Mamičky na začiatku tehotenstva. Ste tu také?

dydynka
3. nov 2009

ahojte baby,,v kazdej teme su tehulky co uz budu pomaly rodit tak dufam ze sa kumne pridaju take co su len na zaciatku ako ja:D

avila
22. jún 2010

@elko69 tak to pekne hajal. Ja pouzivam vankus na kojenie uz asi 3 mesiace, robi mi spolocnika v postielke 😉 A na kojenie je to vraj brutal pomocka, tak uz sa tesim na prax 🙂

Baby a sa cudujete? Ani mne by sa do tohto pocasia nechcelo. Vsak to jesen zacina...

vi3ka
22. jún 2010

@pepppe
@dydynka
@romini zatiaľ sa im nechce ísť na svet, ale keď raz začnú, tak sa tu nezastaví žiadna z vás... tak pojdete rodiť jedna za druhou 😀 len sa držte

dydynka
autor
22. jún 2010

tak ja mam za sebou teply az vreli kupel tak uvidime ci to malu presvedci aby vysla von 😀 kedze sex nehrozi tak sa musim spolahnut na tuto pomoc 😀 😀

elko69
22. jún 2010

@avila no mne pomaha veru na kojenie...a to som si ja telesko uvedomila az po 2 tyzdnoch skoro ze sak ja ho mam doma a mohol by mi pomoct 😀

avila
22. jún 2010

@elko69 vsak co, lepsie neskoro ako vobec 😉 A mliecka mas dost, Jakubko cucka bez problemov? A manzel zvlada nocne budenie? Moj sa dost boji... ze sa nevyspi 😖

lutsine
23. jún 2010

pekne ranko. 🙂

avila
23. jún 2010

Dobre ranko, ja uz mam za sebou odber krvi, interne... zdrava som ako buk. A mat 120/80 tlak na lacno a bez vody... Fiha, stupa to, stupa...

elko69
23. jún 2010

@avila no zvlada len niekedy mam problem ho zobudit a niekedy si vsetko urobim sama radsej v noci okolo maleho,dnes hlasim uspech papali sme o 21 hod vecer,potom o 1 rano a potom az o 5 rano...

dydynka
autor
23. jún 2010

ja sa hlasim este z domova ,,,,ten teply kupel ocividne nezabral bo sa necitim ze by sa malo nieco diat,,,uz som zufala,,uz vidim ze budem prenasat,, 🙄 zajtra termin a aj poradna...

avila
23. jún 2010

tak to je super @elko69 🙂 Lebo ta pociatocna unava a nastavenie rezimu strasi aj mna 😉

@dydynka hlavu hore, slniecko uz svieti, hadam sa to rozhybe.

Dnes som bola na odberpch v porodnici, ked som videla tie uzlicky v perinkax... Jaaaj, normalne aj maly sa hybal akoby citil, ze sa ho to tyka 😀 Hodila som par foto do albumu.

lutsine
23. jún 2010

@avila aj teba uz obcas pobolievaju krize a semtam pichne v podbrusku?

elko69
23. jún 2010

@avila ono si nejako zvyknes,jednoducho budes musiet vstat ci sa ti bude chcet-nechcet..

elko69
23. jún 2010

@dydynka neboj ona sa vypyta raz na svet..a vidis u mna to bolo sice skor ale dr.v nemocnici mi povedala ze ono vedia tie deticky kedy sa maju vypytat,ze jednoducho termin porodu nemusi byt vzdy dobre vyratany,aj mne povedala ze to nevyzera na 38 tt jak som mala mat ked som sla rodit ale na riadny 40 tt...

avila
23. jún 2010

@lutsine krize nie, ale obcas v podbrusku tak pobolieva, tak zvlastne, akoby som citila take tlaky, akoby sa dral maly von 😉 Zatial este OK, ale v noci je strasne vstat a vyhrabat sa na WC a potom znova si lahnut a najst tu spravnu polohu... Ale nech je este pekne v brusku a nech dozrieva 🙂 Kedy ides do poradne? My bud. stvrtok.

casak
23. jún 2010

Dievčata ahojte, pracujem v Mamine a hľadam nejaku z vas, tehulku, celkom na zaciatku tehotenstva, ktora by sa dala na fotenie priebehu tehotenstva. Raz za mesiac jedno fotenie v Bratislave až do pôrodu. Ozvite sa mi prosim na rozova@7plus.sk
DAKUJEM

lindus1
23. jún 2010

@casak jeeeej no skoda, ze som uz takmer na konci, taka fotodokumentacia by sa mi pacila 😀

lindus1
23. jún 2010

inak kocky akurat citam posledne prispevky a tato tema by sa uz fakt mala volat inak.... tehulky na konci tehu 😀

lutsine
23. jún 2010

@avila ja idem 29.6.

zabkaevka
23. jún 2010

ahoooj kočky 🙂
@lindus1 : nooo myslím, že to je dobrý nápad 🙂
Jaaaj ja sa taaak teším zajtra ideme na 3D, dať si urobiť nejaké fotečky mimi. Môj gynekológ vravel, že nepotrebuje aby som šla, pretože mám urobený morfologický ultrazvuk, ale my s manželom chceme ísť, a hlavne on, keďže ešte nebol na ultrazvuku 🙂 Neviem či aj video si dáme urobiť, ale vraj majú aj to. Tak uvidíme.

romini
23. jún 2010

@dydynka ani moj nechce moc sexovat lebo sa boji ale uz ani ja nechcem lebo ma to zospodu vsetko boli, aj dr. ked ma kuka odspodu tak ledva do mna prst pychne lebo tak ma to boli

jaruska8
23. jún 2010

Ahojte baby,
už sme doma, malá sa narodila 18.6.2010 o 8:35, presne podľa plánu, pekne vydržala v bruško pokiaľ bolo treba. Mala 2900g a 49cm, takže veliká. 😉 Ani som nedúfala. Sme zdravé, všetko OK, akurát tu teraz pekne spinká, aj kojiť som začala, mliečka je dosť. 😉 Malá papká statočne, už má skoro pôrodnú váhu, len 15g jej chýba. No a gól, moja váha pred otehotnením bola 47kg a po pôrode 44kg, musím veľa jesť. Majte sa!! A cukrovka prešla, takže pohoda. 😉

pepppe
23. jún 2010

@jaruska8 je nadherna jaruska,,take malinke klbko 😉 co ako sa citis po cisarskom????uz si pomalicky na seba zvykate????? 😉 to len pekne papaj,,,aby si pribrala trosku,, 😉 ja ti dam 10kil ked chces 😀

dydynka
autor
23. jún 2010

@romini mna tiez vsetko hrozne boli,,,uz ledva chodim,,,sa citim jak nevladna,,lendva sa otacam na posteli, vsetko robim s namahou,,,hlavne mi vadi to ze pri tej chodzy ma to velmi boli,,zajtra mam poradnu tak uvidime co nam povedia

simonka28
23. jún 2010

jaruska gratulujem!pekne papkajte a budte zdravucke obidve! 🙂

lindus1
23. jún 2010

@jaruska8 gratulujem, mala je zlatunka 🙂 vela zdravicka obom prajem 🙂

lindus1
23. jún 2010

MS 2010
Taliani, vidiac silu Slovákov sa rozhodli, že im postačí brankár. Ostatní išli na pivo.
V 20. min. dostali správu, že vedú 1:0, ich brankár dal gól. Potom dlho nechodili správy. V 88. min. však prišla: Slováci vyrovnali na 1:1.
Taliani šprintujú na štadión a počujú veľké oslavy. Slovensko v 92. min. dalo druhý gól a vyhralo 2:1.
Taliani vtrhli do kabíny, tam zronený brankár:
"Chalani, sorry, v 25. minúte ma vylúčili."
😀

elko69
23. jún 2010

@lindus1 tak potom mozes prestupit do temy, prvy krat tehotne - uz mamickami...

elko69
23. jún 2010

@jaruska8 blahozelaaaaaaaaaaaaaam krasna je princezna..a ty si mala cisarsky,ci ako??no co aky je to pocit byt mamina???

kiwi82
23. jún 2010

@jaruska8 ahoj blahozelam a mala je krasna, ma krasne licka, vobec na nej nie je vidiet, ze by mala mensiu hmotnost.

romini
23. jún 2010

@dydynka ty ja ani sa zohnut nevladzem ked mi nieco padne z ruky som plna nervov ze sa musim zohnut a najhorsie je ze ked som ten doma tak mi vsetko vadi vsetko musi mat svoje miesto, stale by som len upratovala a pritom mame doma tak ze by sa dalo z podlahy jest.som uz nerovozna zo vsetkeho je mi teplo ani nemam co na seba rebra ma bolia hrozne a ked mam podprsenku tak som z toho nervna talci ma to vsetko uz.