Mamičky na začiatku tehotenstva. Ste tu také?

dydynka
3. nov 2009

ahojte baby,,v kazdej teme su tehulky co uz budu pomaly rodit tak dufam ze sa kumne pridaju take co su len na zaciatku ako ja:D

xpetka1x
22. mar 2010

zabkaevka no mne tie vstupne testy na biochemiu Hiv a tak budu brat 31.3 to budem na zaciatku 17 tt a to bude prvy krat co mi budu brat krv.. to mi kazal prist len na krv potom ma objedna zas na poradnu + krv

xpetka1x
22. mar 2010

inak baby dala som si do albumu niake fotky mojej prvej dcerky tak kuknite🙂

zabkaevka
22. mar 2010

xpetka: tak to dosť neskoro ti to budú brať, ja som vedela že medzi 8.-12t. to berú, hmm asi všade inak. Hlavne že máš všetko OK 🙂 teda že bábätko je OK na kontrolách. Ultrazvuk ti už snáď robili, všaaak. A aj ten 3D ? pozriem pozriem foto, ja inak ľúúúbim veľmi fotečky pozerať, tak si vás sem tam okukujem 🙂 chichi ale veď na to fotoblog, nieee?? ešte ja nemám urobené, len domka, ale pridám niečo už aj ja 🙂

xpetka1x
22. mar 2010

zabkaevka no asi kazdy doktor berie inak pri prvom tehu som mala ineho ale to si uz nepametam...jasne ultrazvuk mi robili uz 4 krat ale 3d nie to on nema vraj musi nasporit🙂hi ale ja necem ani 3D ani 4D ani pri prvom tehu som nemala len ak by sa daco nezdalo tie korunky sa daju vyuzit aj inak ... no pokukaj aj ja rada kukam fotecky🙂 ale tiez ich mam len malo musim sa aj ja pofotit ako rastiem hi🙂 som sa rozpapkala..

lutsine
22. mar 2010

co mozem na hrdlo v tehotenstve, som v 22 tt. ? bioparox, preventan quatro?

lulu19
22. mar 2010

ahojte baby potrebovala by som poradit prepacte ze sa vam sempletiem
19.3 som mala dostat ms ale stale nic vcera vecer som akoby trosilinku krvy nasla na nohav ale naozaj stoska ako maly hrasok .s priatelom sme sa vceravecer milovali .chcem sas pytat ci by mohol sex zastavit menzes alebo ci je mozme ze cakam babo.je mi aj nejak divne v sobotu som zvracala ale iba jeden krat .viem ze by bolo asi najrozumnejsie urobit test ..ale bojim saskalmania
dakujem za radi lucka

elko69
22. mar 2010

avila tak potom super uz to mas za sebou aj ty.... 😉

elko69
22. mar 2010

lutsine ja som bral ana zaciatku tehu bioparox ale to je antibiotikum a to som mala na anginu ale radsej s aopytaj niekoho v lekarni radsej lebo nieje dobre brat hocijake lieky ani tie cuclacie..

lulu no aj ti to meska urob si testik,mne to meskalo asi 4 dni ked som ho robila a uz mi vysiel pekne pozitivne..neviem kazda to mame inak,mne teda nezvykli meskavat tak som si hned robila testiky, a necitis este nejake ine priznaky?ako nechutenstvo,pachy a teda mna strasne boleli prsia,taky hnusny tlak v nich som mala...

kiwi82
22. mar 2010

lustine, mozes kloktat s teplou vodou do ktorej si das lyzicku morskej soli. nasad si nejaky vitamin C a v lekarni ale aj v potravinach sa daju kupit anitcol cukriky, mne zabrali. tak nech ta to rychlo prejde 😉

xpetka1x
22. mar 2010

lulu ak ti nezviknu meskat tak sa testni ved to mas najlepsi dokaz a sex aspon v mojom pripade kramy spustal a nie zastavoval...

anabelle
22. mar 2010

Ahojte mamičky...už týždeň mi mešká menštruácia, ktorú obvykle mávam pravidelne,tak si myslím , že som tehu.,keďže mávame s partnerom aj nechránený pohlavný styk, lenže okrem tej vynechanej menštruácie nemám žiadne iné príznaky tehu.,tak môžem byť v tom?kedy ste vy pocítili prvé príznaky?

xpetka1x
22. mar 2010

anabela ked ti meska tyzden tak si sprav test uz to bude jasne..a co sa tyka priznakov to ma kazda zena individualne...

anabelle
22. mar 2010

no ved hej test som si robila, ešte predtým ako som mala dostať menš.(ktorá sa nedostavila) a bol negatívny, ale priatelova švagrina si robila 3testy a ukazali jej, že nie je tehu a pritom bola tehu, takze neverim moc tym testom..

zahrika
22. mar 2010

nazdar kocky.. ja som mala mat ms 1.3. a doteraz nic.. na tetoch slabulinka ciarocka, aale akosi tomu neverim, spravim asi dalsi :o) Ten predosly som tam nechala namoceny a to mozno skreslilo vysledok ??
som asi z toho uz sisi, ale viete, u mna je 2 tyzdnove meskanie bezne.. chodia si ako chcu.. tazko povedat.. ale ta ciarka ma zmiatla.. aj testy mozu klamat, no nie?? zajtra rano este jeden test a potom k dr.. 😝

vi3ka
22. mar 2010

baby čakateľky, držím palce, aby tam boli 2 čiaročky 🙂 🙂
mne to meškalo cca týždeň. jedného dňa som sa naštvala, muža som vyhnala kúpiť test a keď som si ho išla robiť, ešte som poznamenala, že nerada si robím testy, lebo stále sú výsledky negatívne a buch do pár sekúnd 2 krásne čiarky. bola som mimo. a čo sa týka iných príznakov? strašne ma boleli prsia a som sa práve čudovala, že mi nie je zle a netrvalo dlho a do pár dní to prišlo a trvalo to až doteraz.
potom dajte vedieť, ako ste dopadli. 🙂

pepppe
22. mar 2010

aj ja sa pridavam,drzim palceky,mne to meskalo 4dni a test vysiel hned pozitivne 😉

avila
22. mar 2010

Zabkaevka, to Ti verim, inak na to predsa hladim, ked my sme otehotneli na 1. sup... Samo, ze aj ja som opatrna, ale urcite by som sa viac strazila. Ved u kazdej z nas je to vlastne obeta (nadherna), bo tam materska je almuzna, aj ked uz lepsia ako pred januarom.

Baby, drzim palce, aby predsa len // boli 😀 Sranda, zda sa mi to vcera ked mi vysiel testik pozit. a kuk, uz som za polkou 🙂

Lutsine, co tak skusit homeopatikum? Ak sa pridruzuju teploty, tak to ee OK. Ak nie, zvladnes to aj bez 🙂

zahrika
23. mar 2010

tak baby u mna to vyslo, 2 ciarky na 3 testoch dnes v noci.. od 2hej nespim, rozmyslam co a ako a kedy a..... no viete si predstavit 🙂

ivanka85
23. mar 2010

super zahrika, gratulujem k babatku!🙂)

ivanka85
23. mar 2010

Lutsine: urcite homeopatika..na hrdlo Homeogene 9 a na nadchu Coryzalia, mne pomohli vzdy..

lutsine
23. mar 2010

dakujem, homeopatika uz kupene a uz cmulame v praci 🙂

lulu4
23. mar 2010

ahojte kočky, tusim ze som tu od tej odstavky konika nebola, je to tu vsetko take ine, clovek si musi zvykat ako na vsetko nove 😀
avila, no vidis cukor si zvladla - gratulujem 😵
zabkaevka: viem aky je to krasny pocit prvy krat mat v rukach fotecku drobceka, tak sa pekne teste spolu s mm a prajem nech vsetko dobre dopadne 😵
inak nieco nove? nestihala som vsetko citat?

avila
23. mar 2010

Dakujem Lulu, uz len dobre vysledky 🙂 Inak nic nove.

Dnes rano som mala zase hormonalny vodopad 😒 Do muzickovho telefonu. Aj vy to mavate? Proste ma nieco tak tozcitlivie, ze to neviem zastavit... Esteze je chapavy 🙂

Zahrika, gratulujem 🙂 Taky zvlastny pocit, ze? Ja som mala pocit, akoby som to mala napisane na cele. Za vsetky kila navyse, hnusne napoje, a blbe otazky ludi ... za vsetko tie nase babetka stoja.

neznasam otazky: A co by ste chceli mat? A ake mate vybrate mena? A kolko si pribrala? (svokor na plnu hubu v banke - momentalne vedie).

xpetka1x
23. mar 2010

avila tak to ti verim aj mna sa to kazdy pyta akolko si uz pribrala??? a co budete mat...juj ide mi to na nervy posrata dedina v meste ked som byvala nikoho nic nezaujmalo a tu...za kazdym rohom ta rozoberaju,,

zabkaevka
23. mar 2010

ahojte, jupiiiiiiii ako čítam, nejako sa nám "rozmnožujú" ASI tehulky. držím vám pršteky, nechmáte dve čiaročky, veď treba zvýšiť pôrodnosť na SR 🙂 paráááda 🙂

lulu4: ďakujeeeeem aj ja dúfam, že výsledky kombinovaných testov budeme mať v piatok OK, dám vedieť.

Kočky mne tie otázky nevadia, skôr to, že ma každí v rodine vybozkáva stále keď sa stretneme, a ja teraz fakt nechcem nič chytiť, ani len nádchu, či nejaké iné bacile. Ako im to povedať? musím niečo diplomatické vymyslieť 🙂

lutsine
23. mar 2010

No teraz si treba davat pozor,lebo sa rozsirila nejaka crevna virozna, hnacky a vracanie..... 😲 vcera nam o tom rozpravala sestricka na predporodnej priprave.

xpetka1x
23. mar 2010

no aj u nas to uz malo par ludi mi sme to mali pred dvoma rokmi cela rodina jeden po druhom aj nasa mala babula vtedy mala rok aj pol...je to hrozne pre dospeleho nieto pre dieta...

pepppe
23. mar 2010

babiky ake sme na niektore veci citlive,,,ja zase nemam tiez rada tie otazky,,,aj ohladom baby ale teraz hlavne svadby,,ci uz je nachytsane a ci mam tremu,nech mi da kazdy pokoj,bo tu tremu ozaj budem mat 😉 ja uz ani nereagujem,ked sa ma niekto na to spyta,,,vsak co ho do toho,no nie?? 😀 a otazka s priberanim,,,,,,,,,,waaaaaa to nik nemoze.,,,,bo ja som hakliva na tieto moje kilecka teraz..... 😠

avila
23. mar 2010

Baby, treba sa tvarit absolutne odmerane. Alebo povedat, ze prepac, ide na mna nieco, nechcem Ta nakazit 😉 Ja si viem samu predstavit aka budem besna, ked bude niekto bozkavat moje male.

pepppe
23. mar 2010

😀 treba vraviete,ze ruky prec🙂) hryzie 😉