2009

ahojte baby,,v kazdej teme su tehulky co uz budu pomaly rodit tak dufam ze sa kumne pridaju take co su len na zaciatku ako ja:D

elko69
27. jan 2010

no ved viem a ja som si to dala az na ten 2. termin takze az po 20 tt a to ma caka teraz 15.2. som uz objednana..strasne sa tesim ked uvidim drobca mojho

pepppe
27. jan 2010

no a co ta to elko vynde??aj ti kazali nieco doniest:?

avila
27. jan 2010

Monci, asi je to vzdy tazke zvolit pre take male dieta internat... Ale je to vzdy ine, ked sa im venuju odbornici takmer 24 hodin denne ako 5 hodin, a trosku sa prestrihne pupocna snura 😉

Baby, ta pasteta a syry- neodporucaju sa len plesnive a to z dovodu vysokeho rizika vyskytu listerie, co je bakteria nebezpecna o.i. pre tehulky. O parkoch som nepocula, vsak ked sa dobre uvaria... Inak, ak ste zachytili, v minulych dnoch nasli v Lidli tvarohove syrecky, ktore mali v sebe listeriu. Som sa normalne zlakla... bo v Lidli som kupovala stale jeden syr... No ale to by clovek musel chodit s minilaboratoriom 😀

Ste sa bavili o kave... ja ju nepijem a snazim sa vyhybat aj kolovym napojom. Aj ked mi aj lekari (rozni) povedali, ze 1 za tyzden nemoze uskodit. Ja som bola silna kavickarka a priserne sa bojim hyperaktivity...

elko69
27. jan 2010

pepppe no hovoril ze 40 eur a kazal iba uterak ze DVD mi tam daju....to idem do toho Hlohovca...

avila kludne si daj kafe aj aj som spociatku sa bala ale teraz pijem denne niekedy jednu a niekedy za tyzden tak 2_3 jak mam chut ,j asi vzdy robim nescu s mliekom alebo teraz to 3v 1 a tiez mliecko pridavam..ja myslim ze to neuskodi,ani kava ani cola uz sme tu o tom myslim pisali...

pepppe
27. jan 2010

aha noo tusim aj tu v nitre je za 40,som pozerala,ze ci pojdem abo nie,stale som neni rozhodnuta.....ale asi hej... baby aj ja pijem kavu ale len v praci,doma ju nepijem vobec,v praci preto aby som tam nezaspala nahodou 😀

avila
27. jan 2010

Ked sme pri tom spani, dnes som v robote schrupla asi pol hodku 😀 Ja za to nemozem... Baby, asi potrebujem nejaku dovolenku...

xpetka1x
27. jan 2010

baby kukali ste spravy?? v blave co dolamali tomu novorodencovi rebra aklucnu kost.. to je hroza a pred tym dve malade rodicky zomreli.. aj moja kamoska rodila v ba a malej dolamali rucicku ked ju vyberali ☹ potom aby sa clovek nebal

lutsine
27. jan 2010

Ahojte, ja som dnes mala strasny den, hrozne som sa dnes rozculila, kolegyna ma tak vytocila,ze som sa neovladla a poriadne som jej vynadala....dufam,ze na babo to nemalo zly vplyv a ze bude dobrucke. co ste vecerali? my sme mali horucu cokoladu,doma pripravovanu z vlastneho receptu so slahackou, potom som si dala este jogurtik....a vy aky ste mali den?

lutsine
27. jan 2010

AVILA pridala som aktualnu foto mojho bruska,ty mas vacsie?

dydynka
autor
27. jan 2010

ahoj lustine,,no ja som mala celkom fajn den,,a na veceru som mala hranolky s tatarkou 😀

inak baby uz sa vam stalo ze ste sa poriadne zlakly? mne hej a neviem ci to neublizi babetku,,

avila
27. jan 2010

Ahojky zenusky,

Lutsine, pridala som aj ja foto, aj nasej papulky, no uz teraz je to model/ka 😉 Inak ja mám trosika pevnejsiu stavbu 😉, hlavne teraz 😀

Ja som mala 2 cerealne zemle s morcacou sumcickou a syrikom a litrom caju, mnam 🙂

Baby, ja sa tiez snazim nerozculovat, aby aj babatko bolo kludne, ale vsak da sa? Ja viem, ze da... Ale ked ja byvam taka nervozna a uvedomim si to prilis neskoro...

dydynka
autor
27. jan 2010

no baby moje mimco si robi asi disko v brusku ,,dneska sa naramne vela pohybuje :d je to zlate citit 😀

elko69
28. jan 2010

dydynka ahoj no zlakla som sa uz riadne ked som sa mynule smykla aspadla na zadok...tak som sa zlakla az mi slzy vyhrkli tak dufam ze to neublyzilo mimcu...

dydynka
autor
28. jan 2010

no myslim ze nie,,,len ked sa zlaknes nicoho na tele sa nedotykaj 😀 elko odkial si?

elko69
28. jan 2010

ja som z Trnavy a ty???

dydynka
autor
28. jan 2010

ja zo šenkvic ...

elko69
28. jan 2010

tak to budes rodit kde??

dydynka
autor
28. jan 2010

no asi na kramaroch,,,

elko69
28. jan 2010

no mozno budeme narovnako v porodnici aj ked kazda asi teda v inej :D

dydynka
autor
28. jan 2010

no hej,,ak mi vyde termin tak ako mam pisane tak budem rodit den pred meninami mojho draheho a mojho svokra 😀 budu mat pekny darcek 😀

jeiny
28. jan 2010

ahoj elko, ahoj dydy

ako sa mate?

dydynka ako hrdlo? co si si nakoniec na to dala?

dydynka
autor
28. jan 2010

ahoj jeiny,,,no kasel uz neni taky suchy takze sa uvolnuje,,no kazdu noc mam zachvat kaslu,,,v lekarni mi nato dala septisan..

elko69
28. jan 2010

ahoj jeiny :D

dydynka
autor
28. jan 2010

baby aj u vas snezi? ja som sa teraz pozrela z okna a hroza,,,nemam rada sneh,,nech uz je leto,,

lutsine
28. jan 2010

aj u nas na vychode snezi.....zacalo o pol osmej a doteraz vskuse snezi..... 😠

elko69
28. jan 2010

no veru snezi ako sprosteeeeeeeeeeeeeeeeeee ☹ uz by to mohlo skoncit konecne...

jeiny
28. jan 2010

aj mne je uz o kusok lepsie...mne na kasel dala lekarka hedelix a v lekarni ma zmiatli ze hedelix nemozu tehotne a dali mi tam mucosolvan kde ked som si citala pribalovy letak tak tehotne po I trimestri po porade s lekarom...zajtra idem do Trnavy aj na poradnu tak kuknem v lekarnach tam...

ahoj elko ty si v praci ci mas volno?

no aj tu snezi, manzelik rano ledva odhrabal auto:o) ale zas nemrzne, tak nemusel oskrabkavat polhodku skla od namrazy..ma to aj svoje vyhody

dydynka
autor
28. jan 2010

bojim sa chodit pesi aby som sa nesmykla,,

elko69
28. jan 2010

jeiny ja mam uz 4 dni dovolenku a zajtra uz idem asi do prace...a ty si odkial??komu chodis gynekologovi??

dydynka no veru a to idem vecer na jednu akciu a v cizmach..este ze pojdeme autom :D

dydynka
autor
28. jan 2010

no ja mam cizmy na vysokom podpetku tak ich moc nenosim teraz,,iba ked idem autom,,,