Mamičky na začiatku tehotenstva. Ste tu také?

dydynka
3. nov 2009

ahojte baby,,v kazdej teme su tehulky co uz budu pomaly rodit tak dufam ze sa kumne pridaju take co su len na zaciatku ako ja:D

dydynka
autor
16. feb 2010

ahojte baby,,,tak vceraa sme ten kocik kupovat neboli tak dufam nze poijdeme dneska ked uz sa tak drahy rozhodol,,,no uz vas tolko vie pohlavie,,ja cakam netrpezlivo do toho 4 marca,no a ked ani v tedy nebude vidno pohlavie tak ma porazi,,,len dufam ze mi bude robit ultrazvuk,,, 😒

jaruska8
16. feb 2010

Tak hádam ti to už bude vidno 😒 a že ti ten UTZ bude robiť. V najhoršom prípade si budeš musieť kupovať neutrálne veci pre bábätko, kúpiš toho menej a potom doladíš.

elko69
16. feb 2010

pepppe no dakujem,doktor mi to teda utvrdil a pipik bol dost viditelny hlavne z bohu,ale taku foto nemam... no jasne trafis tam,len ma zarazili zapchy,ktore boli uz pred Hlohovcom,takze sme sli v kolone asi 15 min takze odporucam ked tak vyrazit o to skor,ale dosli sme okolo 16,05 h a bral ma 16,15h v pohode a okolo 16,45 som bola vonku....a inak dnes aj ja uz makam po par dnoch dovolenky

jaruska dakujem no ved uz ma nakupene vela modreho,este ze to ten doktor potvrdil :D a ty ides na to 3D tiez,nie?

pepppe
16. feb 2010

dakujem a ja tebe na stvrtok jaruska 😉

elko69
16. feb 2010

pepppe a ked budes vediet tak sem hned zaves co to cakate??ok? 😉

pepppe
16. feb 2010

jasne elko,mozno sa dozvieme 😉 uz sa tesim aj sa bojim,,jajha ale tak rano som tam,cize poobede uz budem nieco vediet hadam 😉 len nech sa nam ukaze pekne.uz aby som sla aj na to 3Dsa uz tesim

elko69
16. feb 2010

inak aj ja som mala vcera take pocity,aj strach aj soms a velmi tesila na to, bol to taky divny pocit ale krasny a hlavne ked som tam lezala a videla ho aky je krasny a svokra hovori ze to je cely moj manzel ked bol maly tak uvidime :D a ten lekar bol uplne v pohode este aj zartoval s nami :D prva otazka ci su to 3-jicky, 2-jicky a smial sa :D to len podpichoval...a hadam sa maly/mala pekne ukaze,tomu mojmu pipik z profilu bol vidno dostatocne:D!!!!tak ti drzim palceky...

jaruska8
16. feb 2010

No, ja pôjdem na 3D, doktor ho má v ordinácii, vraj robí aj DVD, tak sa objednám. Takže chlapina je to a celý po manželovi, to je super!! To tak býva, prvé deti sa väčšinou na ocina podobajú, ale samozrejme, to nemusí byť pravidlo. 😉 No, aj ja sa aj teším, aj sa bojím, nech je všetko OK. Dúfam, že bude. 😉

elko69
16. feb 2010

no aj DVD mam asi 15 min to tam vidim presne to co som videla aj tam unho,vsetko uplne takze sme mali take home video :D aj svokre sme ho cez skype pustali lebo sak oni su v anglicku a dojdu az v juli, a aj si poplakala svokra ...neboj bude vsetko ok... 😉

jaruska8
16. feb 2010

Np, to musí byť super to DVD, aj ja chceeeeeeeeeeem. 😀 😀

elko69
16. feb 2010

budes mat :D neboj dockas sa len sa pekne objednaj...

jaruska8
16. feb 2010

Jasné, srandujem, dnes mám dobrú náladu, slnko vyšlo. 😀 😀

dydynka
autor
16. feb 2010

baby ktore ste z blavy boli ste v tom novom obchodaku v raci pri kauflande?vraj tam maju vela kocikov,neviete ci maju internetovu stranku?by som sa kukla,,,

kopca
16. feb 2010
elko69
16. feb 2010

jaruska 🙂

dydy a ty uz takto intenzivne kocik zhanas??ja sa na to akosik chystam az v apríli mozno 😉

pepppe
16. feb 2010

elko vsak strach bude vzdy,ja sa bojim na kazdu poradnu,,,,ale tak hlavne tesim,ze co robka babo a tak...ja chcem kocik kupovat az po svadbe cize niekedy v maji,,,uvidime co bude dovtedy,teraz vela financii ide do svadby 😀

xpetka1x
16. feb 2010

no nic moc te kociare..mne sa pacia s babylandu ale drahe su 😒

krivka5
16. feb 2010

ahojte!
tak dnes som zo snaziliek prvy krat vpadla medzi tehulky 🙂 som v 6TT a zacinam mat tehu priznaky ako nevolnost a podobne. najviac ma vsak trapi akne ,ktore sa mi zacalo na tvari a aj na chrbate a pleciach tvorit.od vcerajska mam normalne opuchnutu tvar a asi 10 velkych podkoznych akne.ak mate niektora skusenosti,prosim poradte mi co s tym. dakujem

dydynka
autor
16. feb 2010

elko vies to moj drahy sa tak rozhodol..vraj na konci mesiaca ho pojdeme kupit,

lutsine
16. feb 2010

No my budeme robit nakupy az ked budeme vediet ci cakame chlapceka alebo dievcatko🙂 🙂

dydynka
autor
16. feb 2010

to som chcela aj ja ale mam taky pocit ze pri nasom malom sa to tak skoro nedozvieme 😀

elko69
16. feb 2010

Zmluvy o nájme zo dňa 19.2.2009 no ved aj ja chcem kupovat az tak ked budem ale v 8. mesiaci...no veru,ja sa na kazdu poradnu tesim lebo viem ze ma doky prezrie a ak by nebolo nieco ok tak zacne hned konat,len teraz sa bojim bo idem na ten cukor v marci...fuuuuuuuuuuuuuuj

dydynka aha, no moj drahy s aeste do toho akosik nema,ale tak zatial kupujeme ine veci a aj na kocar hadam pride rad :D

elko69
16. feb 2010

hehe tie prve slova mojej vety si nevsimajte,to uz som tak prepracovana ze som to sem omylim nejako skopirovala :D :D :D

pepppe
16. feb 2010

heh pohoda elko,vsak viem ake je to v praci 😉 a co do kedy makas?? jas a mam zajtra objednat na cukor,,,heh som zvedava,,,kedy ma az objedna az nikedy koncom marca podla mna 😀 ja uz mam deku doma,pieknu zelenucku,a to je zatial vse,,,heh

elko69
16. feb 2010

do pol 4,takze este 2 hodiny ☹ ja uz mam nieco doma a nieco posle svokra coskoro takze uz budu plne asi 2-3 sufliky :D a vcera som si ako valentinske bola vybrat takze som kupila 4 ponozky,1 tenisky a 2 take tenke nohavice pre drobca..

pepppe
16. feb 2010

waaau pekne nakupy,.to len ja asi nic,,,ja som az do21hod,,,cize si este pockam na fajront veruze 😀 strasne pomalicky to idem,,boooooooooze

lutsine
16. feb 2010

Mne teraz baby v poslednom case zacali chutit paradajky, paradajkove polievky - ked je taka dobre kysla,mnamky, paradajkove omacky....mnam. Mala som to rada aj predtym ,ale teraz este viac..... 😝

elko69
16. feb 2010

no pomaly nakupujeme aby sme toho nemali v 8. mesiaci moc...a to kde pracujes ked si az do 21 hod v praci??

baby neviete mi poradit mala ste niektora na zaciatku tehu nejake pichlave bolesti ale v pravom boku??lebo kamaratka je v 6 tt a ma to a neviem jej povedat co to moze byt,zeby slepak??

lutsine
16. feb 2010

ano ja som to mala.

elko69
16. feb 2010

a co to bolo???