Mamičky na začiatku tehotenstva. Ste tu také?

dydynka
3. nov 2009

ahojte baby,,v kazdej teme su tehulky co uz budu pomaly rodit tak dufam ze sa kumne pridaju take co su len na zaciatku ako ja:D

xpetka1x
16. apr 2010

Romi tak Baby vac skus ale normalne aj v lekarni ti poradia ja som to kupovala v lekarni a je to sipis

romini
16. apr 2010

Hej? no super idem kuknut.... 😅

romini
16. apr 2010

a na mlieko odsavacku si aku mala? mam si ju kupit az ked budem vidiet kolko mam mlieka alebo skorej?

elko69
16. apr 2010

xpetka1x ani nestras s tymi striami 🙂

xpetka1x
16. apr 2010

romi az potom ved to ma casu a v nemocke ti pozicaju keby treba ja som kojila len mesiac..

elko no ani nevrav aj ja sa bojim pri prvom tehu som nemala nic ale to sa mala narodila v 36tt a mala som male brusko

avila
16. apr 2010

Romini ja som si uz zadovazila Avent odsavacku na mlieko - vraj je super a ja som to chcela hlavne na to, ze keb bude vela mliecka, tak si odsajem do zasoby, ked bude malo alebo ked budem niekde a s malym bude mm alebo tak... Proste pre istotu.

Ja zas s odsavackou hlienov na vysavac nemam dobru skusenost. Deti sa strasne bali hluku a tak sa im ten hluk aocioval s neprijemnym aktom 😉 Ono to vseobecne nie je oblubene pre nich. Vsak si predstavte, ze vam do nosa strkaju hadicku a vy ledva mozte dychat. A fakt neviete preco 😀 Ale zavisi asi aj od dietatka.

elko69
16. apr 2010

juj odsavacku susnikov este nemam sakra...

lutsine
16. apr 2010

ahojte, dajte link na tu odsavacku mlieka, su tam aj tie nadobky na mliecko?

xpetka1x
16. apr 2010

ved ano ale ta na vysavac sa dava len na kraj a hadickove idu hlboko do nosteka... a to je veelmi neprijemne

pepppe
16. apr 2010

avila moc sa nenatieram,,,,len tak zbezne,,moze byt ze aj preto sa mi objavili,ale nevadi ,vsak to potom zbledne,,,hadam 😉 elko mne dnes na poradni povedal ze pojdem 6tt pred porodom,cize 28maja,,,,este si musim teda pockat 😒

romini
16. apr 2010

avila tiez si myslim pre dieta to nie je bohvie co a este ked tu odsavacku mas aj do vysavaca zapojit a ten do elektriky no neviem si to ani len predstavit. nahodou sa nieco stane rozumies. ja si asi kupim klasicku sak mu ju nebudem strkat az
po mandle. a je aj taka na baterky odsavacka som pozerala.

papppe tak si sa mala kazdy vecer uplne do mastna. ja chodim uplne mastna spavat. mam ten z Eucerinu olej proti
striam a ani sa mi na pyzame nerobia skrvrny masne. a mala stale kope ustavicne my natahuje kozu.

zabkaevka
16. apr 2010

ahooj kočky, som domka.
Ráno som bola u dokiho, na poradni, konečne. A som vytešená 🙂 mimi krásne rastie, srdiečko bije, výsledky OK. Akurát som sa posťažovala že sem tam tvrdne bruško a trochu aj pobolieva tak dva krát do týždňa. A na toto mi pvoedal, že teda v žiadnom prípade neodporúča nastúpiť do práce. Aj keď mám kancelársku prácu, ale aj tak, pretože treba mi ráno skoro vstávať, cestovať, sedieť 8 hodín a potom zase cestovať a stresovať. No neriešim, nebudem nasilu, veď mimi je prednejšie. Aj som ho odfotila, ale len monitor na obyčajnom ultrazvuku. A krv mi vzali na triple testy, o týždeň výsledok.

xpetka1x
16. apr 2010

ja som si v prvom tehu kremovala brusko 2 krat do mesiaca obycajnym telovym mliekom a nemala som ani jedinu striju teraz si mastim proti strijam tiez malo len 1x do tyzdna tak uvidime

lutsine
16. apr 2010

Ja mam tiez ten olejcek Eucerin a krem Elasti q....ale nekremujem nejako pravidelne,tak raz,dvakrat do tyzdna 😒

cicusinka
16. apr 2010

Zuzik ja som bola na zaciatku tehu ako ZOOMBIE..... To je normalne.Cele dni som prespala.Aj ked som nespala tak som spala. 8) Potom ma to po 4 mesiacoch preslo a teraz v 7 zas.Ale nie az tak moc.Drzim Vam palec.Kazdej jednej.Ja som moc neplanovala no stalo sa a som radostou bez seba.Hlavne ked reaguje na hudbu a tak..... Aj ked nema hud. vkus ako ja.Mala ma rada LADY GAGA . 8)

lulu4
16. apr 2010

Romini ty si mala kedy tu svadbu, nepamatam sa, vies ja som mala vela okolo tej svojej min. sobotu tak mi to vyfucalo z hlavy, gratulujem novej pani 😀

Avila: vy este stale neviete co cakate, sa drobec schovava stale? kedy ides najblizsie na poradnu?
vysledky z krvy na cukrovku uz mas, vsetko OK?

lulu4
16. apr 2010

a aby som nezabudla vsetky zvedave kuk moj album, pridala som foto doterajsej vybavicky pre drobca a jednu najnovsiu foto bruska v 20tt+5

elko69
17. apr 2010

pepppe no to pojdes necele 2 tyzdne po mne...to uz nejako musime vydrzat...sak uz mame cez polovicu aprila...

dydynka
autor
17. apr 2010

ahojte tehulky,,,ja sa dneska citim velmi zle ☹ toci sa mi hlava a obcas ma napina na vracanie,,sedet dlho nevydrzim musim iba lezat,,,,no strasne ☹

susika
17. apr 2010

ahojte. vidím, že ste sa tu riadne ropzbehli.
xpetka1x-ahoj, o tebe som už nepočula dlho...akos a darí drobcovi?mne už povedali, že to vyzerá na chlapca, tak som zvedavá, či ozaj.inak som to pred tým dokimu aj vravela, že asi bude, lebo to bolo na začiatku ovulacie a vtedy je velká pravdepúodobnosť chalana a pipika sme našli🙂))
len ma štve, že neviem, či to už citim pohyby či nebodaj maternica štrajkuje...malu som citila už v 14-tom tyždni a to som bola prvorodička, také šteklenie dnu a nemohla soms a poškrabať🙂)) ale hcalani su lenivší...ako inak ste citili pohyby, ak to nebolo šteklenie. som sa zlakla toho tlaku, ale mna tlačí aj ked sa nadžgam, lebo ja som bola jedak aj predtým a teraz sa tie svaly akosi nestihaju naťahovať, tak ma to všetko tlačí...
dydynka, elko, romini a ostatné, čo ste už prešli 28tt vam potichučky zavidím🙂)že ste už tak daleko...

xpetka1x
17. apr 2010

susika no cau ty aj yijes som na teba myslela ci si ok ked si vtedy spinila trosku...ani nenapises😨.. mi sa mame fajn tiez to vyzera na xlapca tak som zvedava ci to najbl. potvrdi
pohyby som pri malej mala ja az okolo 20tt teraz mam od 16tt ale nie steklenie riadne kopance.. aj ty si uz ale ako daleko v 14tt vsetkym to uteka len ja mam pocit ye sa to vlecie

susika
17. apr 2010

ani nevrav. ja by osm už bola najradšej niekde v 36tt🙂)
to špinenei bolo v pohode. to rpešlo a potom som dostala nejaké čipky podla potreby....

xpetka1x
17. apr 2010

super tak to som rada...uz sa tesim na tie letne mesiace budem ak tela fucat🙂

susika
17. apr 2010

o fučaní ani nevrav...ja už teraz mám brucho skoro ako ked som šla rodiť malu. ja neviem...ale najradšej by som bola, keby to sono robia každú poradnu, lebo ja som už taká poserkaná, že neviem....
doobeda som sa stresovala koli tlakom, som sa zlakla, že kontrakcie...potom som sa niekde dočitala, že to može aj s infekcie, tak som hneš šupla čipok, pre istotu a tiež magnezium, ved ma hadam nezabije..... a ked mala vyvádza, už neivem ako ju mam inak spracovať, lebo ked sa švacne na zem, tak sa možem aj zložiť, nepohne s nou ani par konov

xpetka1x
18. apr 2010

no mne robi sono kazdu poradnu zatial uz som ho mala aspon 4 krat...
o malej mi ani nevrav ja sa tak jedujem kazdy den s nou aj vcera sme boli vo velkej jednote ludi neskutocne vela a ona mi prchla ja som ju nemohla najst v celom obchode a ona vonku...

elko69
18. apr 2010

dobre ranko tehulky 🙂

lutsine
18. apr 2010

pekné ránko aj Tebe🙂

elko69
18. apr 2010

juj zas je tu uz sobota a zajtra musim do prace 😒

lutsine
18. apr 2010

no dnes je uz nedela 😀

elko69
18. apr 2010

teda nedela :D :D :D