Mamičky na začiatku tehotenstva. Ste tu také?

dydynka
3. nov 2009

ahojte baby,,v kazdej teme su tehulky co uz budu pomaly rodit tak dufam ze sa kumne pridaju take co su len na zaciatku ako ja:D

dydynka
autor
8. feb 2010

tinka take iste depky mam aj ja,,,a uz som si aj povedala ze mu poviem co vsetko mi vadi ale potom si to rozmyslim a myslim si ze sa to zmeni,,,

jaruska8
8. feb 2010

No baby, to vám nezávidím. ☹ Je to ťažké s niektorými mužmi, hlavne, keď si niektorí ešte neuvedomujú, že čo ich vlastne čaká, si myslia, že keď žena ostane na materskej ,,dovolenke", tak ženy má stíhať všetko a im sa ich rytmus života vôbec nezmení. ☹ 😒 😠

lutsine
8. feb 2010

pekny den, ako sa mate? 🙂

lenkaaninka
8. feb 2010

no hej chlapov netreba riešiť jednoducho to nikdy nepochopia alebo len nachvilku a sú také večné deti a chcu byť v našej pozornosti prvoradí....

netreba to riešiť a treba sa stretnúť s kamoškami niekde vypadnúť alebo kozmetičke na nákup a tak ...

lutsine ahoj ...ty si bola dnes či kedy ideš na triple testy?

romini
8. feb 2010

lulu4 a tebe to vyslo? podla kalendara by som mala mat dievca ale na sone dr. povedal ze chlapec tak neviem

lutsine
8. feb 2010

lenkaaninka ja idem v stredu na tripple. ty si uz bola? Bola som na prvosemestralny skrining a ten ma 85% uspesnost a vysledky boli v poriadku, tripple testy maju len 62% pravdivost.......

lutsine
8. feb 2010

aj mne vychadza podla kalendara dievca.....ale vraj som opeknela a vyhladila sa mi plet.

lenkaaninka
8. feb 2010

ja idem zajtra tak uvidím či bude aj sono alebo až potom ten morf. ultrazvuk .

elko69
8. feb 2010

tinka neplac,babetko to citi,uvidis ked sa narodi bude to tvoj jediny pokladik... 😉

lulu4
8. feb 2010

romini: ja este neviem ci mi to vyslo, u mna este nie je mozne zistit pohlavie, ale podla toho kalendara mi vychadza chlapec, tak uvidime.... ak ti to doki potvrdil co cakas tak to je smerodajne, ten kalendar moze ale nemusi vyjst u niektorych

mia2006
8. feb 2010

Ahojte baby. V piatok mala prísť mrcha, ale neprišla. Testy mám pozitivíne 🙂 Dnes som volala doktorovi, že kedy mám prísť. Vravel, že tak vo štvrtok. Ale potom som mu povedala, že ma pobolieva podbruško - tak akoby som mala dostať, nič strašné. Tak vravel, že nech prídem zajtra. Ale veď to ešte nič nebude vidieť,nie? Stretli ste sa s niečím takým? Mám tak trochu strach ☹

rosannar
8. feb 2010

mia...ahoooj....aj ja som len teraz zistila že som tehu a mna tie pobolieva podbruško ako ked mám dostať mrchu..a mne mešká už 3 dni a test mám zo soboty skoro rovnaké čiarky sú tam... 😀

mia2006
8. feb 2010

ja som si robila asi 5 testov a všetky pozitívne a čiarka silnie 😀 na nete som čítala, že bolesti sú celkom normálne, lebo sa rozťahuje maternica.... ale neviem, mám z toho strach. Rosannar ako vieš, že si v 7tt? mne to podľa tehu kalkulačky vyhádza čosi cez 4tt... 😉 a dostať som mala v piatok....

dydynka
autor
8. feb 2010

baby ked si stlacite dole podbrusko tak citite kde sa nachadza babo?ja hej ....normalne viem kde ma hlavicku 😀

rosannar
8. feb 2010

mia...ja neviem prečo tam mám 7 tt...ale asi som tak 5 tt..ja ani sama neviem 😀

mia2006
8. feb 2010

rosannar a kedy si mala dostať?

tinka349
8. feb 2010

no baby keby to bolo take jednoduche ho ignorovat....hadame sa skoro kazdy den, a uz mi aj povedal, ze on nechodi za mnou, ale za tym malym....a aj sa tak ku mne sprava...ignoruje ma totalne...a vkuse mi len klame a klame a klame....a neznasam ten jeho chlast...stale si na to najde dovod... 😠 on sa nikdy nezmeni, a ja newem ci chcem aby moje babo spoznalo vobec takeho otca... 😠

a dydynka - no ja este nejak necitim nic ked si chytam pod bruskom, ale tak ja som len v 17/5 podla doktorky a moc drobca ani nechcem pucit ked je este taky krehucky, aby som mu daco nespravila 😝 hoc na bruchu spim stale, ale vraj mozem, lebo dokopy nemam ziadne brucho.... 😖

dydynka
autor
8. feb 2010

no tinka moj je zase zavyslak na pocitacovych hrach,,,aj ked sme spolu tak vlastne nejsme lebo on sa hraje,,,niekedy mi to nevadi no niekedy chytam nato nervy,,,ale mas pravdu ze ty to mas horsie,,moj sa na babo tesi,,,ale nedava to nijak najavo,,,ani lasku nevie prejavit ako by som chcela,,ale viem ze ma lubi,,,

no a necitite niekedy take akoby sa vam moc natahovala koza na bruchu?mna to sem tam zaboli,,,

tinka349
8. feb 2010

dydydnka - mna brusko boli velmi casto, najma v okoli pupceka, natieram si ho stale kadejakymi kremikami, sem tam to prejde....

a nad tym mojim muzom - normalne rozmyslam, ze bys om sa s nim aj rozviedla, ja o takeho mamlasa nestojim...nevie sa postarat ani o mna, nakolko ma zivia rodicia, lebo studujem a nebude sa vediet postarat ani o drobceka...len neviem, ako by som znasala momentalne rozvod ked ja revem pri kadecom....aj pri spravach 😖

dydynka
autor
8. feb 2010

tinka babo vsetko citi tak sa musis snazit byt silna,,,ja si stale hovorim ze ked sa to babo narodi tak sa vsetko zmeni,,,ja som preto nechcela este svadbu lebo nikdy neviem co sa moze stat,,a takto len odidem a nemusim vybavovat ziadny rozvod,,,,

jaruska8
8. feb 2010

Dydy, mne minule normálne vytŕčalo bruško na pravej strane, tam bolo aj tvrdšie a potom sa presunulo na ľavú stranu. 😉 Inak, veľmi si ho radšej nestláčam, takže neviem, kde sa teraz nachádza. 😀

dydynka
autor
8. feb 2010

ja ho mam tiez na pravej strane trosku vecsie,,a ked tam zatlacitm tak nezne tak citim hlavicku,,,,

jaruska24
8. feb 2010

Ahojte babulky mne uz mrcha meska vyse mesiaca davala som si tri testy vsetky pozitivne.Bola som aj u doktorky a ona mi povedala ze to vyzera ze som v 4 tyzni ale ze je to nejednoznacne pretoze plod je este moc mali asi ako hrasok tak mi povedala ze mam prist az o mesiac a uvidi sa.Bojim sa aby sa nic nestalo dovtedy.Myslite si ze je to normalne ze ma poriadne nechcela ani vysetrit?

andreaerdna
8. feb 2010

Podľa mňa to možné je... kamarátka otehotnela večer pred ms, na druhý deň normálne dostala ms.

romini
8. feb 2010

jaruska24 robila ti ultrazvuk to je hlavne. hlavne si ted davaj pozor na seba a radsej pekne neviem ci chodis do prace, tak ked dojdes domov bud v klude atd. nedvihaj nic tazke hlavne. ja som bola prvy krat v 6tt a mi zakazala dr. aj vysoke boty nosit. ani sa nekup iba sprcha. ok?? 🙂

andreaerdna
8. feb 2010

Teraz to čítam po sebe a som to tam úplne do blba napísala 🙂 A s tým, či je v 4tt niečo vidieť ti žiaľ neporadím, ale zaujímalo by to aj mňa. Snáď niekto skúsený napíše.

romini
8. feb 2010

andreaerdna je tam vidiet malu bodku a ten vacok v ktorom to je. inak by to ani dr. nevidela moja svagrova je sestra zdrav. od nej viem.

lulu4
8. feb 2010

tinka349: je mi luto akeho mas manzela, mozem sa opytat ci bol taky aj pred tym ako ste sa brali? a brali ste sa z lasky alebo preto ze si sa dozvedela ze cakate mimi? Lebo tam to velmi zavazi, on mozno ani nechcel dieta a vies aky su muzi ale musis to mat riadne tazke ale ked je takyto nezodpovedny uz teraz tak tazko sa postara o teba a malicke, esteze mas dobrych rodicov ktori su ti oporou, to si vaz.... musis sa s nim porozpravat otvorene, ze ci sa mieni zmenit, ze ty mas byt v tehu kludna a nestresovat sa kvoli drobcekovi aby bol zdravy tak nech ti nerobi nervy, skus to ale v klude bez slz a vycitiek si na to najdi cas.... lebo ked mu to zase len vykricis alebo budes plakat bude ta povazovat len za hysterku anic nevyriesis....
boze to ja si cenim aky mam potom poklad doma, ze nas tak oboch lubi a stara sa....

lutsine
8. feb 2010

Baby .......posmykla som sa v praci na mokrej podlahe,spadla som na zadok a buchla si chrbat zboku,mam to tam zacervenane a trosku mi to napuchlo....dufam,ze babo je v poriadku....to by ma asi bolelo brucho vsak? ale nastastie ma nic neboli,len ten chrbat trosicku na dotyk...

lulu4
8. feb 2010

lutsine: ked si nepadla na brusko alebo si neudrela brusko nemalo by sa malinkemu nic stat, ale ak by si citila nejake nezvycajne bolesti tak sup k dokimu bez vahania