Mamičky na začiatku tehotenstva. Ste tu také?

dydynka
3. nov 2009

ahojte baby,,v kazdej teme su tehulky co uz budu pomaly rodit tak dufam ze sa kumne pridaju take co su len na zaciatku ako ja:D

30lenka
27. okt 2010

@lucia.kl no tak podrobne to bolo celkom fajn.Rano o 8 ma vzali na sal dali mi kateter napichli mi kanilu a hned sa zbehli okolo mna lekari ako supy na masko : D Anesteziologicka mi vsetko pekne do podrobna povedala co teraz budu robit a zrazu som sa prebrala na pooperacnej izbe a bez bruska : D no boliet to bolelo ale nebola to az tak strasna bolest pretoze neustale do mna liali infuzie a utlmujuce latky. po 24 odlezanej ma posadili na rit a vtedy som sa citila ako po opici ako keby som chlastala celu noc 🙂)))) previezli ma na izbu a ze musim fungovat pomaly sama tak som pomalicky rozbehavala 🙂 az som sa stavila doma 🙂)) Poviem uprimne najhorsie na tom vsetkom pre mna bola ta 3dnova hladovka chi chi chi

avila
28. okt 2010

@andrea0903 az teraz som si precitala. Dufam, ze je vsetko OK, drzim moc palce.

lulu4
29. okt 2010

ahoje kočeny, dlho som vas tu nebola kuk, co tu je nove, dufam,ze sem este obcas kuknete a nieco pekne napisete... ako sa maju deticky? ako to rychlo bezi pri tych detoch ze? ani sa nenazdame a budu nam pomaly behat a rozpravat jedna radost 🙂

laura90
30. okt 2010

Ahojte ja som tiež na začiatku..sme v 5tt..čakáme naše prve bábätko..zatial mi vobec nebyva zle..🙂len cez den som troska viac unavena..🙂

avila
30. okt 2010

@laura90 Gratulujem 🙂 🙂 🙂 A normalne zavidim to cakanie. Fakt to ide rychlo ako @lulu4 pise. Vychutnaj si kazducky den. Ja uz chcem daaalsie 🙂

pepppe
30. okt 2010

@laura90 gratulujem pekne si to vychutnavaj 🙂

lulu4
30. okt 2010

@pepppe ahojky dlho som sem nepisala,tak ani neviem ako sa s Alexikom mate?aky je uz velky-kolko vazi,meria?kojis stale?napis co nove.my v pohode,len tie dni rychlo bezia.Vladko od narodenia krasne podrastol,uz 5cm. Uz nekojim vobec,uz papa nutrilon.musim zahustovat nutritonom aby negrckal lebo mame potvrdeny reflux.ja mam uz davno po sestonedeli na prehliadku ma vsak objednali az na 25.11.akoze sila.uz mi tento tyzd.prisli aj prve kramy po porode.tebe kedy dosli a kolko dni trvali ako pred tehotenstvom,ci mas uplne iny cyklus?

pepppe
31. okt 2010

@lulu4 ahojky,veruze uz sem ani ja moc nechodim,len obcas kuk a idem off,,uz mame pracu 😉 treba sa deturencom venovat,,no my vazime 7350 a mame 68cm,,,cize sme riadny chlapisko 😀 my sme tiet na umelom mliecku papame hami...ani foto nemas???len tu jednu? noo teraz sme dobrucky uz hajame pekne,,,heh vely spekulant uz sme,,uz by sme len sedkali a stali na nozickach a nosili sa na rukach,,vyprava a smeje sa nam uz osotosesto 😉 krami som uz ani neviem kedy presne dostala ale viem ze ako som mala ist na kontrolu tak my dosli a musim klop klop ze chodia presne na 28den,,,dufam ze to tak aj bude

30lenka
1. nov 2010

dnes som tu prva???? 😀 heh ako sa mame mamicky?? 😉

lucia.kl
6. nov 2010

teda tu už pekne dlho nikto nebol 🙂 tuším máme všetky vela roboty s detičkami 🙂 inak my už máme 66 cm a 7020 a 7380g, baby ťažké ale na @pepppe nemáme 😀
ako sa inak máte baby?? my docela v poho, začali nám zuby liesť, tak sa vytešujem, už bol doma klud a ticho a teraz to všetko začalo znova ...

avila
6. nov 2010

@lucia.kl ahojky, mame sa fajne, Mastusko rastie tiez zo dna na den. Mame 6200g 🙂 Rastie z tyzdna na tyzden, veci nestiham odkladat. Niektore sme ani raz nemali ☹ Nestihli sme.

pepppe
7. nov 2010

@lucia.kl heh to vies my sme sa uz velky von tlacili 😀 asme riadny pakacik,,,lubime sa napapat a tie jeho zahybi,no krasne su,na spapnie 😉 ooo tak uz maju zubky??oby dve????nooo co je velky plac teraz doma???ja sa bojim toho lebo viem aky je ked ho nieco bolka,,vie soravit krik riadny a sme riadny nervak,,,ako ziabe poriadne,spekulant 😀

lucia.kl
8. nov 2010

@pepppe zatial sa zúbky len tlačia u oboch, tak si užívam to ziapanie, ale kúpili sme taký gel a docela včera zabral, tak som zvedavá aké to bude neskôr, ked pôjdu aj dalšie zuby. tak my už dobiehame mono deti velkosťou a dokonca niektore sme už dobehli a aj predbehli 🙂 no a šunčičky má aj alexa také fajne, hlavne sa to zle umýva 😀 😀

pepppe
8. nov 2010

@lucia.kl heh noo pekne cize jked pojdu zubky,,,daky gel kupim v lekarni???nam zatial nejdu,,,ziadne cervene dasienka nemame,dnes bol mrzuty,asi stoho pocasia 😀 ale konecne uz spinka,,,waau uvidime kedy sa zobudime najdlhsie sme vydrzali do pol 6,,to bola paradicka 😉 bb&vam sa ESTE DETICKY zmesia do kocika???lebo my uz len ledva ledva koli fusaku,,,hadam vydrzime do januara,kym menime za sportovy

lucia.kl
8. nov 2010

@pepppe hej dá sa kúpiť gel v lekarni na dasienka. dnes som ho vyskúšala, že ako to chutí lebo babám chutí velmi no mne nie 😖 😅
no my sme sa do kočíka už pred mesiacom nezmestili, takže sme aj s fusakmi v športovej časti a teraz majú miesta a mista 😀 😀

pepppe
8. nov 2010

@lucia.kl takze uz ste v sporotvej casti???noo ja ani neviem dokedy sa zmestime,ale tak hadam to do januara vydrzime a co ako ti spinkavaju????vyspis sa a aj ti niekto s abbami pomaha?

lucia.kl
9. nov 2010

@pepppe no už spávali aj lepšie, budili sa ráno o pol šiestej od večera od osmej, potom začali zas častejšie. včera som dala večer kašu - tak alexa spala do piatej rána, a možno by spala aj dlhšie ale zobudila sa nicol tak som nakrmila obe, no a nicol bola hore ešte aj o pol jednej, ona tú kašu večer nechcela - mala zas nejaký kolikový záchvat 😠 😠 takže dá sa to docela v pohode zvládať.
no a väčšinou som s babami sama, aj mama ked príde, tak mi akurát robí spoločnosť pri kočíkovaní...

pepppe
9. nov 2010

@lucia.kl fuu tak potom klobuk dolu lebo mne staci tento jeden,neviem ako by som zvkladla este jedneho sibala doma : a etse ako zi spavaju cez den????uz menej alebo rovnako zatial?

siuzi007
10. nov 2010

Ahojte baby neviete čo je z Andreou ? Mám super správu dnes mi volali z genetonu budeme mať dievčatko tááák sa teším a potvrdilo mi to test gendermaker 😉

lucia.kl
10. nov 2010

tak to netuším, naposledy písala ked išla do nemocnice, možno len nemá prístup na net...

lucia.kl
10. nov 2010

@siuzi007 a gratulujem k dievčatku 😀

misik777
10. nov 2010

Ahojte babky,

prave som sa zaregistrovala, tak sa tesim, ze tu budem s vami🙂 Dufam, ze sa coskoro dozviem, ze patrim do tejto temy🙂🙂🙂

Mam taku jednu scestnu otazocku: neviete ci moze mat na dietatko nejaky vplyv 1 vecer v zafajcenom prostredi 1. den po oplodneni?

dakujeeem

danula2
10. nov 2010

@siuzi007 ahoj bola si priamo na odbere v ba? kolko to stalo? a poslu ti aj nieco pisomne domov o potvrdeni pohlavia?

siuzi007
10. nov 2010

@danula2 Ahoj no bola som na lekárskej fakulte objednali ma presne na čas celé to trvalo asi 10 minút platila som 70 EUR a dnes čiže na druhý deň už mi volali a samozrejme pošlú mi ešte ružovú obálku

danula2
10. nov 2010

@siuzi007 ja to planujem ako darcek pre mm k vianociam, takze pocitam s obalkou ktoru mozem dat pod stromcek 😉
kolko dopredu by som sa mala objednat?

lucia.kl
10. nov 2010

@misik777 ahoj.
určite nebude mať žiaden vplyv na babatko, to skôr ak by si pila..

siuzi007
10. nov 2010

@danula2 netreba sa nejak moc dopredu stačí aby si bola v 10týždni a vezmú ťa v podstate hneď čo vlastne ty už si takže zavolaj na číslo 0903733011 je to veľmi milá pani Barbora Izrael a budeš aj ty vedieť na čom si 😀

martina44
10. nov 2010

ahojte kocky mam na vas prosbicku som tehu v 7tt a som v styku s malym dietatom ktore ma pneumokoka... myslite ze sa moze stat mojmu nenarodenemu malinkemu?

pepppe
10. nov 2010

@martina44 gratulujemm,,,to ti neviem povedat a,le hadam nie 🙂

martina44
10. nov 2010

dakujem za odpoved velmi sa bojim...