Mamičky na začiatku tehotenstva. Ste tu také?

dydynka
3. nov 2009

ahojte baby,,v kazdej teme su tehulky co uz budu pomaly rodit tak dufam ze sa kumne pridaju take co su len na zaciatku ako ja:D

30lenka
20. júl 2010

@moniciak ja som zchudla 5 kil na zaciatku 😀

30lenka
20. júl 2010

no babulky mamicky cakatelky idem ja varit obed zepam pekny dnik 😀 pa paa

lucia2244
20. júl 2010

@moniciak jeeeej,tak to by som chcela aj ja,sestra do mna stale rype,ze kedy uz zacnem konecne priberat,ze ona chce byt najchudsia v rodine 😀 a mne stale len prsia rastu 🙂
no dufam,ze aj mne zacne takto chutit,aby bolo babo take ako ma byt 🙂 drzim pasticky a vela zdravicka

lucia2244
20. júl 2010

@30lenka aj tebe pekny dnik 🙂

moniciak
20. júl 2010

@lucia2244 ja som zas naopak bola buchticka aj predtym takze par kil zhodit by neuskodilo 😀 ale myslim ze teraz je zbytocne lamat si hlavu nad postavou🙂 ale ked sa ta mozem spytat tak kolko vazis???
co sa tyka prsi som na tom rovnako...uz mi ani nevlezu do podprsenky 😀

lucia2244
20. júl 2010

@moniciak mas pravdu o postave polemizovat nema zmysel,pozam babo co pribrala 30 kg a po porode zhodila 35kg 🙂
ja teraz vazim 56kg a vazila som 59kg,ale aspon ze sa to uz zastavilo a neklesa to....no s podprsenkami mam aj ja problem 🙂

pepppe
20. júl 2010

@lutsine moj papa kazde dve hodky niekedy vydrzi aj dlhsie,pupcek osetrujem liehom,,,,,aj tie zahiby,do vody nic nedavam,,,ani ho nekremujem,,,len poutieram a obleciem,,menim to podla toho ako sa uspini

vi3ka
20. júl 2010

@lucia2244 ahoj luci, ja som mala zo začiatku tiež taký problém. schudla som dokopy 5 kg, lebo som všetko vyblinkala, ale drobček bol v poriadku. neboj priberieš to naspäť, určite 🙂

vi3ka
20. júl 2010

ahojte žienky. tak ja som po poradni a máme to oficiálne potvrdené - bude to dievča! 😀 😀 😀 máme 1800 g, malá je hlavičkou dole, takže to je super. ja mám trochu znížené hodnoty krvných doštičiek, takže ma odporučil na hematológiu, ale inak sa máme super. až som si poplakala keď som vyšla z ordinácie, že predsa to bude dievčatko a pekne rastie. 🙂 júúúj, taká som rada.

pepppe
20. júl 2010

@vi3ka super spravicka heh bude to mala princeznicka 😉

andrea0903
20. júl 2010

@vi3ka tak super ja by som priala este jedno dievcatko i ked vsetci chcu maleho chlapika 😀 ja sa necham prekvapit ci sa nam Na USG ukaze...........aj tak blahozelam

vi3ka
20. júl 2010

@pepppe
@andrea0903 ďakujem ďakujem 😀 no nám sa až do dnes nechcela ukázať, ale som rada, že si to tá moja malá šikovnica rozmyslela 😀

lucia2244
20. júl 2010

@vi3ka prvom rade gratulujem k dievcatku 🙂
dakujem za povzbudenie,trochu som schudla aj kvoli stresom,lebo chystame svadbu a asi ju odvolam,lebo toho uz mam plne zuby,stale sa nevieme na niecom zhodnut,obcas rozmyslam,ci by nebolo lepsie bez chlapa,ked on ma aj tak vsetko na haku a ja len beham ako taky blbec a vybavujem a jemu sa potom aj tak vzdy nieco nepaci ☹ a kvoli mne ani malemu nie je ochotny ani prstom pohnut uffff,uz som z toho normalne znechutena,mam pocit ze uz jedno velke dieta mam (chlap 33rokov=tazka puberta) a druhe cakam....

vi3ka
20. júl 2010

@lucia2244 ďakujem luci... a čo sa stresuješ pre svadbu, skús zohnať nejakú osobu, ktorá ti s tým pomôže, alebo niekoho tým pover a nech sa tvoj chlap už len prispôsobí. teraz sa nesmieš stresovať. ja som mala sprostú vedúcu v práci a aj napätie tam vládlo, tak som si povedala, že mi stresy a rozčuľovanie za to nestoja, aby som prišla o bábätko 🙂 to chlapi budú deťmi do konca života asi. tam ho "prefackaj", aby sa uvedomil a bude dobre. len kľud a pohoda. jo?

lucia2244
20. júl 2010

@vi3ka dakujem ti velmi pekne,si strasne zlata 😉
ja viem,ze s chalpmi je to na draka,ale trochu zaujmu z jeho strany by nezaskodilo...
mam ludi co mi pomozu so vsetkym,ale on nemusi byt uplne pasivny,povedala som mu,ze pre mna je ten drobec najdolezitejsi,preto nechcem stresy a ze ked sa mu nepaci nech necha tak alebo nech dokaze ze nas ma rad a konecne sa zobudi,tak uvidime ako sa zachova a ci mu na nas naozaj zalezi,lebo na gauci sediet a kukat do plafona vie kazdy 🙂 on do teraz fakt ani prstom nepohol,dokonca ma ani o ruku oficialne nepoziadal,vraj to je automaticke,ze sa zoberieme,normalne som skoro odpadla 😲

avila
20. júl 2010

@zabkaevka no neviem, vobec sa nechysta a muzik je dnes daleko, tak nestras 😉 @kiwi82 ja Matuskovi hovorim, ze z piatka na sobotu by bolo fajn 🙂 Alebo v nedelu 🙂 Jedno kedy, hlavne nech uz sa uvidime 😀

Ste toho popisali, baby... Ja tiez nechodim MHD, tak neviem povedat, ci u nas pustaju, ale v elektricke to musi byt ovela drsnejsie 😒 Mna hlavne rzculuju otazky typu: "Este si cela?"

avila
20. júl 2010

@lucia2244 ja by som sa do toho az tak moc nehrnula. V tehu potrebujes hlavne pokoj a podporu, svadbicku mozte riesit neskor...

vi3ka
20. júl 2010

@lucia2244 no toto 😕 na to, koľko má rokov, by mohol byť uvedomelejší. no neviem neviem. dúfam, že sa fakt uvedomí skôr, než by mohlo byť neskoro. neprajem ti nič zlé, ale ..... no ak si presvedčená, že on to teraz nejak fláka, tak by som tiež asi odložila svadbu. možno sa počas tehotenstva zmení a keď sa drobček narodí, tak potom zorganizujete svadbu. ale je to len na vás dvoch. držím palce, aby to dopadlo na výbornú 😉

vi3ka
20. júl 2010

@avila mňa sa skoro každý pýta, že či čakám dvojičky, lebo mám také veľké bruško. tiež ma to dosť rozčuľuje 🙂

avila
20. júl 2010

@vi3ka ja neviem, ci tym ludom to nedopina alebo co???

lucia2244
20. júl 2010

@avila ja viem,ale on mi nedava ani tu podporu,skor len nervy mi robi,doteraz sa ma ani raz nespytal ci nieco nepotrebujem a ako mi je 😖 a uz nemam sil ho ospravedlnovat,ze to potrebuje spracovat a predychat,uz mu to trva 2 tyzdne a ziadna zmena,je ako pribrzdeny 😒

lucia2244
20. júl 2010

@vi3ka on je ako prispaty odkedy sa to dozvedel a to su uz dva tyzdne,ja mu davam stale cas,ale postupne stracam chut byt s nim a normalne mi zacina to jeho detinske spravanie liezt na nervy,odteraz nech on prejavi iniciativu a ja sa rozhodnem potom ako dalej,uz nemienim ustupit ani o krok kvoli nemu,to male je pre mna prednejsie ako nejaky infantilny nedozrety chalp 😉

avila
20. júl 2010

@lucia2244 preto Ti hovorim, nehrn sa do toho, aj ked verim tomu, ze to boli... Je cas byt sebecka a mysliet na seba a na dietatko v Tebe. Je lepsie sa z kratsej cesty vratit 😉 A cas ukaze.

lucia2244
20. júl 2010

@avila ja viem,len ma mrzi,ze ked sme sa o takychto veciach rozpravali predtym,tak hral hrdinu akoby to zvladol a chcel mat kompletnu rodinu a ked prisla vec k veci zostal ako zaskoceny zajac 🙂 trosku ubohe

mirkovaviki
20. júl 2010

@avila myslim, ci sa da z hlienu zistit, ci som tehotna

lutsine
20. júl 2010

chcem sa spytat davate babatkam cumlik?

pepppe
20. júl 2010

@lutsine ja hej,ale len ked uz ozaj moc placka,,alebo vidim ze chce spinkat a neda sa mu

dydynka
autor
20. júl 2010

aj ja davam malej dudlik,,,no niekedy ho nechce ked zisti ze z neho nic netece 😅

@avila tak tie otazky som sa aj ja neznasal,,to ze este si tu?este si neporodila?to je strasne,,,teraz by zas chcel kazdy pozerat do kocika 😀

avila
20. júl 2010

@mirkovaviki z konzistencie ee, to by musel byt clovek jasnovidec 😉

@lutsine ja som presvedcena, ze dudliky davat nebudem, nemam ani jeden kupeny, ale co sa tyka praxe - uvidime 🙂 Ako inak, zvladas? Vsetko v poho? Den asi strasne rychlo utecie, co?

Baby, uz mamicky, ako ste vykryvali navstevy? Dali Vam pokoj alebo sa nahrnuli a vy ste nevedeli co skor?

dydynka
autor
20. júl 2010

@avila tak ja ked som prisla domov s porodnice tak sme maly plny byt,,,som sa rozplakala bo som mala vsetkeho dost 😨 drahy sa cudoval preco placem no nevedela som mu to vysvetlit,,,bola som rada ze som doma s porodnice a chcela som si lahnut a odpocivat,,no v tom okolo teba tolko ludi ked si v porodnici bola na izbe iba s jednou zenou je to taky sok 😀