Mamičky na začiatku tehotenstva. Ste tu také?

dydynka
3. nov 2009

ahojte baby,,v kazdej teme su tehulky co uz budu pomaly rodit tak dufam ze sa kumne pridaju take co su len na zaciatku ako ja:D

jeiny
5. dec 2009

mojalili ahoj

presne viem ako sa citis mne je tak od vcera vecer, celu noc som bola hore, mala hnacku a grcala nastastie len raz ale furt ma boli zaludok a desi ma predstava zeby som si tu noc mala zopakovat:( zatial som zjedla len polievku co mi moje zlato navaril a suchare a zaludkovy caj? snad sa ten moze

mojalili
5. dec 2009

JEINY - Tak to je dobre, ze ta to netrapilo dlho, ja som zvracala 10 x a spodom 13x, a tak ma bolia steny brucha od toho napinania 😒 Ale uz som zjedla dnes i hovadziu polievku a suche zemiaky, uz to je o trosku lepsie.
JEINY - prajem skore uzdravenie 😉
PASTUSKA - no ked si pozres moje brusko v albume, tak v 9.tt som vyzerala ako v 5. mesiaci tehotenstva🙂 Ale teraz som vazne schudla z noh, bokov, ale brusko skor islo dopredu🙂 Skusim prihodit foto🙂))NO a ja som sa uz davno rozlucila s normal oblecenim, nosim len tehotenske🙂

monka6
5. dec 2009

Ahojte, nepokeca niekto o zaciatku tehotenstva?

pastuska
5. dec 2009

A čo by si chcela vedieť monka?

mojalili
5. dec 2009

MOnka, pytaj sa, sme tu viacere, co sme uz dalej, ale rady poradime 😉

pastuska
5. dec 2009

Mojalili, ja mám také isté bruško....no ja ani staré nohavice nezapnem, priberám rovnomerne - zadok, stehná, boky (to aj tam mám štandardne väčšie 😀 ). Jediné, kde som fakt rýchlo schudla do pôvodnej veľkosti, boli prsia ☹

mojalili
6. dec 2009

Pastuska, pridala som dnes fotky, brusko v 12.tt, teda v 13.tt uz. Pochudla som teraz z tejto chripky, tak vidis, ze zadok nemam, len brucho...

Kocky, moja malá v noci 39 teploty, soplik,zvracala... no mam toho plne brejle 😎 fakt neviem, kedy nas tie chorby prejdu... 😠

pepppe
6. dec 2009

mojalili waau ty uz mas ake velke brusko,ja ani neviem, mne troska narastlo,ale stale su tam hlavne špeky.. 😉 heh noo co uz,,,,

mojalili
6. dec 2009

MOja, mne ostali speky po prvej dcerke a hlavne zopar strii 😒 .
Kocky, mna picne, uz aj manzela chyta chripka....tak s to mozem akurat hodit....a nie maroovat ci ja lezat...🙂 Dcerka teplotuje, manzela boli cele telo, tak som ich ulozila jedneho do detskej druheho do spalne a ja som v kuchyni a pecem kolac, pretoze svokra ma prist🙂 Ale zaludok mam stale na vode.

pepppe
6. dec 2009

noo tak nemas bohvie aku nedelu,tk nech sa rychlo uzdravia 🙂 a ty dobre napec

lea821
6. dec 2009

Ahojte.. neviem ci sa to tu hodi ta moja otazka.. ale skusim stastie 🙂 ja som 4 mesiace po potrate ale v poslednom case sa necitim akosi dobre.. robila som si teh. test asi pred 2 tyzdnami vysiell mi negat. potm o niekolko dni nato, zase bol negat. dnes som vysypovala kos a trcal tam ten moj poslednu neg.test tak som sa na neho pozrela a druha ciarka na teste bola slabucka... tak som si hned urobila dalsi a tiez uz na zaciatku mi vysla druha ciarka taka slaba... myslite si ze to moze byt tehptenstvo?? za nedlho by som mala dostat krami tak uvidime ci dostanem.... Boze babenky chcem sa tesit ale aj sa zaroven bojim aby sa to neskoncilo tak ako pred tym.... drzte mi palceky...... cez tyzden si kupim spolahlivejsi a drahsi test tak uvidim co mi z neho vyjde .... ;o)

mojalili
6. dec 2009

LEA, to, ze ti ukazal test v kosi ciarku, to neber vazne....po urcitej dobe odcitania sa neberie test za spravny. Ale kezde si si robila novy test a boli hned na zaciatku II, ale slabunke, tak skus o tyzden, mozno si len na zaciatku a o par dni, vmozno uz v den menzesu to bude lepsie. Drzm palceky 😉

lea821
6. dec 2009

no to ja viem ze niejaka doba tam je a potom je test uz neplatny... ale pocula som ze ana ked su slabe ciarky tak ze to tehotenstvo je na zaciatku , a to telo uz vnima tie latky a aj test tiez.... ale ako hovorim chcem sa tesit ale sa aj obavam tak pockam este mozno tyzden a uvidime co mi ten tyzden prinesie 🙂)) a inac dakujem 🙂

mojalili
6. dec 2009

aj ja som mala na zaciatku len slabulinke ciarky, a to mala 3 dni po dni menzesu...tak si vyckaj kludne aj tyzden po nedostavenom menzese 😉 Drzim palce

vrabcek154
6. dec 2009

ahojte, mozte mi poradit, tiez som mala krasneho mikulasa, vysiel mi minulu stredu pozitivny testik, volala som dokimu, mam prist az koncom buduceho tyzdna, ale trapi ma dost vytok a asi mykoza, k dokimu je lepsie ist cim skor, ze ? alebo mam este pockat..

mojalili
6. dec 2009

AK MAS MYKOZU, TAK TREB IST HNED K LEKAROVI, alebo ak nechces, kup si maldion KAPSULE, TIE POUZIVAM I JA, SU TO PROBIOTIKA NA UDRZIAVANIE FLORY....(pardon, preplo sa mi caps lock). No a k tomu rebricek lekarsky si umyvam odspodu 2x...nie dovnutra...ale toto je proti vytokom, mozes na par dni kym pojdem k lekarovi, to sksit sama preliecit......

nanula1108
6. dec 2009

ahooojte!dievcata, ledva zijem, dnes sme mali navstevu (iba 8ludi), boli muzovi gratulovat. od rana som makala ako zerava! este ze uz je vecer....mojalili, musim ti povedat velke dakujem, ze si si tu odfotila brusko 😀 ! aspon sa necitim sama tak divne, ked to moje tak rastie, a rastie, a to ze som tak este malinko !!!

mata299
6. dec 2009

ahojte baby, zajtra idem na ultrazvuk, konečne by malo byť niečo vidno...stašne sa bojím, či to bude ok...držte palce
- inak zjedla by som aj slona, furt som hladná 🙂 a tak aj začínam vyzerať

pastuska
6. dec 2009

Mata299, držím palce.

Peppe, no my, čo čakáme druhé dieťa, máme už povolené tie svaly a rastú brušká rýchlejšie. Ty čakáš prvé, alebo sa mýlim?

elenka.k
6. dec 2009

LEA 821 ja Ti radím, aby si šla čo najskôr k doktorovi, teraz budeš mať rizikové teh. kedže si potratila a on by Ti mal určite predpísať duphaston, al. nejaké iné lieky, ten je na zosilnenie maternice a tiež na lepšie zahniezdenie, tiež kys. listovú

pepppe
7. dec 2009

pastuska,hej cakam prve babo,,cize nam co cakame prve to bude asi trosku este trvat kym nam budu vidiet bruska?ako mne sa zda,ze trosku narastlo,len neviem ci si to len namyslam abo je to ozaj aj pravda 🙂

dydynka
autor
7. dec 2009

ahojte babulky,,,tak ako sa mi mate? ja uz celkom fajn,,,uz mi aj tusim prestava byt zle co som rada :D no a ked tu rozoberate brusko tak to moje pomaly ale konecne rastie 😀

katja22
7. dec 2009

ahojte.... nám testík včera ukázal prvý krát // . takže sme celý happy...

dydynka
autor
7. dec 2009

ahoj katja tak ti gratulujem a tesim sa stebou

katja22
7. dec 2009

diky dydynka.... uvidíme, že čo nám povie v piatok lekár... 🙂

dydynka
autor
7. dec 2009

baby uz som si urobila album :D som nevedela ako ho tam dat ale uz tam je :D

pastuska
7. dec 2009

Peppe, ja som mala také naozaj tehu bruško do piateho mesiaca, síce som priberal dovtedy, ale bruško bolo skôr nafúknuté ako tehotenské...kdežto teraz, vyzerám ako v tom piatom mesiaci...

leanax
7. dec 2009

Ahojte. Keď ráno vstanem je mi zle na vracanie od hladu a točí sa mi hlava. Hneď sa naraňajkujem, prestane ma napínať, ale hlava sa mi točí celý deň. Aj včera aj dnes. Merala som si tlak mám ho dobrý. 😖

dydynka
autor
7. dec 2009

leanax to som mala aj ja,,ked som sa nenajedla tak mi bolo zle a ked som sa najedla moc tak aj tak mi bolo zle 😀 a teraz uz ani ne,teraz by som len stale jedla kolace 😀

katja22
7. dec 2009

baby mám ešte jeden dotaz 🙂 .. kedy dávajú tehot.knižku???