Mamičky na začiatku tehotenstva. Ste tu také?

dydynka
3. nov 2009

ahojte baby,,v kazdej teme su tehulky co uz budu pomaly rodit tak dufam ze sa kumne pridaju take co su len na zaciatku ako ja:D

elko69
31. mar 2010

jaruska8 fiha tak ty to mas uz riadne nastudovane teda...

baby opytam sa to aj tu n atejto teme,kupujete si ten monitor dychu pre babetko??

lutsine
31. mar 2010

no ja by som chcela ten monitor, len este neviem aky a za kolko.

lutsine
31. mar 2010

no ja mam 26,ale ked sa babo narodi tak uz bude 27 🙂

elko69
31. mar 2010

no sak praveze ani ja neviem este aky presne a za kolko

zabkaevka
31. mar 2010

ááno jasné monitoring dychu jednoznačne treba, a to je mi jedno za koľko, budem chcieť ten najcitlivejší. Vraj to je taký čo sa pripína s štipčekom na plienočku. Nie taký čo sa dáva podložka pod matrac alebo bábätko. Ale neviem koľko stojí. Zatiaľ nezisťujem. Ale vy už nad tým potrebujete rozmýšľať, ja ešte chvíľu mám čas 🙂

irsina83
31. mar 2010

zabka ja som dnes kupila nanny monitor dychu, ten najosvedcenejsi..aspon tak mi to vysvetlili 😉 ja ho potrebujem lebo moja bambulka bude podla vsetkeho rizikova....

chillinka123
31. mar 2010

Dydynka, miia, dakujem za odpoved, aj moj muz mi stale hovori, ze to je o.k., ale o prve babo sme prisli a mam trochu strach.

pepppe
31. mar 2010

jaruska uvidis bude ok,,,doki ti povie,co mozes a co mas trosku obmedzit,,,,,ja som cakala ze budu zle vysledky a som sa prekvapila,ze je vsetko ok

pepppe
31. mar 2010

lulu vsak brusko musime hrdo ukazovat,,noo my to mame v kosotle,,.uvidime ake to tam bude,,,ci ako v rozpravke🙂) ale hostinu mate,ze???jajha ja tancovat este neviem,,,cize teraz sa aj toho bojim,prvy tanec,kazdy bude na mna kukat 😀 ........................................baby ja som minule pozerala televizne nnoviny a tak ten policajt packal,ci ako sa vola 😀 hovoril ze ked mamicka vezie pop orde babtko domov,,,moze ho drzat na rukach ze autosedacka nieje hned pre neho vhodbna,ze to sa smie,,ale len z porodnice ked ide

pepppe
31. mar 2010

irsina preco si mylsis,zue bude rizikova?

dydynka
autor
31. mar 2010

ahoj baby,,ja som sa prave vratila z nakupov a som hrozne hladna,,,ale svokra vari perkelt,,no ja ho nemozem tak mi robi ine na veceru 😀 potom dam do albumu co som nakupila,,,uz mi nechyba vela veci tak som rada,,,,

vi3ka
31. mar 2010

ahojte žienky 😉

no dnes to bude trochu na dlhšie:
takže v pondelok blinkanie a pohotovosť, včera to boli pre zmenu teploty, až 38,5, takže som sa musela s lekárom poradiť, že čo na to, tak mi kázal Panadol a zabralo hneď, lenže celý deň som preležala v posteli.

dnes sa cítim výborne, neblinkám, nehorúčkujem, takže pohodička, aj som sa konečne normálne najedla. čo som veľmi rada.
dnes som sa vážila a zase som schudla 2 kilá, takže odkedy som tehu, je to 5 kíl dole. dúfam, že to už klesať nebude, aby bolo mimčo zdravučké.

hej, ešte som vám nepovedala, že som volala o tie výsledky krvi, čo mi minule brali, takže sú v poriadku. s mužom sa vytešujeme z toho.

peppe a lulu: čo sa týka svadby, ja som si myslela, že budem nervózna, ešte som každému hovorila, že ak by sa niečo dialo, tak to nechcem vedieť (čo aj tak mi povedali) 😀 , ale práve že som bola maximálne v kľude. fakt pohodička. vy by ste sa ani nemali stresovať, už len kvôli detičkám. držím pršteky, nech vám to dopadne na 1 s hviezdičkou.

a na záver, čo sa týka veku, tak ja mám aj budem mať v čase pôrodu 24 rokov.

žienky pekný zbytok večera prajem. dúfam, že už tu budem pridávať len samé pozitívne príspevky 😉 😉 😉

elko69
31. mar 2010

no uvidime sak zacinam nad tym monitorom rozmyslat aj ja ale sa bojim aj toho ze oo ak to zacne v noci pipat a teda jako poplasne ze hend aj budem stresovat a bat sa zaspat,kamoske tak pipaval sem tam v noci a mala bola v poriadku...

irsina83
31. mar 2010

peppe,

zistili mi trombofiliu a placentu mam v katastrofalnom stave, budem rada, ze mala mi vydrzi v brusku co najdlhsie, je mensia o 2 tyzdne, dnes som bola na morfo utz v ba ☹ moj dr. mi povedal,ze pri mojom vysokom tlaku a opuchom budem musiet zrejme ist do nemocnice skor 😒 uvidime, zatial to nevyzera ruzovo ale hlavne ze malej nic nieje aj ked je mensia 😉

dydy aj ja som dnes kupovala, co si take kupila?? ja dnes tiez som finisovala s nakupmy. Objednali sme kocik, kupili sme monitor dychu, ortopedicke nohavicky na plienky, letnu deku do kocika, avent sadu flasticiek a aj termo tasku avent, vrorkove plienky, podlozku na prebalovanie, teplomer,kolotoc na postielku...uz len nabuduce nejake chybajuce detaily a koncime 😀

irsina83
31. mar 2010

este som zabudla:

dydynka
autor
31. mar 2010

irsina no ja som kupovala zavinovacku, drogeriu, take pekne satky som kupila, sadu flasiek avent sme kupili minule,,,no chyba nam uz len kocar, postielka ale tu asi dostaneme, vysielacky tie tiez asi dostaneme,,,no cize mame uz skoro vsetko,,,

avila
31. mar 2010

Baby, som tu nebola dlho... Praca a vela. Sa cudujem, ze male neprotestovalo. Som si vas kukla, ze co riesite. My kupujeme pomaly tiez. Do nemocky si mozme zobrat aj nase oblecko, tak mam kupeny tiet startovaci setik. Musim este kupit nejake kosielky, ale som si povedala, ze az po 9., ak uz budeme vediet, ze to v tom mojom brusku je 😉 Ak sa ukaze,

Peppe, tak to je fajn, lebo 5-dnove babetko dat do sedacky... Tiez si neviem predstavit.

Baby, dnes malo male vysunutu asi ritku (myslim si) do von, taka gucka mi na 2 minutky vybehla 😀 Sranda...

simonka28
31. mar 2010

ahojte maminy 🙂 som tu nebola od vcera doobedia a kym som precitala,ze co noveho tak som sa az zadychala 😉 inac kocky tie kufriky pytajte,hoci tam az take ohromne nic nie je ale aspon kuponiky na zlavu plienok a utierok na prdelku sa oplatia 😉 ja uz mam tiez pokupene co to aj pre male a samozrejme,ze "sexi"kojenecke podprsenky nesmu chybat 😅 dnes som si akurat vyzdvihla na poste deku na hranie,sme sa s drahym z nej tesili akokeby sme sa my s nou sli hravat 😀 este postielku,kocik a finito 🙂 kocky kupovali ste si odsavacku?ci az potom ked uvidite ako ste na tom s mlieckom?avila aj mne to maly robi a este si pri tom veselo poskakuje cize ma az rebra bolia 😖

avila
31. mar 2010

Jaaaj, ozaj, kufriky... Mne ziaden nedali, ale ked tak citam, co tam je, tak ani netuzim po nom 😉

simonka28
31. mar 2010

avila da sa tam pocitat z tych letacikoch a aj casopis tam je 😉

irsina83
1. apr 2010

dydy super, je to radost kupovat vybavicku 😀 a po vcerajsku som si potrebovala urobit radost... 😨 ja uz len malinkej vsetko...
tesim sa na tvoje foto 😉

elko69
1. apr 2010

irsina83 tak budeme drzat palceky nech ti to vsetko dobre dopadne...

dydynka
autor
1. apr 2010

bre ranko baby,,tak ja uz som konecne nasla kabel k notebooku tak tu su foto co som kupila vcera,,idem urobit zo seba cloveka a horsa na poradnu 😀

elko69
1. apr 2010

dydy ty mas poradnu teraz?a potom dalsiu kedy + sono??mne to vychadza na 30 tt a potom sono dalsie az v nemocke asi az...

pepppe
1. apr 2010

irsina tak ja tebe aj malickej drzim palceky,nech vydrzi v brusku co najdlhsie a hlavne nech je pekne zdravucka 😉 uvidis,vsetko bude ok,,

dydynka
autor
1. apr 2010

elko no hej dneska mam a potom asi az 6 maja ,,,,neviem,,no mne robil sono aj minulu poradnu kvoli pohlaviu tak ci mi bude robit aj teraz neviem,,,

lutsine
1. apr 2010

k vcerajsim monitorom dychu,ja uvazujem,ze kupime len taky na plienku...pozdavaju sa mi tieto dva,len rozhodnut ktory je lepsi....
http://www.mmshop.sk/component/virtuemart/?page...

http://www.mmshop.sk/component/virtuemart/?page...

pepppe
1. apr 2010

dydy peknu zavinovacku mas,,,kde si kupovala a co ta stala prosim ta???

dydynka
autor
1. apr 2010

no tu som kupovala v pezinku a stala ma 12 eur,,,je taka tensia ved na leto

elko69
1. apr 2010

dydy aha a kolko ultrazvukov u tvojho gyndu mas za sebou??ja prvy v 6 tt, potom v 12 tt, potom v 20 tt a teraz posledny v 30 tt...

no aj ja by som mala est ejednu zavinovacku asi kupit,jednu uz mam vo farbe a vzore baldachyna a hniezda ale tak neviem ci jedna bude stacit???potom uz ked bude vacsi nebude v zavinovacke