Mamičky na začiatku tehotenstva. Ste tu také?

dydynka
3. nov 2009

ahojte baby,,v kazdej teme su tehulky co uz budu pomaly rodit tak dufam ze sa kumne pridaju take co su len na zaciatku ako ja:D

avila
14. mar 2010

Ahojky, tak aj ja som vcera navstivila pohotovost... V puse obrovska ale obrovska afta, ktora vyzera ako otvorena hnisava rana (dufam, ze uz ste papali) a strasne to bolelo, vlastne cela hlava z toho. Doki bol zlaty, ze keby som nebola tehu, tak hned ATB, ale zatial to zvladal s harmancekom, corsodylom a imunoglukanom na podporu imunity. Kolko veci prehliadame a ked sme tehu, tak riesime vsetucko. Dufam, ze nenastupia teploty, bo to by som sa ATB uz nevyhla.

Ale dobra sprava... co chvila sa budeme stahovat, bytik je skoro hotovy 🙂 Len to upratovanie...

lutsine
14. mar 2010

aj moje uz islo spinkat 🙂

elko69
14. mar 2010

no dnes to tu moc nezilo tusim...

jaruska8
14. mar 2010

veru, aj ja pozerám, že asi všetky nedeľujú v plnom prúde. 😀 😀 😀

elko69
14. mar 2010

no asi hej :D

jaruska8
14. mar 2010

Jaj, už len necelé dva týždne a idem na 4D. 😉

elko69
14. mar 2010

no super tak uz sa ti to blyzi :D a cukor???

jaruska8
14. mar 2010

N cukor idem deň po. 😉 Teším sa. 😝

dydynka
autor
14. mar 2010

ahojte tehulky,,mi sme boli dneska na mensom nakupe ,,chceli sme kupit postielku ale sme ju nekupili..ale kupili sme ine veci,,,paplonik, flasky a tak,,,co ste robili vy dnes?

elko69
14. mar 2010

no tes sa a tak hadam to zvladnes,ak si to doma zarabas tak to zarob vecer predtym a daj si to do ladnicky myslim ze studene sa to da lepsie vypit ako teple...

dydy tak super potom treba dokupit potrebne lebo potom sa nam asi nebude chcet s velkym brusiskom trepat ...hehe

avila
14. mar 2010

Ide Flash dance 🙂 Male bude tancovat s maminkou 😉

elko69
14. mar 2010

flash dance a kde??

avila
14. mar 2010

TV doma, prepac, ze tak neskoro 😒

elko69
14. mar 2010

aha ....dakujem

pepppe
15. mar 2010

dobre ranko,ja uz zarezavam zase v praci 😠 jajha som zvedava do kedy zvladnem,ale este by som chcela do maja tak sa uvidi 😉 a co ako ste vikendovali?ja tak vseliak,ale vcera sme boli u nasich a tak sme troska poklabosili.... 😉

zabkaevka
15. mar 2010

ahoooooj kočky, vydím, že ste zase cez víkend píííísali 🙂
Ja sa vytešujem, už len dnes a zajtra a potom v stredu idem na 3D 🙂 veeľmi sa teším 🙂 Dnes to mám 12+2tt, takže tento týždeň a prvým trimester je za nami 🙂 aj tomu sa veeeľmi teším.

dydy: tak tooo sa už vytešuješ z tých krásnych vecičiek, paráááda, a neboj postielku ešte stíhaš kúpiť 🙂 Nebol výber ??
peppe: ja som ešte na PNke, ale chystám sa do práce, asi koncom marca alebo začiatkom apríla, tak na dva tri mesiace, uvidíme, podľa spokojnosti bábätka.

pepppe
15. mar 2010

tak aj to bude nieco,,,vsak uvidis do kedy sa bude dat makat,mne uz je tu pomali horsie a horsie zacali mi v praci z dlheho statia opuchat clenky aj litka,,,cize nieje to nic dobre,ale este chcem aspon do konca aprila vydrzat

jaruska8
15. mar 2010

Peppe, ja idem na MD 5.5.2010, čiže o tri týždne skôr, kvôli tomu, že som na rizikovom, ja sa napr. teším už len preto, lebo nebudem sa musieť riadiť tými blbými vychádzkami. 😒

pepppe
15. mar 2010

nooo to mas za chvilku teda,presne mozes si apson chodit kam chces,a nie len kedy mozes......30.3 idem k ocnemu ,koli tomu cisarskemu,som sa objednala,ze vraj je to tak cize asi pojdem aj ja,uvidim co mi povedia

jaruska8
15. mar 2010

No, ja budem musieť tiež za ňou zájsť, nech ma ešte poriadne vyšetrí. Ale aj keď z cisárskeho nie som nadšená, tak som už zmierená. Aj masť na jazvu som si už kúpila. 😉 V sobotu som zbehla do lekárne a nakúpila kozmetiku aj pre seba a hlavne pre malinké, nech už aspoň niečo mám. 😝 😀

pepppe
15. mar 2010

fuha a co take si pre malinke kupila,ja este nic nemam,,,a uz ma to hneva,ale tak peniazkou pred svadbou nieje vela,,cize nemozem rozhadzovat teraz

jaruska8
15. mar 2010

Moja, z toho si nič nerob, ja mám úplné nič, nemôžem behať po obchodoch, kúpila som len vlhčené obrúsky, krémik proti zapareninám a ešte kúpaciu emulziu. Nič extra, ale keď som už bola v tej lekárni, tak som to využila aspoň takto.

pepppe
15. mar 2010

presne a co ako mavas vychadzky,,,,to sa neda vyuzit na nakupy nejake??ci mas to taku nie mco dobru hodinu?

xpetka1x
15. mar 2010

ahojte baby kokko vam vysiel rozmer sije co sa meria do 13tt je aj v tehu knizke napisany taky mali rozmer...?? diky

jaruska8
15. mar 2010

Vychádzky mávam od 9 do 11 a od 2 do 4, je to dobré, ale ja ešte mám zakázané veľa chodiť, mňa vždy len manžel hodí napr. do tej lekárne a inak nič. 😒 Expertka, mne sa zdá, že ja som mala 0,87, prečo si to už nepamätám????

avila
15. mar 2010

Ahojky,

Petka ja si uz napamatam, pozriem Ti doma do knizky, vecer napisem. Viem, len, ze ked som pozerala na nete hodnoty, boli sme v norme. Panu Bohu vdaka 🙂

Baby, nejak blbo... nadcha, zaludok... Do kelu.

lutsine
15. mar 2010

sijove prejasnenie? alebo nieco take...tak 1,09

lutsine
15. mar 2010

ja mam nadchu nepretrzite od novembra 😀

lenkaaninka
15. mar 2010

ahoj lutsine aj ja od novembra presne cumlem akurát homeo proti nádche

gewa
15. mar 2010

Ahojte tehulky... som asi v tretom mesiaci - teda v zaciatku 10 tt. Mam strasne rada ostre stiplave... samozrejme nejem to vzdy a casto. ale obcas neodolam a dam si.. Myslite ze to moze babatku ubizit?