Mamičky na začiatku tehotenstva. Ste tu také?

dydynka
3. nov 2009

ahojte baby,,v kazdej teme su tehulky co uz budu pomaly rodit tak dufam ze sa kumne pridaju take co su len na zaciatku ako ja:D

dydynka
autor
23. jún 2010

@romini tak to sme natom rovnako,,aj by som bola bez podprsenky ked som doma ale nechcem aby mi ovysaly prsia ,,tak hadam to budeme mat coskoro zasebou a uz nas nebude nic bolet a tlacit,, 😀

romini
23. jún 2010

ine baby rodia aj o tyzden skorej ja neviem co nas to uz nebere, ale ty uz budes mat malu buduci tyzden pri sebe....

avila
23. jún 2010

@jaruska8 nadherna je 🙂 A liciska ma uz pekne. No zas taka drobna nebola, vsak geny neose.es, kuk na tvoje kila 😉 Pocas tehu si vlastne kolko pribrala, vsak to je normalne nemozne 🙂 Tak tfuj, tfuj, nex ste obe zdrave a veru nex je mliecka habadej 🙂

lulu4
24. jún 2010

@avila ahoj som citala ze sa ti odlomilo zo zubu? co ti s nim nakoniec teraz v tehu spravili, uz je to ok? a s tym mm co si pisala ze sa boji, ze sa nevyspi tak moj je na tom rovnako, sice ma obcas take silacke reci ze jeho ani gulomet nezobudi ale tomu neverim lebo idem v noci na wc a ked zasvietim nocnu lampu tak sa uz pomrvi hned a ked bude niekto nedaleko neho plakat tak pochybujem ze bude spat ako zarezany 😀

lulu4
24. jún 2010

@dydynka ahoj ako sa citis? ty si este nesla rodit? no pocuvaj Lilly sa musi u teba neskutocne pacit, myslim na teba, ze uz nam napises, ze mas malu pri sebe a ty nic... a ziadne bolesti nic nemas? kedy mas ist zase na poradnu, uz ti aj povedali ze kolko ta nechaju prenasat?

lulu4
24. jún 2010

@jaruska8 blahozelam jeej nadherna je malicka, mas doma krasny pokladik... jaruska a mozem sa opytat kvoli comu ti takto predcasne robili sekciu ked termin si mala v juli? prepac ak nechces o tom hovorit len ma to zaujima lebo sem nechodim casto a potom neviem co sa deje... to je super, ze mas aj mliecka dost, nech ti malinka pekne rastie... vsetko dobre zelam

dydynka
autor
24. jún 2010

@lulu4 ahoj no ja sa citim tak ze by som ani nemala este rodit,,aj ked ma vsetko hrozne boli ale ziiaden naznak porodu 😀 dnes idem na poradnu tak uvidim co mi dokina povie,,

lulu4
24. jún 2010

@dydynka hmm to je sila ze nic, ale tak to si nevyberieme mozno to bude cakat aj mna... ved dolezite je co ti povie dokina, tak sa nam potom ozvi co a ako... drzim palce... uz by si to malinka mohla rozmysliet 😀

pepppe
24. jún 2010

ahojte babenky,,tak ja som tiez stale este doma 😀 vcerajsia poradna dopadla normalne,,,len ze mam trosku menej plodovej vody,ale ze je to v norme,,,musi,som sa strasne zlakla,hned som sa sestricky pytala,ci je to ok.....jajha dufam ze nebudu teraz pred porodom ziadne komplikacie ☹ ale inak nic nove,malemu je v brusku super,,,nechce ist nikam 😀

romini
24. jún 2010

@pepppe a este sa neotvaras?

pepppe
24. jún 2010

@romini neviem nepozeral ma zospodu,lebo meskal dve hodky a mal tak asi 40tehuliek tak by to nestihol,,,neviem ale uz by som sa aj mohla

avila
24. jún 2010

Ahojky, no @lulu4 dala mi tam zatial take makke cosi ("kavita") a objednana som 13.7., tak uvidime. Ale ona ma zlate rucicky, tak ani nebolelo. Kiez by sa dal zachranit 😉

Inak sa mi zda, ze mi kus pokleslo brusko, ale mozno je to len zdanie. Nie velmi (to je tesne pred porodom), ale kleslo. Dnes som si bola po vysledky krvi, vsetko OK, tak sa tesim. Len sa mi dnes dako zle chodi a ludia sa tak divne pousmievavaju na mna.... No, som rada, ze som doma.

avila
24. jún 2010

Baby, kde ste??? Otazka pre vsetky, ktore su okolo mojho tyzdna: mavate este vytoky? Aj take silnejsie? Neviem, ci mam robit paniku, trosku mi odtieklo take cosi hnedaste vodave, ale nebolo toho nejak vela zase... Slipka zachytila. No, uvidim, co bude...

lutsine
24. jún 2010

@avila ja mavam vytoky, take silnejsie, vodave,no moje su take svetle,jemne do zltkava....zistili mi aj streptokoka,takze ma asi cakaju antibiotika pri porode.....mozno len hlienova zatka,ked to bolo hnede,alebo nejaka zilka oslabena.....

pepppe
24. jún 2010

@avila aj ja mavam este vytoky ale ako pise lutsine,mavam skor take do biela az zltkasta,,,,,,takze si mylim ze je to ok,,,,pokial nemas krv tak by to malo byt ok,,,,, 😉

dydynka
autor
24. jún 2010

ahoj baby,,tak mam za sebou poradnu,,,porodne cesty vraj dozrievaju tak uvidime kedy to pride,,,dam si dneska este teplu sprchu (az vrelu 😀 ) na hadam to uz cez vikend alebo aj dneska vide konecne 😀

pepppe
24. jún 2010

@dydynka wau super,,takze peken sprchu a supsa rodit,ked sa tu neukazes,budeme veiet,,,ze si uz pekne v nemocnici 🙂

dydynka
autor
24. jún 2010

no aj ked myslim ze to tak skoro nepride,,neviem preco ale mam taky pocit 😎 he robila som si pukance a pripiekla som ich 😅 😅 to uz som aka nesikovna 🙄

pepppe
24. jún 2010

😀 😀 noo mnamiky,budu take dobre prepecene 🙂 a co to ta pozeral zo spodu,alebo cez sono videl???? noo nechaj sa prekvapit,aj ja som veruze zvedava

dydynka
autor
24. jún 2010

no pozerala ma zo spodu,,mne robili posledne sono v 33tt..od vtedy nie,,,

pepppe
24. jún 2010

aha mne robi kazdy tyzden,,zo spodu ma v nemocnici este nepozerali 😒

kiwi82
24. jún 2010

@avila ja mavam len ten husty biely tehotensky hlien. vytoky velmi nemavam ale obcas sa mi stane, ze ked kychnem alebo zakalem tak mi ubzikne trosku mocu 😅 Aj som sa parkrat zlakla ci to nie je plodova voda ale ked som to ovonala tak to bolo uz iste 😕

@dydynka Lilly sa akosi v brusku zapacilo 🙂 Drzime palce aby to uz prislo a hlavne aby to vsetko prebehlo hladko 🙂
baby a ta hlienova zatka kedy odteka? a potom odtecie hned aj plodova voda? ci ako to vlastne je?

avila
24. jún 2010

Diky @lutsine, @pepppe, uz som kludnejsia. Ono to zase bude asi ta mikoza. No uz neriesim. @lutsine a tebe uz robili tie stery na streptokoka? Ja ocakavam, ze asi bud. tyzden mi to spravi. V 36. t.t. sa robi, ni? Neviem preco, ale mam pocit, ze aj mna sa bude tykat, ked to mam takto.

avila
24. jún 2010

@kiwi82 to moc tiez ee, aj ked ja som sa tiez zlakla, ze polodovka, ale to tie asi ee. To je strasne toto, sa citim ao v 1. trimestri, clovek sa len pozoruje, ze ci je OK vsetko.

pepppe
24. jún 2010

@avila aj mne vysli pozitivne testy na streptokoka,,, 🙂 baby pytaju sa vas na poradni aj ci vam neodteka plodova voda???to by som ako zistila,keby nmi trocha odtieklo?

avila
24. jún 2010

Joj @pepppe, to sa pytas prvorodiciek? Mna sa to este doky nepytal, ale asi preto, ze u mna by to bolo asi skoro. Mam ist za tyzden, ale som nepokojna, aj teraz by som sla. Zase bude prsat asi ☹

pepppe
24. jún 2010

@avila nooo lebo mna sa to furt pyta,,a dneska som len ucitila mokre na nohavickach,,,,taky flak,ale potom uz nic,,,,tak neviem,moc to urcite nebol,,,,a teraz ked som bola u dr,tak povedal ze mam menej plodovej vody,,ale ze je to stal v norme

elko69
24. jún 2010

@avila a nebola to hlienova zatka???

lutsine
24. jún 2010

aj mna to napadlo ci to nebola hlienova,aspon tak to baby opisovali ze to bol taky hnedasty vytok.

avila
24. jún 2010

Baby, vsak ma nestraste 😖 Ta ma byt s primesou krvi, nie ? A to sa mi tak nezdalo. No neviem, ak to bude zajtra pokracovat, poobede zajdem za svojim dokym (ordinuje len poobede)...