Mamičky na začiatku tehotenstva. Ste tu také?

dydynka
3. nov 2009

ahojte baby,,v kazdej teme su tehulky co uz budu pomaly rodit tak dufam ze sa kumne pridaju take co su len na zaciatku ako ja:D

dydynka
autor
4. mar 2010

dakujem,,,

andrejka ty si len v 9 tt a uz vies ze je to dievcatko?

lulu4
4. mar 2010

andrejka: ty si bola v Genetone na krvnych tstoch ked vies tak skoro co cakate? len som zvedava? 😀

avila
4. mar 2010

Jeeeeej Dydy 😀 😀 😀 Gratulujem 😀

Ja idem na poradnu zajtra o 17:00. Sa neviem dockat a som zvedava, ci nam uz povedia, co mam v brusku, Uz by som mu chcela hovorit menom. Zajtra mi pojde den pomaly... Drzte palceky, aby vsetko bolo OK.

lulu4
4. mar 2010

avila jasne budem drzat palceky a to ti uz v tvojom tyzdni urcite povedia 🙂 treba verit... a mate vybrane mena, ked hovoris ze by si ho rada oslovovala menom? hm? 😀

avila
4. mar 2010

My mame Lulu len pre dievcatko, ziadne chlapcenske nas neoslovilo 😉 Ak je to dievcatko, tak Ester. Normalne uz ked to vyslovujem, tak ma take teplo zalieva. Ale muzik tuzi po chlapcekovi... ako vacsina 😉

A vy mate ake mena vybrane?

dorik
4. mar 2010

zabkaevka, dakujem za pochopenie ved aj ja si to myslim ako vas tu citam ale potom ked vidim ten anglicky pristup tak si zase pridem ako stupidna hysterka ku ktorej sa tak budu potom aj stavat ale sak co uz ved predsa nechcem aby sa opakovalo to co pred pol rokom... uz som volala k lekarovi a chcem sa dohodnut so sefovou na dobrati dovolenky do konca marca ze by som ostala doma a hadam mi to sono nedaju az v tom 14tt co by bolo az 15.4. lebo neviem co by som potom este navymyslala...
andrejka, v 9tt vediet pohlavie to ako je mozne? 😨
dydy, vidim ze ked sa doriesila dilema dievcatko-chlapcek tak nastala nova ale to je na tom prave to kraaasne 🙂
avila, ester je kraaasne meno to sa aj mne velmi paci 🙂

dydynka
autor
4. mar 2010

no mi sme mali vybrate pre chlapca,,a na dievcenskom sme sa nevedeli dohodnut,,a teraz to nebude lahke :d

lulu4
4. mar 2010

Avila: krasne meno pre dievcatko, zaujimave a hlavne ho nedavaju tak casto 😵 Nooo co sa tyka nas tak drahy je na tom podobne ako tvoj, tiez by bol stastny keby je to chlapcek, ved typicky chlap - chlapcenske meno by bolo Vladko po mojom drahom...a dievcenske sa mi paci Anetka

dorik
4. mar 2010

lulu4, to ste si sikovne podelili mamina vybera pre dievcatko a ocino pre chlapceka 🙂

avila
4. mar 2010

Vraj Dydy pomaha, ked sa vyberu viacere a ked sa pozries na babatko, tak Ti hned napovie ako ho volat. No neviem, neviem 😉 Dakujem Lulu, uz ho mam vybrate asi 10 rokov 🙂 Vy mate tiez krasne mena vybrate 🙂 Kedy mas najblizsiu poradnu?

dydynka
autor
4. mar 2010

moj drahy chce Lily,,ale nechce aby bola Lilien ale len Lily..to ani v kalendari neni,,,,ma rozculuje 😀 musime spravit obaja nejaky kompromis 😀

dorik
4. mar 2010

dydy, malu lili ma moja kamaratka je to pekne meno ale tiez neviem ci sa neskor nebude hnevat ze je ochudobnena o oslavu menin 😀

lulu4
4. mar 2010

Avila: na poradnu idem buduci piatok a uz sa neviem dockat, mozno sa dovziem aj co cakame 😀

Dydy: tak to budete ozaj musiet spravit kompromis, ved Lilien je pekne a je aj v kalendari 😀

dorik: veru tak drahy pri chlapcenskom mene nerobi kompromis, skratka po nom Vladko 😀 a s tym dievcenskym tiez suhlasil, je to na mne viac menej vyber dievcenskeho ale nemoze byt prilis moderne lebo keby mu poviem napr. ako Dydy ze Lili tak ma asi zahlusi 😀 😀

elko69
4. mar 2010

dydynka tak super...gratulujem k dievcatku... 🙂

dydynka
autor
4. mar 2010

dakujem elko,,,,

dorik
4. mar 2010

lulu4, ono je podla mna hlavne u chlapca dost podstatne (kedze na rozdiel od dievcata mu priezvisko ostava na cely zivot) aby sa meno hodilo k priezvisku teda mne sa to aspon tak paci ked to dokopy tak pekne vyznie mozno som cudna ale nevadi 😀 ale ja tak vlastne kombinujem aj dievcenske mena 🙂 moj sa tiez snazi si teraz tak zo strandy naozaj presadit svoje meno ako to chlapcenske ale zatial sa len smejem na tom ze ha-ha-ha pobavili sme sa a teraz ale vazne... 😀

elko69
4. mar 2010

dorik ako vravis aj som mala taku dilemu najst meno k priezviskou a zatial sa rozjodujeme medzi Dominikom alebo Jakubkom Nižnanským.... 🙂

lulu4
4. mar 2010

dorik: a ako sa vola tvoj drahy keby to jeho meno neprichadzalo vobec do uvahy? lebo ten moj je Vlado a to je este v pohode meno, kludne by sa malicky mohol volat Vladko 😀 a k priezvisku sa to velmi hodi 😵
mas pravdu zena aj tak zmeni meno za svoj zivot, takze tam to nie je az take podstatne aj ked urcite to tiez netreba podcenit.... aj ta Anetka sa nam velmi hodi.... no vsak uvidime

dydynka
autor
4. mar 2010

elko dominik je krajsie 😅

elko69
4. mar 2010

hehe sak to ze to meno som navrhla ja na zaciatku a teraz skor bojujem za jakuba a mm za dominika..hihi

elko69
4. mar 2010

a pre dievca som chcela Ninu...

dorik
4. mar 2010

elko69, mne sa viac paci jakub vzdy sa mi strasne pacilo toto meno ale asi si ho nepresadim... 🙂

dydynka
autor
4. mar 2010

mne sa dominik velmi paci

dorik
4. mar 2010

lulu4, vlado je pekne meno ale bol by to ciste vlado alebo vladimir alebo vladislav? lebo to je zase rozdiel...

elko69
4. mar 2010

ehhe sak aj my bojujeme a teda co rozmyslala si o tej PN...

lulu4
4. mar 2010

dorik: tak bolo by to podla kalendara a podla mojho, vola sa celym menom Vladimir ale volaju ho vsetci Vladko, Vlado 😀

elko69
4. mar 2010

no hovorim bude dilema z mena..hihi ..ok babule dobru noc padam od unavy...papa 🙂

dorik
4. mar 2010

lulu4, vladko je sladsie pre babo 😉

dorik
4. mar 2010

elko69, neviem ci to bola otazka na mna s tou PN ale rozmyslala uz sa na tom aj pomalicky pracuje len sa bojim aby som typ padom nedopracovala niekde inde... uvidim 🙂

lulu4
4. mar 2010

elko: ja by som bola za Jakubka, lebo Dominik mi pride take ehm, pre maleho chlapca pekne ale ked bude dospely si myslim, ze sa bude hanbit za to ako mu bude kazdy hovorit Dominik, Dominik a ked mu chces povedat inak tak ako Domino??? je to divne meno, dievcenske je krasne Dominika ale chlapcenske sa mi nepaci