Mamičky na začiatku tehotenstva. Ste tu také?

dydynka
3. nov 2009

ahojte baby,,v kazdej teme su tehulky co uz budu pomaly rodit tak dufam ze sa kumne pridaju take co su len na zaciatku ako ja:D

pepppe
19. apr 2010

lulu prepac preklep,gratulujem k chlapcekovi 😀 sekla som sa trosku

dydynka
autor
19. apr 2010

lulu tak gratulujem ku chlapcekovi

lulu4
19. apr 2010

elko, pepppe, dydy: dakujem kočky, sme s mm stastni, hlavne mm, ved prvy syn, taky bol stastny moj zlaty 😵 hlavne, ze sme mali vsetko v poriadku a vazime uz 464 g, rastieme 😵

vi3ka
19. apr 2010

lulu ja si v poslednej dobe myslím, že to bude tiež chlapec. zo začiatku som mala pocit na dievča, ale čím viac to malé rastie, tak sa to zmenilo. uvidíme v máji.

elko69
19. apr 2010

lulu pockaj ked bude uz vacsi..hehe ten nas rastie ako z vody,ale sa aj hovori ze chlapci byvaju vacsi ako dievcata...tak sa nechame prekvapit...

vi3ka
19. apr 2010

takže baby, z veľkej nudy 🙂 som tu na tejto našej téme urobila štatistiku pohlaví bábätiek. zo všetkých tehuliek, ktoré prispeli od začiatku do tejto témy je skóre takéto: DIEVČATÁ - 25 x, CHLAPCI - 42 x. takže chlapi vyhrávajú - samozrejme zatiaľ! 😎

dobru nocku baby 😔

dydynka
autor
19. apr 2010

no vierka to si sa musela fakt hrozne nudit,,, 😀 ake sa ti ceni,,,

avila
20. apr 2010

Vi3rka, klobuk dole... To ti ako dlho trvalo? Som zvedava, kde si budu nasi chlapi zhanat frajerky 😀 No pomaly sme ohrozeny druh, dievcata 😀

Lulu, gratulujem 😀 😀 😀 Ako zareagoval muzik? Moj tam stal a slzy v ociach a ja by som na neho hned z toho lehátka vyskocila, aj polonaha 😀

lulu4
20. apr 2010

Avila: dakujeeem, no moj zareagoval podobne ako tvoj, sice slzy som u neho nevidela, myslim tie od stastia ale ten sibalsky usmev ked povedala na zaver, ze vidi bimbaska a vajicka, tak ten stal za to 🙂 a tiez hned ako som zliezla z kresla som isla za nim a hned ma objimal a hladkal po hlave, bol stastny, ved hned stihol obvolat rodinu a dobrych kamosov ze bude mat syna 😀

lutsine
20. apr 2010

Tak blahozelam lulu 🙂 meno uz vyberate?

zabkaevka
20. apr 2010

jeeeej lulu kráása 🙂 gratulujem aj ja 🙂 tak len tak ďalej, rásť rásť a byť zdravučký 🙂 aj mimi aj ty 🙂
Ja idem dnes volať do Centra prenatálnej starostlivosti, že kedy mám prísť na ďalší 3D ultrazvuk, predpokladám, že aj mňa okolo 21. alebo 22. týždňa objedná, ale radšej už teraz budem volať, nech mám na vtedy miesto.
Avila : moja kamoška ASI čaká dvojičky dievčatká, sestrina kamoška porodila pred pár dňami tiež dievčatko, a moja exkolegyňa tiež má dievčatko 🙂 takže frajeriek pre toľko chlapčekov bude 🙂
Vi3ka : super štatistika, ďakujeme 🙂

romini
20. apr 2010

Caute babule, ja som si vcera bola zajednat porodnika v Ruzinove budem ku nemu chodit posledny mesiac a aj ma odrodi.
Zajednala som si aj epidural pre istotu ked sa to nebude dat vydrzat. Bola som u anesteziologicky na prednaske ze co to obnasa atd. Mala som z toho riadny gulas teda vam poviem. Ale ked ma bude chrbat takto boliet aj pri porode ako ma boli ted, tak si tu epiduralku dam pichnut asi hned. 🙂 🙂 🙂

lutsine
20. apr 2010

U koho budes rodit Romini?

pepppe
20. apr 2010

a to sa musi zajednat aj dr??alebo len tie ktre chcu urcitu osobu???ako ja neviem ja neham na nahodu,kto bude asi vten den robit,,,,,,,,,,dufam ze to pojde aj bez tej epiduralky,ale keby nahodou mooooooc bolo zle,,dam si ju pichnut aj ja,,vsak neviem kolko bolesti vydrzim 😀

lindus1
20. apr 2010

ahojte kocky,

planujete ist kuknut na vystavu Vsetko pre dieta? Teda skor tie ktore ste z Nitry alebo okolia....
My to s manzelom chceme omrknut, lebo uz pokukujeme po postielkach, prebalovacich komodach a tak, tak ak bude vyber mozno nieco kupime...

lulu gratulujem, vitaj v klube chlapcekov 🙂

vi3ka
20. apr 2010

ahojte baby 😉

avila: tá štatistika mi trvala cca 2 hoďky, ale nemohla som spať, takže pohodička 😀 😎

baby dnes som bola v PO a v Tescu som kúpila také krásne maličké bodiká 🙂 🙂 🙂 musela som ich kúpiť. boli také sladké! a kúpila som aj tie rukavičky na rúčky, aby sa bábätko neškrabalo. tak sa vytešujem! 🙂

kočky pekný deň vám prajem.

elko69
20. apr 2010

ahojte kinderka,ako sa dnes mate?

pepppe
20. apr 2010

lindus ja som z nitry a koli tomu som si aj v praci dala dovolenku 😉 takze sa tesim co tam bude,ide este niektra zvas?ozaj pridam nejake svadobne foto,,uz ich mame konecne,, 😀

lindus1
20. apr 2010

peppe ja som tiez z nitry, tak my dve to mame na skok 😉 som zvedava, co tam bude.... hlavne, ze to bude nakope vsetko, lebo nechce sa mi lietat hore dole po obchodoch......
inac ste boli chutni 🙂

tinka349
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
pepppe
20. apr 2010

lindus,dakujem,,,,,,,,,,noo tak ptoom super,pojdeme kukuk co tam bude,hadam aj nieco nakupime,no nie?

jaruska8
20. apr 2010

Peppe, aj my sa chystáme cez víkend do NR na tú výstavu, hádam tam aj dačo pokúpime. 😉

elko69
20. apr 2010

pepppe krasne fotecky...pekna nevesticka si bola veru 😉

avila
20. apr 2010

Peppe, proste nadherna si bola. A brusko vobec nevidiet, sikovne satocky 🙂

pepppe
20. apr 2010

dakujem babenky,ste zlate🙂) noo tak jaruska hadam nakupime,vsak take nieco si predsa nemozeme nechat ujst 😀

elko69
20. apr 2010

baby idem dokuk panelak a idem haji..tak bru nocku...pa

lutsine
21. apr 2010

Pekny den 😝

zabkaevka
21. apr 2010

ahooojte kočky. Svieti sliečko tak vás tu niet.
Lutsine, asi len my dve 🙂
Chcem sa opýtať, máte aj vy na tvári nejaké škvrnky?? také akoby pehy? Ja mám na pravom líci jednu škvrnu a pod očami také akoby väčšie pehy. Neviem či to od slniečka, alebo to sú nejaké tehu znaky.

lutsine
21. apr 2010

Ja nemam ziadne skvrnky....

zabkaevka
21. apr 2010

sorry bola som na chvíľu off.
Hmm asi to mám od slnka, pretože keď je pekne, tak si trochu vysedávam na terase. Aj dnes je tak