Mamičky na začiatku tehotenstva. Ste tu také?

dydynka
3. nov 2009

ahojte baby,,v kazdej teme su tehulky co uz budu pomaly rodit tak dufam ze sa kumne pridaju take co su len na zaciatku ako ja:D

jaruska8
18. feb 2010

Hej, ja som bola, robili mi EKG, nič to nie je. 😉

lutsine
18. feb 2010

Ja som bola dnes, tiez mi merali tlak a robili EKG, tak len preto sa pytam,ci vseetky tehulky chodia na taketo vysetrenia. 🙂

lutsine
18. feb 2010

jaruska uz viete co cakate?

janka1302
18. feb 2010

aj ja som už bola, tiež mi robili EKG, merali mi tlak. Lekárka sa ma pýtala aj na rodinnú anamnézu, a môj doterajší zdravotný stav...no či som prekonala nejaké vážne choroby, operácie a pod. Tiež mi robila aj vyšetrenie štítnej žľazy - sono štítnej žľazy, veľkosť a uloženie. Takže si zober pre istotu hygienické vreckovky.Potom skontrolovala kožu na chrbáte pohmatom a dýchanie. To bolo asi všetko 🙂
Mala som trochu zvýšené hodnoty nejakého hormónu v krvných testoch, ktoré mi robili v 1. trimestri, tak mám prísť aj na kontrolu v šiestom mesiaci.

jaruska8
18. feb 2010

Nie, ešte som nebola v poradni, idem až o tretej, lekár ordinuje poobede. 😉

janka1302
18. feb 2010

na stránke baby-web.topky.sk je pod záložkou "Kalendáre a výpočty" Tehotenský kalendár. Vždy sa tam kuknem. Zadám dátum pôrodu, ukáže mi celý kalendár, kde je pekne rozpísané podľa týždňov aké vyšetrenia musíme absolvovať. Skúste sa tam kuk 😉

elko69
18. feb 2010

no aj ja som uz bola na EKG ale este ale v 10 či 12 tt...cize v I. trimestri a este myslim ze v III. neviem ci nepojdem...uvidime

jaruska8
18. feb 2010

Určite pôjdeš, jaj baby, aby už boli tri, ja to nevydržím. 😀 😀

elko69
18. feb 2010

uz aby bolo 15,30..... 😠

avila
18. feb 2010

Ahojky, tak nech uz dokoncim co mam a sup papat, bo som ukrutne hladna.

Lutsine, mas uz vysledky z Tripple? A uz citis nejake pohyby? Vraj uz by nase babatka v tomto stadiu pocut, tak sa tesim, mu spievam a citam🙂

lutsine
18. feb 2010

Ahoj, vysledky sa dozviem na poradni,ale vraveli,ze ak by boli zle tak mi zavolaju a kedze vcera bol presne tyzden a nikto mi nevolal tak dufam,ze su dobre.
No zatial citim len take bublinkovanie,ale nie kazdy den......tak dufam,ze to este len pride..: 🙂
Kamoska citila pri prvej dcerke az niekedy po 19 tt....tak to si este nejaky ten tyzden dva pockam.
Ty uz citis?

elko69
18. feb 2010

baby ja som prvy krat ani nevedela ze su to pohyby.bolo to take ako by som bola hladna a okolo toho 18-19 tt a poriadne ma kopol v tom 20 tt asi...tiez som bola nedockava a teraz kopanczje tak ze sa mi brucho nadvihuje...

lutsine
18. feb 2010

no presne ja tiez citim obcas take skvrkanie v podbrusku....a nemyslim si,ze to bude hladom.... 🙂

lutsine
18. feb 2010

ale sem tam akoby by ma tam nieco steklilo a citim take trhnutie,ale to je fakt len raz za den..... 🙂

elko69
18. feb 2010

no tak to by malo byt uz babo,ja som si nebola ista pohybmi az ked ma fakt tak dobre kopol a to bol pocit ako by mi velka bublina praskla v bruchu...

lutsine
18. feb 2010

no tak na ten pocit sa uz tesim.... 🙂 ja som pocitila prve bublinko skvrkanie ked sme boli v sobotu na Avatarovi 🙂

elko69
18. feb 2010

asi sa mu/jej to lubilo :D

jaruska8
18. feb 2010

Ahojte baby, tak vyzerá to na princeznú!! 🙂 🙂 Čiže žiadny futbalista, ale malá Ninka nám v brušku kopká o sto šesť. 😀 Inak, má sa fajn, leží si v tureckom sede a má 333g. 😉

avila
18. feb 2010

Jeeej Jaruska, gratulujem 🙂 A co, vsak aj zensky futbal sa rozmaha 😉

Ja to mam tiez podobne, tiez je to zatial par krat do dna - pohyby 🙂 Citim to v spodnej casti bruska a akoby ma nieco zopar krat potlacilo zvnutra 😉 A taraz akurat take akoby v tekutine vyplavali bublinky... Je to nadherne🙂 Dnes som neodolala a kupila som take biele dupacky aj s motivom, cely set - oplatil sa 😉 Som si to rozbalila a vyzivala sa 😀

pepppe
18. feb 2010

jaruska to je supeeeeeeeeeeeeer 😀 takze budes mat krasavicu malinku,no fajne 😉 noo ten nas mali si vcera kludne lezal,ziadne strachy nemal,len nieco vraj prezuval 😉 😀

jaruska8
18. feb 2010

Ďakujem baby, tešíme sa!! Malá tá tiež normálne prehĺtala plodovú vodu a ukazovala nám jazyk. 😀 😀 A turecký sed je moja obľúbená poloha, nezaprie ma. 😉 😉

pepppe
18. feb 2010

heh a co kedy mas dalsiu poradnu?ci nemame nahodou zase spolu 😉 noo vsak nezaprie sa veruze 😀

jaruska8
18. feb 2010

25.3. a ty? 😉

pepppe
18. feb 2010

sakra nemame rovnako ja mam 17.3 a 25 som uz objednana na cukor,bleeeeeee 😀

jaruska8
18. feb 2010

Ja idem vtedy aj na 4D a na cukor na druhý deň. Veru, cukor, bléééééééé. 😉 😀

pepppe
18. feb 2010

noo hej tolko si tam pockame 😉 noo fajnovo ja idem na 3d 10marca,,,sa uz tesim,,,kolko ta vinde u vas 4d??

elko69
18. feb 2010

jaruska no super gratulujeeeeeeeeeeem k dievcatku,no jak tak kukam tak ten nas drobec je asi obrik lebo on mal 429 g v 21 tt,...hehe

jaruska8
18. feb 2010

Veru, bude to riadny macko!! 😀 😀 Moja sa ani na foto nezmestila, musel nám 2 vytlačiť. Sa teším na to 3D. A veru, neviem, koľko stojí, ale tak stojí to za to. 😉 😉 😝 😀

elko69
18. feb 2010

u nas to stoji 40 € teda v Hlohovci a v Blave vobec neviem aka je cena ...no hadam maly trosku schudne alebo teda neporoste az tak moc na tie max 3500 g b ybolo akurat :D

jaruska8
18. feb 2010

Veru, to je tak optimum. Tak ale ešte je to ďaleko a ten odhad nie je presný. 😉