Mamičky na začiatku tehotenstva. Ste tu také?

dydynka
3. nov 2009

ahojte baby,,v kazdej teme su tehulky co uz budu pomaly rodit tak dufam ze sa kumne pridaju take co su len na zaciatku ako ja:D

kiwi82
31. máj 2010

@lucia.kl na matersku nastupujem 4.6. takze to vychadza tych 8 ci 7 tyzdnov. neviem preco ale tak mi to uz doktor napisal do knizky. ale mne je to v podstate jedno. lebo moja pn ka je asi taka "vysoka" ako bude moja materska, teda tie mesiace co plati zamestnavatel, lebo ja ako socialna pracovnicka mam dost maly plat 😒

lucia.kl
31. máj 2010

tak potom je to tych 8tt a aj si mala počas PNky kontrolu?? ja hej a nev😀edela som sa dočkať kedy už budem na materskej no a ked na nej som, tak už nič nevladzem a ledva sa pohybujem, ako moj mm hovori, chodim ako kačička

lucia.kl
31. máj 2010

ten smajlik mal byť až za tou kačičkou, zas skočil inam 😠

kiwi82
31. máj 2010

@lucia.kl no zatial som nemala kontrolu alebo aspon o tom neviem 😉 ja sa celkom snazim tie vychadzky dodrziavat ale ja chodim aj po inych lekaroch ako endokrinologia, hematologia, .... takze moze byt ze tu boli, ked ja som bola u lekara. ale to by mi asi dali vediet nejako. neviem. aj ja uz chodim nejako nasiroko. 🙂

lucia.kl
31. máj 2010

@kiwi82 ak by si mala kontrolu tak o tom určite vieš, lebo by si nedostala peniaze s pnky. to behanie po lekaroch poznam aj ja, k endokrinologovi ale mam isť už až v septembri, tak sa tešim, lebo ma nebavilo chodiť tam každy mesiac 😠 😝

kiwi82
31. máj 2010

@lucia.kl tusim mi zatial dosli vzdy peniazky. takze ma necapli 🙂

elko69
31. máj 2010

@kiwi82 nieje zac..sama sa obcas v tychto veciach nevyznam... 😉

30lenka
1. jún 2010

Dobre ranko bambuľky ako sa mame? ja uz du makat ako stale 😀

pepppe
1. jún 2010

@30lenka no co si nedosla??? ale poviem ti nic som nenavarila,lebo prisiel mm a sli sme knasim a robili sme konecne tu psotielku 😀 aj dnes je doma,lebo prsi tak uz to dokoncime,,juchuchu,sa tesim 😀

30lenka
1. jún 2010

@pepppe nooo vidis tak to mas paradaaa 😀

romini
1. jún 2010

pepppe uz mate aj postielku zlozenu? aj my uz musime poskladat. 🙂

dydynka
autor
1. jún 2010

ahoj romini,,,,v ktorej nemocnici budes rodit?

30lenka
1. jún 2010

Kde ste vsetky babulkyyyyyyyyyyyyyyyyyyy haloooooooooooo 😀

elko69
1. jún 2010

ja uz mam postielku zlozenu asi 3 mesiace :D

avila
1. jún 2010

Nasa postielka je este v neposkladanom stave. Musim kupit matrac, ozi, aky mate? Ja by som chcela asi ten s kokosovym vlaknom... Co hovorite?

pepppe
1. jún 2010

@romini noo konecne uz je,ale este ostala u nasich musi sa poriadne uschnut,sme ju este museli prelakovat,ale potom urcite cvaknem a dam aj foto,aj kocika,len som zase zabudla nabijacku,ja teliatko 😀

ivuskaa55
1. jún 2010

ahojte tehulky jak se mate?? sem tu nova tak doufam ze tu budu medzi vami jak doma 🙂

pepppe
1. jún 2010

@avila my sme kupovali len taku obycajnu v tescu,stala 20eur,,,,si myslim ze bude stacit,,,,,,,,,,,,je zeleny s macikmi,vsak je to jedno aj tak tam bude este plachta,no nie? 😉 dnes bolo na nic pocasie,sama potopaa vsade,kedy to uz konecne skonci,jajha 😠

pepppe
1. jún 2010

@ivuskaa55 vitaj medzi nami,,,,,noo tu ti bude super snami uvidis 😉

ivuskaa55
1. jún 2010

@pepppe diky pekne to doufam 🙂

ivuskaa55
1. jún 2010

@pepppe to je prvni miminko co cekas?,uz se to krati vit

pepppe
1. jún 2010

@ivuskaa55 hej ,hej prve sme sa snazili asi pol roka,ako sme sa odstahovali,hned sa nam podarilo 😉

ivuskaa55
1. jún 2010

@pepppe tak to blahopreju tak at se ti a malemu dari a at vse dobre dopadne .takze vibavicka koupena a uz ste v ocekavani vit 🙂 😎

pepppe
1. jún 2010

@ivuskaa55 nooo nakupene,a ked este nieco nieje dokupujeme teraz,a co vy,ste mali planovane babo?

ivuskaa55
1. jún 2010

@pepppe jojo bilo to planovane a tet se moc tesime .tesim se na male uz aby to bilo.jsem na pc a mam internet v mobile tak jdu na mobil tak sem zvedava jak to tam pujde hned sem tu

ivuskaa55
1. jún 2010

Ahoojte

avila
1. jún 2010

@pepppe dik, ved aj ten s tym kokos. vlaknom stoji 20, co sme si vyhliadli. A v tescu maju tiez matrace do postielok? Som nevedela...

@ivuska55 vitaj medzi nami cakatelkami 😉

lulu4
1. jún 2010

@avila ahoj vidim ze zhanas matrac, ja som kupila s jednej strany s pohankou, s druhej s tym kokosom, mam ho odfoteny aj v albume a zohnala som ho na jednej stranke za super cenu za 22 eur lebo sa inde pohybuju taketo dvojkombinacie za ovela viac... stranka je www.perinbaba.sk skus si tam pozriet... tie obycajne molitanove zevraj nie su dobre na chrbticu dietata ze su moc makke a babo tam zapadne... ta pohankova strana sa odporuca ked je babo velmi male a ta kokosova strana je tvrdsia sa odporuca ked uz babo sedi, stoji v postielke aby sa nezabaralo do matraca...

lulu4
1. jún 2010

@pepppe
@avila ako sa mate kočky? uz som sa dlho neprihlasila? co nove? ako sa maju drobci v bruskach, kedy vas cakaju poradne? a chodite uz na poradne castejsie kazde dva tyzdne ci ako to je? a co nove nakupene pre drobcov?

elko69
1. jún 2010

@avila ten mam aj ja z jednej strany je tam ta koksova vlozka a ta s adava teda na vrch a tou makkou stranou smerom dole...