Mamičky na začiatku tehotenstva. Ste tu také?

dydynka
3. nov 2009

ahojte baby,,v kazdej teme su tehulky co uz budu pomaly rodit tak dufam ze sa kumne pridaju take co su len na zaciatku ako ja:D

jaruska8
14. jún 2010

@lutsine Ahoj, drž sa, ja som takto na jeden prst otvorená od 32tt, mne ale vôbec netvrdlo bruško, ja vôbec neviem, ako je možné, že som sa otvorila. Môj doktor mi povedal, že jednoducho sa môj krčok prispôsobuje, že v takomto štádiu je to časté, vlastne to začalo, ako sa malá otočila dole hlavičkou, tak tlačí. 😉 Drž sa a neboj, dotiahneš to pekne do 38tt a možno budeš aj prenášať. 🙂 🙂

lutsine
14. jún 2010

@jaruska8 tak to ani ja nechapem, minuly tyzden bolo este vsetko ok a teraz zrazu sa uz otvarame, vo stvrtok som uz objednana do nemocky na prietoky a ultrazvuk,tak uvidim co mi povedia.

monci78
14. jún 2010

Ahojte, prosim neviete mi poradit nejaku dobru stranku pre kociky? Dakujem...

lindus1
14. jún 2010

Ahojte kocky, ako sa mate? ja pracovne, este tri tyzdne a aj ja dovolenkujem 😀
Pridavam aktualne foto bruska (dnes rano)

slniecko174
14. jún 2010

@lindus1 pekne brusko 🙂

lulu4
14. jún 2010

@monci78 www.e-kociky.sk alebo www.ppluxbazar.sk dobre ceny dobra kvalita

lulu4
14. jún 2010

@lutsine vies ako to je v tehu u nas tehuliek sa moze vsetko menit z tyzdna na tyzden, aj ja som mala zatial vsetko oki a som zvedava vzdy na dalsiu poradnu ze ci sa nic nezmenilo... ked budes dodrziavat co ti povedal doki oddychovat a ziadna namaha teraz a to magnezko 3x denne tak pekne vydrzite uvidis.. hlavne teraz nebezkaj nikam a oddychuj... bude to dobre

lindus1
14. jún 2010

@slniecko174 dakujem slniecko, ani sa nenazdas a aj ty budes mat take 🙂

pepppe
14. jún 2010

ahojte tehulky 😉 jaruska kedy to mas ten termin na cisarsky??? 🙂 vsak namahat sa ozaj teraz netreba,pekne lutsine doma oddychuj vsak si uz na materskej,mas na to pravo 😀 ja som bola dnes v meste bola som v banke,,,objednavala som si dazdnik na kocik a ram na prebalovaci pult,,,,este mam zaujem o jedno lehatko,uvidime ci sa s pani dohodneme,lebo chce len osobny odber,,,a nemame cestu uz do ba,,tak uvidime,,,robila som tortu,s piskot ,smotanou a vela ovocia som dala,som zvedava co povie mm ked pride domi 😀

lindus1
14. jún 2010

@pepppe ja som robila taku tortu v sobotu rano - tiez piskoty, smotana a vela vela jahod a zbastili sme ju celu za vikend 🙂 tak manzel sa urcite potesi, teraz v teple padne super taky chladeny dezert 🙂

pepppe
14. jún 2010

@lindus1 nooo asi to je takas lavna letna torta 😉 ja som videla vcera na stv jednu herecku ju robit,tak som si dnes spomenula,ze by som si ju dala,,,riadne kalorie 😀

lulu4
14. jún 2010

@pepppe len si dopraj ked si este tehu a mas na nu chut, ja ked robim obcas tuto tortu tak si poviem, ze ved ju nerobim kazdy den a toboz uz nejem u nas je ozaj vynimocne tak si dopraj.. dobru chut a mm sa urcite potesi tomu ver, moj ju ma velmi rad... ale chudateno je dnes v praci a od rana ma prehanky burky a to on nic neranajkuje tak nechapem z coho... 😢 snad nema nejaku crevnu virozu a nechytim to aj ja 😢 😖
a po akom lehatku zase pokukujes? ved ste uz jedno zohnali z MK bazariku nie? hmm? a dazdnik na kocik uz teda mas kupeny?

pepppe
14. jún 2010

@lulu4 jujha chudacik manzel,, ☹ nooo nevybrala som si vtedy ziadne lehatko,az teraz,len sa treba este dohodnut 😉 dazdnik som uz objednala,,mm dnes ide poslat peniazky,ja som bola poslat za ten ram na komodu 😉 heh vsak potom uz budem dietovat,lebo co som ja pojedla za cele tehu,no hruza 😀

lulu4
14. jún 2010

@pepppe no veru chudatko moje, hadam mu bude uz lepsie, a to pride az o pol osmej vecer z prace...
som sa akurat naobedovala som si uvarila cestovinky so smotanovo kukuricovou omackou, mnnam tak som najedena do zajtra 😀 a to si cez aku stranku ten dazdnik objednavala? tak po tehu bude asi kazda z nas dietovat, ja som zatial sice pribrala 5,5 kg ale tak este nie som na konci a tipujem ze to tych cca 11 kg bude asi ale tak tych 7 kg ked necham v nemocke tak nebudem musiet aspon vela zhadzovat potom... no ale aj kojenie je na to vraj dobre, tak uvidime potom si ved budeme pisat tiez 😀

pepppe
14. jún 2010

@lulu4 no oto si pekne malicko len pribrala,ja uz mam 20kil navyse ☹ ja by som ich aj vsetky enchala v nemocnici,, 😀 nech si ich nechaju ,,hehe ale tak cez leto sa lepsie chudne ako cez zimu 😉 jasne ze si popiseme,ktora kolko schudla,ako sa maju malicky a tak,,,,vsak treba si aj poradit niekedy,,,ked nebudem nieco vediet budem vediet kde sa mam spytat aspon 😀 dazdnik som objednavala z bazaru tu od konika,,,su cisto nove,,,rozne farby,,,a tak uvidime aky bude nakoniec,ale aj to lehatko je krasne take oranzove a nieje vobec drahe,,,18eur

simonka28
14. jún 2010

holky moje krasne poslusne vam hlasim,ze 29.5. o 2hod.a 10min.prisiel na svet nas LEO!dnes sme konecne dosli domkov!neviem co vam skor napisat ale je to uzasny pocit! 🙂 pridam aj fotky neskor len sa este musim povybalovat a zwitat zo vsetkymi 😉 zabudla som dodat,ze to nase malo "len" 4300gramov a 54cm! 😅

gabriela4
14. jún 2010

@simonka28 gratulujem 😅

kiwi82
14. jún 2010

@simonka28 srdecne blahozelam. takze Leo sa narodil o mesiac skor? ale hlavne ze ste ok. pomaly sa to tu rozbieha s porodmi 😀 Tak papa mamicka 😉

lulu4
14. jún 2010

@simonka28 supeer gratulujem zo srdca tak uz je z teba dvojnasobna mamina, musi to byt uzasny pocit verim ti, aj ja sa na to uz tesim... ty si mala tu planovanu sekciu? a bola si v tom Martine ze ak si dobre pamatam? no tak to sa ti ozaj narodil "drobcek" 😀 hlavne ze ste obaja ok a preco ste boli az doteraz od 29. maja v nemocke? maly mal zltacku?
tak pekne pridaj aj fotecky nech sa mozeme pokochat malym krasavcom... drzkajte sa vsetko dobre celej rodinke

pepppe
14. jún 2010

@simonka28 parada gratulujem,,,no tak uz si dvojnasobna mamina,,gratulujem,potom nam prihod fotku nech vidime ,aky je krasny drobcek,,,,jaj sa to tu pekne rozbieha 😉

zabkaevka
14. jún 2010

ahooj kočky 🙂
jeeej takže sa to rozbeháva s pôrodmi 🙂 Ozaj kočky a kde budete, budeme chodiť tu na koníka po pôrode??

Kočkyyy neviem pridať fotečky do albumu, dám pridať fotky, potom mi ukáže akoby to natiahol na 100% a potom nič, stojí to, len zrušiť sa to dá ☹ Neviete aká veľkosť fotiek má byť??

vi3ka
14. jún 2010

@zabkaevka ahoj, no to aj mne niekedy spraví keď pridávam fotky. a ja potom kliknem hore na môj fotoblog, a tak sa pozriem, či mi tam dalo fotku. väčšinu ju tam dá, tak skús. a čo sa týka tej otázky, že kde budeme chodiť po pôrode, do akej témy, tak to som tu už dala návrh, že keď sme si tak na seba zvykli, že založíme tému: Mamičky z témy tehuľky na začiatku tehu. 🙂 to len taký môj nápad, ale už ako každá chce. len ju musí niekto založiť, lebo my dve máme ešte kopu času, takže...
@pepppe @dydynka je to na vás pravdepodobne 😉

pepppe
14. jún 2010

@vi3ka noo urcite nieco zalozime tehulky 😉 tam si budeme potom vymienat rady a napady a tak 😉 dneska mi muzik povedal,ze mi uz pada dole brusko,,,,to neviete preco????aj mne sa to zdalo,ze je dako nizko,ale vsimla som si to len dneska

vi3ka
14. jún 2010

@pepppe čo ja viem, tak to sa deje keď už bábätko schádza nižšie a pripravuje sa na pôrod. možno už čoskoro pôjdeš rodiť 🙂 a už budeš mať alexa pri sebe. jeej, držím ti palce

30lenka
15. jún 2010

Dobre ranko mainky. mne sa nic nechce pomooooc 😒

30lenka
15. jún 2010

ups maminky ani pisat nevidim 😉

vi3ka
15. jún 2010

@30lenka ahojky, tak nič nerob, ak si to môžeš dovoliť 🙂 ja by som zase niečo robila, aj do práce by som radšej chodila, ako doma ležať a nudiť sa ceeeely deň. a ako u vás v PO? pod mrakom ako u nás? na takom počasí sa fakt nič nechce. a ako sa cítiš? čo drobec poslúcha?

elko69
15. jún 2010

@avila no islo to rychlo,Kubko sa nam poponahlal trosku o 2 tyzdne 🙂

pepppe
15. jún 2010

@vi3ka uz aby to bolo 🙂))

pepppe
15. jún 2010

@elko69 napis nam moja aky bol porod a ako sa mate s kubkom 😉 poslucha mamicku?