Mamičky na začiatku tehotenstva. Ste tu také?

dydynka
3. nov 2009

ahojte baby,,v kazdej teme su tehulky co uz budu pomaly rodit tak dufam ze sa kumne pridaju take co su len na zaciatku ako ja:D

fatmira
7. apr 2010

Lutsine....nevysvetis mu to...proste chce este pockat a ja aj keby som sa zblaznila, tak........ 😒 ale tak cez vikend to pride... chvilka pravdy 😉

lutsine
7. apr 2010

tak pridaj nejaku foto Avila 🙂

lucia.kl
7. apr 2010

ja idem zajtra tiež na cukor a mne dovolili sa rano napiť vody z vodovodu pripadne nesladeneho čaju a deň pred tym mi nezakazali nič.

lutsine
7. apr 2010

no ja si tiez myslim,ze cistej vody sa napit mozem....prave som tam volala,tak vravela sestricka,ze hlavne nalacno treba prist a doniest si tu glukozu....

avila
7. apr 2010

Lutsine, my teraz nie sme v nasom byte, preraba sa, tak tam je vsetko, ale uz cez vikend hadam to vyjde a bude vsetko tak ako ma byt, tak sa pofotim 😉

Kazdemu vravia nieco ine... Inak ja som si glukozu nemusela nosit, mali ju tam.

lutsine
7. apr 2010

Tak sa budem tesit......nech mam prehlad,ako rastiete.....kedze si len dva dni predomnou.... 🙂

romini
7. apr 2010

Caute baby dlhoooo som tu nebola mala som svadbu a pak vela roboty v praci. co vam poviem. uz odratavam dni do MD.
A ted ma zacali intenzivne krize boliet...no hruuuuza.

dydynka
autor
7. apr 2010

ahojte baby,,,,tie co ste boli na glukoze tak aj vam povedali ze budete mat vysledky na najblizsej poradni?

lutsine
7. apr 2010

Dydy ako bolo na glukoze? mna to caka zajtra....naco sa mam pripravit,ako to prebiehalo?

dydynka
autor
7. apr 2010

no rano o siestej som to musela vypit,,,fuuuuj bleeee,,,asi tak to chuti,,,som myslela ze sa poblvkam 😀 potom som sa musela vycikat a doniest moc a o osmej na krv,,

ivanka85
7. apr 2010

mne povedali, ze ak by boli zle vysledky tak sa mi ozvu hned tak do dvoch-troch dni a ak budu v poriadku, tak az na najblizsej poradni..rovnako som to mala aj s triple testami..

avila
7. apr 2010

No vidis Dydy a ja som moc nedavala... Mne len pichli o 2 hodky do prsta, zobrali vzotku krvi a tot vsio. No vsade inak to robia, sranda. Mne povedali, ze vysledky budu uz na 2.den, ze poslu na gyndu. Nevolali mi, tak hadam je vsetko OK.

Romini, blahozelam, nejake foto zverejni, nech sa pokochame 😉

lutsine
7. apr 2010

no uvidime ako to bude zajtra u mna, potom sa podelim o skusenost. 🙂

romini
7. apr 2010

Dydy ty si to pila doma? mne to robili v labaku v Modre. o 8.00 som prisla vypila a o 10.00 som tam znova dosla zobrala mi krv z prsta. a na druhy den som volala do labaku a mali uz vysledky. ja som nemusela cakat na dalsiu poradnu.
A dalo sa to vypit lutsine myslim si ze to zvladnes. Mna vobec nenapinalo ani nic podobne.

romini
7. apr 2010

A bola som na 3 D ako my stale nevieme co cakame, lebo sa furt babo vrtelo a nechcelo ukazat co ma medzi nozkami. a okrem toho nozicky malo pritiahnute az pri hlave, to bude daky akrobat.... 😀
Snad ted na poradni mi dr. povie.

lutsine
7. apr 2010

mali ste si kupit aj vy ten Glukopur?

simonka28
7. apr 2010

ahojte maminy.no ja som bola dnes na poradni-mame 1230gramov a pipisek sme neukazali:.(vcera ma seklo v krizoch,uvidime ako to bude do konca tyzdna...

romini
7. apr 2010

lutsine ano v lekarni som si kupila glukozu 75 g

zabkaevka
7. apr 2010

ahoojte kočky.
lutsine : jeeej peknučké bruško 🙂 mne dnes jedna dokina povedala, že na 4.mesiac mám veľké bruško 🙂 chichi ja viem, ale mne to nevadí, ja sa vytešujem 🙂
Neviem sa dočkať poradne, až budúci týždneň v piatok. Juuuj tie tri týždne sú niekedy fakt dlllllheeeee ☹ ale vydržím, teším sa že uvidím mimi, aj si odfotím, nech mám aj z obyčajného ultrazvuku fotečku. chichi 🙂

tinkarisko
7. apr 2010

kiwi82 fundus znamena babo.

lulu4
7. apr 2010

kočky drzte mi palce nech vsetko dobre dopadne, uz zajtra cestujem do Prievidze mojho rodneho mesta kde budem mat tuto sobotu svadbu, tak som uz plna napatia a ocakavania ako ten nas den dopadne a akoby toho nebolo dost od nedele ma priserne boli hrdlo uz to nastastie trosicku ustupuje, uzivam ten Homeogene 9 - homeopatikum a od vcera mam taky kasel ze ma az brusko boli tak som kupila sirup Stodal od kasla tiez homeopatikum, ale mam taky sexi zachripnuty hlas az hruuuza, hadam bude do soboty lepsie....

pepppe
7. apr 2010

lulu budesm drzat palce aby to vyslo ako chces,,,dnes som bola na skusku ucesu,,,vyrovnane vlasky,,,zmena riadna veruze.............tak a inak aj ja som zachripnuta,,,uz ani nie,ale nadchu mam stale.,,takze drzim este raz palce

pepppe
7. apr 2010

moje brusko v 28tt 😉

lulu4
7. apr 2010

pepppe: mna to praveze dobre skolilo, ved som vcera lezala ako mrtvolka.... ledva rozpravam aj ked uz hrdlo trosicku ustupuje, to ja mam take stastie vzdy ked sa chysta nejaka velka udalost ja musim ochoriet... ale nejako to uz len zvladnem....
tak to teda musela byt zmena, vyzehlene vlasky ak take nenosievas vedia zmenit poriadne... ja nosievam aj, aj ale asi si dam praveze natocit a budu rozpustene a len kvietok si chcem do vlasov pripnut.... a inak mas pekne brusko a tiez vam drzim na sobas a cely svadobny den palce a potom v pond. si napiseme co a ako...

pepppe
7. apr 2010

jasne v pondelok si napiseme ako nam len dobre bolo,a ze fuuuuu konecne je po stresoch 😉 ja mam kucerave vlasy a rovne som mala hadam len raz,cize zmena riadna....ja budem mat taky velky drdol hore,pekne to vyzeralo, pod nim bude zavoj,aby mi zakril chrbat 🙂 takze sa nam to uz blizi,,,len nestresuj v sobotu a nech to vynde podla tvojich predstav,,,,dnes mame doma kurz tanca,,,,,mato ma bude doucovat,,heh to bude,sa uz teraz hanbim 😀

lulu4
7. apr 2010

Neboj nieco uz len zatancujete, my nemame doma ziadny kurz tanca a uz na to kasleme lebo ten moj je asi taky "tanecnik" ako ja 😀 😀 a DJ sa nas pytal, ze aku chceme tu uvodnu piesen? lebo ze to si zvyknu mladomanzelia na prvy tanec vybrat a my ani to nevieme....ale radsej nieco pomalsie aby sme to odtancovali... ved niektore baby tu na koniku mi pisali ze mali tiez pomalisie piesne ako prvy tanec aby to zvladli, ze ziadne stresy nemali... a ja teraz vdaka chorobe vyzeram hrozne, bleda plet, kruhy pod ocami, total popraskane pery... dnes som si vybehla len do lekarne pre ten sirup od kasla a normalne ludia na mna pozerali, si mysleli, ze no juuuj moja ty nevyzeras dobre 😢

zuzu1111
7. apr 2010

ahojte baby.
chcem sa vas opytat, ci je ste niektora pocitovali nieco take v tych prvych tyzdnoch tehu - pri vstavani zo stolicky, kresla, vystupovani z auta a pod. ma tak silno pichne v podbrusku na pravej stane - je to len take jednorazove - ale dost silne pichnutie. Bojim sa, ci to neznamena nieco zle. Som na zaciatku 7tt. Zatial to mam potvrdene z tehu testov a z odberov krvi na HCG, na UTZ pred dvoma tyzdnami este nebolo poriadne nic vidno. Doktorka mi kazala prist zajtra - uz sa neviem dockat - ale zaroven sa aj bojim....To uz by malo byt vidno aj srdiecko, nie?

irsina83
7. apr 2010

zuzu to pichanie mavam este aj teraz a mala som ho od sameho zaciatku 😉 neboj sa...povedz to lekarovi a ten by ti mohol predpisat magnezium...
nam bolo vidiet srdiecko 6 plus 3tt 🙂

zuzu1111
7. apr 2010

jej, irsi ahoj....teba som tu davno nestretla - odkedy si otehotnela a odisla z temy PCO 😉 ...ako sa máš? ako sa vám darí...
Si ma troska ukludnila...A magnezium je len na predpis? Sumivy, ci aky? Pomaha to?

elko69
7. apr 2010

lindus1 aha no my sme sa aspon na troch zhodli takze vy to budete mat este veselsie to vyberanie mien... 🙂

lutsine no hovori sa z eby si nemala jest sladke den pred tou glukozou ale zase ja si myslim ze je asi lepsie ak sa ta cukrovka ukaze nez sa obmedzovat a potom ten test neukaze nic a mozes ju mat, vies bud ju mas alebo nie...teda ja som pocula uz podobny nazor na to taky isty uz aj od inych bab...ale neviem no sak radsej sa riad radami lekara... 😉 ale inak ani ja osm myslim nejedla nic sladke teda jahody iba myslim..hiihi