Mamičky na začiatku tehotenstva. Ste tu také?

dydynka
3. nov 2009

ahojte baby,,v kazdej teme su tehulky co uz budu pomaly rodit tak dufam ze sa kumne pridaju take co su len na zaciatku ako ja:D

elko69
25. máj 2010

@30lenka no mne povedali az v 20 tt co to je a v 22 tt mi to este potvrdili na 3D...utekaj..papa

pepppe
25. máj 2010

elko pekny valibuk je to 😉 chlapci su asi vzdy tazsii 😀 a co dr,,,,co povedala,,este sa nemas chystat do porodnice????

vi3ka
25. máj 2010

kočky, neviete náhodou o nejakom dobrom, cenovo dostupnom e-shope pre tehotné? chcem šaty, ktoré by boli aj do spoločnosti, ale všade sú len malé veľkosti, alebo hrozne vysoké ceny. čo? neviete o niečom?

avila
25. máj 2010

Ja neviem @vi3ka skus posondovat, ale viem, ze take veci su dost drahe. A na mimibazare,sk si hladala?

Navarene, upratane... muzik moze prist z roboty 😉 Baby, od vcera mi puchnu nohy a aj bolia. To uz asi teraz bude tak. Boze, nemozem uverit, ze som uz 8. mesiac. Tak rychlo to leti...

O piatej poradna, teda uz za chvilku, sa neviem dockat 🙂

lutsine
25. máj 2010

Potom daj vediet Avila ako ste natom....

zbibo
25. máj 2010

Ahojte baby, prepacte ze sa Vam se pletiem ale mam na vas skusenejsie par ptazociek, ak mi odpoviete, budem velmi rada.
1. Som na zaciatku 6.tyzdna a vobec sa necitim ako tehotna, je to skoro?
2.Moje priznaky, vynechana menstruacia, bolave prsia, chute, nechut a nahle vlci hlad, ale stale mi nie je zle, preco?
3. Dnes som zacala 6.tyzden a mala som zltohnedy vytok, skor zlty a boli tam len take stopy trosku hnedeho, je to ok?
4. Kazdy dryhy den som pocitovala bolesti v podbrusku, dnes nic, nepaci sa mi to, je to ok?
5. V piatok idem na sono, budem 5t.+3 dni, co vsetko bude lekar vidiet a co mi moze potvrdit.Uvidi aj akciu srdiecka?
Baby , prosim povedzte mi, citam citam vselijake stranky, ale najviac mi pomozu overene rady od vas skusenejsich.
Vdaka, vdaka, vdaka.

30lenka
25. máj 2010

@zbibo1,- zle ti nemusi by 😉 mne vobec nebolo zle. boleli ma prsia ano, 2,-bolesti v podbrusku som mala aj ja 3 -lekar bude vidiet ale asi srdiecko este nie neviem ja som bola prvykrat az v 10tt. 😉

zbibo
25. máj 2010

30lenka dakujem Ti velmi pekne, lebo som dost nervozna a neviem sa dockat piatku. 😒

30lenka
25. máj 2010

@zbibo len hlavne bud kludna nebojkaj sa 😉

elko69
25. máj 2010

@pepppe este asi nie,za tyzden ideme zase na poradnu a uvidime ci ma vysetri aj zo spodu a nieco zisti...jako maly ma uz peknu vahu aj na to aby som ho porodila a myslim ze uz b ybol aj donosene babetko ale tak nech si tam pobudne aspon 2 tyzdne,mamina si chce este odpocinut...
@zbibo to ani ja osm sa necitila ze som tehu a dozvedela som s ato tiez v 6 tt, zle nebolo ani mne,to este moze prist ale nemusi vobec..ja som bola akurat len riadne unavena, boleli ma prsia avynechala mi menstruacia a mala som bolesti v podbrusku ako ked mi zaciala menstruacia, zlty vytok mam aj ja,ale keby si videla nieco ako krv alebo nieco tmavsie nepodcenuj nic a utekaj k dokymu a ak aj nie tak v pia dokymu povedz o svojom vytoku,ja osm tiez mala taky dohneda a povedal mi ze to moze byt docistovanie namiesto mrsky,ale tak moze aj nemusi to byt nieco ine...srdiecko sa da vidiet az tak okolo 7 tt,mne ho tiez nevidel ked som tam dosla 1. krat v tom 6 tt a potom ma objednal az na 10 tt a vtedy ho uz videl..a vtedy som dostala myslim aj knizku tehu

zbibo
25. máj 2010

elko , 30lenka dakujem pekne, dufam ze vsetko bude ok.
Drzim vam palceky.

30lenka
25. máj 2010

@zbibo vsak sme statocne no nie spolu to dokazeme ak drzime jedna pri druhej 😉

dydynka
autor
25. máj 2010

ahojte baby,,,,tak ja som tu dneska bola len na skok bo som mala robotu,,varila som veceru a este nejake tie dni aj bude varenie namne, lebo svokra je v nemocnici bo ma cistu na vajecniku tak ju budu operovat,,,,

ja idem zajtra na poradnu k mojmu dokimu a uvidim ci mi bude robit ultrazvuk,,,,musim sa ho opytat na vahu a miery malej :D

avila
26. máj 2010

Ahojky, tak vsetko je OK 😀 Matusko je pekne otocene dole hlavickou a ma cca 1700-1800g. "Plod zodpoveda tyzdnu tehotnosti,", citujem 😉 A... stale je to chlapcek, vraj - "vidim to zretelne" - dalsia citacia 😉 Tak sme sa vytesili.

Dydy, akurat si mi pripomenula, ze som nechala hrnce na sporaku, kurnik....

dydynka
autor
26. máj 2010

avila tak to je fajn,,,ja som zvedava co budem mat ja dneska na poradni,,,

lutsine
26. máj 2010

Elko a vas maly kolko uz vazi?

lutsine
26. máj 2010

@elko69 a vas maly kolko uz vazi?

avila
26. máj 2010

Dydy, drzim palce, aby vsetko bolo OK. Ja uz teda len jednu poradnu a budem chodt do porodnice 😉 Si zasoferujem, bo v inom meste to je. Zase burka, to je des...

dydynka
autor
26. máj 2010

no aj ja idem dneska na poslednu k mojmu,,a 3 juna idem uz na kramare

pepppe
26. máj 2010

avila to ma super vahu 😉 tak tem moj nieje o moc tazsi,,takze hadam tucko zneho nebude 😀 jajha ale uz by som to chcela mat za sebou,,,dydynka uz sa aj zacinas bat??ci ani nie????zbalena si uz do porodnice,ja uz mam baby vsetko,konecne,,vcera som akurat vlozky hygienicke kupovala 😀

dydynka
autor
26. máj 2010

no hej zacala som sa balit no musim skontrolovat ,co mi este chyba,,,hej hej ten strach sa coraz stupnuje,,uz len odpocitavam dni,,hrozne rychlo to ide

pepppe
26. máj 2010

noo strasne,ale tak uz to mas za mesiac a mozno aj skor,,,,vsak uvidis co ti povie doki,ci sa mala chysta,alebo nechysta uz von,mne povedal ze mi este nedozrela plodova voda,cize este nemam cakat 🙂 noo ja som u zaj zbalena,ale len tak,,,to musim tiez este skontrolovat

zabkaevka
26. máj 2010

ahooj kočky.
Mala som zlú noc, tri krát som sa na to zobudila že mám tvrdé bruško,častejšie ako doteraz a bolesť v ňom. A aj teraz bolí v pravom podbrušku, takmer už pri slabinách, ale niekedy aj vyššie.
Viem že táto otázka sa tu stále objaví,ale chcem sa spýtať, či ste to mali aj vy, alebo mám robiť paniku a ísť na pohotovosť ? Totiž môj gynekológ len štvrtok a piatok robí.

pepppe
26. máj 2010

zabkaevka ja som to mala tusim zo dve noci tak,ze ma strasne zacalo pichat az nechutne bolestivo,,,,o chvilku to preslo,nemala som to celu noc,,,,tak neviem,,,mozno by si mala k svojmu zabehnut zajtra,,,

zabkaevka
26. máj 2010

peppe: noo zajtra tam iste nabehnem keď to neprestane, inak v piatok mám poradňu. ALe ak to neprestane do dvoch hodín, tak asi pôjdem na tú pohotovosť, pre istotu. Možno je to z väčšujúcej sa maternice, ale z toho že mimi sa intenzívne hýbe, v noci aj od rána dnes. Tak neviem. Ale riskovať nechcem, takže uvidím o hodinku dve.

zabkaevka
26. máj 2010

idem si ja ľahnúť. pekný dník paaaa 🙂

pepppe
26. máj 2010

jasne,,budem drzat palceky,,,nech to prejde,,,utekaj si oddychnut papa

elko69
26. máj 2010

@zbibo neboj len treba nestresovat a ak by sa ti nieco nepozdavalo povedz to dokymu...drz sa aj ty...este mas vsetko to pekne pred sebou,tie prve pohyby, a ked uvidis drobca uz vacsieho na ultrazvuku...
@lutsine no uz mal 3200 g takze uvidime aka bude porodna vaha...ale teda riadne sa roztahuje...
@zabkaevka no mne este nejako brusko netvrdlo ale mala som take pichlave bolesti jednu dobu a to mi aj kamoska povedala ze pozor ako sa otacas v noci z boku n abok,aby to nebolo moc prudko,lebo ze aj ona to mala a z toho a teda odvtedy ma uz nic nepichalo v boku,ale zase moze to byt aj v niecom inom..neviem ti poradit v tomto ci ist alebo neist k lekarovi hned alebo cakat,keby sa to opakovalo a bolest neprestavala tak utekaj radsej asi hned...

pepppe
26. máj 2010

elko a nepovedali ti kedy mas asi cakat porood??ci sa este malinky nechysta von? 🙂

elko69
26. máj 2010

@pepppe nie vobec..ani mi termin nejako neposuvali,stale mam ten isty od zaciatku tehu.len teda ze maly bude vacsi trosku..