Mamičky na začiatku tehotenstva. Ste tu také?

dydynka
3. nov 2009

ahojte baby,,v kazdej teme su tehulky co uz budu pomaly rodit tak dufam ze sa kumne pridaju take co su len na zaciatku ako ja:D

lutsine
8. mar 2010

Ja som nezvracala vobec a zo zaciatku mi velmi nechutilo jest,ale teraz uz je vsetko o.k. papame a priberame, v 20 tt mam 4 😝 kg navyse.

romini
8. mar 2010

tolko roboty ze ani nemam cas tuto na konovi s vami pisat babule.
lutsine nevieme este co to bude. idem 17.3. na 4D tak snad na 100% nam povedia uz chcem nakupovat veci bud pre chlapceka alebo typicke pre dievcatko. kazdy my hovori ze co si si to nenechala ako prekvapko ale ked ja to uz chcem vediet ted co to bude.

zabkaevka ty si medzi nami nova ze? vitaj ked mi nieco uslo, a to mi asi uslo 100% 😀 😀 😀

romini
8. mar 2010

lutsine ja mam uz o desat kg viac ako som mala na zaciatku. dufam ze nepriberiem este viac lebo strasne mi chuti jest. dufam ze to rychlo pri malom vybeham nechcela by som ostat pri konfekcej velkosti ze 42 ale pri mojej krasnej 38 😢

pepppe
8. mar 2010

romini pohoda,,,,aj ja sa blizim pomali na 10kg navyse,za chvilku ta caka svadbicka,ze??uz sa tesis? 😉

elko69
8. mar 2010

ahojte ale ste tu toho popisali za jeden den...ja som dnes nemala moc casu popisat tu kedze som bola v praci,co noveho tu mate???

zabkaevka
8. mar 2010

romini: tak chodievam tu asi necelý mesiac 🙂 síce len sem tam. Predtým som mala od koníka asi takmer ročnú pauzu, a predtým som chodievala do jednej témy vo fóre snažiliek

avila
8. mar 2010

Pepppe... pomarancovy dzus by som pila v kuse. Uz sa vyznam, ktore su dobre a ktore ee 😀 Muzik studovl na internete jednotlive tyzdne v tehu 🙂 Take mile...

pepppe
8. mar 2010

avila mnam dzusiky 😀 nooo a pritom som ich ani nemusela 😉 dnes ma ten moj malinky stle kpcuje,,asi neche aby som bola v praci,ale mamicka musi predsa korunky zarabat 😉

lulu4
8. mar 2010

ahojte kočky, vidim ze rozoberate temu jedenia. No mne preve tyzdne tiez nic nechutilo lebo ma stale napinalo ale nezvracala som nastastie ale jogurty ktore som milovala som nemohla ani len citit a takisto ani ovocie a sladkosti... s jogurtami som zacala opat od 13tt a pomalicky aj s ovocim, sladke moc nemusim stale ale ked boli teraz nejake oslavy tak som si dala z torty alebo kusok zakuska... ale inak mi sladke neberie...
a dzusiky tych by som pila na hektolitre tak mi zachutili a hlavne multivitamin a grep, nase babo ked sa narodi tak sa bude asi aj kyslo tvarit z tolkeho grepoveho dzusu 😀 😀

pepppe
8. mar 2010

nooo tak potom daj vediet ci sa amlinke tak tvarilo 😉 ja uz za chvilenku idem domov ,konecne,sa mi tu uz nechce vobec byt 😠 dlho mi je tu len tak ,,samej

lulu4
8. mar 2010

a si v praci Pepppe? a co robis ked si tam tak dlho? to ti verim,ze sa ti tam uz nechce byt... heh dam vediet ci sa tvarilo kyslo ked sa narodi ale na to si este pockam 😀 strasne by som chcela uz vediet co cakame....
asi sa opytam teraz v piatok na to 3D sono, moja dokina ho ma tusim priamo v ambulancii

tara39
8. mar 2010

ahojte kocky, ja som tu tusim v najnizsom tyzdni sko pozeram 😉

pepppe
8. mar 2010

noo predavacku,v centre 😉 noo pckaj ako to rychlo ubehne ja som pred chvilkou bola tiez len v 16tt a teraz,ze uz 23 😀 vsak skus spytat a uvidis,co cakate..ja idem v stredu na 3d sa uz nevieme dockat,,jajha vsak nech uz aj nastavajuci vidi svoj vytvor 😉

elko69
8. mar 2010

pepppe uzi si to,je to krasne ked vidis drobceka na tom 3D 🙂 ja idem vo stvrtok zase na cukor..bleeeeeeeeee 😖

pepppe
8. mar 2010

fuha to ja idem nastastie az 25 marca,ptoom daj vediet ako to chutilo 😠 fuuuuj...noo tesime sa obaja,len hadam to tam najdeme,,, 😉

elko69
8. mar 2010

no uz som si bola kupit tu glukozu tak mi dali taky prasok v takej krabicke dost velkej az som sa skoro rozplakala ked som to zbadala :( tak hadam to udrzim v sebe,vypit to asi vypijem ale ci to udrzim...potom daj foto maleho...

lulu4
8. mar 2010

ja sa opytam na to 3D som zvedava co mi povie 😀 velmi by som chcela vidiet babo na takom krajsom sone 😀
a ten glukozovy test nezavidim ale zrejme sa mu nevyhne ziadna tehulka, teda malo by to tak byt 😝
a kedy koncis v praci Pepppe?

elko69
8. mar 2010

hmmmmmmmm ani ja si ho nezavidim veru..

pepppe
8. mar 2010

jasne ,ze dam,to musim este od nasich zobrat fotak,bo mi ho zobrali,nemozem sa ani fotit 😀 nooo fuuuj aj mne to dnes mamina kupila,ale sa jej to cestou roztrhlo,cize to bude musiet kupit este raz 😝 celu kabelku mala bielu,,hehe.......noo hadam to nebude az take zle,ako vsetci hovorila,len to cakanie nekonecne bude strasne 😒

pepppe
8. mar 2010

ja za 10 minut lulu 😀 do 21 hod tu musim trcat,ale tak teraz mam do piatku volno,cize si oddychnem doma a potom dva dni v praci 😠

elko69
8. mar 2010

no sak jedna tehulka mi povedala ze to nieje az take strasne jak to vsetci opisuju tak asi podla toho ci sme predtym lubili sladke alebo nie,ja neviem tiez...

avila
9. mar 2010

Dobre rano maminky 😉

Elko, pepppe, to sa da kupit rovo v sacku ten cukor, nemusim mat ten pravy krystalovy? Ste to asi v lekarni kupili, ze? A ako sa to vola, nech nechaosim. Ja idem o necele 2 tyzdne.

Tea, vsak my sme tiez tak tu zacinali... teraz sa nam odtialto nece 😀 Pod medzi nas 🙂

Inak okrem dzusu som zamilovana do mlieka... A to som si ho predtym davala maximalne do kavy. Este aj do roboty si ho kupujem, si pripadam ako tetka 😀

jaruska8
9. mar 2010

Ahojte baby, no ja idem na cukor 26.3.- už sa teším. 😉 😉 😉 Robím si srandu, ale tak treba to nejak vydržať. Určite to bude chutiť ako nejaký sladký sirup na kašeľ alebo niečo podobné. 😉

lutsine
9. mar 2010

pekné ranko kočky,

ako sa máte? mňa čaká zajtra poradňa,tak už sa teším na ultrazvuk....na to gynekologicke vyšetrenie ktoré ma čaká pomenej....

avila
9. mar 2010

Sa urcite nevies dockat, vsak Lutsine?

Vonka svieti slniecko a ja v robote ☹ Ale dnes ideme na kurze pre tehulky kupat babatko 😀 MM ide tiez, som zvedava...

dydynka
autor
9. mar 2010

ahojte,,,,ja som prave doranajkovala prazenicu 😀 teraz sa musim namalovat lebo vyzeram hrozne...sa mi na cele spravili same vyrazky 😢

elko69
9. mar 2010

avila ano v lekarni a mne kazala sestricka kupit 75 g hroznoveho cukru ale nejako glukoza sa to vola.ale pytaj hroznovy cukor...

xpetka1x
9. mar 2010

no baby ten cukor neni vyhra..moj doktor to robi tak ze dojdete na lacno pichne do prsta a zobere krv potom si v lekarni kupis dva deci glukozi je to strasne hnusne to musis vypit a dve hodky cakas v cakarni a potom pycne zas medzi tym musis sediet nesmies behat a ani nic jest moja kamoska tam odpadla ..
no a druha kamoska vraj musela normalne sa naranajkovat a ziest 10 kociek cukru..
no zdasa ze kazdy doktor zauziva ine metody ja ked som cakala malu som mala ziest croisant sladky a do caju dat 5 kociek cukru 😒 fuj.. bo ja si nesladim nic ani kavu ani caj..

lutsine ja idem tiez zajtra drzkam palceky 🙂

nanulik
9. mar 2010

mne robili tento test v BA v ružinove. mala som prísť na lačno, krv mi zobrali normálne z ruky, potom vypiť tu glukozu, na další odber som mala prísť o hodinu, nič nejest nepiť a potom bol ešte jeden o hodinu. ale to mi už ani krv netiekla tak mi brali z chrbta ruky 😖, ale našťastie som to mala v poriadku

lutsine
9. mar 2010

Avila my sme na kurze kupali vcera ,bola zabava 🙂 🙂