• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky na začiatku tehotenstva. Ste tu také?

23. júla 2012 
@lulu4 och ďakujem, zdĺhavá odpoveď :slight_smile: no mne ani doki nikdy nekázal aby som brala to magne, asi som bola ukážková tehuľka, že som nemusela :grinning: takže si myslíš, že ani tú magnéziu minerálku by som teraz už nemusela tak často piť? že je to v poho hej?

@andrea0903 cííí.... tak to ani ja toľko buchiet nezvládam :grinning: no ten tvoj muž ako zo žurnálu, len si ho stráž :wink: tíško závidím. ja tiež nebudem vybavovať lekára, lebo u nás to stojí (dám ešte v Sk) 4000 korún a myslím, že všetci sú študovaný a majú už pár detí odrodených, takže sa nemám čoho báť. a bude pri mne aj manžel, ak budem klasicky rodiť, takže kontrola tam bude :slight_smile:
jojojoj, aj ja som kolotočová, ale na taký dole hlavou by ma ani za milion nedostali. raz sme boli na domaši na feste a tam bol taký menší kolotoč-lavica, čo sa točila aj dole hlavou-no mala som dosť (a to som mala v sebe asi 4dcl vína) chi chi.
18. aug 2010 o 17:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mojej malej sa práve štikúta. mojko zlaté
18. aug 2010 o 17:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lulu4 nič sa neboj, možno sa ani nenazdáš a už o pár dní budeš rodiť. nikdy nevieš. mne sa už dosť dlho rozťahujú lonové kosti, lebo keď dlhšie ležím na boku, alebo dlho chodím, tak ma ide roztrhnúť. strašne to bolí.
18. aug 2010 o 17:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vi3ka ak si s tym tvrdnutim nemala nikdy nejaky extra problem alebo s tym stahovanim brucha tak by si nemusela potom ani tu magneziu mineralku tolko pit ale ja som s tym problem mala preto som brala to magne b6 ale nastastie som to nemala zavazne moc lebo niektore musia aj 3x denne brat a aj viac ja len jednu denne som si davala a popri tom pila aj tu magneziu ved teraz mi ju zase kazala pit len tak pomenej radsej ale kvoli mojmu tlaku kedze ho mam taky premenlivy raz ukazkovy a raz vystupi na hranicu ako dnes ved som isla skoro na prijem ma skoro vystrelo ze takto pred porodom tam tyzden len tak lezat za to ze mi raz vyskocil tlak... brrr az ma striaslo...
18. aug 2010 o 17:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lulu4 nemala, ale začala som ju piť lebo občas sa mi tak naplo bruško, že mi to až dych vyrážalo a som myslela, že prasknem, tak len preto. no ani ja by som nechcel ísť takto skoro do nemocky a to ani nevieš, či dovtedy porodíš nie? ja by som síce mala ísť skôr do nemocnice (aj som to tu písala), doki hovoril že v ten týždeň kedy budem mať termín. na pozorovanie.niečo také. mňa tiež už raz tak strašili s tým tlakom na poradni, lebo tiež že hraničný som mala, no ale bodaj by nie, keď vonku peklo a kým človek vyjde po tých schodoch do čakárne, tak sa ani nečudujem.
18. aug 2010 o 17:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vi3ka ved prave tlak je velmi premenlivy, ono staci ak predtym prejdes alebo zmenis polohu z lahu do sedu a uz je zle... ved po 5 min. ako som tam tak v klude sedela uz bol dobry.. aj doma mam dobry... tak nech sa necuduju... keby bol zly tak ho mam casto zly aj doma ked si meriam... ved to v cakarni otrasny vzduch, vonku teplo.. vyslapat schody co sa cuduju... jaaj nech to uz na mna pride aj tento tyzden radsej do terminu ako prenasat... uz len 11 dni...
18. aug 2010 o 17:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@andrea0903 no nemala som strach ale bola tam plna cakaren a ja som musela vybavit este aj ine veci a nemala som vela casu,,

@zabkaevka no mala je riadny hlados,,je zdrava a k doktorke idem najblizsie 2 septembra,,,,
18. aug 2010 o 18:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahooooooj kočky :slight_smile: tak dnes to hádam bude na slniečkové počasie, nakoniec včera bolo skôr pod mrakom ale celkom teplo bolo.
Aaaa dnes prvá som tu :slight_smile:
Dnes mám taký vegetík deň, okrem žehlenia nemám nič na pláne. A si predstavte asi aj zajtra pôjdeme do MR na kupko :slight_smile: manželík tak rozhodol, že zavrú garáž a ide sa. Parááda :slight_smile: Síce opäť budem stržca, ale mne to nevadí, hlavne nech manžel sa vyčľaptá a ja som trochu inde.
V noci maličká bola veľmi kľudná ešte taký večer a noc som nemala, málo sa mrvila, až som sa bála, ale ráno sa ohlásila, že je OK :slight_smile:
19. aug 2010 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte ženušky :wink: tááák aj my sme už hore a tak ako aj evku, tak aj mňa čaká vegeťácky deň :slight_smile: ci panečku, vonku je tak krásne chladno, no ja sa potím ako slon v kufri. ma trafí.
hej baby, oddnes už odpočítavam v 20tkach. :grinning: ako rýchlo to letí. už len posledné necelé 2 augustové týždne a hor sa na pôrod. che che
no
@zabkaevka aby vám počasie vyšlo na to kupko. a vidíš, aspoň si môžeš dať tú cukrovú vatu, ak budeš mať chuť. :wink: :grinning: moja malá v noci stále pekne spinká, len mne už dlhšie trvá zaspať a v poslednej dobe sa často budím na to, že spím na chrbte.
19. aug 2010 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vi3ka : juuj no inak aj ja. A6 mám výčitky že ja si vegetím na chrbte a možno to maličkej robí zle :frowning2: To s tým zaspávaním mám niekedy problém, keď náhodou v noci idem cikať. Hlásia dobré počasie na zajtra, tak snáď to vyjde, síce aj minule bolo doobedu pod mrakom, ale teplo takže aj to sa dá. Jeeeeej fakt 29 máte dnes, parááda :slight_smile:
19. aug 2010 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky prepacte ze som trochu od veci, ale nejak sa tu este neviem orientovat, iba vcera som sa sem prihlasila nakolko sa uz nejaky cas s priatelom snazime o babo.. :slight_smile: nejaky cas mam na mysli cca 4 mesiace...pred vcerom som si robila tt a vysli mi na nom dve ciarky pricom jedna bola naozaj takmer neviditelna,slabucka ale bola tam..o dva dni, cize dnes som si test robila opat a znovu taka slabucka ciarka, na prvy pohlad neviditelna...co sa tyka priznakov tak som spozorovala ze mi dost narastli prsia...viem ze musim este par dni pockat a urobit test znova, ale chcela by som vediet aky mate na to nazor..dakujem za kazdu jednu odpoved... a drzim palceky kazdej jednej z vas :D
19. aug 2010 o 11:25  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivettka74 no hlavne pockat este a staci tak v nedelu si nejaky ten testik zopakovat niekedy je lepsie pockaj od prvej mrchy dva tyzdne a tak urobit test.......ale ten zase moze a nemusi vyjst.......niekto takisto ma a niekto nema ziadne priznaky mne test vysiel pozitivny az na treti krat a to som uz bola na konci tretieho mesiaca :grinning: moze ti byt zle alebo mozes mat zväcseny vytok bolesti nafuknitie prs atd u kazdej zeny to je rozne........hlavne vyckaj chvilocku pretoze aj keby si bola tehotna skor akoo dva tyzdne ta neobjednaju a tam sa to potvrdi alebo vyvrati
19. aug 2010 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@andrea0903 dakujem adka, ja uz som mala ms dostat asi pred 2 dnami a nic...ale ano pockam a urobim si test cez vikend, nevies nahodou poradit ktory je dobry, ja zatial len rapiclear :wink: dakujeeeem
19. aug 2010 o 12:15  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivettka74 ahoj :slight_smile: na ja si myslim, ze si tehu .-D ja som mala tiez taku slabunku a som :slight_smile:)) tak drzim palceky
19. aug 2010 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anet2212 aj ja si myslim ze som, :sweat_smile: ale samozrejme sa nechcem tesit predcasne a urobim si tt o par dni....dakujeeem
19. aug 2010 o 12:43  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivettka74 aj ked netesit sa predcasne to ja fakticky neda :sweat_smile:
19. aug 2010 o 12:48  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivettka74 no pocuvaj ja pozeram ze ten ktory som si kupila ja je maximalne lacny stoji len 1,66eur a vola sa Woman secret "BABY"je to taka ruzova krabicka ja totizto som sla kupila si dva drahe testy a nic a tak som sla na ten treti do lekarne pytala najlacnejsi a kuk ho tam bol pozitivny ked tak si pozri aj ich stranku www.womansecret.sk
19. aug 2010 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivettka74 no pocuvaj ja pozeram ze ten ktory som si kupila ja je maximalne lacny stoji len 1,66eur a vola sa Woman secret "BABY"je to taka ruzova krabicka ja totizto som sla kupila si dva drahe testy a nic a tak som sla na ten treti do lekarne pytala najlacnejsi a kuk ho tam bol pozitivny ked tak si pozri aj ich stranku www.womansecret.sk
19. aug 2010 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivettka74 predtym som mala ten s pruzkami co boli dva dnu aj ten mi pred dvoma rokmi potvrdil a teraz som mala ten kazetovy vysledok je do 40sekund
19. aug 2010 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@andrea0903 ano viem ktory myslis, v lekarni mi ho vzdy ponukli, tak skusim...dakujem za tip mimochodom, pred chvilou som bola na wc a objavilo sa mi male mnozstvo ruzoveho vytoku ale naozaj len trosicku na papieri a uz potom nic, co to moze znamenat???nestretli ste sa s tym este??
19. aug 2010 o 14:03  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivettka74 no ten výtok čo spomínaš... akurát dnes som čítala článok ako začína tehotenstvo a písali, že pri uhniezdení vajíčka v maternici sa môže objaviť niečo podobné. určite budeš v tom. držím ti palce
19. aug 2010 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivettka74 ano suhlasim s

@vi3ka moze to byt tak dokonca zvykne byt aj slaby vytok do tretieho mesiaca je to rozne vydrz hlavne a potom sa tu budeme vytesovat s tebou jak male deti :grinning:
19. aug 2010 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vi3ka ano, ano ja som o tom tiez citala, ale taktiez aj o tom ze takyto vytok moze byt spustacom menstruacie..dufam ze niesom ten pripad....krasne dakujem za odpoved :slight_smile:
19. aug 2010 o 14:23  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...dakujem zienky zlate ste fakt...pockam a potom urcite napisem :wink:
19. aug 2010 o 14:28  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivettka74 oki kym nerodime tak sme tu
19. aug 2010 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: maminky ahoj dlho som tu nebola nejak som nemala cas :grinning: ako sa mame?
19. aug 2010 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@30lenka no vitaj. minule som na teba myslela, že si tu dlho nebola. no myslím, že väčšina sa máme celkom fajn. ja podľa počasia :grinning: už sa neviem dočkať svojej bambuľky, pomaly odpočítavam dni. a ty sa ako cítiš?
19. aug 2010 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vi3ka tak ty to uz mas predo dvermi :grinning: ja si este troska pockam. ja celkom fajn konecne nie je to teplo take neznesitelne. :grinning:
19. aug 2010 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zienky, takze ten ruzovy vytok sa zmenil na menzes :o((( takze nic z toho, aj ked nerozumiem tomu, preco som na dvoch testoch videla tie pruzky, aj ked velmi slabe ale predsa...velmi ma to mrzi pretoze pred nedavnom mi vyberali polip na krcku maternice, pricom pri poslednej prehliadke mi Dr.povedala ze mi tam zostalo nejake zhrubnute tkanivo na hornej pere, ktore moze ale nemusi nejakym sposobom ovplyvnit moju plodnost ...bojim sa ze som bola tehu, ale prisla som o to :o(((
20. aug 2010 o 09:04  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivettka74 ahojcek tak to mi je moc luto, ked sa ti spustila MS no niekedy to tak dopadne ze sa oplodnene vajicko neudrzi kde ma a MS krv ho vyplavi.. nezufaj ale hlavu hore, viem, ze sa to lahko pise ale ja som tiez kazdy mesiac kupovala testy a cakala a stale nic a po krasnych 6 mesiacoch snazenia sme si na Stedry den nasli 2 palicky na testiku :slight_smile: Urcite sa na Vas coskoro usmeje stastie len na to intenzivne nemysli lebo ja ked som uz prestala dufat, vtedy to prislo, ta psychika vie s nami riadne zatocit :(
20. aug 2010 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte žienky ako sa dnes máme, nikto nic? ja uz mam za sebou aj nemocnicu, som bola na CTG monitore zas, dnes vsetko dobre, tak sa vytesujem, ze som sa este domov dostala ako kinderko a nenechali si ma tam.. tak ak vydrzim do stredy dalsia poradna potom na obzore... ale uz je to za 9 dni a tomu mojmu krpcovi sa nechce ist von :slight_smile:
20. aug 2010 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok