Mamičky na začiatku tehotenstva. Ste tu také?

dydynka
3. nov 2009

ahojte baby,,v kazdej teme su tehulky co uz budu pomaly rodit tak dufam ze sa kumne pridaju take co su len na zaciatku ako ja:D

awooojky
23. feb 2010

no hej aj trosku viac uz

dajna11
23. feb 2010

ale i tak bruško mám maličké tak sa mi to vidí ako začiatok🙂)))i ked som to vedela hned ako mi den meškal menzes🙂takže to viem veeeeeeeeeeelmi dlho🙂

awooojky
23. feb 2010

no parada, aj ja skoro tak, neviem mala somt akeho silneho tusaka a ked meskal 2 dni sup test a // juj som rada. no niektoré maminky maju malické brusko aj ked uz su daleko daleko v tehu, a niektoré velké uz na zaciatku. moja mamka ked bola tehotna so mnou aj so surodencami tak na nej ani poriadne vidno nebolo sa z nej smilai ze kedy bola tehotna ked isla uz s kociarom, a sesternica ta uz v mesiaci bola tak bruskata

awooojky
23. feb 2010

jaj ten cas pekne bezi uz len take 3 hodinky dufam a milý moj je doma

dajna11
23. feb 2010

no ja som sa včera sťažovala maželovi ako to na ne nieje ešte vidno a ja by som sa tak už pýšila bruškom takým chutným gulatučkým🙂)

awooojky
23. feb 2010

neboj bude aj take nebojaja a potom sa budes pýšit gulatučkým bruskom 🙂

dajna11
23. feb 2010

verím tomu. asi mám pevné brucho ked sa nepučí🙂))) len aby bolo všetko ok.

elko69
23. feb 2010

awojky no jasne budem drzat palceky nech je to teda vsetko tak ako ma byt a coskor mozte naplno oznamovat vasu radostnu novinku 😉

dajna no to uz si tak skoro v polke ale aj ja uz som neni asi moc na zaciatku e nevadi chodim sem dalej..hehe 🙂

awooojky
23. feb 2010

neboj, u lakára si bola? teraz niekedy?

dajna11
23. feb 2010

človek ked je sám doma aspon si má s kým prehodiť pár slov🙂

elko69
23. feb 2010

dajna11 pozri namna tiez sa zacalo viac prejavovat az po tom 20 tt dovtedy som vyzerala len lepsie najedena 😀

awooojky
23. feb 2010

jaj chuda sama si?

dajna11
23. feb 2010

no mám asi úžasnu panvu🙂)) všrtko sa tam vprace a nieje to vidno🙂)

awooojky
23. feb 2010

no vidis nesi sama

elko69
23. feb 2010

mne to slo zase vsetko do bokov a sme si mysleli ze bab teda ja som si myslela a nakoniec je to chlap jak hora ale uz sa brusko zase zacalo zagulatovat...

dajna11
23. feb 2010

awoojky...jasne že sama? manžel pracuje alebo pomaly behá na stavbu ked je pekne:(

awooojky
23. feb 2010

super, ja uz sa tiez na to tesim

dajna11
23. feb 2010

nevadí.....ja len aby som nebola v tom sama aby som sa nestresovala že som nejako mimo🙂)pozadu

awooojky
23. feb 2010

nie nie neboj nesi pozadu

dajna11
23. feb 2010

a ty awoojky sa ako citiš na začiatku tehu?

anjelik026
23. feb 2010

dakujem za privitanie tesim sa ze mozem s vami zdielat moje radosti a tiez starosti 😉

elko69
23. feb 2010

vsetky nove ste tu srdecne vitane,ved sa to tu musi obmienat,pockajte abni nebudete vediet ako a uz tu budu prve porody...

avila
23. feb 2010

Ahojkz, tiez vitam nove tehulky... To tak strasne rychlo bezi, vsak nedavno som bola v 6.t.t. aj ja 😉

Na mna citlivost, o ktorej ste rozpravali, prichadza teraz. Som nejaka nepokojna, ustrachana... Ale uz zacnu davat Modre z neba, budem sa mat kde vybucat 😀

elko69
23. feb 2010

aj ja si veru niekedy poplacem pri dobrom filme..hehe

lenka39
23. feb 2010

Čaute baby, chcela by som poradiť ohľadne veľkosti plodu. Bola som u lekára a plod meral 7mm a doktor mi povedal, že to som nejako v 1 týždni, možno len pár dní...no mne sa to zdá nejako málo, keď som pozerala inde diskusiu, tak tam baby písali, že 7mm mali v 5-6 týždni...Díky za odpoveď.

xpetka1x
23. feb 2010

no tak moje male malo v 5 ttt 2mm

pepppe
23. feb 2010

fuu veruze ten cas nehorazne moc rychlo ide 😉 mne teta hned povedala,ze budem mat chlapca a olala aj bude 😀 ale inak vsetci,ze dievca,dievca 😀 ale tak hlavne ze sme obaja ok,,,,awooojky nieje to skoro,urcite nie,naco cakat s babetkom az do 30,ked ho chceme uz teraz 😉

lutsine
23. feb 2010

Kocky , chce sa spytat,mavate aj vy niekedy mokre nohavicky? akoby vodovy vytok,svetly? ja som si vcera dala tu najtensiu intimku a presiaklo mi to po bokoch na nohavicky. radsej kupim hrubsie. alebo je to nieco zle?

awooojky
23. feb 2010

Peppe mas pravdu naco cakat, som rada ze budem mamickou
straaaaaaaasne v elmi sa tesim
Dajna no aj dobre aj zle niekedy mi nic nieje ale vacsinou nevolnosti hlavne rano ale aj cez den a k veceru hruza ale inak fajn, si zacinam zvykat na to ze budem mamicka

elko69
23. feb 2010

lutsine take ako keby si sa docurala?ze iba voda,nie ten biely vytok??lebo ja to mavam a ci to nieje nahodou ten unik mocu,ze ked ta babetko kopne do mechura a ani o tom nevies??