Mamičky na začiatku tehotenstva. Ste tu také?

dydynka
3. nov 2009

ahojte baby,,v kazdej teme su tehulky co uz budu pomaly rodit tak dufam ze sa kumne pridaju take co su len na zaciatku ako ja:D

pepppe
16. jún 2010

tak dneska sme boli v nemocnici,,,,malinky sa ma dobre,pekne nam zostupuje,,,vahu nam tentokrat nepovedali,ale zase ze je o tyzden vacsi,ze mame cakat kazdu chvilku,,,od rana som tam bola a domi som dosla az o pol 2,,,,jajha ale pocasie je na prd,,,bola som bez dazdniku,a zmokla som ako kura a to ma dvaja debili na aute fasa ospliechali 😠 hromzila som riadne teda,,,ziadny sucit stymi co idu peso a po chodniku,,jajha 😒

dydynka
autor
16. jún 2010

no @pepppe aby si neporodila skorej ako ja 😀

pepppe
16. jún 2010

@dydynka neboj nebudem sa predbiehat 😀 najprv ty a potom mozem aj ja,,,,vsak podla mna ta to za chvilku chyti,,,len aby som este aj ja neprenasala,,a co brusko ti uz klesa dole?

dydynka
autor
16. jún 2010

hej brusko mi klesa tak len cakam a cakam 😀

pepppe
16. jún 2010

noo super,tak to pride co chvilka a co od kedy si si vsimla ze zacalo padat?

pepppe
16. jún 2010

ze vraj aj polnisova dnes syna porodila,,,,noo pekne 😉

dydynka
autor
16. jún 2010

fuuu tak to neviem,,,asi pred par dnami,,,pred tyzdnom,,,ani sama neviem,,, 😅

avila
16. jún 2010

@lulu4 ja to kupujem u nas v meste v eko obchodiku. Inak aj cez net sa daju objednat. Ja davam 4 polky do takeho plateneho vrecuska (to je vzdy v baleni) a sup do pracky spolu s vecami. Na biele pradlo davam "puer" co je prasok na bielenie tiez na prirodnej baze. A ked su niekde brutal skvrny (od kecupu a pod.) tak to kus preperiem zlcovym mydlom. Periem takto asi mesiac a fakt sa zmiernilo u nas vsetkych svrbenie, vyrazky a pod.

@dydynka tak daj vediet, ja idem zajtra tiez 😉 Som zvedava. Inak prsi cely den u nas....

dydynka
autor
16. jún 2010

no aj tu prsi od rana,,,nemozem ist ani von bo by som zmokla,,,tak sa nudim 🙄

pepppe
16. jún 2010

no pocasie ozaj nic moc 🙂 ja akurat papam nanuk 😉 a kukam simpsonovcov 😉

avila
16. jún 2010

@pepppe no pekne, chutky rob 😉 Ja som prave dovarila, uz cakam ochucovaca 🙂

pepppe
16. jún 2010

@avila 😉 😉 uz doapapane,ja som urobila cestoviny ,,viac sa mi nechcelo,,,,najedla som sa a teraz mozem vegetit 😀 noo ten moj ani neviem kedy pride,,zostal sam v praci a maka,,,ze jediny ma taku pracu dnes,ze je schovany a nevadi,ze prsi 😀

avila
16. jún 2010

Ja som varila sosovicu a zapekane zemiaciky s kadecim... Uvidim reakcie 😀 Moj ma dnes zase kratsie, sa blizi uhorkova sezona 😉

pepppe
16. jún 2010

@avila mnam aj to by som si veruze dala,,,mm miluje zapekane zemiaky,ale to sa mi robit nechelo,,,supat sa mi nechce 😀

avila
16. jún 2010

@pepppe urobis nabuduce, ja mam zase radsej cestovinky ale nemozem kazdy den 😉

lulu4
16. jún 2010

halo je tu niekto?

kiwi82
16. jún 2010

@lulu4 ahoj ja som tu nachvilu. ja mam dnes nie dobry den. od rana mi je zle od zaludka, aj dvakrat ma prehnalo aj brusko pobolieva, mam take tlaky aj v hlave a vobec sa neviem prebrat. aj kavu som si dala ale nic. lezala som cely den. ani vonku som nebola. dufam, ze zajtra bude lepsie. papa

lulu4
16. jún 2010

@kiwi82 som odbehla som bola na wc a snazim sa uz cely den ist na velku potrebu a nic.... uz mam z toho nervy, teba prehnalo a ja zase naopak nie a nie a to som jedla jogurt, pila vlaznu vodu, jedla palacinky s tvarohom... ked nemozem ist na wc ja mam vtedy hrozne krce akoby mi v podbrusku rezali nozom... tak to sme dnes dopadli teda... tak dufam, ze zajtra ti uz bude lepsie... to robi vsetko to pocasie ved bolo 33 stupnov a zrazu je ako na jesen... otras...

kiwi82
16. jún 2010

@lulu4 skus si dat nejake semienka. mozno nejaky celozrnny chlebík alebo minule fajne som bola na velkej ked som vypila 100 pomarancovy dzus aj po mandarinkach idem. spociatku som mala problem tiez ked som zacala brat zelezo. ale jogurtiky, acidko a ovocie mi kus pomahaju. ja ked nejdem rano na velku tak som nesvoja cely den 😅 to som mala aj ked som nebola tehu. ja si dakedy vravim, ze lepsie ako sex je fajne sa s prepacenim vykakat 😕
snad zajtra bude lepsi den.

dydynka
autor
16. jún 2010

babulky mna hrozne rozboleli krize a tvrdne mi brusko,,,uvidim co bude dalej no mozno sa uz mala pyta na svet,,,tak uvidime,,,budem cakat aky to bude mat priebeh,,,radsej by som bola rada keby mi odtiekla voda aby som vedela ze idem rodit,,,bo takto som si neni ista kedze rodim prvy krat,,,,ach som zmetena 😅

katrin31
16. jún 2010

@dydynka asi to uz ide 🙂 aj kolegynu boleli velmi krize a to uz boli kontrakcie..tak drzim paste

avila
16. jún 2010

@dydynka ozaj to sa uz rozbehne... Som lezala na izbe s rodickami, tak som mudra 😉 Plodova voda neodtiekla ani jednej z nich ☹ museli prepichnut. Tak velmi necakaj. A hlienova zatka ti uz odisla?

dydynka
autor
16. jún 2010

@avila a to je co?ta hlienova zatka?

elko69
16. jún 2010

@tinkarisko prirozdeny porod bol, bez ipiduralky,takze som si tie bolesti vytrpela v plnej krase a 12 hod teda,tie najsilnejsie bolesti trvali asi 2 hod,som sa nemohla otvorit takze sme cakali kedy sa otvorim aj to mi museli dat uz injekciu na vyvolanie,jakubko chcel ist von ale moje telo ho este nechcelo asi pustit...

elko69
16. jún 2010

@romini dakujem,neboj to moze prist cobydup,ja som porodila v 37+4 ale teda zevraj podla dr.co ma prijmala a podla sona mohol byt v 40 tt len mohol byt zle vyratany termin porodu,maly mal miery ako v 40 tt takze nikdy nevies kedy to pride...mne odtiekla plodovka takze uz som vedela ze v en den alebo ten druhy to uz pride...

elko69
16. jún 2010

@lindus1 dakujem,pomaly si zvykame jeden na druheho 🙂 no to veru mas pravdu,mm doslo zle len ked ma videl ako sa zvyjam v bolestiach a trpim ale vydrzal to a bol aj pri porode co som nesmierne rada,dost to pomaha mat pri sebe niekoho...

elko69
16. jún 2010

@pepppe no padlo as tyzden predtym...kamoska ked ma videla v nedelu povedala ze vyzeram ako pred porodom a v utorok rano sa Jakub aj narodil..

vi3ka
16. jún 2010

@dydynka si ešte tu, či už rodíš? 🙂 tak ma napadlo, že moja mama ked išla mna rodiť, tak jej ani plodova voda neodtiekla, az v nemocnici jej ju prepichovali. podla mna by si sa mala najblizsiu hodinku riadne sledovat a ked to neprestane ist do nemocnice. radšej nech ťa 2x pošlú domov, než rodiť niekde v aute. tak sa drž

dydynka
autor
16. jún 2010

@vi3ka este som tu,,,akurat si stopujem ako casto mi tvrdne brusko,,,ved keby som sa tu zajtra neukazala tak bud rodim alebo som uz porodila 😀

vi3ka
16. jún 2010

@dydynka moja držím ti palce, nech to dopadne dobre. teraz si pripadám ako v big brother 😀 ty to prežívaš a my s tebou 😀 nech dopadne všetko ako má a čoskoro budeš mať malú Lilinku pri sebe. jej