Mamičky na začiatku tehotenstva. Ste tu také?

dydynka
3. nov 2009

ahojte baby,,v kazdej teme su tehulky co uz budu pomaly rodit tak dufam ze sa kumne pridaju take co su len na zaciatku ako ja:D

lucia.kl
31. aug 2010

@elko69 ahoj. ale ste už strašne velky, ale ten čas rýchlo letí. baby su zlate, posluchaju, alexa sa furt na mna rehoce a nicol sa chce furt nosiť aby všetko videla, zvedava je potvora jedna 🙂

lucia.kl
31. aug 2010

@zabkaevka teda mamina, fakt ti to sekne 😀

zabkaevka
31. aug 2010

ahoooooj kočky 🙂 tak dnes prší od rána, pod mrakom je, zachmúrene, a tak ma ťaháá spať ☹ no dávam si kávičku tak snáĎ trochu preberie, ak nie, tak zaľahnem, na dnes nemám nič naplánované.
Jeeeeeej kočky ďakujem za pochvaly k fotkám 🙂 ja som veľmi nebola spokojná so šatami, no keď aj v rodine vraveli že dobre, aj vy tak už som spokojná 🙂
@lucia.kl , @elko 69 : jeeeeeeeeej krásne fotečky detičiek 🙂 parááádička ako rastú 🙂 jeeeej ja sa taak teším na moju maličkú 🙂
@vi3ka : kde si??? žeby si už išla do nemocky ??? asi ešte nie, len zrejme nestíhaš

Ja som bola včera u pôrodníčky, urobila morfologický ultrazvuk, prietoky pozrela. Maličká na 37tt váži cca 2,80-3,0kg 🙂 Vravela že mám prísť v sobotu na monitor, tak sa teším pretože som ešte na to nebola. Zo spodu som OK, neotváram sa, len je to tam už mäkké. A došli aj výsledky z výter od gynekológa, a sú negatívne, takže som happy 🙂 A bola som už aj na poučení k epidurálke, pre istotu ma poslala, aj keď zatiaľ nad ňou neuvažujem, ale človek nikdy nevie. A keďže maličká bude asi väčšia tak radšej mať to v zálohe. Inak bez poučenia nepichnú, ale nejako sa mi to nezdalo ako poučenie, len vyplnenie dotazníka a doki mi v skratke povedal to, že je napísané v letáku ktorý som tiež obdržala. No nič, hlavné je, že to budem mať ak by fakt bolo treba. Manžel chce aby som si to dala, nechce aby som trpela. No uvidíme.

elko69
31. aug 2010

@avila no neviem som zvokla 2x a teraz s ato asi prejavilo,sak ide ma porazit si musim davat poroz teraz ked som s malym doma aby som to nanho nepreniesla....tie rehoty budu uz coskoro ked sa uz usmieva 🙂

elko69
31. aug 2010

@lucia.kl jeeeeeeeeeeee jak uz hacaju..sikulky,podla tej foto to nieje moc vidno ale oni sa na seba uplne nepodobaju,alebo ano??no ide o to ze jak ich rozoznavas,lebo vzdy som obdivovala ze ked boli uplne na vlas rovnake dvojicky ich pribuzny ich vzdy vedeli rozoznat,to uz asi mas v oku,ze?ale teda aj to su uz slecny velke...

zabkaevka
31. aug 2010

@elko69 : ahooj. máte peknučkú profilovú fotečku. no vo fotoblogu nemáš nič, som sa chcela pozrieť na ´dalšie fotečky. Si mala predtým, či nie?? Držím prsty aby si rýchlo vyliečila a mohla kojiť maličkého 🙂

ivettt82
31. aug 2010

Ahoj,ja som sa tu dnes objavila 1.krát.Komu sa stalo že si nevedomky dal ibalgin,čo bude dalej?

elko69
31. aug 2010

@zabkaevka mam tam foto ale mam to nejako zablokovane a poslem ti link a potom ti to pojde otvorit..

pepppe
31. aug 2010

@elko69 aa tusim si gratulovala,ale este raz dakujeme 😉 noo skoro mame u 😉 z dva mesiace,,,jajha leti to strasne rychlo,mame sa dobre,malinky je strasne zlaty,,,jajha konecne je pri nas 😉 jakbko je uz aky veliky a krasnucky je....pekne rychlo nam to ubieha

pepppe
31. aug 2010

ozaj baby a co lulu????tusim sem dnes este nepisala,ak som dobre videla,zeby bol uz vladko na svete:?? 😉

zabkaevka
31. aug 2010

kočky lulu je v nemocnici, má to v denných správach, od včera. Nechali si u tam aj keď nemajú dôvod, ale že je po termíne tak že ju nepustia domov.

zabkaevka
31. aug 2010

@elko69 : krásni ste 🙂 neviem prečo ti to blokokuje ☹ Predtým si tam mala áno fotečky, videla som po tie ktoré sú v takom peknom ráme. Hmm záhada 🙂

lucia.kl
31. aug 2010

@elko69 to ich mm tak posadil, ved majú len dva a pl mesiaca ale sa im tak strašne páčilo. rozoznaju sa uplne lahko, každá je plne iná - sú dvojvaječné, jedna je po mne a druhá po tatovi 😀 tak sme si to pekne rozdelili 😀 mm sa st

lucia.kl
31. aug 2010

@elko69 pokračovanie 🙂 mm sa strašne bal že budu podobne a nebude ich vedieť rozlíšiť, ani nechcela kupovať rovnaké oblečenie lebo že by si ich plietol 🙂 tak sa potešil ked ich videl.... sa nemôže pomýliť 😀

henika30
31. aug 2010

@lucia.kl dakujem ti za odpoved!Už som si to našla 😉 😉 😉 😉

elko69
1. sep 2010

@pepppe dakujeme,no ved to ze nedavno sme vsetky zacinali s tehulkovanim vsetky a uz mame doma velkych chlapov a baby 🙂))

elko69
1. sep 2010

@zabkaevka nie to ja som si to dala zablokovat lebo ajbaby si to tu davali nejake kvoli vselijakym divnym ludom,sa stalo ze sa kradli foto tusim :((

elko69
1. sep 2010

@lucia.kl tak to potom viete ktora je ktora 100/..hihi nebudu vas moct popliest ked budu uz velke baby ze by jedna dostala nahodou zaracha :D aby si to vymenili na chvilu ...

zabkaevka
1. sep 2010

ahoooj kočky 🙂 aj dnes o ničom počasie, ráno som si ľahla k TV a spala som doteraz 🙂 jedine to sa dá robiť. Dnes potrebujem navariť len nejakú polievočku a inak aj dnes mám "voľno" 🙂
@elko69 : čooooo, aj také sa deje?? kradnú sa fotečky, tak to aby sa človek bál niečo zverejniť.
@vi3ka: kde siiiii?

Kočky ako som písala lulu4 je v nemocnici od pondelka, dnes ju dali na naštandardku, tak je spokojnejšia, a keď do štvrtka nepríde maličký sám, tak dajú jej vyvolávačku.

elko69
1. sep 2010

@zabkaevka no ved prave preto som si to tak blokla a ked chce niekto vidiet foto poslem link do ip

lucia.kl
1. sep 2010

@elko69 ja som chcela bloknuť album a nepodarilo sa mi to, furt mi tam niečo vypisovalo ☹ nevadi.

avila
1. sep 2010

@lucia.kl su take nadherne, zasnem A dlhe, nie? Kolko meraju? Nam ortoped povedal, ze mame vraj dlhe nozicky... Ani som si nevsimla 😉

Baby, co obliekate na doma teraz babetkam? Mne je teplo, ja som v tricku. ale maleho mam v dupkach, teplacikoch a kvasi mikinke (kabatik) a stale ma studene rucky. Mam mu dat pancusky este?

kika325
1. sep 2010

Ahojte tehuľky 😉 zaujímalo by ma,či je mierna bolesť v podbrušku,taký tlak v strede ktorý cítim celý deň a trochu ma tam zabolí pokiaľ niečo ťažšie zodvihnem a striedavá menšia bolesť váječníkov spôsobená tehotenstvom.menštruáciu som mala takú slabšiu,pri ktorej som spotrebovala len 4kusy vložiek na 5dní.môže to znamenať to že som tehotná alebo to môže byť spôsobené niečim iným?ďakujem za odpovede.

andrea0903
1. sep 2010

@zabkaevka no super tak uz nech to pride moja....ja sa tu morim s kopiskom zehlenia pripravujem detom oblecenie do skoly skolky....jaj uz sa to zacina a v piatok na tu fuj sladku vodu.....

andrea0903
1. sep 2010

@ivettt82 neboj nic.....musela by si si dat oveela vyssiu davku

dydynka
autor
1. sep 2010

ahojte kocky,,som tu tiez dlho nebola,,,takze ja uz nekojim vobec a davam malej iba nutrilon,,ale musim jej davat ten extra bo mala je velky papač...ale inak je velmi zlatunka,, v noci lepsie spava tak je to fajn,,,no my s drahym sme sa rozhodli ze si postavime dom tak teraz pomaly zacneme riesit veci okolo toho,,,ked sa podari tak zase pridam fotky malej 😀 a vitam nove tehulky co su tu,,,je ich tu coraz viac,,,ved aj my mamicky sa sem isto este vratime ako tehulky,,ja tak asi za tri roky 😀

elko69
1. sep 2010

@lucia.kl zlate su babulky,vy uz takto lietate??pekne drzi hlavicku 🙂

lucia.kl
1. sep 2010

@kika325 no najlepšie bude vyskúšať tehotenský test, ťažko povedať, či je to tehotenstvom, môže to byť kludne aj zapal alebo niečo podobné...

lucia.kl
1. sep 2010

@avila no podla našeho domaceho merania maju 58cm, ja mam baby v dlhorukavovom bodyčku, ponožkach a teplačkoch - takych tenučkých, to že má studené ruky, ešte neznamená, že mu je zima...

lucia.kl
1. sep 2010

@elko69 no môj mužíčej sa s ňou takto hral včera, Nicol začala dvíhať a držať hlavu ked mala dva týždne, tak teraz už pekne drží, len občas ju mykne 🙂