• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky na začiatku tehotenstva. Ste tu také?

23. júla 2012 
autor
baby pridala som novu foto bruska do albumu :wink:
9. mar 2010 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dydy tak ty mas uz nadherne brusko,aj ja som dala nove fotecky.
9. mar 2010 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dydy aj lutsine : obe máte krásne buršká :slight_smile: chichi mám však teraz pocit zo seba, že ja v 12.t nejako skôr "rastiem", moje bruško vyzerá na vaše v 22t. :slight_smile: ale snáď to nevadí, vy ste chudučké, takže asi preto.
9. mar 2010 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,

elko aj ja som bola na glukoze, fuuj, skoro som sa povracala, mala som c robit aby som to vo mne udrzala :sweat_smile: ale mala som super hodnotu 5.2, uplna pohoda...ale vydrzat sa to da :wink:
peppe aj ja mam 10 kg plus a som ako slonik :grinning: kedy chystas svadbicku???
9. mar 2010 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dydy, lutsine... krasne ste :slight_smile:

Som prave zozrala celu Milku... Hanbim sa :frowning2: Ale co robila v mojej kabelke???
9. mar 2010 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nooo dobreeee chúťky mi tu robíte na sladké. Idem si rýchlo niečo dať :slight_smile:
9. mar 2010 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
avila ja som tiez vcera zjedla celu cokoladu :grinning: ale nehambim sa :grinning:
9. mar 2010 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja mam pri sebe aj cokoladky,aj dezerty zo vcerajska.....mne to ale vobec nechuti...sladkosti...a tak som ich mala rada....poslem vam chcete?
9. mar 2010 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dydynka ty mas tiez od dola take brusko ako ja :wink:
9. mar 2010 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
avila, dydy,

ja zujem sladke kazdy den a aj stale priberam ale ja za to nemozem ze mala si vyzaduje :grinning: ja som predtym vobec nemala rada sladke :grinning: manzel ma preprogramoval :grinning:
9. mar 2010 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
elko prosim ta popis mi presnejsie,kde najdem toho dr,v hlohovci,vraj niekde pri poste...dakujem
9. mar 2010 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dydy no konecne je vidno brusko... :wink:

irsina no uz sa "tesim" aj ja na to vo stvrtok :confounded:
9. mar 2010 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
irsina svadbicku mam presne za mesiac,,cize este pribereme ajajaj :wink:
9. mar 2010 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pepppe a saty uz mas asi vybrate ze??
9. mar 2010 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kočkyyy ešte stále povokujete sladkosťami?? idem ja napiecť mafinky :slight_smile: pošlem ?? a potom pôjdem manželíkovi odniesť do garáže. On mi včera priniesol dezertík Milka, také malé slaaaadké čokoládiky, ale to som skryla, pretože to fakt len v kritických stavoch chuti na sladké otvorím, chichi :slight_smile: .
9. mar 2010 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja som nedostala nic vcera od manzelika ale povedal ze dnes to napravi tak som zvedava,sice pride neskoro tak ako vcera o 21.30 hod,ale aj keby mi nic nedoniesol hlavne ze sa vrati z prace on :D
9. mar 2010 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
elko : nooo presne, hlavne že príde domkov. Môj manželík na takéto sviatky nezvykol myslieť, ani na Mikuláša. Dokonca aj niekedy meniny zabudne :slight_smile: Ale včera nezabudol :slight_smile: takže ma skôr asi rozmaznáva :slight_smile: aj on prišiel neskoro domkov, či to chcel tým vyžehliť :slight_smile: chichichi
9. mar 2010 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
elko saty uz mam,len ci mi bude este dobre,to neviem :wink:
9. mar 2010 o 17:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekny vecer,co robite?
9. mar 2010 o 18:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no baby ja som sa vratila akurat od svagrinky,,,bola som si tam pre veci pre babetko,,no poviem vam ze bolo toho dost,,,,som si to porozdelovala a dala do skrine,,,hned ma hlava rozbolela,,,teraz budem uz len lezat,,, :grinning:
9. mar 2010 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
peppe ja dnes srotujem jedna radost :sweat_smile: neboj budes krasna, tehotne nevesty su krasne :slight_smile:

elko neboj drzim palce, ja som z tej glukozy mala silnu kyselinu :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale da sa to zvladnut :slight_smile:
9. mar 2010 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No... dnes som mala ozaj sladky den... Sme uz male na kurze okupali... prezilo :grinning: :grinning: :grinning: A muzik chytil "babetko" akoby ho drzal kazdy den :slight_smile:
9. mar 2010 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
avila aspom je pripraveny na babetko :d len vies zive sa bude hybat tak to bude ine :grinning:
9. mar 2010 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ved... Ked som robila s babetkami (zivymi :grinning:), tak ich nechcel chytat, bal sa... Ale myslim si, ze tak ako maminy aj oteckovia maju nejaky ten instinkt (tym nemyslim len nas :grinning: ). Vsak do toho pridu...
9. mar 2010 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kocky, ja som uz doma z poradne, mala som o 7,00 hod. Vsetko je o.k.,male pekne rastie a pribera, zodpovedame presne takemu tyzdnu ako podla PM. A podla vyjadrenia doktora by to mohol byt chlapcek, tak uvidime :slight_smile: V utorok ideme na 3 D tak bud sa to potvrdi,alebo vyvrati. Tak uz sa tesim. :slight_smile:
10. mar 2010 o 08:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahoj lustine,,he zeby tu bol dalsi chlapcek :grinning: tych chlapcekov je nejak vela,,,ja sa dneska chystam na velke pranie a zehlenie veci co som vcera dostala ,,,,
10. mar 2010 o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pepppe ved to sa da rozsirit nie?? :wink:

zabkaevka no manzelik sice nezabuda na moje meniny a narodeniny a ani na vyrocia a mikulasa ale na MDZ akosik zabudol :D

irsina83 dakujem...
10. mar 2010 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No Dydy dufam,ze to potvrdia aj na 3D:slight_smile:
10. mar 2010 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, tak mne včera na 3D potvrdili, že čakam dievčatká, tak trochu zvýšime stav dievčat :slight_smile:
10. mar 2010 o 09:17  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som tiež zvedavá, či nám potvrdia našu kočku, lebo aj také sa stáva, že na morfologickom povedali, že je to dievča a na 4D sa ukázal pipík. :wink: :wink: :wink: Tak uvidíme. :wink:
10. mar 2010 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok