• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky na začiatku tehotenstva. Ste tu také?

23. júla 2012 
ahojte babenky, uz sme doma z poradne, mame okolo 1,9 kg, nastastie vsetko drzi pokope,takze sa neotvarame...asi budeme poriadne velke babatko. Dnes som zretelne videla aj gulky a pisacika,takze niet pochyb, ze to bude chlapcek. Doki vravel,ze mame pocitat,ze bude mat tak okolo 4 kg....aku velkost oblecenia mam potom kupovat?
25. máj 2010 o 08:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lutsine, fuha.... Ja idem dnes tiez, sa ho musim spytat, ze kolko vazi nas anjelik. To kupuj 62, urcite. Tu 56 ani nevyuzijes. Super, ze je vsetko oki, kedy Ta objednal nabuduce? Budeme uz kazde 2 tyzdne chodit, nie?
25. máj 2010 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no idem o dva tyzdne 8.6.
25. máj 2010 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lutsine no wauu :wink: riadny chlapisko to bude teda..ten moj mal v piatok 2050,,,,heh dufam ze nebude tucnucky,,,lebo som mu kupila krasne vecicky do porodnice :wink: chcem mu ich aspon raz dat,,,, :grinning:
25. máj 2010 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: fuuu ha ja som sice iba na zaciatku ale ze vraj mam tiez velke babo na ten tyzden. Aj som rada ze je vacsie lebo dcerka ked sa narodila mala iba 1kg :unamused: .no teraz prerastla svojich rovesnikov :grinning:
25. máj 2010 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babuľky ako sa mate? ja trcim v praci usla mi pracovna muza troska to flakam :grinning: :grinning: :grinning:
25. máj 2010 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@30lenka treba sa aj flaakat:slight_smile: noo ja sa mam dobre,som bola nakupit potraviny a teraz varime polievocku,,mnam som uz strasne hladna
25. máj 2010 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@30lenka ale sak ty mas narok na dovolenku predsa,nie????
25. máj 2010 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@elko69 ano mam len dost napata situacia je tu no ale asi budem uz na PNke lebo nemam naj vysledky :unamused: zajtra sa rozhodne idem na poranu a vsetky odbery znova.
25. máj 2010 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pepppe polievocku by som si dala aj ja teraz asi zdvyhnem plachty a idem na obed si mi chutky narobila :grinning:
25. máj 2010 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
noo vsak uz je aj cas na obedik,,no ja som dostala na fazulovu chut,,,,,,,,,aj manzel ju lubi,a ine sa mi nehcce,,to vies leniva som strasne :grinning:
25. máj 2010 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pepppe :grinning: stava sa niekedy ani mne sa nic nechce najme ak pridem domov z prace tak mam vsetko taju hodku dva na haku :grinning:
25. máj 2010 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@30lenka fiha ale tak radsej sa daj na PN ako by to malo nieco zle ovplyvnit ...budem drzat palceky
25. máj 2010 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja uz tiez pocitam dni do materskej,mala by som nastupovat 15.6.,dufam,ze na najblizsej poradni 8.6 ma uz vypise.
25. máj 2010 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@elko69 dakujem aj ja to vravim ten stres mi tu vobec neprospieva som si sama vsimla na sebe ja som bola taky kludas a teraz som nerva ze nieco neskutocne :grinning:
25. máj 2010 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lutsine ja som zatial kupila iba polohovatelne kresielko :slight_smile: Este mam cas ale ty v tom tyzdniku uz pomalicky mozes nakupovat :grinning:
25. máj 2010 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babuľky idem ja sa tvarit dalej ze makam ale prv idem na ten obedik zatial sa majte :grinning:
25. máj 2010 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobru chut teda prajem :wink: lutsine podla mna vypise,aj mna dal skor,,,,o tyzden,,,,noo vsak sme sa narobili dost si mylsim
25. máj 2010 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čafte kočky. aj ja varím obedík. manžel je doma, tak vo veľkom. ja mám zase niekedy až veľmi veľa energie. vtedy by som varila, upratovala a neviem, čo ešte, ale dakedy som K.O. odkedy vstanem z postele. včera večer o 8mej som si zmyslela, že idem robiť moravské koláče a do polnoci som ich piekla. ale ani spať sa mi nechcelo. :grinning:

dnes je taký pekný deň, pôjdeme sa niekde s mm prejsť
25. máj 2010 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vi3ka tak toto si nemala napisat, ze domace moravske kolace, jaaaj tak by som si aspon jeden dala, nejaky domaci kolacik, taku chut mam nan, ale piect sa mi nechce, ved som piekla v sobotu, nebudem zas....
no tu v BA je vselijako pod mrakom rano dost sprchlo aj hrmelo, uvidime co z toho bude...
25. máj 2010 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lulu4 :grinning: pošlem ti zopár? len či by dovtedy nestvrdli, kým by k tebe došli :grinning: no u nás je tiež tak všelijako s tým počasím. raz slnko, teraz mráčik, vietor dosť fúka, ale inak je vonku taký super vzdúšik. pršať by už nemuselo tak často.
25. máj 2010 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:wink: @vi3ka aj mne by si mohla urcite si ich troska viacej napiekla,,,,heh
25. máj 2010 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vi3ka som bola postavit obed na sporak, nech sa to vari, tak som sa odmlcala, juuuj ale si zlata, ze by si mi poslala, ved prave pokial by pricestovali co by z nich bolo :grinning: toto mi tu tak chyba ze nemam blizko seba maminu alebo babku ktore by mi napiekli, navarili... keby sa im tak chcelo prestahovat do BA :grinning:
25. máj 2010 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj kočky :slight_smile:
vi3ka, elko : ďakujem, aj my sa vytešujeme, ale to by sme sa aj keby chlapčeka nám ohlásili :slight_smile: ale to asi každá, všaaak :slight_smile: možno sa to ešte zmení :slight_smile: a bude z toho chlapček :slight_smile: chichi
Aj ja mám dosť veľa energie, teda super zvládam všetko okolo domácnosti, a to som rada, aj teraz idem niečo napiecť. Aj si šoférum, takže som samostatná a nepotrebujem doprovod. Uvidíme ako neskôr s väčším bruškom :slight_smile: ale teším sa samozrejme aj na to. Zopár ľudí ma straší, že príde leto a nebudem nič robiť a nevládať, ale ja sa aj na to teším, ako mi bude teplo, a budem v krásny šatôčkach tehulských chodiť :slight_smile:
avila, lutsine : vy už každé dva týždne budete chodiť na poradne, taaak to je paráádička :slight_smile:
25. máj 2010 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lutsine to ja uz budem mozno rodit :slight_smile:
@30lenka no tak ani nerozmyslaj nad tym lebo stres ti vobec neprospieva a babetko potom moze byt zle nekludne ....
@zabkaevka no ja som chcel a zase dievca a je to chlapec a teda pipik mu uz neodpadne mi dr. s usmevom povedal....ale som rada aj za chlapca,hlavne ze je zdravy...

no baby dnes zacinam teda 37 tt, maly ma uz 3200 g a vsetko je v poriadku,uz je otoceny hlavickou dole a mame aj dostatok plodovej vody a aj odozvy su velmi dobre,za tyzden ideme zase na poradnu...
25. máj 2010 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@elko69 snazim sa babulky me sa uz nic nechce sroska sa pokyvem na stolicke pojdem dom :grinning:
25. máj 2010 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@30lenka utekaj dom :slight_smile:
25. máj 2010 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@elko69 parááda :slight_smile:
25. máj 2010 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zajtra ma caka ultrazvuk budem sa pytat co to je dufam ze uz ukaze svoju vybavicku :grinning: Tak ja frcim babulky startujem metlu a dom.pekny dnik zelam vecer som tu : )))
25. máj 2010 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zabkaevka velky chlapec to bude veru..
25. máj 2010 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok