Mamičky na začiatku tehotenstva. Ste tu také?

dydynka
3. nov 2009

ahojte baby,,v kazdej teme su tehulky co uz budu pomaly rodit tak dufam ze sa kumne pridaju take co su len na zaciatku ako ja:D

zabkaevka
25. jún 2010

@kabulko : divečatko čakáme, včera nám to na 3D potvrdil doki 🙂 No napr. frbu kočíka sme nechceli vyslovene dievčatkovskú, aby sme mali na druhé mimi, ak by bol chlapček 🙂 (čo veeeľmi dobudúcna dúfam, že vyjde nám 🙂 ) Tak preto tá svetlosivá s bledučkou zelenou a bielou je fajn.

@avila : hmm nooo aj ja som chcela (ako som písla) CAM značku kočíka, ale manžel vraví, po včerajšom skúšaní, že konštrukciou sa mu viac pozdáva to TAKO. Ale jasné, ten CAM je ľahší, asi o 3 kg. Noo dám na manžela, nechcem špekulovať, a potom aby on mal z toho enrvy. On tu je od toho aby kočík vybral z technickej stránky 🙂 ale aj farbu on vybral, resp. naďabil 🙂 ale do postielky a výbavičky do nej mu nenechám nič povedať 🙂 a to máš super cenu za postielku, dobre si vymákla.

elko69
25. jún 2010

@jaruska8 je to uzasne...za nic na svete by si ju nedala nikomu,ze??je to radost ale zaroven sa bojim aj tych starosti,raz mi zacal grcat z nutrilonu,ale tak fest a strasne som sa vylakala,ale to k tomu asi patri k rodicovstvu - tie obavy a strach...

elko69
25. jún 2010

@avila no ja neviem ma to byt taky jak sliz do hneda alebo ruzovej farby ,inak ked si to tak uvedomim par dni pred tym nez mi praskla plodovka som si nasla nejaky slizik na nohavickach ale nemyslela som si zeby to mohlo byt ono...

elko69
25. jún 2010

@dydynka to moze prist z min na minutu ako u mna 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 nezufaj...
@lucia.kl blahozelaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam, ak mozes daj sem vacsie foto aby sme ich mohli lepsie vidiet tie tvoje dve princezne...no co aky bol porod a ako sa citis ako mamina???da sa to zvladnut dve krasne baby naraz??

elko69
25. jún 2010

@avila no mne to prislo ked som bola v porodnici cca 10.6. a na MD som nastupila 13.5.

30lenka
25. jún 2010

😀 😀 😀 😀 to boli nervy! Aminocenteza potvrdila ze fazulka je uplne zdravucka 😀 😀 a je to chlapcek 🙂))) 😀 😀 Babuľky revem ako mala od stastia 😅

romini
25. jún 2010

@pepppe ani mi teraz nemame sex moj sa boji aby mi neublizil i ked ja mam niekedy chut ale tiez sa bojim, radsej si pockame po sestonedeli.

romini
25. jún 2010

@30lenka super 😀

romini
25. jún 2010

@elko69 toto som pocula ze z nutrilonu deti grcaju ja skusim davat sunar keby som nemala mlieko. vsetci hovoria ze nutrilon je najlepsi ale silne o tom pochybujem, a zase kazde dietatko je ine. co ti povedala detska doktorka?

pepppe
25. jún 2010

@30lenka gratulujem este raz 🙂)
@romini noo tak pekne ja ze sme na to len my tak,ale chudaci chlapi,,heh ze tolko vydrzia,ale tak aj my musime predsa 😉

romini
25. jún 2010

@pepppe ale zas sa bojim ze si odvykne od sexu co ak to uz nebude ako pred tym???? ty sa neobavas toho?

pepppe
25. jún 2010

@romini neboj neodvykne,,nahodis sa do niecoho sexi a hned si psomenie 🙂 neboj sa,,,,,tohto sa nebojim, chlap nezabudne na sex,,,nebojaj sa bude to este lespie,ako predtym,,, 🙂

romini
25. jún 2010

@pepppe snad ano..... 😀

30lenka
25. jún 2010

@romini 😀 vsak aj ja vravim 😀

30lenka
25. jún 2010

@pepppe jej dakujem 😀

kabulko
25. jún 2010

@30lenka, jej gratulujem, to museli byt nervy, ako dlho si cakala na vysledky? ale aspon teraz vies, ze to bude maly princ

30lenka
25. jún 2010

@kabulko mala som pozitivny krvny prvy test kontrolny negativny tak ma nechali tak ale vo mne to troska zacalo hlodat tak som sa nakontaktovala na MUDr.Dankovčika do KE a on ultrazvukom zistil 2 veci co by mohli byt vyda na Downov syndrom a test po preratani mi vysiel na 1:5 dost vysoke riziko. v stredu mi robili amono a cakala som 48 hodin dala som si to urobit rychlo lebo inac to je za 3 tyzdne a to je cakanie na mozog uz aj tie dva dni boli dost ale hlavne je ze je fazulka v poriadku 😀

kabulko
25. jún 2010

@30lenka hlavne ze ste obaja v poriadku, teraz si uz mozes vydychnut a bez starosti si vychutnavat tehulkovanie

avila
25. jún 2010

@30lenka super 🙂 To Ta plne chapem, kazda by palkala. Hlavne, ze drobec je OK a od teraz uz len usmev 🙂

30lenka
25. jún 2010

@kabulko tak to uz urcite aj uz viem co nas kopka tak hor sa na nakup 😀

30lenka
25. jún 2010

@avila dnes uz budem vyškerena asi do vecer a ma usta budu boliet 😀 😀 😀

pepppe
25. jún 2010

@30lenka nevadi tak to ma byt,pekne sa vytesujte doma,,, 😉

30lenka
25. jún 2010

@pepppe a zajtra sa aj stahujeme uz do domceka tak vies ako s radostou budem utekat 😀

zabkaevka
25. jún 2010

@30lenka : supeeer 🙂 výsledky OK sťahovanie do domčeka, noo pozitívne vecičky, parááda 🙂

Kočkyyy tak my sme kúpili kočík aj postielky s výbavičkou 🙂 tak som tiež happy 🙂 ešte to nebude skladať, ale potom to pofotím keď to bude už poskladané, tak možno o mesiac. Obrázok kočíka mám vo fotoblogu ale naživo lepšie, tak jemnejšie 🙂

dydynka
autor
25. jún 2010

fuuu ale ste tu toho popisali,,,@romini no ja sa tiez cudujem ze az za tyzden ak neporodim,,,ale tak co narobim,,
@elko69 ja viem ze to moze prist hocikedy a z minuty na minutu,,no teraz si nemozem nic planovat bo neviem kedy to pride,,,dneska mi prislo dost zle a nebola som doma,,to aby som sa bala aj niekam ist,,,no doma by som umrela keby som ostala..

elko69
25. jún 2010

@romini no detska nevie ze som prikmovala a vtedy v nemocnic mi z neho negrckal az doma a odvtedy som u dr nebola kedy sa to stalo..a uz ani nedavam nutrilon..pocula osm ze niektorym babetkam nesadne tak potom sa maminy obracaju na bebu alebo francuzske mlieko..

elko69
25. jún 2010

@dydynka inak mna v piatok v tescu chytila taka divna bolest dva krat za sebou,tak som myslela ze teda poslickovia,ale teda zlakla som sa ze uz su to tie ozajstne,no a v pondelok mi odtiekla plod voda a potom dosli tie ozajstne bolesti...a cely den ma boleli krize som si myslela ze z PC ked som pri nom sedela ale vidis bola to ina bolest...

romini
26. jún 2010

@elko69 moze byt musite vyskusat viacero mliecok. a preco prikrmujes nemas mas malo mliecka?

dydynka
autor
26. jún 2010

ahojte babulky,,,tak a ja stale nic,,, 🙄 zacinam byt stoho smutna a veeeelmi nervozna,,kupila som si turecky med aby som mala nieco sladke bo aspom to mi pomaha ked som nervozna,,,dneska sa chystame grilovat tak hadam nam vide pocasie a nebude prsat,,

avila
26. jún 2010

@dydynka nebud smutna, ono to naozaj moze byt len nepsravne vyratanym terminom a malinka sa este len chysta. Kedy ides znova do nemocky? U nas vyzera pocasko fajn, my ideme gulasik robit zajtra Pekny dnik 🙂