Mamičky na začiatku tehotenstva. Ste tu také?

dydynka
3. nov 2009

ahojte baby,,v kazdej teme su tehulky co uz budu pomaly rodit tak dufam ze sa kumne pridaju take co su len na zaciatku ako ja:D

dydynka
autor
9. mar 2010

baby pridala som novu foto bruska do albumu 😉

lutsine
9. mar 2010

Dydy tak ty mas uz nadherne brusko,aj ja som dala nove fotecky.

zabkaevka
9. mar 2010

dydy aj lutsine : obe máte krásne buršká 🙂 chichi mám však teraz pocit zo seba, že ja v 12.t nejako skôr "rastiem", moje bruško vyzerá na vaše v 22t. 🙂 ale snáď to nevadí, vy ste chudučké, takže asi preto.

irsina83
9. mar 2010

ahojte,

elko aj ja som bola na glukoze, fuuj, skoro som sa povracala, mala som c robit aby som to vo mne udrzala 😅 ale mala som super hodnotu 5.2, uplna pohoda...ale vydrzat sa to da 😉
peppe aj ja mam 10 kg plus a som ako slonik 😀 kedy chystas svadbicku???

avila
9. mar 2010

Dydy, lutsine... krasne ste 🙂

Som prave zozrala celu Milku... Hanbim sa ☹ Ale co robila v mojej kabelke???

zabkaevka
9. mar 2010

nooo dobreeee chúťky mi tu robíte na sladké. Idem si rýchlo niečo dať 🙂

dydynka
autor
9. mar 2010

avila ja som tiez vcera zjedla celu cokoladu 😀 ale nehambim sa 😀

lutsine
9. mar 2010

Ja mam pri sebe aj cokoladky,aj dezerty zo vcerajska.....mne to ale vobec nechuti...sladkosti...a tak som ich mala rada....poslem vam chcete?

simonka28
9. mar 2010

dydynka ty mas tiez od dola take brusko ako ja 😉

irsina83
9. mar 2010

avila, dydy,

ja zujem sladke kazdy den a aj stale priberam ale ja za to nemozem ze mala si vyzaduje 😀 ja som predtym vobec nemala rada sladke 😀 manzel ma preprogramoval 😀

pepppe
9. mar 2010

elko prosim ta popis mi presnejsie,kde najdem toho dr,v hlohovci,vraj niekde pri poste...dakujem

elko69
9. mar 2010

dydy no konecne je vidno brusko... 😉

irsina no uz sa "tesim" aj ja na to vo stvrtok 😖

pepppe
9. mar 2010

irsina svadbicku mam presne za mesiac,,cize este pribereme ajajaj 😉

elko69
9. mar 2010

pepppe a saty uz mas asi vybrate ze??

zabkaevka
9. mar 2010

kočkyyy ešte stále povokujete sladkosťami?? idem ja napiecť mafinky 🙂 pošlem ?? a potom pôjdem manželíkovi odniesť do garáže. On mi včera priniesol dezertík Milka, také malé slaaaadké čokoládiky, ale to som skryla, pretože to fakt len v kritických stavoch chuti na sladké otvorím, chichi 🙂 .

elko69
9. mar 2010

no ja som nedostala nic vcera od manzelika ale povedal ze dnes to napravi tak som zvedava,sice pride neskoro tak ako vcera o 21.30 hod,ale aj keby mi nic nedoniesol hlavne ze sa vrati z prace on :D

zabkaevka
9. mar 2010

elko : nooo presne, hlavne že príde domkov. Môj manželík na takéto sviatky nezvykol myslieť, ani na Mikuláša. Dokonca aj niekedy meniny zabudne 🙂 Ale včera nezabudol 🙂 takže ma skôr asi rozmaznáva 🙂 aj on prišiel neskoro domkov, či to chcel tým vyžehliť 🙂 chichichi

pepppe
9. mar 2010

elko saty uz mam,len ci mi bude este dobre,to neviem 😉

lutsine
9. mar 2010

pekny vecer,co robite?

dydynka
autor
9. mar 2010

no baby ja som sa vratila akurat od svagrinky,,,bola som si tam pre veci pre babetko,,no poviem vam ze bolo toho dost,,,,som si to porozdelovala a dala do skrine,,,hned ma hlava rozbolela,,,teraz budem uz len lezat,,, 😀

irsina83
9. mar 2010

peppe ja dnes srotujem jedna radost 😅 neboj budes krasna, tehotne nevesty su krasne 🙂

elko neboj drzim palce, ja som z tej glukozy mala silnu kyselinu 😝 ale da sa to zvladnut 🙂

avila
9. mar 2010

No... dnes som mala ozaj sladky den... Sme uz male na kurze okupali... prezilo 😀 😀 😀 A muzik chytil "babetko" akoby ho drzal kazdy den 🙂

dydynka
autor
9. mar 2010

avila aspom je pripraveny na babetko :d len vies zive sa bude hybat tak to bude ine 😀

avila
9. mar 2010

No ved... Ked som robila s babetkami (zivymi 😀), tak ich nechcel chytat, bal sa... Ale myslim si, ze tak ako maminy aj oteckovia maju nejaky ten instinkt (tym nemyslim len nas 😀 ). Vsak do toho pridu...

lutsine
10. mar 2010

Ahojte kocky, ja som uz doma z poradne, mala som o 7,00 hod. Vsetko je o.k.,male pekne rastie a pribera, zodpovedame presne takemu tyzdnu ako podla PM. A podla vyjadrenia doktora by to mohol byt chlapcek, tak uvidime 🙂 V utorok ideme na 3 D tak bud sa to potvrdi,alebo vyvrati. Tak uz sa tesim. 🙂

dydynka
autor
10. mar 2010

ahoj lustine,,he zeby tu bol dalsi chlapcek 😀 tych chlapcekov je nejak vela,,,ja sa dneska chystam na velke pranie a zehlenie veci co som vcera dostala ,,,,

elko69
10. mar 2010

pepppe ved to sa da rozsirit nie?? 😉

zabkaevka no manzelik sice nezabuda na moje meniny a narodeniny a ani na vyrocia a mikulasa ale na MDZ akosik zabudol :D

irsina83 dakujem...

lutsine
10. mar 2010

No Dydy dufam,ze to potvrdia aj na 3D🙂

lucia.kl
10. mar 2010

ahojte, tak mne včera na 3D potvrdili, že čakam dievčatká, tak trochu zvýšime stav dievčat 🙂

jaruska8
10. mar 2010

Ja som tiež zvedavá, či nám potvrdia našu kočku, lebo aj také sa stáva, že na morfologickom povedali, že je to dievča a na 4D sa ukázal pipík. 😉 😉 😉 Tak uvidíme. 😉