• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky na začiatku tehotenstva. Ste tu také?

23. júla 2012 
Hej, ja som bola, robili mi EKG, nič to nie je. :wink:
18. feb 2010 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som bola dnes, tiez mi merali tlak a robili EKG, tak len preto sa pytam,ci vseetky tehulky chodia na taketo vysetrenia. :slight_smile:
18. feb 2010 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaruska uz viete co cakate?
18. feb 2010 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja som už bola, tiež mi robili EKG, merali mi tlak. Lekárka sa ma pýtala aj na rodinnú anamnézu, a môj doterajší zdravotný stav...no či som prekonala nejaké vážne choroby, operácie a pod. Tiež mi robila aj vyšetrenie štítnej žľazy - sono štítnej žľazy, veľkosť a uloženie. Takže si zober pre istotu hygienické vreckovky.Potom skontrolovala kožu na chrbáte pohmatom a dýchanie. To bolo asi všetko :slight_smile:
Mala som trochu zvýšené hodnoty nejakého hormónu v krvných testoch, ktoré mi robili v 1. trimestri, tak mám prísť aj na kontrolu v šiestom mesiaci.
18. feb 2010 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nie, ešte som nebola v poradni, idem až o tretej, lekár ordinuje poobede. :wink:
18. feb 2010 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na stránke baby-web.topky.sk je pod záložkou "Kalendáre a výpočty" Tehotenský kalendár. Vždy sa tam kuknem. Zadám dátum pôrodu, ukáže mi celý kalendár, kde je pekne rozpísané podľa týždňov aké vyšetrenia musíme absolvovať. Skúste sa tam kuk :wink:
18. feb 2010 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no aj ja som uz bola na EKG ale este ale v 10 či 12 tt...cize v I. trimestri a este myslim ze v III. neviem ci nepojdem...uvidime
18. feb 2010 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Určite pôjdeš, jaj baby, aby už boli tri, ja to nevydržím. :grinning: :grinning:
18. feb 2010 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz aby bolo 15,30..... :angry:
18. feb 2010 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky, tak nech uz dokoncim co mam a sup papat, bo som ukrutne hladna.

Lutsine, mas uz vysledky z Tripple? A uz citis nejake pohyby? Vraj uz by nase babatka v tomto stadiu pocut, tak sa tesim, mu spievam a citam:slight_smile:
18. feb 2010 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj, vysledky sa dozviem na poradni,ale vraveli,ze ak by boli zle tak mi zavolaju a kedze vcera bol presne tyzden a nikto mi nevolal tak dufam,ze su dobre.
No zatial citim len take bublinkovanie,ale nie kazdy den......tak dufam,ze to este len pride..: :slight_smile:
Kamoska citila pri prvej dcerke az niekedy po 19 tt....tak to si este nejaky ten tyzden dva pockam.
Ty uz citis?
18. feb 2010 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ja som prvy krat ani nevedela ze su to pohyby.bolo to take ako by som bola hladna a okolo toho 18-19 tt a poriadne ma kopol v tom 20 tt asi...tiez som bola nedockava a teraz kopanczje tak ze sa mi brucho nadvihuje...
18. feb 2010 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no presne ja tiez citim obcas take skvrkanie v podbrusku....a nemyslim si,ze to bude hladom.... :slight_smile:
18. feb 2010 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale sem tam akoby by ma tam nieco steklilo a citim take trhnutie,ale to je fakt len raz za den..... :slight_smile:
18. feb 2010 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak to by malo byt uz babo,ja som si nebola ista pohybmi az ked ma fakt tak dobre kopol a to bol pocit ako by mi velka bublina praskla v bruchu...
18. feb 2010 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak na ten pocit sa uz tesim.... :slight_smile: ja som pocitila prve bublinko skvrkanie ked sme boli v sobotu na Avatarovi :slight_smile:
18. feb 2010 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi sa mu/jej to lubilo :D
18. feb 2010 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby, tak vyzerá to na princeznú!! :slight_smile: :slight_smile: Čiže žiadny futbalista, ale malá Ninka nám v brušku kopká o sto šesť. :grinning: Inak, má sa fajn, leží si v tureckom sede a má 333g. :wink:
18. feb 2010 o 17:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jeeej Jaruska, gratulujem :slight_smile: A co, vsak aj zensky futbal sa rozmaha :wink:

Ja to mam tiez podobne, tiez je to zatial par krat do dna - pohyby :slight_smile: Citim to v spodnej casti bruska a akoby ma nieco zopar krat potlacilo zvnutra :wink: A taraz akurat take akoby v tekutine vyplavali bublinky... Je to nadherne:slight_smile: Dnes som neodolala a kupila som take biele dupacky aj s motivom, cely set - oplatil sa :wink: Som si to rozbalila a vyzivala sa :grinning:
18. feb 2010 o 18:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaruska to je supeeeeeeeeeeeeer :grinning: takze budes mat krasavicu malinku,no fajne :wink: noo ten nas mali si vcera kludne lezal,ziadne strachy nemal,len nieco vraj prezuval :wink: :grinning:
18. feb 2010 o 18:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ďakujem baby, tešíme sa!! Malá tá tiež normálne prehĺtala plodovú vodu a ukazovala nám jazyk. :grinning: :grinning: A turecký sed je moja obľúbená poloha, nezaprie ma. :wink: :wink:
18. feb 2010 o 18:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
heh a co kedy mas dalsiu poradnu?ci nemame nahodou zase spolu :wink: noo vsak nezaprie sa veruze :grinning:
18. feb 2010 o 18:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
25.3. a ty? :wink:
18. feb 2010 o 18:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sakra nemame rovnako ja mam 17.3 a 25 som uz objednana na cukor,bleeeeeee :grinning:
18. feb 2010 o 18:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja idem vtedy aj na 4D a na cukor na druhý deň. Veru, cukor, bléééééééé. :wink: :grinning:
18. feb 2010 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
noo hej tolko si tam pockame :wink: noo fajnovo ja idem na 3d 10marca,,,sa uz tesim,,,kolko ta vinde u vas 4d??
18. feb 2010 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaruska no super gratulujeeeeeeeeeeem k dievcatku,no jak tak kukam tak ten nas drobec je asi obrik lebo on mal 429 g v 21 tt,...hehe
18. feb 2010 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Veru, bude to riadny macko!! :grinning: :grinning: Moja sa ani na foto nezmestila, musel nám 2 vytlačiť. Sa teším na to 3D. A veru, neviem, koľko stojí, ale tak stojí to za to. :wink: :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
18. feb 2010 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nas to stoji 40 € teda v Hlohovci a v Blave vobec neviem aka je cena ...no hadam maly trosku schudne alebo teda neporoste az tak moc na tie max 3500 g b ybolo akurat :D
18. feb 2010 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Veru, to je tak optimum. Tak ale ešte je to ďaleko a ten odhad nie je presný. :wink:
18. feb 2010 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok