Mamičky na začiatku tehotenstva. Ste tu také?

dydynka
3. nov 2009

ahojte baby,,v kazdej teme su tehulky co uz budu pomaly rodit tak dufam ze sa kumne pridaju take co su len na zaciatku ako ja:D

elko69
31. jan 2010

dobre ranko teda dobry den uz :D

xpetkax ja som kupila normalnu v ikei...ja mam cierno hnedy nabytok a bielo hnedo kavovu stenu a oranzove doplnky takze ja som kupila čiernu klasicku komodu a teda este jednu v tej istej farbe mam vyhliadnutu ale taku nizsiu od tejto co mam...

dydynka
autor
31. jan 2010

halo babule,,,nemate nove foto bruska? ja si tam po obede neskor jednu prihodim 😀 dneska som sa vazila a s tych troch schudnutych kil som nabrala dve spet,, 😀 aspom nieco

elko69
31. jan 2010

dydynka no konecne v 5 mesiaci je nacase aby si pribrala....

dydynka
autor
31. jan 2010

no ved aj ja som si hovorila,,,,

elko69
31. jan 2010

no ja uz min mam uz 3 kg sak uvidime teraz ked pojdem na poradnu...

simonka28
31. jan 2010

ahojte maminy 🙂 co uz ste po obede?ja som sa tak dojedla,ze ledva tukam do klavesnice 😒

elko69
31. jan 2010

aj ja a teraz este kafco,teda 3v1....a moze fakt prasknut..hehe

simonka28
31. jan 2010

ja som zasa presla na normal uz mi neska nechuti.no max.2za den.som mala 3mesiace odpor k nej tak teraz sa jej neviem dopit 😝

elko69
31. jan 2010

ja tiez zo zaciatku som sa kave vyhybala ale teraz si ju dam,sice taku dost mliecnu ale dam :D

simonka28
31. jan 2010

skor take kakavko 😉 elko a kolko tak stoji komody v ikei?

elko69
31. jan 2010

no ja som tu co mam kupila za 80 € a teraz co chcem tu mensiu tak tu tam maju za 20 € tusim a este som si teda objednala navyse aj zasobnik na plienky ktory sa da zavesit na stenu alebo postielku takze nejake mesto este ziskam tym :D

elko69
31. jan 2010

http://www.ikea.com/sk/sk/catalog/products/7005... tuto mam uz doma a este idem kupit tuto http://www.ikea.com/sk/sk/catalog/products/5016... a na tu si chcem dat aj prebalovaci pult...a ten zasobnik na plienky mam v albume...

pepppe
31. jan 2010

janina,termin mame 10aprila,cize sa to uz blizi 😉

simonka28
31. jan 2010

elko pekne.a maju take vacsie tie sufliky?

elko69
31. jan 2010

no podla mna su dost hlboke,mozem ti to premerat ak chces....teda zatial pohoda s vecami...

simonka28
31. jan 2010

nemusim moja.kukan na stranku.musim draheho nahovorit na nakupy 😉

elko69
31. jan 2010

ono ked tam pojdete tie skrine su tam vystavene a zlozene takze neni problem...jakoze ja kupim este tu mensiu komodu a to uz bude hadam stacit pre babo,sak ked mu budu nejake vecicky uz male tak ich odlozim do igelitov a poschovavam do posteli alebo kam,sak este sa mozno zijdu,ne?no ja osm to odmerala a na dlzku ma jeden suflik z vnutra 71 cm, hlbku 15 cm a sírku 43 cm

pepppe
31. jan 2010

elko a kde ste kupili ten zasobnik na plienky,drahemu sa to strasne paci,ze ci je to niekde aj na nete

simonka28
31. jan 2010

ja som tiez mala malemu len jednu taku veliku komodu a vzdy som si potridila co bolo uz mala a popchala do vriec do postele.no a teraz ma caka,ze to budem musiet povytahovat 😉

elko69
31. jan 2010

pepppe tu mas link....http://drobcekovia.sk/index.php

pepppe
31. jan 2010

dakujem,idem kuknut 🙂

xpetka1x
31. jan 2010

baby tie komady pekne ale su lepsie take po dlzke otvaracie a tam policky lepsie sa hlada aj vyberaju veci..mne sa z hentych vasich zle vyberalo a stou po dlzke som spokojna a mam priesvitne sklo na vrchu tak si kukam uz s postele co jej obleciem

elko69
31. jan 2010

xpetkax pockaj ako po dlzke otvarat ved aj ja ked ju otvorim tak tu dlhsiu cast mam pri sebe tiez a hned vidim vsetky vecicky co tam mam....ci ty myslis jako normalnu skrinu vysoku a tam policky???taku mam aj ja ale pre nase veci taku vysoku az po plafon...

dydynka
autor
31. jan 2010

halo baby dala som novu foto bruska do albbumu,,,len sa mi nejak nezda ze mi sa omoc zvecsilo 😀

elko69
31. jan 2010

no ale 14 a 19 tt su rozdielne rastie ti to uz pekne len kazda mame iny typ bruska :D

dydynka
autor
31. jan 2010

no tak to hej,,rastie,,,preto musim ist tento tyzden do bratislavy si ist kupit tehu gate... 😀 vsetky moje ma uz tlacia 😅

elko69
31. jan 2010

no veru bez a kupuj lebo nesmies uz tlacit brusko v nohaviciach ktore su ti uz male... 🙂

dydynka
autor
31. jan 2010

ty nemas novu foto bruska? bolo by na case :D

simonka28
31. jan 2010

kocky pali vas uz zaha?

dydynka
autor
31. jan 2010

mna este nie 😅