Mamičky na začiatku tehotenstva. Ste tu také?

dydynka
3. nov 2009

ahojte baby,,v kazdej teme su tehulky co uz budu pomaly rodit tak dufam ze sa kumne pridaju take co su len na zaciatku ako ja:D

elko69
12. mar 2010

mamicenka tak super gratulujem,len si davaj pozor na seba stale ale!!!!!!!!!

pepppe
12. mar 2010

babenky,kde ste vsetky? 🙂 co je toto za pocasie,hruza a ze marec,neviete kedy ma uz byt teplucko,nech dame tie zimne bundy uz dole 😠 uz ani v praci tricko neobleciem,tak som si musela zaobstarat u nas co predavame,mam ale dobry napis,ze"nikto nevie co tu vlastne robim,ale kazdy ma vola sef"heh akurat pre mna

irsina83
12. mar 2010

dydy nevadi Kristinka je pekne meno a myslim si to aj ked sa tak aj ja volam 🙂 uvidis ako si zvyknes 😉

peppe aj moja mala je zatial na mna podla fotos 😀 no mojej susede sa stalo to, ze podla UTZ maly bol cely ona a maly sa narodi a maly cely tatko 😀 no to je na reklamaciu 😅

elko69
12. mar 2010

kamoska mi doniesla z anglicka uplne zlatunke pyzamko a zupancek a k tomu taky macik v takom pyzamku v akom bude nas drobec :D dam fto do albumu..strasne je to zlatunke..hehe

avila
12. mar 2010

Mamicenka, gratulujem k tehu a drzim palce nex uz vas len pekne chvile cakaju.

Iny kraj, iny mrav. Bo i ja som v praci s detmi Jaruska a tie kombinacie, co vedia niektori povymyslat... Az rozum zastava. Dat Lilly k cisto irecitemu slovenskemu priezvisku a pod.

Pepppe, z duse mi hovoris. Esteze nemrzne, bo z rozopnutymu kabatmi vyzeram vtipne 😉

jaruska8
12. mar 2010

😀 Ešte Lilly sa mi nezdá taká exotika, ale tak proti vkusu... My sme sa snažili vyberať mená tak, aby sa aj hodili k priezvisku a aby sa nedali nejako zosmiešniť, do budúcnosti. 😉 Inak Peppe, malinký vyzerá naozaj zlatunký, fešák to bude. 😉

pepppe
13. mar 2010

heh po mamine,no nie?? ale nie zartujem,,,lilly je ozaj krasne meno,,ja som mala vybratu leu,ale tak kedze to bude chlapcek,lea to nemoze byt 😀 irsina,heh tak vidis,moze sa tio aj nam stat teraz ze su babetka po nas a ked sa narodia budu po tatinovy,ale som rada,ze aspon teraz sa na mna podoba 😉 baby buduci tyzden sa ma oteplit.jupiiiiiiiiiii 😀 vraj az do 12stupnov bude,tak som zvedava 😉

lutsine
13. mar 2010

Blahozelam Pepe k chlapcekovi, mate super fotku z ultrazvuku s tymi roztiahnutymi nozkami 🙂

vi3ka
13. mar 2010

ahojte tehuľky.
mám otázočku: akú môže mať tehotná žena najvyššiu telesnú teplotu? mne to doktor povedal, no za svet si nemôžem spomenúť. mám 37,5, už som 5x vracala, no ešte nič som poriadne nezjedla. ja už neviem, čo s tým. poradte. 😢 ☹

pepppe
13. mar 2010

lutsine dakuje,,,,heh noo to je ja uz ked som to tam videla,reku chlapec ako sa patri 😀

elko69
13. mar 2010

vi3ka co si chytila nejaku crevnu virozu???lebo ja som na zaciatku mavala zvysenu teplotu ale najviac tych 37,4 ale teda nezvracala som...

vi3ka
13. mar 2010

elko netuším. už som z toho nešťastná. ešte som aj sama doma. čakám na muža kedy príde a asi skočíme na pohotovosť, že čo mi tam povedia. ja už neviem. už to začalo vyzerať dobre, lebo už ma v posledných týždnoch netrápili až také nevolnosti a je to tu zas.

elko69
13. mar 2010

no bacha lebo je zevaj nejaka crevna viroza tak aby to nebolo to...radsej chod na tu pohotovost....

anjelik026
13. mar 2010

ahojte dlho som tu nebola ale som tu a s celkom dobrymi spravami 😉

elko69
13. mar 2010

ahoj anjelik,no daj se, dobre spravy vzdy potesia..... 😉

anjelik026
13. mar 2010

no tak po skreningu ktori som absolvovala vo stvrtok je vsetko v poriadku 😀 ziadne geneticke anomalie nam nehrozia a po tom zasahu el.prudom ma doktorko ubespecil ze sa nic nemohlo stat 🙂 sice mame nejake testy este pred sebou co sa tyka stitnej zlazy ale verim ze bude vsetko v poriadku ale mam smolu vzdy na sone nikdy nema doktor papier cize to ma mrzi ☹

vi3ka
13. mar 2010

no ahojte kočky.
takže bola som na tej pohotovosti. dokopy nič mi nepovedali. dali mi dve infúzky a bolo mi lepšie. s bábätkom je všetko v poriadku. to som rada. teraz poctivo ležím pod perinou a potím sa. držte palce, aby to prešlo. 🙂

anjelik026
13. mar 2010

vi3ka...dobra sprava drzim palce 😉

elko69
13. mar 2010

vi3ka a co ti povedali?co ti je???tak s apekne liec teda...

anjelik tak to je super nieje nic krajsie ako pocut ze je dietatko v poriadku....

anjelik026
13. mar 2010

elko.. to ano mas pravdu kym som si bola uplne ista tak moj priatel prezival hotove peklo a za jeho trpezlivost som nesmierne vdacna!! 🙂 a nas drobcek uz je teraz proti mne spiknuty s tatinom na ultrazvuku sa mu nechcelo nic a ked som poprosila doktora ci to moze priatel aspon na telefon nafotit -a ked prisiel a zacal fotit tak drobec si hopkal skakal a mrvil sa no proste su proti mne 🙂 ale som naozaj rada lebo aj ja som videla ze sa mu dari a uz teraz sa ma k svetu 😀

elko69
13. mar 2010

anjelik a v ktorom tt si?nemas to pri mene napisane...ja idem v aprili uz na ten 3 ultrazvuk a potom neviem ci nepojdem az do nemocnice...

anjelik026
13. mar 2010

12tt som zacala 🙂

elko69
13. mar 2010

tak drzim palceky na dalsie tehulkovanie a hlavne ziadne stresy nech nemas,ok?? 😉

anjelik026
14. mar 2010

ahojte vsetci 🙂

elko69
14. mar 2010

ahoj 😉

lutsine
14. mar 2010

peknu nedelu prajem. 🙂

anjelik026
14. mar 2010

ako sa dnes mate??

lutsine
14. mar 2010

Ahoj,ja sa mam dobre,prave som sa naobedovala, malicke zacalo kopat,pozerame Na telo..tak neviem,ci sa mu to paci,alebo sa rozculuje nad politikou 😀

anjelik026
14. mar 2010

no mna este len obed caka ak mi ho moj mili donesie: a mozno malicke je spokojne s obedom a dava to najovo ?! 😀

elko69
14. mar 2010

no moj maly zatial asi haji jeho chvila este len asi pride :D