Mamičky na začiatku tehotenstva. Ste tu také?

dydynka
3. nov 2009

ahojte baby,,v kazdej teme su tehulky co uz budu pomaly rodit tak dufam ze sa kumne pridaju take co su len na zaciatku ako ja:D

romini
25. feb 2010

caute baby ja by som zas spala 🙂 ale je dnes krasne co? uz aby sme tych nasich drobcov vozili v kociarikoch.

dydynka
autor
25. feb 2010

ahoj romini,,to mas pravdu,,,,ale ja budem dneska strazit kamaratkinu malu,,ma 2 roky,,,to sa nabeham okolo nej 😀

romini
25. feb 2010

No tak to sa nabehas, mala uz urcite beha hlavne si davaj pozor. a ked ju budes dvihat tak pomaly.
co inak ako sa citis? ja by som zas stale spala. Kedy mas 4D ultr.?

elko69
25. feb 2010

dydy veru aby si to neprehnala,si davaj pozor co uz zdvihnes :D

avila
25. feb 2010

Ahojk, dnes je proste nadherne 😀 Padam z roboty dom, dost bolo 😉

pepppe
25. feb 2010

romini aj ty mas uz 5kilou navyse ,ako aj ja 😀 pomalicky to ide hore,,,heh som zvedava kolko to bude pred porodom a co ty este nevies co cakas???nebolo spravne otocene?? 🙂

nanulik
25. feb 2010

ako tak pozerám vy ste tu už v takom vyššom štátdiu a ja ešte len tak na začiatku 🙂 ale aspon si môžem prečítať čo ma čaká 😀

romini
25. feb 2010

cau pepppe ale co by prosim ta dr. mi povedala ze na 50% dievcatko tak neviem sme s muzom ted trochu v pomykove. lebo furt sa babatku prihovarame ze Nufko maly a tak. co ti poviem. uvidim to asi az na 4D 17.3. idem som objednana. ty nejdes? uz mam 5 kg naviiac no, ruky mam jak zapasnik a siroky chrbat. pred ty mi bedrove kosti trcali. ha. a prsia jake mam uf to ani nehovorim. mam mierne umerne prsia k brusku.

elko69
25. feb 2010

Ahojte ja ma zatial 3kg ale cakam ze to teraz na poradni vystupi...hihi...ale stale to neni moc tych 5kg inak...

nanulik
25. feb 2010

ja som momentálne stále hladná a moj miláčik sa mi smeje že sa mám na čo vyhovoriť ked stále papám 😀

elko69
25. feb 2010

No ja som hlad zacala pocitovat az teraz,okolo 17 tt som mala skor nechute a vsetko mi smrdelo,ale uz pohoda...hihi

romini
25. feb 2010

ja od 12 tt jem vsetko mne je jedno co a o kolkej....hlavne ze mam plny zaludok.... 😀

dydynka
autor
25. feb 2010

no ja som pribrala len nejake dve kila,,,,a musim sa modlit aby mi vo stvrtok na poradni robil sono,,ked ne tak ho pekne poprosim..... 😅

zuzka1008
25. feb 2010

ahojky, chcela by som sa spýtať, mate už gulate bruška okolo 20tt ???
ja som v 16tt a zatial nic moc, skor taka hruška 🙂 než loptička 😝

rebeka25
25. feb 2010

Zuzka1008- ahoj ja som tak ako ty, a brusko mi uz vidiet, ale to preto ze mam dobry "tukový základ" 🙂 dneska som bola s kockou co ma termin tak isto 12.8 ako ja, a brusko je bolo vidiet iba take malilinke

lucia.kl
25. feb 2010

ahoj.
ja už mam 8kg navrch, ale vobec mi to neprekaža, tiež som stale hladna a jem tak každe dve hodky.
zuzka, ja ešte nemam gulate bruško a to čakam dvojčata a som v 22tt, takže je to uplne v poho.
inak dnes sme boli na utz a na 90% čakame dve dievčatka 🙂

zuzka1008
25. feb 2010

lucia : kde ti robili utz ? ja som objednana do Gin-fivu

lucia.kl
25. feb 2010

v gin five

zuzka1008
25. feb 2010

a pojdes aj na 3D? ja som objednana na 22.3, som velmi zvedava 🙂 už sa neviem dočkať

lucia.kl
25. feb 2010

hej, na malom 3D som už bola v 15tt a 9.3. idem na velke 3D, tiež sa tešim, dnes mi robili morfologicky utz ale pozeral aj 3D, je to krasny zažitok si vidieť čo sa deje v brušku a ako babatka rastu.

zuzka1008
25. feb 2010

ja len dufam, že babatko bude dobre natocene, aby bolo vidieť, pohlavie
mne dala dr. na výber či chcem obyč. morf.utz, alebo aj 3D, ten obyč. na kramaroch som naň počula zle ohlasy

lucia.kl
25. feb 2010

mne robili každe zvlasť, v gyn five len musiš mať 3D a morfo ti urobia zadarmo, 3D je ine ako obyč. utz, si to vieš lepšie predstaviť. a ostane ti aj pamiatka vo forme dvd.
len ako ratam tak ideš na tie utz nejak skoro, mne tvrdili že morfo sa robi v 22tt a velky 3D utz neviem , mne ho budu robiť v 24tt
pri prvom 3D sa mi deti nechceli ukazať že čo su, a jedno sa nechcelo ukazať dokonca vobec 😠

avila
25. feb 2010

Jeeej, Lucia, tak dve babulky, jeeej 😀 😀 😀 Co na to muzik, nezlakol sa, ze tri baby na neho budu? Ci uz planuje dalsieho? 😉

elko69
26. feb 2010

lucia.kl jeeeeeeeeeeeeee super gratulujem,takze budete mat tatino teraz 3 princezne doma 😉

romini
26. feb 2010

Dobre ranko vsem... 😀 konecne piatok ...
zuzka1008 to je v pohode s tym bruskom ja som tiez nemala nic este donedavna az ted sa mi zacalo zvacsovat bursko. to je velmi individualne dr. mne povedala ze chude baby maju velmi male a tie moletnejsie tak na tych to je vidiet hned. tak neviem niekto hovori tak druhy inak.

elko69
26. feb 2010

no mne sa brusko zacalo zvacsovat tak po tom 20 tt tak viditelnejsie,lebo aj baby z cvicenia mi povedali aj v praci ze mi narastlo brusko teraz behom posledneho tt..hehe

dydynka
autor
26. feb 2010

dobre ranko babulky,,,ako ste sa vyspali?mna strasne boli chrbat stoho varovania tej malej 🙄 keby ma aspom drahy pomasiroval,,ale neni co kcomu 😀

elko69
26. feb 2010

ahoj dydy takze si si to asi vcera riadne uzila s tvoju varovcicku...hi

jaruska8
26. feb 2010

Ahojte dievčatá, 4-5kg sú úplne v norme, hlavne, keď vám nebývalo zle a papkáte, čo vám chutí, bábo má z toho skoro 1kg a ostatné sú prsia, nejaké tie boky. Ja už mám 4kg na sebe, ale to sa mi tuším len bruško zväčšilo. 😉 😉 Zo zadu nič ešte nevidieť, len z boku. 😀

dydynka
autor
26. feb 2010

no hej uzila,,hlavne ked zacala trucovat,,, 😀 ach baby vy v takom tyzdni ako ja uz vas tolko vie co to bude,,jak vam zavidim,,

a elko ty si mi hovorila ze kde schovavam krpca ,,,tak som si pozrela tvoj album a ani ty nemas o vela vecsie brusko 😀