Mamičky na začiatku tehotenstva. Ste tu také?

dydynka
3. nov 2009

ahojte baby,,v kazdej teme su tehulky co uz budu pomaly rodit tak dufam ze sa kumne pridaju take co su len na zaciatku ako ja:D

andrea0903
27. sep 2010

@zabkaevka no evi tak co ako vcera si sa neozvala takze predpokladam ze uz si v nemocke tak zeby predsa? 😀 samozrejme drzime prsteky a ak si uz po tak srdecne gratulkujeme 😀
@pepppe no uz sa nam to blizi ale este stale je to daleko 😒 a ani nakoniec uz nevieme kedy to bude tak nas lekari domotali 😀 ale uz sa vytesujem perinky uz mam doma a aj moj pruteny kos.juchuuuu 😀 😀 😀 a vy sa drzte tfuj tfuj malinkemu.............ale to rychlo pri tych detickach uteka co? 😎

zabkaevka
27. sep 2010

ahooj kočky 🙂
tak dnes idem za pôrodníčkou, na 10.30h., 🙂 a uvidíme čo povie, či sa budeme snažiť prirodzene, s vyvolávačkou teda, alebo cisársky ostáva. Preto cisársky pretože ona veľmi nechce mi dávať vyvolávačku, obáva sa že jedna určite nezaberie, a potom sa budem trápiť, pretože sa neotváram, a som dosť úzka na také väčšie bábätko. A teda preto navrhuje hneď ten cisársky, aspoň tak som to pochopila. Mne to v podstate aj vyhovuje, aj kamoška išla na cisársky a pochvaľuje si, akurát mala dva dni silné bolesti hlavy, ale inak bolo všetko super. Uvidíme. Ak by sme to fakt dnes urobili, dám vedieť, smskou tebe @andrea0903 🙂
Tak sa tu držkajte, paaaaaaaa 🙂

katrin31
27. sep 2010

@zabkaevka drzim paste nech to uz mas za sebou a malu nech uz mas pri sebe

andrea0903
27. sep 2010

@zabkaevka moja pekna tak budem cakat urcite a dam vsetkym vediet 😀

pepppe
27. sep 2010

@andrea0903 strasne rychlo,jajha treba si vsetko pekne vychutnavat 😉
@zabkaevka drzim palceky,,,hlavne ench ste uz dve 😉 drzkajte sa

vi3ka
28. sep 2010

ahojte kočky 🙂 tak v prvom rade vďaka za gratulácie 🙂
včera sme prišli s Peťkou z nemocnice, takže som veľmi rada, že som doma.moja mama si vzala dovolenku a robí mi doma all inclusive servis. síce je občas až veľmi akčná, že sa hnevám, ale som rada, že tu je, lebo ja som taká dobitá ešte, že sama by som to asi nezvládla.
no a k pôrodu...hrozné niečo, ale ten výsledok stojí za to!!! 🙂 od 17teho som bola v nemocke, 3 dni mi pichali vyvolávačky, potom v pondelok tabletka a nič...až v stredu mi ďalšia tableta zabrala a na sálu som šla o pol 9tej ráno.pomaly som sa otvárala, ale kontrakcie boli hrozné a ešte horšie boli, keď mi pichli vodu 😖 vtedy mi doki navrhol epidurál, tak som si to dala pichnúť, lebo to bolo fakt hrozné, síce som potom tiež cítila dosť bolestivé kontrakcie, ale bez epi by to bolo ešte oveľa hroznejšie. manžel prišiel až o 4tej cca, ale aký bol ten statočný.... fakt obdiv. a to som si myslela, že to nezvládne, no podporoval ma, držal za ruku, pomáhal tlačiť. no a rodiť som išla ked som bola otvorená na 7 cm, no bránku som mala ešte takú nepoddajnú, no aj tak sme išli rodiť. mala som faktastického pôrodníka- u nás najlepšieho (menili sa služby), bol super, ukľudňoval ma, podporoval, bol proste super, tak som rada, že som ho mala pri pôrode. dosť som sa natlačila, aj nástrih som zacítila ako štipnutie, ale keď prišla malinká na svet, tak mi to bolo už všetko jedno. pupočník mala obtočený okolo krku aj celého tela, ale pekne začala plačkať 🙂 najkrajší zvuk na svete. takže váha 3,85 kg a 52 cm. ani som neverila, že taká veľká môže byť 😀 aj pekne sa potom prisala na prsník, manžel bol celý preč, okamžite zaláskovaný 😀 😀
ešte ma bolí trochu šitie, ale už je to lepšie. baby, aj vás bolela kostrč? lebo mňa neuveriteľne. no a ani na čistenie som nemusela ísť, tak dobre ma doktor "spravil" 🙂 malá tiež zdravá ako rybyčka, takže teraz už len zladiť sa a ideme na život 🙂

@zabkaevka.... obrovsky ti držím palce, aby už malá bola na svete a aby to čo najmenej bolelo. určite sa ti ozvem, že čo nového. drž sa a teš, lebo už je to tu!!! 🙂 😉

katrin31
28. sep 2010

@vi3ka mala si podobny porod ako ja, ibaze mne nevyvolavali a moj maly bol mensi a isla som bez epi pretoze v porodnici kde som rodila epi nepichaju, co bola velka skoda a povedala som,ze ak druhe dieta, tak jedine s epi.aj moj muz je strasne citlivy na doktorov a nemocnice, ale bol mi velkou oporou pri porode, dokonca sa pozeral aj ako malemu trci hlavicka 🙂 tie kontrakcie boli brutalne..sitie bolelo aj mna, este ani teraz to nie je ono..a kostrc ma bolela neskutocne..este aj teraz ked si sadam tak to citim..ale podstatne je ze mame svoje babatka pri sebe a ze su v poriadku..a ty si nemala ist cisarskym? ci sa mi to iba zda

katrin31
28. sep 2010

@vi3ka ozaj a zabudla som : GRATULUJEM..pridas aj foto?

pepppe
28. sep 2010

@vi3ka gratulujemno porod ani u mna ziadna malina ale uz som pomalicky zabudla,ty drobci za tu bolest stoja,,,,,a nezabudni foto,sme tu vsetky zvedave na malu petulku,,,

lulu4
28. sep 2010

@vi3ka ahojcek,co to tu citam🙂tak aj z teba uz je stastna mamina,gratulujem,konecne mas Petulku pri sebe,uzivaj si materstvo.nech ste hlavne zdravucke.juj ja som mala tiez dve vyvolavacky aj prepichovanu plod.vodu ale u mna to neslo,takze to bol cisarak.a o evke nevies nic?

vi3ka
28. sep 2010

tak tu je naša kočka 🙂 🙂 🙂

dydynka
autor
28. sep 2010

@vi3ka mala je hrozna chutnucka,,,gratulujem 😉

andrea0903
28. sep 2010

@vi3ka ta je krasna 😀 😀 😀 😀 😀 moja pekna gratulujem tak si stastna maminka super aj ocinko je uz velky tato.........tfuj tfuj tfuj vsetko dobre vychodnarko nasa

lucia.kl
29. sep 2010

@vi3ka aká baculka, zlatá je, gratulujem ešte raz a vela radosti prajem 🙂

kiwi82
29. sep 2010

Ahojte dievcata, nejako nestiham byt na PC, tak dodatocne blahozelam vsetkym maminkam a ich babatkam a prajem hlavne vela zdravicka, pekne vas aj s miskou pozdravujeme a prajeme pekny dnik.

lindus1
29. sep 2010

ahojte kocky 🙂 ako sa mate? ja si uzivam drobceka, je to super byt mamou... aj ked chce byt skoro stale na rukach a citit maminu alebo tatina, vtedy sa schuli do klbka a spokojne spinka nas maly maznak 😀 😀 😀

@vi3ka gratulujem k malinkej, je uzasna 🙂
@kiwi82 fiiiha vy ste uz ale velkiiii, zlatunka 🙂

vi3ka
29. sep 2010

@dydynka
@andrea0903
@lucia.kl
@lindus1 ďakujeme kočky 🙂 na tej fotke má 1 deň, teraz sa mení zo dňa na deň 😀 je taká sladká 🙂 no veru tato je taký zaláskovaný, že až. 😀 😀 už nech je víkend, aby bol doma, aby si ju užil po celý deň, nech vie, čo to je.
ci panečku, dnes má Peťka týždeň.... wuaw... to tak zbehlo. keď si predstavím, čo sa pred týždňom so mnou dialo, tak ma striasa 😝 😀 😒 ale už som aj pomaly zabudla.

@lulu4 no o evke neviem nič zatiaľ. práve som jej písala, že čo a ako, tak ak odpíše, dám vedieť, samozrejme, ak si nájdem pri tej našej malej hladoške čas 😀

@kiwi82 ci panečku, ty už máš takú veľkú dievku 🙂 no ani nevyzerá, že po narodení mala problémy. krásnučka je. držte sa!

@lindus1 aj ty už máš veľkého chlapa. no toto. ako rýchlo ten čas uteká že? a aké má pekné kukadielka 🙂

andrea0903
29. sep 2010

tak zeny mam cerstve spravy pisala mi akurat zabkaevka 😀 😀 😀 mala Kristinka sa narodila v pondelok vecer o 20:05hod. cisarskym rezom vazi nadhernych 3650g a meria 52cm 😀 😀 😀 😀 a uz je z nej velky papacik ........Evy gratulkujem 😀 😀 😀 😀

vi3ka
29. sep 2010

@andrea0903 no si ma predbehla 😀 😀 aj ja som jej teraz písala. super, že to už má tiež za sebou. júúúj, vytešujem sa s ňou 🙂 🙂 🙂

@zabkaevka gratulujem!!! veľa zdravíčka 😀

andrea0903
29. sep 2010

@vi3ka akurat jej chcem napisat len neviem co mam s mobilom nechce mi odoslat spravu....tak jej skusam pisat cez net a tiez sa neda tak neviem tak jej napismenkuj aj za mna ze jej gratulujem 😀 dakujem

pepppe
29. sep 2010

@kiwi82 juj aka je len krasnucka sôlecinka v ruzovom 😉
@vi3ka kraaaaaasna je 😉 hotova princezna
@lindus1 juj chutnucky je chlapcek,,,..... 😉

pepppe
29. sep 2010

@zabkaevka...gratulujeeeeeeeeeeeem k dcerke 😉 tak uz mas aj ty dcerku pri sebe

avila
30. sep 2010

jeeej, @zabkaevka gratulujem, nex ste obe zdravucke, zelam skory prixod domov 🙂

andrea0903
2. okt 2010

joj zenule ☹ uz som tu jedina tehula ktora poctivo vyckava kedy to pride 😀 vy ste uz take maminy velke........tisko vam zavidim........tak ked niektora budete mat pri tych drobcoch cas tak si na mna spomente.............dakujem 😀 😀 😀

zuzana36
2. okt 2010

ahojte dievcata, v prvom rade gratulujem maminkam, zelam iba krasna dni a detickam tuhe zdravicko.
adi ani nezbadas a aj Ty budes drzat drobceka v naruci 🙂

siuzi007
2. okt 2010

@zuzana36 Zuzi to mi je veľmi ľúto ja som si to prežila v apríli a dnes som našla na teste // ale druhá je ešte úplne slabučká tak dúfam že bude všetko dobré 🙂

10andrea12
2. okt 2010

ahojte babulky mozem sa k vam pridat ja som si tiez dnes nasla na teste kolajnice

andrea0903
3. okt 2010

@zuzana36 tak to dufam aj ja a verim moja ze zanedlho uz budes aj ty sa vytesovat z maleho batozteka 😀
@siuzi007 no verim a dufam ze aj u teba ze to teraz pojde ako ma....my to skusame uz siedmy krat 😀
@10andrea12 vitaj aj s tymy kolajnicami 😀 😀 😀 😀 😀

10andrea12
3. okt 2010

@andrea0903 dakujem prikladam dokaz

andrea0903
3. okt 2010

@10andrea12 ze jake pekne kolajnice 😀 😀 😀 uz len pockat kym sa vlacik rozbehne 😀