• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky na začiatku tehotenstva. Ste tu také?

23. júla 2012 
ahoj romini,no super nas caka svadba o nieco neksor ako teba?kedy ju mas presne,ja som uz zabudla :wink: heh ja sa mam super,sme boli na sone,budeme mat chlapceka,,,heh
20. feb 2010 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kiwi to 3D nieje povinne, davaju si ho baby robit lebo tam vidis drobca lepsie ako na 2D a mas taku pamiatku ale za to sa plati.mna to vyslo 40 € v Hlohovci...a pohyby asi tak v 19 tt...to je ale individualne u kazdej zeny inak..
20. feb 2010 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pepppe chapem ta no ja som mala taku pracu,ze sa nedalo :unamused: fuuha dnes mi je tazko uz od obeda :frowning2:
20. feb 2010 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ivanka, vo Zv ho tiez robia. Lucencom si nie som ista, ale mohli by.

Dnes som dala malinkemu zabrat so sladkym... Hanbim sa :unamused:
20. feb 2010 o 23:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko,
tak ja mam nadchu aj ma boli hrdlo. aj ked nechapem z coho lebo ani vonku nechodim :unamused: Poslala som manzelika do lekarne po vitamin C a nech sa popyta co by som este mohla.....
Elko, dakujem za odpoved, ja to mozno budem citit az neskor, lebo som trochu baculatejsia, zevraj skor to citia zeny s plochym bruskom.
ja som dne 16 + 1 , uz sa neviem dockat kedy pocitm pohyby. je to isto pre zenu ulava, ked to citi a vie, ze jej dietatko zije.
tak prijemny den vam prajem.
21. feb 2010 o 07:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no baby mna dnes boli zaludocek od rana juuj neviete co by som si mohla dat??
21. feb 2010 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kiwi82 ale ani ja som neni ziadna vychudnuta,tiez som bola predtym trosku silnejsia a v tom 19 som to uz pocitila dost a uz mozno v 17 ci v 18 nejake divne pocity iba ale nebola som si ista ci su to pohyby..
21. feb 2010 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby, ja som včera neodolala a bola som si kúpiť nejaké šaty, lebo už som naozaj nemala čo na seba. :slight_smile: Nohavice som vyriešila jednoducho-kúpila som si legíny, tenučká gumička, ani ich necítim. Ešte k tomu nejaké tuniky. Pre bábo som nestihla, 2 hodky vychádzok strašne rýchlo ujdú a ešte ani veľmi nechcem kupovať, veď je ešte dosť času, ja sa spolieham, že v marci už tá placenta bude OK a ja sa už budem môcť naplno venovať bábätku, preto som teraz vyriešila narýchlo seba a mám pokoj, aj keď som mala aj trošku výčitky svedomia, že najprv ja a nie malinká. :wink: Tak ale aj ja nejak musím vyzerať, nie????? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. feb 2010 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaruska jasne aj ja osm mala tusim nakupenych par veci pre seba najprv aby som mala v com chodit a teraz kupujeme pre baby nase...
21. feb 2010 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Presne, aj maminy sa musia cítiť dobre, no nie,??? :wink: Inak malá dokáže neuveriteľne kopkať, také je to zlaté. :slight_smile: :slight_smile:
21. feb 2010 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte maminy.no tak ja sa pomaly balit na ten"rekreacny"pobyt do nemocnice :frowning2: idem si vychutnat super obedik lebo zajtra taky isto uz nebude...jaruska8to moje mam npocit,ze chce vyliezt von cez brucho :unamused:
21. feb 2010 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No, niekdy aj ja mám ten pocit, ja som si robila srandu, že takto kopať určite nekope dievčatko a čo nevidím na UTZ????? :grinning: :grinning: :grinning: Tak, ja babenky sú riadne futbalistky. :wink: A opatruj :unamused: sa v nemocnici, tú stravu ti veru nezávidím, ale tak, čo nám ostáva, no nie??
21. feb 2010 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaruska no to je super aspon vis ze je mala v poriadku... :slight_smile:

simonka budeme ti drzat palceky nech to tam nejako zvladnes :D a mysli na babetko ze je to len pre jeho dobro...
21. feb 2010 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne ved len kvoli nemu to robim.no mne budu urcite zajtra robit utz pri prijme tak povyzvedam,ze ci tam je ta pupocna snura ale maly pipisek :grinning:
21. feb 2010 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok drz sa a ozvy sa ked budes doma ...
21. feb 2010 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne jasne,ze vam podam info.ako co :wink:
21. feb 2010 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky.tak konecne mam po dvoch dnoch pristup na net, boli sme u babky. Uz tri dni pocitujem take jemne bublinkovanie v podbrusku a dnes sa pridali take akoby jemne kopnutia, akoby tam nieco prasklo, hlavne ked si dam nieco sladke .......myslite,ze to sa uz babo ozyva?
21. feb 2010 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lutsine no to praskanie,ja som to tak tiez pocitovala ako by mi bubliny v brusku praskali :wink:
21. feb 2010 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lutsine podla mna su to tiez pohyby :wink: je to super,ze??? mna ten moj obcas tiez riadne kopn,eto aby som nezabudla,ze ho tam mam, :grinning:
21. feb 2010 o 17:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Prajem pekny vecer baby,ako sa mate?

Dnes mam za sebou hrozny den,cely den ma pobolieva akoby pri srdci,dufam ze sa z toho vyspim... Ale uz sa tesim ze opat uvidim babatko,v utorok ideme na kontrolu :slight_smile:)
21. feb 2010 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky baby... priserny pracovny vikend. Uz taky nechcem zazit. A tak bolo nadherne... Musim si dat cokoladu na povzbudenie... Keby ma niekto hodil do postielky, zaspim.... Bud. tyzden dam dovcu hadem...
22. feb 2010 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj avila v com bol priserny???
22. feb 2010 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Stahovanie... prerabanie. Aj ked ma setrili ako sadalo, predsa len... Teraz tak mesiac budeme v "provizoriu" a potom sa uz tesim :slight_smile: Ale sme sa narobili ako kone, hlavne muzi... A Ty si ako vikendovala?
22. feb 2010 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Uz citim aj rano kopanceky, take dole v podbrusku,raz napravo,raz nalavo, raz v strede, akoby by tam nieco praskalo...:slight_smile: hlavne teraz ked som na nete, asi bude po mne...:slight_smile: :slight_smile:
22. feb 2010 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Krasne, Lutsine... U nas je to trosicka pomalsie... A mamina je taka nedockava :wink:
22. feb 2010 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No nie stale,ale tak rano a vecer,par krat kopne ,tak jemnulinko...:slight_smile: tesim sa na tie ozajstne a castejsie.
22. feb 2010 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
22. feb 2010 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja?celkom dobre..urobili sme si s mm vyletik k mojmu ocinovi do Partizanskeho a an jeho chatu takze uplne super klud a krasne prostredie a v nedelu som celu odpocivala a vecer som sa sla s kamaratkami len tak na hodinku prejst a pokecat takze dobre....

lutsine no to je super,niekomu to zacina skor tie kopanceky niekomu neskor,takze mozes byt rada ze uz ich citis... :wink:
22. feb 2010 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ked su len jemne,tak aj tomu sa tesim:slight_smile:
22. feb 2010 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to ti verim.... :wink:
22. feb 2010 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok