Mamičky na začiatku tehotenstva. Ste tu také?

dydynka
3. nov 2009

ahojte baby,,v kazdej teme su tehulky co uz budu pomaly rodit tak dufam ze sa kumne pridaju take co su len na zaciatku ako ja:D

elko69
28. jan 2010

no ked na nu nastupis a ja mam nastup az 13. maja takze asi az v juni ju dostanem..

dydynka
autor
28. jan 2010

aha ...no ja si idem asi spravit nieco normalne na papanie bo tie chipsy ma moc nezasitili,,

elko69
28. jan 2010

no veru chod lebo babo potrebuje teraz...

avila
28. jan 2010

Baby, ja zase v robote... Tak by som spala zase a ten snech mi nerobi lepsiu naladu, mam ist 20kilakov autom tam aj spat, tak dufam, ze si cestari pohnu. Inak, my sme mali dnes aj namrazu na oknach, ale skrabal muzik.

Ked je zmluva na dobu urcitu, nemusi ju zamestnavatel predlzit, i ked je zena tehu. Je v pol rocnej ochrannej lehote, tot vsio. Budem drzat vsetky palce 🙂

Baby, ranajky? Mne uz zachvilu bude zaludok nastaveny na obed 😀

ivka1984
28. jan 2010

ahojte kocky mozem sa pridat? no ako to tak sledujem tie tyzdne vam tu naskakuju ja som o par tt teda pozadu ale tak hadam nevadi .... avila no ja som tiez v robote a spanok na mna lezie 😖

elko69
28. jan 2010

ivka vitaj,neboj ked sme tu my zacinali tiez sme boli cca v tom tt ako ty :D

ivka1984
28. jan 2010

dakujem no super 🙂 ale tak hadam sa dopracujem aj k tym tzdnom kde ste treaz vy.... jaj tak sa mi nic nechce potrebovala by som teraz postielku lahnut a spinkat 😀

elko69
28. jan 2010

no to poznam tie prve tt boli take ze som pokazde ako som prisla z prace lahla ana hodinku,dve zalahla a vecer mi nerobilo vobec problem znova zaspat :D uz teraz som nen az taka unavena,neviem ako ostatne kocky tunak..

vierkaha
28. jan 2010

Ahojte kočky, ale ste tu toho zase popísali 😀 asi sem budem musieť kuk častejšie.
Pepe len si daj pozor ak by ti nepredĺžil zmluvu, aby si mala uhradené všetko poistenie a hlavne zdravotné, lebo pokiaľ nemáš 12 mesiacov v kuse platené zdravotné poistenie tak ti potom nedajú ten príspevok pri nerodení dieťaťa tých 25000,- . Čo sa týka úradov a získania info od nich tak ja mám takú skúsenosť zo soc. poiťovne, že keď som sa bola informovať za akých podmienok by som mala nárok na materský príspevok a potom a aj na te zvýšený príspevok tak mi pani pri okienku povedala ( a dosť arogantne, že na čo mi to je keď ešte nemám resný termín pôrodu) je pravda že som nemala ešte tehu knižku, ale čo ju to malo čo trápiť no nie? 😠
Slovenské úrady fakt niekedy stoja za to 😀

miskahryzka8
28. jan 2010

ahojte tehulky na zaciatku 🙂 , prosim vas, ked ste boli prvy krat u dokiny, videla vam hned v dutinke aj mimi? A kt. ste boli tyz. a den? Lebo ja som bola vcera 6+4, prvy krat u dokiny a videla len dutinku bez mimi a povedala, ze je to OK, ale ja som z toho nervozna ☹

ivka1984
28. jan 2010

no vierka nase urady su naozaj uzasne a ochotne... no elko hadam ma ta ospalost prejde... mishka a teraz mas ist kedy na sono? ja som bola v 7 tt a uz videl aj bijuce srdiecko tak ale ak ti dokina povedala ze je to ok tak sa neboj... raz som citala co sem pisala jedna kocka a ze jej povedali ze v 7tt este nemusia vidiet bit srdiecko a o nejaky tyzden na to uz to bolo v pohode ...

lutsine
28. jan 2010

🙂 ja tiez pracujem.....

elko69
28. jan 2010

miska ja osm nevidela nic lebo mal len on zapnuty ultrazvuk a obrazovku teda,len mi povedal ze tam je jasna gravidity vidiet a to som bola v 6 tt takze tiez len povedal ze tam nieco vidi a potom az na dalsom sone som videla ten nas zazrak...

ivka prejde a ked nie tak si kludne pospi ked budes moct ved si tehula a potrebujes to...

ivka1984
28. jan 2010

no v praci o tom nik nevie este 🙂 tu sa mi spat akosi neda... ale doma si to vzdy vynahradim priatel uz len kruti hlavou 😀

elko69
28. jan 2010

no este im to nemusis hovorit,ja osm o tom povedala az v 12-13 tt...ked som amal to najhorsie obdobie 3-mesacne za sebou...

ivka1984
28. jan 2010

ale ved ja to planujem az tak v 15-16tt naco budem drazdit 🙂 najblizsie ma caka svadba to budem v nejakom 20 tt tak mozno nejaky mesiac predtym

elko69
28. jan 2010

waw tak super!!zavidim tu svadbu!!aj ja by som sa este aspon raz chcela vydat teda za toho isteho samozrejme :D

ivka1984
28. jan 2010

🙂 no chceli sme to stihnut este ked to nebude hadam az tak velmi velmi vidiet

elko69
28. jan 2010

no v 20 tt to uz asi bude trosku vidno ale len troskua to nevadi :D nevesticky s bruskami su chutne... 😉

miskahryzka8
28. jan 2010

ivka zatial mam ist v pondelok na krv, dalsie sono neviem este kedy, no ale moja dokina videla len dutinku, babo vobec, srdiecko uz vobec nie..., povedala, ze teraz zalezi ako bude rast...

elko a potom si kedy bola na dalsom sone 🙂 ?

simonka28
28. jan 2010

ahojte kocky 🙂 som bola vcera na poradni,to nase male stale kdesi utekalo 😀 tripletest v pohodke tak uz nech rychlo prebehne ten cas a je vonku.boze u nas snezi,ze asi zapadneme snehom,zima jak v ruskom filme ☹

elko69
28. jan 2010

miska az v tom 12 tt tusim....a teraz idem 9.2. az

simonka28
28. jan 2010

elko nehovoril ti doktor ete pohlavie ale neces vediet?

elko69
28. jan 2010

este mi nehovoril az teraz na sone...

miskahryzka8
28. jan 2010

elko, no tak dlho 😕 , tak snad ma da skor dokina na sono 🙂 , drzim palce na sono, aby dopadlo podla tvojich predstav 🙂

elko69
28. jan 2010

miska dakujem no nejkao tak to vyslo,neviem oreco tak neskoro ale hlavne je ze predsa len bude :D :D

rubinka
28. jan 2010

Ivi ja som tiež brutál unavená, ked si poobede nepospím tak nevydržím kukať film o ôsmej lebo som hotová.

ivka1984
28. jan 2010

no ked to bude trochu vidno tak mi to nevadi aj ked viac ja to prezijem... uz sa na toho drobceka aj tak velmi vsetci tesime... no rubi lenze ja ked pridem o pol 6 o 6 domov tak hodinku a pol posedim niekedy ani to a uz zalomim...no co uz

dydynka
autor
28. jan 2010

tak ja som si nakoniec spravila pizzu na obed,,,no bolo tam nieco dost stiplave 😠 ma palia usta teraz

xpetka1x
28. jan 2010

miska no tebe urcite urobi sono pokila ti neividi srdiecko a mimi.. teraz ti zobere krv a podla nej zisti ci si tehu a aku mas hladinu hcg ci ti stupa tak ako ma cize kazdy druhy den sa zdvojnasobi.. ja som bola teraz na son podla poslednej menses presne 6tt 0 dni a bolo vidno mimi aj akciu srdiecka...ale podla sona mi doku povedal ze to je nie 6tt ale polovica 5tt... ked som bola pred tym na sono s druhim bejby v 6tt bola tiez len dutinka malinka ale bez srdiecka o tyzden neskor uz bolo vsetko aj srdiecko... ale potratila som po 2 tt.. ☹ cize v niakom 9 tt ☹ .. teraz je zatial vsetko ok aspon to tak citim 🙂