Mamičky na začiatku tehotenstva. Ste tu také?

dydynka
3. nov 2009

ahojte baby,,v kazdej teme su tehulky co uz budu pomaly rodit tak dufam ze sa kumne pridaju take co su len na zaciatku ako ja:D

lulu4
2. jún 2010

@ivuskaa55 ahojcek som si vsimla ze ty si nova v tejto temicke, uz si v 16tt to je pekne obdobie to uz pridu pomalicky prve pohyby babatka.. inak babo bolo planovane ci sa postastilo ako sa povie? a odkial pochadzas ak to nie je tajne? zatial vsetky vysetrenia oki?

dydynka
autor
2. jún 2010

lulu nie zajtra idem prvy krat na kramare,,,tak som zvedava,,dufam ze si ma tam nenechaju,,,nemam este doma pozehlene veci pre malinku

lulu4
2. jún 2010

@dydynka Dydy ale keby to uz boli u teba kontrakcie tak by to nebolo dobre ze by si cakala az do zajtra, radsej zbehni vecer aj na tu pohotovost, za to nic nedas a to CTG je neskodne, neboli... naozaj to zvaz... lebo v tvojom tyzdni to uz nie je sranda... nechcem ti zle... budem na teba mysliet a drzkaj sa aj zajtra na tych Kramaroch a daj nam potom vediet ako si dopadla... dufam, ze tasku do nemocky uz mas zbalenu?

ivuskaa55
2. jún 2010

@lulu4 ahoj ano zatim vse v poradku a doufam ze to tak zustane .chteli sme a pekne samo od sebe to vislo .uz se tesim na pohyby strasne, A u tebe jak koukam že seti to taky kraty pomalinku a ty jak se citis vse v poradku.jsem češka a ziju na vychode Slovenska

lulu4
2. jún 2010

@dydynka no tak som si s niekym inym pomylila termin, tak to je fajn, ze uz zajtra tam ides, tak to ta to CTG neobide tak ci tak...
potom urcite napis svoje dojmy... tak ak by bolo vsetko ok, ziadne kontrakcie nic tak si ta tam nemaju preco nechat... jedine ze by si sa uz zo spodu otvarala...neboj ved nieco uz mas pre malu Lily pripravene a ostatne sa zvladne aj potom, hlavne aby mala ist v com z nemocky domkov a nieco aby si mala doma na prezlecenie... to je podstatne

dydynka
autor
2. jún 2010

hej tasku mam uz nastastie zbalenu,,vcera som ju dobalila co tam chybalo,,,ved uvidim ako to bude dalej a dam vam urcite vediet

lulu4
2. jún 2010

@ivuskaa55 ani nehovor, od toho 20 tt to u mna zacalo nejako naberat na obratkach, leti to strasne, nestiham sledovat tie tyzdne.. ved uz som v 7mom mesiaci... tiez som spokojna zatial so vsetkym... vysledky vsetky dobre, klop klop tiez som za to nech to len pekne vsetko tak aj ostane 😵 malinky si veselo kopka v brusku, je to zlate dieta, co vsetko si so mnou prezil a vzdy mi len pekne zakopka naspat hlavne ked sa mu prihovaram.. tie deti ozaj vnimaju hlas rodicov a reaguju nan, je to krasne...
a uz dlho zijes na Slovensku? a date si zistit aj pohlavie co cakate, asi budete zvedavi ze?

ivuskaa55
2. jún 2010

@lulu4 jasne tesim se nato az mi doktor povi co to je reknu to cele rodince tesim se na to jojo ziju tu uz 8 rok a sem tu stasna medzi vami slovakami hhihihi 😉 🙂 🙂

lulu4
2. jún 2010

@ivuskaa55 na ten okamih som sa aj ja velmi tesila, kedy sa dozvieme pohlavie babatka... a ked nam oznamili ze cakame chlapceka tak aj manzel bol so mnou vo vnutri v ambulancii akurat a bol velmi stastny, taky bol zlaty, hned obvolal celu rodinu, ze bude mat syna 😀 ja sa tiez neskutocne tesim na nasho maleho chlapceka... 😵
no idem ja uz pomaly varit obed, drzim ti palceky nech ti vsetko dobre dopadne a verim, ze tu este pokecame...
a kedy mas najblizsie nejaku kontrolu alebo poradnu?

ivuskaa55
2. jún 2010

@lulu4 i ja doufam ze pokaceme jeste nekdy.dnes sem bila na krev na srazanlivost a 14,6 jdu na poradnu tak sem zvedava mej se opatruj se a papapapa maminko 🙂 🙂 🙂 🙂

dydynka
autor
2. jún 2010

inak baby mojalili bude dneska rodit?jej to naplanovali?

zuzu4444
2. jún 2010

baby, prepacte ze vam sem vstupujem, len sa chcem spytat, ci ste mali nejake priznaky este predtym ako vam meskala MS?

30lenka
2. jún 2010

@alienka22 teraz asi ma kludne obdobie alebo uz menej miestecka na santenie 😀

lutsine
2. jún 2010

ano tiez som pocula,ze mojali dnes rodi... 🙂

avila
2. jún 2010

Ahojky,
@lulu4 no som uz na dovolenke, ale stale dokoncujem cosi, tak je to este stale take... Dnes som urobila taku malu rozlucku v robotke, aj balicek sme dostali 🙂 Na poradnu ideme bud. stvrtok, pred tyzdnom mAtusko mal cca 1700, ale uz teraz urcite viac. Gratulujem ku skuskam 😉 Sikulka si.

@dydynka mozno su to tie falosne, drzim palce zajtra, daj vediet.

malemimi
2. jún 2010

@elko69 hej hej mne sa ako páči ...je to zlatučké , len cítim ako ma ťahá asi ako rastie a rada by som si ľahla na bruško a teraz to nejde haha 😀 ešte budem musieť vydržať
držím palčeky nech ti pôrod prebehne dobre 😉 🙂

@ivuskaa55 hihi je to skvelé ako to rastie doteraz som tam nič nemala ale teraz naraz sa rýchlo zväčšuje tak ma preto asi ťahá to bruško 🙂 😉
mám sa inak dobre včera sme boli na glukóze a všetko šlo von asi tak som zvedvá či mi to nedajú ešte raz piť... 😖 🙂

lulu4
2. jún 2010

@avila nooo tak uz si pracu na cas zavesila na kliniec, to je fajn, hadam si uz oddychnes trosku aj 😵 noo tak malinky ma peknu vahu, a ako pises urcite ma odvtedy viac, tak mi potom daj vediet po poradni kolko vazite a ci ste ok? drzim palceky... no ved chvalabohu ze som zvladla tie skusky, ved malinky si uzil som chodievala spavat neskoro v noci a nad ranom o stvrtej, piatej som uz bola hore, takze sme vela toho nenaspali...

pepppe
2. jún 2010

@avila noo v hypaku mali za 20 eur,dnes som videla v hypernove za 13 eur,,no co uz,uz ked mame kupene
@lulu4 mam sa super,malinky kopka o stosesto,tak som rada,,ozaj dnes sme doniesli postielku,,jujha odfotim a baby dam foto,,,,,aj sme kupili komodu ,tak muzicek ide skladat,chcela by som na tu komodu aj prebalovaci pult,tak musi este to dorobit...ja diem teraz v piatok na poradnu,,,stery alebo co mi bude brat,,,a kupene je uz vsetko,teda dufam,dnes som objednala kolotoc na tu postielku za 8eur,,,,pekny,,,,tak uvidime ked pride,a ty co ako ???malinke kopka? ☹

elko69
2. jún 2010

@ivuskaa55 no poradna dopadla ako mala,maly je aktivny a v poriadku,sa hybal jak keby bol na fotbale a kopal za prvu ligu 🙂 na porod este nevyzerame zjavne kedze dr bol kludny a len mi povedal ze opat o tyzden sa uvidime...tlak a moc vsetko bolo Ok takze super...

pepppe
2. jún 2010

dydynka no uvidime ci malinka uz ide von 😉 mojalili uz bude mat babo??super,,,no som zvedava ,ze kedy presne,,jajha uz to ide baby,,,,waaa uz aby sme mali vsetky babatka pri sebe

elko69
2. jún 2010

@malemimi dakujem no budem v to dufat ze ma maly moc nepotrapi 😅 no to tu myslim niektore baby aj pisali ze aj ich taha brusko jako koza na nom,ze ich to aj svrbelo,myslis tak?ja som to tak necitila teda mne sa asi postupne takze prve strie sa ukazali az nedavno...

elko69
2. jún 2010

@pepppe to rychlo utecie a budeme za chvilu oslavovat ich prvy rocik...

pepppe
2. jún 2010

nooo aj ja si myslim elko,,,tak a mojalili u zma chlapca,,,ze vraj ma riadne vlasky,,aspon co som citala u joloviek 😉 tak uz to ma za sebou....tak ideme pekne postupne

dydynka
autor
2. jún 2010

@pepppe bolesti uz take nemam tak som zvedava,,,moc sa tesim na zajtra,,nove info o malej a tak 😀 tak to je super ze uz ma maleho,,,

romcag
2. jún 2010

Ahojte 🙂 môžu sa pridať teda aj tehuľky na začiatku tehu? Či tu pokračujú tie čo začali pekne od začiatku a už to tu ťahajú pomaly ale isto aj do konca? Joj, či vám len závidím 🙂) Snáď aj my sa dopracujeme k úspešnému koncu

elko69
2. jún 2010

@romcag no veru ja som tu skoro od zaciatku uz...neboj aj tebe to ubehne rychlo 😉

elko69
2. jún 2010

@pepppe a mojalili bola az julovka???a uz to ma aj za sebou?

dydynka
autor
2. jún 2010

@romcag vitaj medzi nami,,,tak ked mi odideme tak nove pridu takze sa to tu vystriedda

lulu4
2. jún 2010

@pepppe noo tak super ze uz mate postielku a to ste boli kupovat alebo ste objednavali? matrac mate aky? aj obliecky do postielky si uz kupila? a vanicku a kozmetiku pre maleho uz mate? ty si si co vsetko kupovala do porodky aj tie jednorazove nohavicky aj tie podlozky pod pacienta? manzel bude robit ten prebalovaci pult, on je takyto zrucny?
a vy mate pre maleho zvlast izbicku alebo bude s vami v spalni? nieco sa mi mari vy ste sa nemali nahodou niekam stahovat?
daj potom vediet ako si dopadla na poradni a aky je uz maly Alex valibuk 😵 no my tiez rastieme pekne ved v piatok som bola na poradni maly uz ma 1124g a vcera mi volala sestricka ze tie glukozove testy na cukor mi dopadli dobre, tak som spokojna... pekne si kopka maly Vladko, no dnes akosi pomenej a od vcera mi dost tvrdne brusko, tak mi mm kupil v lekarni magnezko lebo mi dokina kazala kupit tak si davam jednu tabletu denne a dnes citim take pichanie akoby do posvy tazko sa to opisuje, mala si niekedy nieco take? neviem ci je maly tak otoceny ze mi tam tlaci, na poradni v piatok bol dole hlavickou...

a kde si kupila kolotocik, ja pozeram tento konikovsky bazar, aj mimibazar a uz som nejake videla za 7 Eur aj som jednej pani pisala ale este neodpovedala... daj tip, za dobru cenu si kupila... potom pofot aj postielku aj pultik aj kolotoc...

lulu4
2. jún 2010

@romcag ahoj, jasne ze sa mozes pridat aj dalsie nove tehulky, ved sa to tu musi prestriedat ako pise Dydy, jedny tehulky sa uz stanu pomaly maminkami a dalsie tehulky si tu budu vymienat svoje starosti a radosti 😀