• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky na začiatku tehotenstva. Ste tu také?

23. júla 2012 
ahojte kočky, idem sa pochvalit trosku, uz som objednala vcera detsku postielku s matracom, podlozku na kupanie, a setik do postielky a kooonecne aj kojaci vankusik, nech sa mi lepsie spinka na boku, lebo uz niekedy neviem ako sa ulozit v tej posteli - mam to vsetko v albume, ak chcete mozete kuk :grinning: juuj tak sa z toho tesim, uz aby to postupne vsetko prislo
3. máj 2010 o 07:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pekne ranko :slight_smile:
3. máj 2010 o 07:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No krasne Lulu, pekne ste vybrali. My postielku mame, este matrac a plachta chyba. Teraz som plienky doobjednavala (budeme frcat na latkovych :wink: ), tak som sa s tym zabavala. Posledny plney mesiac v robotke pred MD. Zvlastne... Inak som jedla mak predvcerom, maly mal vcera utlm :grinning: uz dnes lepsie, kopcuje, tesi sa.
3. máj 2010 o 08:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
irsina blahozelam aj ja a drzim palceky nech malinka rychlo rastie a pribera a nech idete co najskor domeno... :slight_smile:
3. máj 2010 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Elko pekne brusko :slight_smile:
3. máj 2010 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lutsine dakujem..my mame take rovnake okruhle skoro si tusim raz spomynala,ze? :slight_smile:
3. máj 2010 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano presne tak :slight_smile:
3. máj 2010 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: mozno mi bude aj chybat po porode..uvidime...hehe
3. máj 2010 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahoj tehulky,,,neviete ako budem citit ze mam kontrakcie?aky je to pocit?
3. máj 2010 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dydy zevraj ako pri menstruacii len silnejsie a v pravidelnych intervaloch a popritom zacne tvrdnut brusko a zevraj bolest krizov...nemam zatial skusenosti takze tiez cakam co to bude zac...
3. máj 2010 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dydy neboj, tie bolesti su neprehliadnutelne :wink:
3. máj 2010 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
po tom vcerajsom vylete do aquatermalu sa sledujem ci nebudu nejake problemy,,a mala som rano bolesti no netrvali dlho a potom presli,,,
3. máj 2010 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dydy, v našom štádiu sa môžu sem-tam nejaké tie mini kontrakcie objaviť. Hlavne, že nekrvácaš alebo niečo také. A nesleduj sa, lebo to je ešte horšie. :wink:
3. máj 2010 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
problem s vytokom nemam ani nic take,,,,v stredu 12 maja idem na kvr dokimu a den potom mi zacina 34 tt cize materska,,,myslite ze ked tam dojdem na tu krv by mi dal papier na matersku?
3. máj 2010 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tie bolesti ma kazdy ine ja osobne som mala na konci velmi silne bolesti az som plakala a kricala od bolesti ale kazda zena to ma inak.. :wink:
3. máj 2010 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no a moja sestra skoro ziadne bolesti iba take slabunke a iba hodku predtym ako mala prisla na svet..aj ja chcem takeeeeeeeeeeeee :slight_smile: on ani nevedela ze ich ma,len doky jej ukazal ze pozrite na monitor toto su kontrakcie..haluz...
3. máj 2010 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte..mozem sa sem k vam pridat ? ?
3. máj 2010 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
upc jasne vytaj medzi nami,,v ktorom si tt?
3. máj 2010 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja este neviem ..zajtra idem ku gynekologicke..mam trosku strach lebo z priatelom by sme babetko velmi chceli aj sa o to snazime..test som si sice uz urobila ale jeden som pokaslala a druhy mi zase nevisiel tak neviem..
3. máj 2010 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nik tu neni ?
3. máj 2010 o 15:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
upc,,gratulujem,,,,,uvidis zajtra vam doki povie uzastnu spravu :wink:
3. máj 2010 o 15:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
len aby mi tu dobru spravu povedala velmi sa bojim
3. máj 2010 o 15:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
urcite povie:slight_smile:) nebojaj-..............................baby vy uz mae aj nakupene do porodnice?? a odkial mam vlastne vediet co vsetko si mam kupit,,,,neviete??? elko u teba v albume som videla,ze to tam mas,,,,to vsetko treba,aj sobasny list??? aj dohodu o mene dietatka??naco im to vlastne je????
3. máj 2010 o 15:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no aj teraz ma zacali nejako strasne bolet oci od unavy a krize no strasneee ..sice menznes som mala naposledy zaciatkom aprila ..tak neviem ..
3. máj 2010 o 15:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nikto tu neni ?
3. máj 2010 o 17:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte maminy-čakateľky :slight_smile: ako po víkende? ja som dnes celý deň taká lenivá a vôôôbec nič sa mi nechce. hrozné :grinning:
otázočka: neviete, čo ma môže pichať okolo pupka? sem-tam ma tak pichne ako so špendlíkom. čo to, čo to?
zajtra idem k zubárke-2 kazy mi bude robiť. nemám problém ísť k zubárke, len dúfam, že ma to veľmi nebude bolieť :sweat_smile:

upc vitaj medzi nami, držím palce, aby si to tehu mala zajtra potvrdené. :slight_smile:
3. máj 2010 o 18:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte tehulky......kedy ste začali cítiť prvé motíliky ?My sme v 17 tt a stále nič
3. máj 2010 o 18:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
nelinkalela ja som zacala citit pohyby az v 20 tt,,tak si stoho nic nerob,,to pride
3. máj 2010 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jáj neh už to tu je :slight_smile:
3. máj 2010 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj nelinkalela ja som prvý vážny pohyb bábätka pocítila v 18-19. tt. také pekné 3 kopančeky a kolotoč v brušku :grinning: neboj, ako hovorí dydynka - to príde. je to krásne :wink:
3. máj 2010 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok