Mamičky na začiatku tehotenstva. Ste tu také?

dydynka
3. nov 2009

ahojte baby,,v kazdej teme su tehulky co uz budu pomaly rodit tak dufam ze sa kumne pridaju take co su len na zaciatku ako ja:D

dydynka
autor
10. nov 2009

no hej ved uvidim ci mi to pomoze ,,ak nie tak pojdem doktorke,,svokor mi kazal urobit si vitaminovu bombu tak si ju robim,,neni to take zle :D

mojalili
10. nov 2009

drzim palce Dydynka, aby si sa cim skor uzdravila 😉

dydynka
autor
10. nov 2009

dakujem,,dufam ze to dlho trvat nebude 😀 😀

janka1302
10. nov 2009

Ahoj baby, pripájam sa do vášho klubu čerstvo tehotných....som v šiestom tt. 🙂
je to moje prvé tehotenstvo.
Dydynka radšej fakt zájdi k lekárovi, nič tým nepokazíš. Ja som už tri týždne na PN - najprv chrípka a teraz zápal
priedušiek. Tiež som si myslela, že to prejde. ☹

irsina83
10. nov 2009

dydy cod radsej lekarovi ked sa ti to zhorsuje. 😉

dydynka
autor
10. nov 2009

dakujem vam baby za radu,,zajtra tam asi skocim a uvidim co mi povie,,a janka tak vitaj medzi nami 🙂 😉

janka1302
10. nov 2009

ďakujem.... 😀

janka1302
10. nov 2009

inak baby aj vy máte také hrozné nevoľnosti...u mňa je to katastrofa 😖 😖

dydynka
autor
10. nov 2009

janka mne byvalo strasne zle ale uz mi to nejako prechadza a neni mi tak hrozne,,co som velmi rada 😅 uz ani prsia ma tak nebolia

kika99
10. nov 2009

ahojte. Mozem sa k Vam pridat? Som na zaciatlu tehu, tak snad to vyjde..

janka1302
10. nov 2009

tak to by som brala....mne je stále veľmi zle, len dúfam, že to skoro pominie, lebo fakt neviem ako pôdem o týždeň do práce 😖

dydynka
autor
10. nov 2009

mno hej mne to tiez nebolo prijemne,,musela som lezat aby mi vobec bolo o nieco lepsie,,ale cim dalej tym mi je viac lepsie,,hlavne ked sa najem :D

kika99
10. nov 2009

dali ste sa niektora zaockovat proti chripke? Su toho plne media a zevraj je to bezoecne aj pre tehulky, ale nejak tomu neverim..Aky mate na to nazor?

dydynka
autor
10. nov 2009

no kika ja neviem ci by to pomohlo aj tehulkam ked mame imunitu oslabenu, tak neviem,

janka1302
10. nov 2009

U mňa je jedno či alebo čo zjem, aj tak to všetko ide von. Neudržím v sebe ani vodu, už som len na nutridrinkoch na predpis. 😢
Inak ako to vzali vaši manželia príp. partneri? Ten môj si odkladá všetky fotky zo sona, fakt sa veľmi teší.

kika99
10. nov 2009

ja mam tiez t tohoobavu, tak to asi necham tak a budem sa dopovat vitaminmi a ked zdravotny stav dovoli, tak sa budem pohybovat na cerstvom vzduchu.
No janka, ja mam za sebou este len jedno sono, to tam teda este nebolo nic moc vidiet, len taku velku ciernu gulku..tak snad bude vsetko ok.

dydynka
autor
10. nov 2009

no moj partner sa velmi tesi,,tiez si ce zaramovat vsetky foto zo sona :D no ja som zatial vracala iba raz a to kvoli tomu ze mi nesadla pizza..

kika99
10. nov 2009

mne je zatial ,,len" tazko od zaludka. Ked som hladna je mi zle, ked sa najem je mi zle..Tak sa snazim jest po malych davkach a casto..to mi pomaha

janka1302
10. nov 2009

Ja by som sa asi zaočkovať nedala. Očkovanie ti nezaručí, že chrípku nedostaneš. Stáva sa, ak má zaočkovaná osoba slabšiu imunitu, že práve z očkovacej látky chorobu dostane.

janka1302
10. nov 2009

Ja mám už tri fotky, tiež tak nič nevidím iba nejakú čiernu guličku. Ale kvôli chorobe chodím teraz k lekárom ako na klavír. sono mi robia každý týždeň, aby mali odsledované či a ako to rastie.

kika99
10. nov 2009

aha, ja mam ist na kontrolu bud. tyzzden v pondelok, tak snad male rastie a uz bude nieco malicke vidiet.
a ked Ti jetak strasne zle, nemala by si chodit na infuzie?

janka1302
10. nov 2009

zatiaľ pijem nutridrinky, je to náhrada stravy. Beriem duphaston proti potratu, bio-folic a stále ležím. 😒

kika99
10. nov 2009

duphaston beriem aj ja. Je to pre istotu, lebo moje prve tehune dopadlo dobre. Ale verim, ze vsetky tazkosti Ti pominu a ze potom si uz budes tehu iba uzivat 🙂 Drzim Ti palce!!! 😵

pepppe
10. nov 2009

ahojte,tak uz to mam potvrdene,cakame prirastok s priatelom 😉

kika99
10. nov 2009

gtaulujem pepppe 😵 😵 😵 a zelam prijemne tehulkovanie. a robil Ti sono? videla si tam nieco?

janka1302
10. nov 2009

v to dúfam aj ja. 😀 😀 😀
Viem, že bude všetko v pohode, len treba trošku vydržať....
Už sa teším, keď budeme zariaďovať detskú izbu a kupovať výbavičku. Ale na to sa tešíme asi všetky, nie? 😉

kika99
10. nov 2009

😵 no jasne 😉

pepppe
10. nov 2009

nooo tak robil mi sono a videl tam nieco....ale ze to je este malinke,za mesiac mam dojst a mi uz da tehotensku knizku,jupiiiiiiiiiiiiiii🙂)

kika99
10. nov 2009

tak super, gratulujem este raz 😵

janka1302
10. nov 2009

pripájam sa....gratulujem 😀 😀 😀