• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky na začiatku tehotenstva. Ste tu také?

23. júla 2012 
Tak mojalili oddychuj! Držím päste! Ja idem 1krát na poradňu v stredu, tak som zvedavá.
22. nov 2009 o 23:07  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mojalili len oddychuj. neboj manzel aj s malou to zvladnu a lekary ta tam budu drzat len pokial si nebudu isty, ze si ok :wink:
23. nov 2009 o 07:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko, vsetkym. Dnes idem prvy krat k doktorovi, mam trosku strach ci je vsetko o.k. Mojalili drzim palce nech ta skoro pustia, daj nam vediet ci si o.k. Ja ked som bola v nemocnici pred mesiacom na laparku, tak tam bolo celkom fajn. Vela sme srandovali, aj sme sa tulali povonku. Tak pekny den vsetkym potom sa ozvem ako som dopadla. :slight_smile:
23. nov 2009 o 08:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Monči potom daj vedieť ako si dopadla!
23. nov 2009 o 10:36  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monci drzim palce a nezabudni potom napisat ako sa mate
23. nov 2009 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby to sa od kedy sa chodi na poradnu a co sa tam vlastne vsetko robi??HM??
23. nov 2009 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
PEPPPE tak kolo 6 al.7 tt, to Ti napíše doktor, dáva sa ranný moč, krv, by Ti mal zobrať asi 1 týždeň pred poradňou, aby už mal výsledok, povážia ťa, ak nevieš váhu, al. váhu pred teh., samozrejme zmerajú tlak a tak... ak som baby na niečo zabudla, dopíšte.
23. nov 2009 o 12:10  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
elenka a ten moc mam priniest aj ked mi nic nehovorili?
inak ahojte kocky,,ako sa mate? ja celkom fajn uz mi nebyva moc zle taksom rada,,,ja idem na prvu poradnu tretieho decembra a to uz budem v desiatom tyzdni,,ale tesim sa na ultrazvuk :D
23. nov 2009 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne kazal doktor aby som dosla o mesiac,bo podla neho som bola vtedy v 4tt a mne to ukazovalo 6tt,,,,ale nic mi nehovoril,len ze o mesiac mame rande :wink: vtipkar teda.ze mi vystavi tehu knizku takze sa chystam na zaciatku decembra
23. nov 2009 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no ja tam tiez dostanem tehu knizku na prvej poradni,,,
23. nov 2009 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte tak aj ja som na začiatku dúfam že nie na konci:(((((( dnes som bola na sone a mala som tam len vačok a bol prázdny mám ísť za týžden na sono ak tam nič nebude tak kyret :unamused:
23. nov 2009 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no neboj sa,,ani mne ked som tam bola prvy krat nebolo nic videt a za tyzden uz bolo,,tak sa nemusis bat,,,
23. nov 2009 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ďakujem za odpoved dydynka povzbudilo ma to ja som už raz potratila tak chápeš :unamused:
23. nov 2009 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirka neboj ja ked som tam bola mi povedal ze mam dutinu velku 9milimetrov a nic viac,ze mam dojst o mesiac,ze da tehu knizku,,,tak hadam by mi povedal,ze nieco neni ok,,,,takze sa nebojaj,o tyzden tam uz bude nieco vidiet:slight_smile:)
23. nov 2009 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
aha no ale mne tam nebol ani vacok vidiet na prvej prehliadke,,az potom vacok a potom mimino a jeho srdiecko,,a teraz idem v decembri na poradnu,to cakanie ma ale zabija,,som zvedava ci je vsetko ok,,
23. nov 2009 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj naprv ti co povedal doktor,ze tam este nic neni vydno???
23. nov 2009 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
áno najprv nič nebolo vydno na druhý den som mala prísť znovu už tam bola taká maličká bodočka a teraz o 2 týždne ten vačok zhruba 10mm a nič som v nom nevidela a aj doktor mi povedal že to nevyzerá dobre neviem prečo ma tak vystrašil a či sa mám zažierať alebo sa pripraviť na ........ :cry:
23. nov 2009 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
psssssssssssst..nemozes mysliet na to najhorsie a teraz mas ist kedy k tokimu?aA v ktorom by si mala byt tyzdni?
23. nov 2009 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ved to že mi hned na začiatku povedal že som bola oplodnená neskôr a že mi to povie podla veľlkosti plodu no a plod nie je zatiaľ dúfam ale posledný menzes som mala 30.9.2009.
23. nov 2009 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nooooo nooo vsak uvidis,nemozes mysliet na to najhorsie,,,a co kedy mas ist zase na vysetrenie?
23. nov 2009 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v pondelok ale nervy mám už na drans. Dnes máma s manželom 7 výročie svadby a mala som pre neho darček tehotenskú knižku no dáko mi to vevyšlo :frowning2:
23. nov 2009 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uvidis,mozno mu das taky oneskoreny darcek....nooo verim,do pondelka je este daleko.........ja uz treraz neviem vydrzat do decembra,,,
23. nov 2009 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no budeme si držať palce :wink:
23. nov 2009 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne,,daj potom vediet ,napis mi postu........drzim palcee
23. nov 2009 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oki dakujem :grinning:
23. nov 2009 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
23. nov 2009 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirka nezúfaj!!! držím palce, A baby ten moč vám nepovedali, lebo niektorý ho berú v ambulancii, tam Vám dajú pohárik a pošlu na WC, len ja som ho potom vždy brala ranný v skúmavke z domu a nič nehovorili, preto som Vám tak poradila, je to ľahšie, aj tak sa sprchujete pred poradňou, takže...........
23. nov 2009 o 14:07  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem elenka.
23. nov 2009 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaaaj no uvidim co mi povie:slight_smile: heh to bude,,,,jaj uz aby to bolo,sa uz neviem dockat,,,a co ty si bola kedy u doktora ako sa ma malicke?
23. nov 2009 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja idem v stredu na poradňu 1 krát, takže nič neviem zatial, maličké myslíš moja malá al. čo je ešte v brušku :sweat_smile: malá je huncút!!!! a maličké všetko by papalo a potom to nechce!
23. nov 2009 o 15:21  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok