• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky na začiatku tehotenstva. Ste tu také?

23. júla 2012 
elko :wink: ďakujem, pekne ležkám a dáma pozor na fazuľku, držím palčeky, aby išli u vás všetko ako má :dizzy_face:
4. jún 2010 o 11:42  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v auguste 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@elko69 tak to sem rada ze vse v poradku dopadlo jen at je vse ok pekne :slight_smile: :slight_smile:
4. jún 2010 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky :slight_smile: :slight_smile:
4. jún 2010 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pepppe no tak to bolo mozno aj ono...
4. jún 2010 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dindulka dakujem :slight_smile: a aj ja ti drzim palceky...
4. jún 2010 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@elko69 nooo hadam to bolo,,ked ja som niekedy totalne hlucha :grinning:
4. jún 2010 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Caute baby, tak uz aj ja odo dnes zacinam matersku :wink:
4. jún 2010 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
elko69 no presne presne haha aj to nie moc ale aj to ....musím si zaklopať strije zatiaľ nemáma krémujem si bruško každy deň 2krát ráno a večer (teda pomáha mi môj nastávajuci :wink: ) tak sa im dúfam vyhnem , sestra tiež nema žiadnu striu... :slight_smile:
a inak čakáme dievčatko včera sme boli na UZV a váži cca 326g
neviete čo čo presne znamená? Skôr tie BPD a takneviem co je :frowning2:
BPD: 45,9
HC: 164..................to je tusim priemer hlavicky
AC: 150
FL. 31,7
polohoa: mobilna
placenta: vzadu
PV
dostat.množstvo
AS:+
pohyby : +
odhad.hmotnosť: 326g
4. jún 2010 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky, baby pozeram spravy, to je desne...

@kiwi82 ta poslat 8 tyzdnov dopredu? Ja mam pocit, ze nic nestiham, A tie tyzdne tak strasne rychlo letia... Idem varit, bo muzicek pride hladny a uz aj mne skvrka :wink:
4. jún 2010 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@avila ahoj ano tym, ze som na rizikovom tak 8 tyzdnov pred. Mne sa tie tyzdne zasa vlecu. ale to asi tym, ze som furt doma.
4. jún 2010 o 16:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre rano babulky, krasny dnik pred nami :wink: Ako stvoreny na prechadzky. @kiwi82 pri malych nam to bude uteeekat, ajajaj :slight_smile:

Prave mi pisala kamoska z Juhoafr. republiky, ze pojde sekciou, bo mala je prilis velka, ma cez 3 kilo :grinning: No neviem, ake sa tam rodia deti, vsak u nas 3500 norma. No...
5. jún 2010 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@avila a co kamoska ma skorsi termin ako ty???no u nas ako psies je to norma,,, :slight_smile: jajha konecne pekne pocasie,,,ja cakam,pride ma kuk mamina,pojdeme pozriet do obchodu a potom pojdem kuk ja ju :grinning: muzik pride az vecer,zaraba pekne aj zajtra bude :angry: noo a ja sa budem sama zajtra nudit,ale ja si nieco najdem,,,a xco inak nove??? :sunglasses:
5. jún 2010 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pepppe a nekazal ti prist pre nejake vysledky co si musis zalozit aj do knizky kvoli porodu???
@malemimi jeeeeeeeeee jaky maly rarasek to este je a gartulujem k dievcatku,ten nas valibuk bol velky od zaciatku v 22 tt mal 480 g ale on je vacsi az o 3 tyzdne takze ta vasa ma ideal vahu asi zatial :slight_smile: neviem presne ani ja co tie hodnoty znamenaju,ja som bola vzdy spokojna ked mi dr povedal ze je uplne vsetko ok a nic ine ma nezaujimalo...
5. jún 2010 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@elko69 nie nic mi nepovedal,dokonca ani ze mi tam nieco do tej knizky pise,ja som si to vsimla az v cakarni,tak som sestricke zaklopala a tam mi povedala,kde mam ist a ze su to bezne vysetrenia u tehuliek,,,predporodne vysetrenia,,,ale ked ma kukal tak vracel ze je vsetko ako ma byt,este sa neotvaram,cize drobcek sa von este nechysta,,,,
5. jún 2010 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@elko69 napisal tam nieco taketo,,prosim o CTG,,,,neviem ci to Gtam ma byt,bo to neviem precitat,dalej,ze plus predporodny ski...neviem co dalej a uz len RT....vsetko ,napsial to medzi kontroly a poznamky
5. jún 2010 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pepppe ani mne to nezapisovali do tehu knizky len som si to zalozila pre dr do nemocnice...ja jako tiez nerozumiem tym ich skratkam co tam vypisuju :slight_smile:
5. jún 2010 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to by ti asi skor dugyna vedela povedat ako ja..
5. jún 2010 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@elko69 ale vsak uvidime :slight_smile: potom poviem,pojdem tam v stredu.... aco hodlas dneska porabat,ked je tak pekne????ja pojdem kuk domov nasich
5. jún 2010 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pepppe ja uz perem druhu pracku takze tak pracovne ale chcem ist kuk kamosku poobede tak uvidim ako s ami podari...
5. jún 2010 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby, chcem sa spytat, ci ste uz pocitili, ze vase babetko ma stikutku. moja myslim, ze mala vcera a aj teraz ma. trvalo to asi desat minut a boli to take ako keby jemnulinke kopanceky, chvenie, kazdu sekudu. zazili ste to?
5. jún 2010 o 15:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kiwi82 hej ja ju mavam teraz dost pravidelne teda maly ju mava a ja to pocitujem teda :slight_smile:
5. jún 2010 o 16:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@kiwi82 moja mala mava stikutku niekedy aj dva krat za den,,je to take pravidelne akoby kopanie,,,take bum,bum bum a stale tak nejak,,,,
5. jún 2010 o 16:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@elko69 a @dydynka dakujem za odpoved :wink: aj mi malej bolo luto, ze takto sa jej stikutka ale snad to pre tie babatka nie je az take neprijemne ako ked mame my stikutku.
5. jún 2010 o 16:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte ženičky. ja som sa dnes rozšupla :slight_smile: vyupratovala som celý bytík, poprala veci, no a teraz sa nevládzem hybať. tak ma bolia kríže :unamused: jajajaj a vonku je tak horúco, že konec. nehorázna zmena počasia. ešte včera nás chcela voda zaliať a dnes... :sunglasses: musíme si domov kúpiť ventilátor, lebo ked bude také horúce leto, tak ja s tým bruchom asi zahyniem. byt máme celodenne na slnečnej strane. tak pekný deň kočky :sunglasses:
5. jún 2010 o 17:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kiwi82 a to ti bude este len luto ked bude na svete a dostane stikutku lebo jej nemudes moct moc zo zaciatku pomoct...
5. jún 2010 o 17:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
baby aj vam tvrdne teraz uz castejsie brusko?bo mne dost casto tvrdne a neviem ci je to teraz normalne alebo nie,, :confused:
5. jún 2010 o 23:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@elko69 haha veď aj ja som rada že je všetko OK len ja som moc zvedavá :grinning: :grinning: no malinká je škoda že neviem aj to koľko meria :slight_smile:
a inak som sa ho zabudla opýtať jednu vec tak sa pýtam vás, či neviete koľko miminko spinká za celý deň, a koľko je hore :slight_smile:
no aj dosť sa nám mení dám sem teraz foto čo nám spravil pán doktor... priateľ povedal, že vyzerá ako negrik :grinning: a ja že mi pripomína jej hlavička, psíka :grinning:
6. jún 2010 o 08:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dydynka to sú tí poslíčkovia ...to je to že sa ti pripravuje maternica na pôrod :slight_smile: len ti neviem poradiť , len viem že som to našla na nete raz a ak to nájdem aj teraz tak ti to sem napíšem :slight_smile:
6. jún 2010 o 08:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dydynka poslickovia sú vlastne nepravidelne kontrakcie, a kontrakcie sú vlastne ako tvrdnutie bruška.
http://www.modrykonik.sk/forum/tema/jsou-poslicci-vzdycky/?page=1 :slight_smile:
nenašla som ten článok zatiaľ
6. jún 2010 o 08:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte tehule, ako sa mate? pekne je vonku, ze? boli sme sa s mm trochu prejst ale zacali ma boliet krize pri chodzi. doteraz som to nemala az dnes mi to zacalo. myslite, ze je to ok?
6. jún 2010 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok