• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky na začiatku tehotenstva. Ste tu také?

23. júla 2012 
@dydynka dakujeme. doma zvladame, zatial spia a budia sa len na krmenie a aj to som zaviedla v nemocnici, že najprv jedna prebaliť a nakrmiť a potom druha - vždy ta, čo sa zobudi prva, dnes v noci spali skoro 5 hodin v kuse, som bola hore len raz :slight_smile:
po pôrode sa citim dobre, keby ma nebolel zadok tak ani neviem že som rodila :grinning:
25. jún 2010 o 09:41  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia.kl jej gratulacia velika :grinning: a v kolkatom tt si ty rodila??
25. jún 2010 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia.kl gratulujem, krasne baby! vela zdravicka vsetkym...
25. jún 2010 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dydynka :confused: :confused: :confused: :confused: tak dufajme ze cez vikend to pride. a dr. ti nekazal prist do porodnice na nejaky datum? lebo moja kamaratka ked neporodila na termin na druhy den po termine mala prist do porodnice.
25. jún 2010 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kabulko rodila som v Ružinove - bolo uplne super, zlate sestričky. mlieko zatial stale rozbiehame, takže deti su na umelom mlieku ale už som včera odsala 40ml mlieka tak snad to pojde.
25. jún 2010 o 09:43  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia.kl jejejej, gratulujem :grinning: Som na teba myslela asi 2 dni dozadu, ze uz urcite si v nemocke. To je nadherne, ze spontanne, fakt :slight_smile: A mali celkom peknu vahu, vyzeraju tiez dlhe, kolko merali? No nadherne su. Aj Ti niekto teraz pomaha, mamina alebo niekto?
25. jún 2010 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia.kl Gratulujem a ako sa citis?A kde si rodila? A kolko? A ako to vsetko prebiehalo? Nehnevaj sa,ze ta otravujem ale zaujima ma to. :grinning:
25. jún 2010 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@romini v 39tt presne 38+2
25. jún 2010 o 09:44  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia.kl v ktorom tt sa narodili?
25. jún 2010 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@romini no kazala mi dokiina ze sa mam este objednat na monitor keby som neporodila tak tam som objednana v utorok a inak az vo stvrtok zase ak neporodim dovtedy,,,
25. jún 2010 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia.kl ja som ted 38+5 a furt nic mam pocit ako pri menzesi zospodu ma vsetko boli a nic. aj ja uz chcem ist rodit. aky je to pocit ked si bez bruska?????
25. jún 2010 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dydynka cooooo? to ta nechaju do stvrtka takto??? kamoske to pak vyvolavali.
25. jún 2010 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kabulko : juuj tak to áno, doma sa treba dohodnúť :frowning2: aj my sme vlastne len včera mali možnosť niečo ísť pozrieť, pretože mangel inak nemá veľa času, a ešte k tomu cez deň. A tak som rada, že sme aj hneĎ v podstate vybrali. áno tak z BA sa neoplatí prísť, iba ak cez net to objednať a niekto v KE keby to šiel pozrieť. Tak držím prsty aby ste sa dohodli s manželom :slight_smile:
@lucia.kl aj ja sa chystam ist rodit do ruzinova, mala si aj zazmluvneneho lekara? ako si vedela ze rodis?
@lucia.kl : jeeeeeeeeej :slight_smile: gratulujem :slight_smile:
25. jún 2010 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby co ste uz na MD. Prislo vam uz vyrozumenie zo socialky? A do kolkych dni (mne povedala, ze az 30) a kedy vlastne chodi materska?
25. jún 2010 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia.kl gratulujem k dievcatkam,,co ako sa citis ako mamina?????dievcatka su krasnucke,,, :wink:
25. jún 2010 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@avila mne uz to doslo asi do tyzdna ako to zamestnavatel tam poslal a materska mi chodi presne v ten den ako sme mali vyplatny termin v praci. ale prveho pol roka mi chodi 55 percent z platu
25. jún 2010 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zabkaevka co cakate? som videla ze si bola na 3d ultrazvuku
25. jún 2010 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aha, kedze to plati zamestnavatel, to bude v ten isty den :sweat_smile: Ja mam aj DNP ale to predpokladam, ze nebude presne vtedy. Mne este nijake vyrozumenie nedoslo, @lutsine Ty uz nieco mas?
25. jún 2010 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@avila mne uz doslo,,minuli tyzden,,,aj peniazky za maj mi prisli :slight_smile: dosju neboj sa,ja som sa bala,ze mi to nedojde,ale chvalabohu doslo...............................
@romini aj mna vsetko boli,,,,mavam tie bolesti ako pred mrchou ,ale nic co by bolo v nejakych intervaloch....ozaj baby a co sa tyka sexu,takto pred koncom moze byt sex???viem ze je dobry na vyvolanie porodu, :grinning: inak nan vobec teraz nemyslim,moj muz si uz zvykol povedal ze teraz ho nebude mat dobre dlho :grinning: chudacik
25. jún 2010 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja už som vam všetkym 2x odpisala a vždy mi to všetko zmizne :angry: :angry: tak budem odpisovať neskôr, už sa mi zle sedi
25. jún 2010 o 09:58  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pepppe SEX? Co to je? Musim vygooglit...
25. jún 2010 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@avila ani mne este neprislo.
25. jún 2010 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@avila :grinning: nooo vidim,ze som neni teda sama :grinning:
25. jún 2010 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@avila matersku plati socialka jednu aj druhu a mala by prisť najneskôr do 20 dalšieho mesiaca, ak neprišla a nemaš ani vyzrozumenie tak si tam skoč, asi bude niekde problem aby si ho mohla riešiť. a obe materske ti zarataju do jednej a bude chodiť spolu aj mne tak chodi aj vyzrozumenie prišlo ako jedno na obe - spolu suma.
25. jún 2010 o 10:01  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia.kl tupaňa som... To je tym, ze som uz dlho doma (cca 2 tyzdne :grinning: ), tjuj, hlavne ze som si pozerala, ze to chodi v 1 aj ze suma pride skumulovana. Kedze som sla na MD od 14.6., tak je este fakt skoro na riesenie. Idem radsej upratovat :wink:
25. jún 2010 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@avila nechodi nahodou materska zo socialky? myslim, ze s tym uz zamestnavatel nic nema....
25. jún 2010 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@avila :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak to maš naozaj ešte čas.
25. jún 2010 o 10:09  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia.kl noo co ako mamina??? :wink: porod bol aky bolestivy,ci ani nie??
25. jún 2010 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok