Mamičky na začiatku tehotenstva. Ste tu také?

dydynka
3. nov 2009

ahojte baby,,v kazdej teme su tehulky co uz budu pomaly rodit tak dufam ze sa kumne pridaju take co su len na zaciatku ako ja:D

lulu4
8. jún 2010

@avila noo tak si si pochutku navarila, to moze byt dobre.... s tym fajcenim s tebou plne suhlasim, ked sa baba dozvie ze je tehu mala by prestat uz len kvoli tomu babu ak nie kvoli sebe... abstaky neabstaky ale prezit sa to da si myslim kolki skoncili a bolo...
no ja tiez rada upratujem len uz tolko nevladzem a nemozem hlavne... tak co uz... tak po troske co sa da aj povysavat nam uz treba ale manzo nema tiez teraz cas tak je to uz hroza..

lulu4
8. jún 2010

BABY MAME TU NOVE BABATKO:
toto je sprava od jednej kocky, ktora prisla na temu 1x tehotne: baby elko69 dneska 10.55 porodila maleho Jakubka..obaja su vporiadku, maly ma 51cm a 3250g

avila
8. jún 2010

@lulu4 jejejejej 😀 to je @elko69 od nas prva 😀 Normalne sa mi slzy tisnu do oci. A to islo nejak rychlo, nie? Moc gratulujem a Jakubkovi zelam hlavne zdravicka a stasticka 😀

Ja vysavat este Ok zvladnem, ale so zehlenim je to horsie. No ale dat zehlitmuzikovi bodinka. Nie zeby som mu neverila, ale zase ho nechcem zabit 😀

lulu4
8. jún 2010

@avila ved ja sa tiez cudujem lebo vecer este pisala ze ci jej nevie niekto poradit nieco na bolest hlavy ze ju uz treti den neznesitelne boli a sup dnes doobeda aj porodi, tiez som nechapala.. no hlavne ze su v poriadku a Jakubko ma krasne miery aj ked sa narodil skor... lebo mala termin az 22.juna myslim

malemimi
8. jún 2010

@elko69 no to ti verím, to dusno je strašne mne stačí v tých busom poobede....všetky okná otvorené ale dýchať sa nedá...
a teraz ideš kedy na kontrolu?

kiwi82
8. jún 2010

jeeeeeeeeeej to vaaaaaaazne? uz sa narodil Jakubko? Tesim sa. A mamicke zo srdca blahozelaaaam. 🙂

vi3ka
8. jún 2010

wuaw baby, elko je mamička. super, teším sa s ňou aj s vami. 😀 😀 tak som sa aj včera zamyslela, keď som pozerala tu na rozhovory, že ktorá z vás pokročilých bude prvá a šup ho. je to tady. a ktorá sa hlási ďalšia? 🙂 🙂 i ja už chcem, ale ešte tak dlho musím čakať, no verím, že to zbehne rýchlo a budem si tak ako vy túliť k sebe moje zlatko malé. jeeeee.....

pepppe
8. jún 2010

@lulu4 nooo dneska sme varili paprikas,,,mnamiky,sme sa obaja dobre najedli,este nam nieco ostalo,tak ked sa to nedoje dneska,ostane aspon na zajtra,,,,,noo tak verim mne stacilo dnes ked som bola na hodinku v meste a uz som nevladala,, 😒 noo tak ja som uz periny pomenila,chvalabohu,,,teraz by sa mi to uz ozaj nechcelo,,,,som zvedava na ten zajtrajsom,co a ako 😒

pepppe
8. jún 2010

@lulu4 co ze???elko uz ma babo????wau gratulujeme jej a vcera to tak etse nevyzeralo,ze by sa malinky von pytal 😉

pepppe
8. jún 2010

@dydynka teraz si ty na rade,ked uz elko ma jakubka pri sebe 😉 uvidis co ti povedia vo stvrtok 😉

dydynka
autor
8. jún 2010

jeeee elko uz porodila?to som ani nevedela,,,kedy to stihla? 😀

lulu4
8. jún 2010

@dydynka no veru veru dnes doobeda 10:55 sa jej narodil Jakubko a mal uz krasne miery, vyssie som to uvadzala... tak uz si na rade ty Dydy 😵 zajtra ides na Kramare?

dydynka
autor
8. jún 2010

az vo stvrtok idem tak uvidim co mi dokina povie :d musia mi zobrat este krv kvoli epiduralke tak hadam do stvrtka este vydrzime 😀

dydynka
autor
8. jún 2010

tu je ta slubena foto

lulu4
8. jún 2010

@pepppe juuj taka som happy som prave kupila malemu cez konikovsky bazarik ten kolotocik za 4 eura plus postovne, velmi sa vytesujem, dala som si ho aj do albumiku... velmi dobra kupa, si mala pravdu ze aj ja na neaky natrafim... uz dva dobre mi niekto vzdy vyfukol ale teraz to uz vyslo

dydynka
autor
8. jún 2010

@lulu4 pozerala som na neho,,je fakt chutny,,,ja mam tiez ale s takymi šašami,,,

lulu4
8. jún 2010

@dydynka ja si myslim ze je to dobra vec, ze to babakto moze ukludnit ta hudba... uz sa velmi tesim ked cca do 2 tyzdnov zlozime tu postielku a vsetko pekne nachystam...ale na pranie tolkych veciciek sa moc netesim, teda pranie ani nie ale skor v tomto teple to zehlenie :(

dydynka
autor
8. jún 2010

he nieco mi otom hovor,,ja mam oprate dve pracky a sa premnaham aby som ich ozehlila,,,pockam az zase pridu dazde a bude troska chladnejsie 😀 😀 😀

romini
9. jún 2010

Caute baby tak ako???? Elko ma uz babatko no toto supeeeeeeer...tesim 🙂
Dydy som zvedava na teba kedy ted 🙂 ja uz by som to tiez najradsej mala za sebou ledva chodim a fucim jak slon. 😀

lutsine
9. jún 2010

no chlapci sa asi ponahlaju na svet skor🙂

avila
9. jún 2010

Ahojky, no a mne zase hovorili, ze chlapci zvyknu byt lenivejsi... tak vidite...

Ja este ani tasku nemam pobalenu, @lutsine, Ty ano? Normalne sa hanbim. Zajtra idem na poradnu posle. krat k mojmu dokimu, tak uvidime, co mi povie. Inak, dnes som bola v noci cikat asi 6x.

@dydynka, nadherne brusko 😉

tinkarisko
9. jún 2010

Aj my cakame chlapceka a strasne sa tesime.

avila
9. jún 2010

@tinkarisko to ale bude chlapov 😉

tinkarisko
9. jún 2010

avila no to teda bude.Kazda jedna moja kamoska caka chlapca. 😀

lutsine
9. jún 2010

@avila ani ja este nemam pobalene. ja mam poslednu u dokiho 14.6 a potom sa idem objednat do nemocky, potom pobalim.

zabkaevka
9. jún 2010

ahoj kočky 🙂 fuuuha tak dnes je fakt teplúúčko, aspoň tu v KE 🙂 ani v tieni veľmi sa nedá vydržať
Vidím @lutsine a @avila že sa už chystáte pomaly na pôrod 🙂
Ja som si včera urobila predbežný zoznam, najnutnejších vecičiek, ktoré chcem kúpiť pre mimi, tak o dva týždne. Teším sa na to veeeeľmi 🙂 Teraz kopká, asi vie že o nej píšem 🙂

avila
9. jún 2010

@lutsine, si ma potesila... Uz som myslela, ze som nacisto nezodpovedna. Este stale nam chyba zopar veci, ale matrac do postielky a vanicku kupi mm aj keby som bola uz v porodnici, tak neriesim.

Idem hadam povysavat, lebo skysnem pred PC...

lutsine
9. jún 2010

@avila ja mam zakazane vysavanie a upratovanie a ine domace prace, kedze mame vysie CS, vcera mi nameral CS6. tak sa mam setrit.

dydynka
autor
9. jún 2010

ahojte baby,,,,tak ja som vcera myslela ze pojdeme uz rodit,,ale potom to preslo,,bol to akysi plany poplach alebo co,,tak uvidim ako sa budem dneska citit...

lutsine
9. jún 2010

@dydynka no Dydy u teba to uz moze vypuknut kazdu chvilu.... 🙂