Mamičky na začiatku tehotenstva. Ste tu také?

dydynka
3. nov 2009

ahojte baby,,v kazdej teme su tehulky co uz budu pomaly rodit tak dufam ze sa kumne pridaju take co su len na zaciatku ako ja:D

lulu4
5. feb 2010

kočky nadherne fotecky mate zo svadby, je velmi dolezite ked mate na svadbe ludi, ktorych mate radi a ked je dobra zabava a obe ste boli krasne nevesticky

romini
5. feb 2010

pepppe a odkial mas popolnoocne saty??? ja stale este cakam kym mi narastie brucho aby som sa do nich pak zmestila. vsak daj foto dievca nech vidime aka budes paradnica.

🙂 🙂 🙂

a co sa tyka nas, my mame hotel zajednany, aj kameramana,aj DJ, aj cigansku hudbu mame objednanu. aj oznamka uz mame aj pozvanocky, ja vyzdobu aj kyticu uz mam. taktiez kadernicku aj vizaz len saty mi chybaju.
a vsetky saty v nicol co som sa informovala stoja 600 euro pozicovne. ako co sa zblaznili??

andreaerdna
5. feb 2010

Tak to je riadna pálka za tie šaty. Za požičanie!

elko69
5. feb 2010

no baby boli ste veru krasne nevesticky 🙂

lulu4
5. feb 2010

romini: Nicol je znamy tym ze su najdrahsi skus ine salony menej zvucneho mena a maju tiez mnoho peknych siat.... inak mozem sa ta opytat kde si dala robit svadobne oznamka? lebo to teraz riesim a neviem kde ich dat robit a za dobru cenu

drakvak
5. feb 2010

Kiwi82: V pondelok idem do poradne a opýtam sa na ten Anopyrin gynekologičky. Myslím si, že moja hematologička bola dosť neistá v rozhodovaní ako mi liečiť antifosfolipidový syndróm. Keď som sa jej opýtala, či ako žena-matka by brala v tehotenstve Anopyrin, tka začala habkať niečo v tom zmysle, že som ju ovplyvnila a že si to cez víkend ešte pozrie atď. a že aj ich v škole učili že sa Anopyrin v tehotenstve nemá dávať. Tak potom dôveruj lekárovi, keď je sám na pochybách. Ja nevidím opodstatnenie brať okrem injekcií Clexane aj Anopyrin. Nemám za sebou žiadny potrat ani problémy s otehotnením, mám zdravú 13-mesačnú dcéru a túto diagnźu mám zrejme už dlhšie (aj v 1.tehotenstve), len až teraz sa to zistilo. Chápem, že to nesmie zostať úplne bez liečby, ale injekcie podľa mňa by aj mohli stačiť, keď si ich mám pichať denne. Sorry, že vás tu takto zaťažujem mojimi zdravotnými problémami, len mi to trochu pokazilo radosť z bezproblémového tehotenstva, tak hľadám spriaznené duše, ktoré ma potešia a podporia 🙂

kiwi82
5. feb 2010

drakvak, prekvapuje ma reakcia tvojej hematologicky, tak to asi fakt nie je az taky odbornik 😒 Fakt aj mna by zneistila. a claxane je na co presne? mas problem aj s hustotou krvi, ci iba s tym antifosfolipidovym syndromom?

kiwi82
5. feb 2010

drakvak, skus si este najst na konikovi temu trombofilie, ci tam nieco nenejdes.

pepppe
5. feb 2010

romini vsetko mam pozicane aj popolnocne zo sale,naco by mi boli,lebo by som si kupila len zbytocne vacsie,hadam po porode schudnem 😉

pepppe
5. feb 2010

lulu ja mam take stymi cervenymi srdieckami,,,nieco skor obycajne,ale sme si dali aj motto a ozaj vyzeraju krasne,uz mame aj polovicu rozdanu 😀

pepppe
5. feb 2010

romini foto nemam ziadnu,hadam aj svadobne uvidite 😉 ja mam pozicane za 100eur a musim povedat pekny vyber mali,mam okolo krku a poplnocne mam cervene

dydynka
autor
5. feb 2010

tak baby,,,ja uz som si gate kupila a aj pas na brusko,,,gate su S a su mi aj tak velke,,ale zobrala som si ich,,,, 😀

pepppe
5. feb 2010

fiiiha🙂) ty si pootm chuducka,,heh ja som esko nevidela heh hadam ako decko,a co aky mas pas?dobra vecicka je to?

dydynka
autor
5. feb 2010

no asi hej,,,je to pekne,,,

pepppe
5. feb 2010

baby ja som skoro zabudla,ze dnes mame nauku,heh noo aspon,ze som si na to spomenula,,,jujha uz som bola na jednej a poviem vam nuda to bola,som zvedava co bude dneska veruze 😀 😝 hadam tam vecer nezaspim

elko69
5. feb 2010

dydy neboj dorastes do nich :D a daj foto,oblec ich a odfot sa...

katrin31
5. feb 2010

ahoj lulu4..mne robila oznamka kamaratka, je graficka, ale vyzeraju uzasne.vsetci nam ich chvalia..urobi ti ake chces, posles jej fotku,alebo jej povies ako by malo vyzerat, ona spravi navrh a ak ho odsuhlasite, tak ti ich spravi.mne ich akurat dnes doniesla..velmi sa z nich tesim, su krasne..a co je hlavne su ovela ovela lacnejsie a nikdy by si nepovedala ze to nerobili profesionali...ak budes mat zaujem, napis mi

avila
5. feb 2010

Ahojky zenusky,

vitam nove tehulky a drzim palceky.

Mirkino babatko je v inkubatore? Drzim palceky, aby vsetko bolo OK.

Vidim, ze rozoberate svadbicky. Ja som sa mojej nemohlanabazit, ved sme ju pripravovali 6 mesiacov 😀 Saty stali asi 350 Euri, ale boli uzasne. Vlastne cely ten den. A oznamka sme mali z netu, nejaka firma z vychodu, uz si nepamatam. A na tom svadobnom veltrhu v Ba ste neboli? My sme boli min. rok a mali sme obrucky o 20% nizsue, sa oplatil 😉 Viem, ze bude v BB niekedy tento mesiac...

lucia.kl
5. feb 2010

datumy a miesta veltrhov.

27.2. hotel Lux Banska Bystrica
20.3. Holiday Inn Žilina
16.5. hotel Baronka Bratislava

avila
5. feb 2010

Dakujem Luci, uz to teraz tak nesledujem 😉

lucia.kl
5. feb 2010

ja mam prehlad, nakolko to brat organizuje 🙂

avila
5. feb 2010

Aaaah, tak mu povedz, ze minuly rok BB stal za to 🙂 , az na to, ze sme nevyhrali tombolu 😠 Fakt klobuk dolu, aj ked mozno vacsie priestory by bodli.

lucia.kl
5. feb 2010

rok pred tym sme to mali v kulturnom dome, tam to bolo väšie, ale bohužial sa tam už nedalo. ste si mali kupiť viacej listkov 🙂, bola si tam pri losovani???

janka2112
5. feb 2010

ahojte ,ja som tu nová.....chcem sa spýtať,kedy vám robili testy na genetiku....ja zacinam 13tt a kazal mi prist 3.3,je to podôa vas ok?pozeram,ze lulu to bude mat v ramci I.trimestra....nie je tu niekto z PO?

lucia.kl
5. feb 2010

mne niekedy v 15tt, začínam strácať prehlad o tom kedy bolo čo, to bude tým, že som stále doma 😠

janka2112
5. feb 2010

Luci,aj ja som bola doteraz doma,este budem do 11.2 a sup naspat do prace......dufam,ze ju budem zvladat v pohode,som vkuse za volantom...........ale doma bolo faaaaaaaajne,akurat ze sa na mna nabalilo zopar kileciek....mne doki vravel ze mi to urobi v cca 15tt,no vychadza to trochu neskor.....uvidime....

lucia.kl
5. feb 2010

ja som doma až do porodu ☹ ale už si pomaly zvykám 😀

jejka85
6. feb 2010

dobre ránko. ako sa máte? ja už od 7mej nemôžem spať. zle mi je až hrúza. kedy to skončí? 🙂 platíte si niektorá dobrovoľné nemocenské poistenie na sociálke? ja som tam bola včera nahlásiť sa a tá neochota tej ženskej.... strašné, no nakoniec som vybavila, čo bolo treba. tak pekný deň

avila
6. feb 2010

Ahojky, jejka o DPN sme sa bavili asi pred 2 tyzdnami... par bab si to tu plati vratane mna. Tetusky socialky si netreba vsimat, u nas vsak boli celkom mile. To mi pripimina, ze tam musim zajst a spytat sa, ci je vsetko OK, bo staci aby tam bol nedoplatok vyssi nez 100 Sk a budu robit problemy...

Dnes v noci som bola cikat 3 krat. Baby, asi si dam k posteli nocnik 😀

Luci, boli sme aj na zlosovani a neva, vsak ini mali radost 🙂 Idem makat, ideme riadit mamincin byt po malovani, sa tesim ☹

romini
6. feb 2010

Dobre ranecko babule. Pepppe a kde si si z akeho salonu poziciavala saty????? ako super cena. aj ja chcem.
no nicol najdrahsi v blave. hrozne. pojdem aj do senca vraj aj tam maju pjekne satocky tak uvidim. a popolnocne tiez ako neviem najradsej by som si pozicala.

lulu ja mam jedno oznamko aj spolu s pozvanokou za 1 euro. je take biele zaujimavy papier a na tom je taky priestvitny papier a na nom je nasa fotka a je to zviazane takou modrou stuzkou. uplne jednoduche. ziadne ornamenty a kvetinky. a robili mi ho v Modre v studiu Bitter