Mamičky na začiatku tehotenstva. Ste tu také?

dydynka
3. nov 2009

ahojte baby,,v kazdej teme su tehulky co uz budu pomaly rodit tak dufam ze sa kumne pridaju take co su len na zaciatku ako ja:D

lucia.kl
1. mar 2010

xpetka ja to viem od prveho utz, čiže od 5tt, hned tam boli dve dutinky, ale viac menej sme s tym ratali, že budu dve.

zabkaevka
1. mar 2010

Dakujem lulu za info, ani ja nemám teplotu a verím že aj tá zapchatá nosná dierka prejde do zajtra, ešte tri týždne som v 1. trimestri, tak sa dosť obávam choroby-
Áno ja som vydatá, v apríli (sranda 🙂 ) bude tomu 6 rokov 🙂 hmm nooo . Takže tehotenstvo bolo pre hnás už veľmi očakávané 🙂 a vytúžené.
Juuuj zvládnete to, neboj, to sú naozaj krásne okamihy, aj keď svadba taaaaak rýchlo ubehne a pritom to chystáš niekedy aj pol rok. Iste budete krásne nevesty, s bruškami 🙂 a všetko klapne 🙂

xpetka1x
1. mar 2010

lulu prievidza je od bojnic 1 minutu🙂 vsak je to hned vedla...mi sme sa tiez fotili pred zamkom daju sa tam spravit krasne fotky ale nam neprialo pocasie...

lulu4
1. mar 2010

xpetka1x: tak mas pravdu je to len na skok prievidza a bojnice a tiez som zvedava ako vyjde pocasie, lebo ked bude prsat bude to blbe lebo fotografku budeme mat z BA takze ona tam nema vlastny atelier ale kazala mi popytat sa na bojnickom zamku ci nam umoznia fotit vo vnutornych priestoroch lebo ze uz tak bola fotit len bohvie kolko to vyjde 😖

lulu4
1. mar 2010

zabkaevka: tak to ti verim, ze ste po babatku o to viacej tuzili, neboj sa ked to vylezis a das si vela citronu musi to aj teba prejst ale mna to drzalo tak cca tyzden lebo vies ked nemas teplotu ani doki ti v I. trimestri nebude hned davat lieky... lebo vtedy by sa nemalo nic... a neboj dobre bude aj mne to preslo prejde aj tebe....
tesim sa velmi na svadbu a verim ze to bude krasny den

elko69
1. mar 2010

ahojte baby,ako sa dnes citite a mate?

xpetka1x
1. mar 2010

elko ozik ako sa ma ta mirka co porodila v 22tt,

xpetka1x
1. mar 2010

inak dydinka uz by si mohla OTVORIT NOVU TEMU VED NA ZAC TEHU SI UZ DAVNE NENI 😉

elko69
1. mar 2010

mirka nas uz opustila teda myslim na konikovi,malinka ked jej zomrela tak chvilu tu s nami este komunikovala ale potom napisala ze teraz na nas na chvilu zanevrie,vymazala foto co tu mala a tie udaje co mala v profile a odisla...ze potrebuje cas aj ona a aj manzel,ze sa si budu venovat teraz ked sa tak potrebuju navzajom a ze teda niekedy sa este vrati...to zase chapem ved to asi nebolo jednoduche citat co si tu piseme my stastne tehulky,ked ona stratila uz 3 deti behom roka mylsim...a ja dufam ze ked sa vrati tak len s dobrymi spravami....budeme jej vsetky drzat palceky...

pepppe
1. mar 2010

lulu tak to mate dost ludi my mame nieco kolo 50...mame to v nitrea fotky by som chcela pri hrade,je to hned vedla kosotla,,,keby nam ozaj chcelo pocasie priat,musime si drzat palce aby prialo a aby nam to vyslo ako sme chceli,ja sa bojim strasne ani neviem coho zakuskov a alkoholu budeme mat hadam habadej.......noo vsak potom mi ukazes svadobne foto,ok?? 😉 jajha uz sa to ozaj blizi,radsej mysliet na nieco ine

zabkaevka
1. mar 2010

Tie svadobné fotečky si rada pozriem aj ja, inak ja som strašný maniak na fotečky, rada pozerám ich.
Ja som mala na svadbe 130 svadobčanov 🙂 a potom ešte došli 6ti kamoši. LAe bola to paráda. No teraz by som asi nerobila takú veľkú svadbu, ak by som bola napr. druhá v poradí v rodine, alebo čakala mimi. Veď tie peniažky treba na niečo iné. Sestra si to vymyslela inak : ona chce mať svadbu, obrad v piatok a potom grill a guláš párty pre toho kto príde. teda nič ofici.
Noooo áno xpetka1x, pomaly už nebudeme na začiatku tehu, vlastne to môžeme tak považovať v I. trimestri. Vlastne mnohé z vás aj ste po 🙂

pepppe
1. mar 2010

zabkaevka,to si mala potom straaaaaaaaaaaaasne hodne vela ludi 😀 mne staci aj 50a to sa bojim bo neviem tancovat 😠 😠

elko69
1. mar 2010

pepppe neboj ani ja som nevedela tancovat s manzelom a zvladli sme vsetky tie tance povinne :D nejako to hadam pojde a pamataj ty mas dlhe saty pod nimi tie kroky zakryjes :D

zabkaevka
1. mar 2010

noo mala 🙂 my sme straaaaane veľká rodina, z makinej svadbe, a keďže som najstaršia dcéra, tak sme chceli veľkú svadbu, a aj ja som chcela veľkú. A mala som ja našetrené, tak prečo nie.
Juuj tak to šup šup trochu potrénovať ešte. Škoda že si až z Nitri, ja by som ťa niečo poučila 🙂 ja veeeeeľmi rada tancujem, hmmmmmm. Aj keď nie veľmi často. No potom to stojí za to 🙂
Kočky a aký strih šiat budete mať? také širšie, aby sa zmestilo aj bruško?? 🙂

lulu4
1. mar 2010

pepppe: tak to budeme mat podobne tych pozvanych hosti na svadbe, aj ja mam take vnutorne obavy a neviem tiez z coho... ale dobre to dopadne neboj, budeme sa povzbudzovat navzajom a potom jasne ze si vymenime fotecky si aj ja rada pozriem tvoje.... a s tym tancovanim, som na tom uplne rovnako my sme s drahym na tancovanie taki antitalenti on nechodil ani na diskoteky lebo ho to nebavilo a ja len moderne viem spolocenske som nikdy netancovala a tesi ma to ze budem mat fakt dlhe saty skoro po zem tak mozem postupat po nohach vsetkym som uz varovala stryka co tam ide lebo on reci ako ma pri tanci povykruca ja ze ak chces mat tie topanky za 3OO Eur posliapane staci povedat 😀 😀 nerobim si z toho hlavu.. ale tusim ze to bude trapas hlavne prvy tanec mladomanzelov.... ach jaaajjjj....

zabkaevka
1. mar 2010

kočkyyyy netrápte sa nad týmto. Pri mladomanželskom tanci si s drahým pozriete hlboko do očí ... a pritom sa stačí trochu tackať 🙂 My s manželom vieme obaja tancovať, ale tento tanec bol fakt taký sem tam sem tam, teda tackanie sa romatické ... 🙂

lulu4
1. mar 2010

zabkaevka: tak ked hovoris ze sa da aj tackat tak sa budeme prevalovat z jednej nohy na druhu ako medvedku daj labku 😀 😀 maximalne zvladneme sladak 😀

zabkaevka
1. mar 2010

noooo prsne, dobre si to nazvala, medvedku daj labku, tak sme aj my alebo styl sladak, to je to iste 🙂

lulu4
1. mar 2010

hihi si ma rozosmiala, ale nejako bude co uz, z toho sa nestriela ved tam budeme mat len najblizsiu rodinu a kamosov tak to pochopia snad a nebudu sa smiat 😀 😀

zabkaevka
1. mar 2010

nieeee neboj nebudú 🙂
počuuuj prečítala som si váš "príbeh" v albume, jeeeeeeeeeeeeej to je krásne 🙂 najkrajšie Vianoce, áno to s tebou súhlasím, krásne si ich mala 🙂 a tohtoročné budú ešte krajšie, v trojici 🙂

xpetka1x
1. mar 2010

elko ale ja som nevedela ze malinka uz zomrela?,!! to je teda smutne tri deti za rok...co mala dva potraty?? a mala sa kolko dozila?? co jej zlihalo?? mojej kamoske zomrelo po mesiaci na krvacanie do mozgu

pepppe
1. mar 2010

jaj prvy mladomanzelysky tanec..heh to bude trapas veliky 😀 ale prietel vie tancovat to len ja a malo to byt opacne,skoro chlapi nevedia a jeho rodina ma vraj bude vykrucat a vykrucat ale mozem sa vyhovorit aspon na tehu 😉 ze envladzem tolko,,,heh nooo saty mam take siroke,,,hadam ich oblecem este,mozno sa budu este menit,,ked sa do nich nevleciem 😝 a elko to hej aspon ze budu dlhe saty aj na to spolieham,ze to tak nebude vidiet,ked budem motat nohami 😀

zabkaevka
1. mar 2010

paaaaa kočky, idem pred TV. pekný večer

lulu4
1. mar 2010

xpetkax: ano je to tak Mirkina malicka zomrela, sa s nami lucila ze nebude chodit na konika, ze mozno raz... neviem tusim sa dozila tri tyzdne malicka nepamatam presne ale volali im z nemocky aby prisli lebo mirka bola akurat chora nachladnuta tak nemohla za malickou chodit a tak tam isli a malicka zomrela im oznamili tiez na krvacanie do mozgu... lebo bola ozaj velmi skoro narodena to take babatka nemaju este mozog a plucka dobre vyvinute to sa vyvija ako posledne tam bolo velke riziko.... ale zase bojovala krasne a nakoniec to malo takyto nepekny zvrat... musi to byt pre nich tazke, ani sa jej necudujem ze nebude urcity cas na koniku to by som aj ja spravila na jej mieste, musia sa s manzelom podporovat a venovat jeden druhemu teraz aby preklenuli toto strasne obdobie...

lulu4
1. mar 2010

pepppe: nic si z toho nerob aj mna chcu povykrucat pri tanci tak mozu povedala som ze budu mat poslipane topanky a bude 😀 😀 a veru tak aspon sa budeme mat na co vyhovorit ze nevladzeme alebo ze som unavena, na to je dobre vydavat sa ako tehu 😀

pepppe
1. mar 2010

jajha 😉 uvidime co si potom napiseme,ktora to ako zvladla a podobne,no nie?? ja dufam,ze od kazdeho pozvaneho odstanem peniazky a my si uz kupime to co potrerebujeme,zisiel by sa nam vysavac a zehlicka,,bo teraz sme v podnajme a nemame tam skoro nase nic ,len co on tak mal 😀 akurat mikrovlnka je nasa 😀

lutsine
1. mar 2010

ahojte,moze sa brusnicovy kompot? Ako sa u Vas prejavuju pohyby? Citite to aj v pravo,aj v lavo aj v strede podbruska,tam ako je mocovy mechur a nad vajecnikmi?

lulu4
1. mar 2010

pepppe: veru tak potom si napiseme ako sme to zvladli, nastastie tam kde mame rezervovanu miestnost na zabavu tak to mame povolene do 3tej rana zabavu co ma aj tesi aj to bude pre mna v tehotenstve vela tolko vydrzat neviem si predstavit ze by sme sa bavili do 5tej rana 😀
my sme spolu s pozvankami posielali take male karticky som dala spravit kde bolo napisane ze takmer vsetko mame a ze na potesi financny prispevok v akejkolvek vyske tak uvidime ci si daju povedat, lebo rodine sme to nedavali ale snad nekupia blbosti a co sa tyka kamosov ktorych pozyvame tak tym sme to dali aj s tymito kartickami aby nam nekupili nejake blbosti co nepotrebujeme... nam by sa friteza hodila a dobry kuchynsky robot lebo nemame, inak vysavac sme tiez pred nedavnom kupovali novy a je dobry 😀 zehlicku som si kupila min. rok super modernu dizajnovu uzasnu ale zeby som nejako moc zehlila nemam to v laske ale zehlicku potrebujes do domacnosti skratka 😀

lulu4
1. mar 2010

lutsine: u mna pohyby zatial este nehrozia aj keby som bola uz velmi rada ale si este pockam... a co sa tyka brusnicoveho kompotu mozu aj tehulky lebo brusnice su dobre aj na mocovy mechur, takze kludne si daj

pepppe
1. mar 2010

NOO TERAZ BUDEME ASI CASTEJSIE ZEHLIT 😉 detske vecicky pekne aby boli vyzehlene,sa uz na to tesim veruze 😀 a co bytik mate alebo aj vy ste v podnajme,,,rozmyslame aj nad uverom ,ale je to take,ze clovek nikdy nevie,ci sa to bude dat 30 rokov splacat tak uvidime co bude v lete a tak