• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky na začiatku tehotenstva. Ste tu také?

23. júla 2012 
ahoj kočky, pozerám, že tu už skoro nikto nechodí. nové tehuľky skoro takmer nepribúdajú a my mamičky už nemáme toľko času na prispievanie do fóra. že? :slight_smile: tak aspoň zopár slov o nás: Peťka má už určite 5 kíl, 56 cm, je zdravučká chvála bohu, už sa vo veľkom usmieva a bľaboce-ggg, eg, hej ...a podobné zmysluplné výrazy :grinning: veľmi sa z nej tešíme. v pondelok už oslávime 2 krásne mesiačiky čo medzi nami. tak na teraz asi toľko moje info.
18. nov 2010 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.modrykonik.sk/forum/tema/som-mamicka/

ahoj kočky mamičky, čo sme si tu písali počas tehu...vytvorila som tému, kde by sme sa mohli stretávať a písať si. dúfam, že ju admini nezrušia.
20. nov 2010 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby poradte nejake choditko pre drobca.
24. nov 2010 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte..tak ja som dnes nasla pozitivny tehu test :slight_smile: mam ho aj v albume
24. nov 2010 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@solinkarka gratulujem :slight_smile: nech sa darí, aby ste došli do úspešného konca :grinning: a pozerám tvoj dnešný status...tak ja som bola v 8. či 10. tt a dr. mi už dal tehu knižku, ale ak si dobre pamätám, tak inak dáva až tak v 12.-13. tt.
24. nov 2010 o 16:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vi3ka hm tak nevadi vymysime nejaky iny originalny darcek pod stromcek :slight_smile:
24. nov 2010 o 16:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@solinkarka :slight_smile: no uvidíš, možno ti dá dr. tehu knižku skôr. bude prekvapko
24. nov 2010 o 16:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lutsine Ahojky, choditko ee, ortopedi neodporucaju kvoli moznemu nespravnemu vyvynu klbikov. Skor neskor odrazadla su super. Ako sa vam dari?
25. nov 2010 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vi3ka cau moja tak uz som nahodila fotecky tak hod ocko :sunglasses:
28. nov 2010 o 17:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@andrea0903 gratulujem, malá je krásna, tak do kolkého tt ste to nakoniec v tej nemocnici potiahli, nepamätám v ktorom tt si bola ked si išla do nemocnice. tak si to teda pekne užívajte :slight_smile:
28. nov 2010 o 18:06  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lutsine
@vi3ka
@avila ako tak kukám, tak ste všetky fotky pomenili, mala by som si aj ja, ale takto ma aspoň každý hned spozná :slight_smile:
my sa máme dobre, baby priberajú, alex má už skoro 8kg no a nicol som nevážila takže ani neviem :slight_smile: ale tak predpokladám, že o 300g menej :grinning: už máme denne dva príkrmi a chystáme sa na tretí, tak aj preto tak rastú..
28. nov 2010 o 18:09  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia.kl tak nakoniec som porodila v 35tt a v nemocnici sme boli do 37tt
28. nov 2010 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@andrea0903 tak to bola malá šikulka a ani vás tam nedržali dlho :slight_smile: tak ešte raz všeetko dobré..
28. nov 2010 o 20:51  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@andrea0903 ahojky, gratulujem k Lii :slight_smile: Tesim sa s tebou. Vsetko OK? 35. je pekny tyzden :wink:
28. nov 2010 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@andrea0903 blahozelam,krasne babuliatko...
28. nov 2010 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia.kl
@avila
@martinafin dakujem este raz ano 35tt bol pre nas uspech az nam bolo divne ako dlho sme vydrzali :grinning: teraz si uzivame kojim kym mam ake take mlieko :slight_smile: mala si rada pospi ale dnesna noc bola taka ze az kazde dve hodinky chcela cicu aby sa uspala :rolling_eyes: ale dobre inak som rada ze je mala v poriadku
29. nov 2010 o 08:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte mamicky a buduce mamicky,,,jaj ako sa tu uz len malo stretavame ,co ako sa mame???babetka ako???avila ,lutsine uz aj prikrmujete???my hej papame zelenink ua ta nam chuti,dokonca aj brikolicu,keru mamicka moc nemusi :grinning: ale ta je zdrava nech len papa,,,juj my by sme len na nohach stali,spekulanta mame doma,pekne uz spinkame :wink: zubky vam etse nejdu deturence??nam este nic,heh ale raz sa dockame ,,,este som sa chcela spytat ,,,,kedy budete davat sportovy kocik??lebo ja stale neviem :unamused:
29. nov 2010 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pepppe ahoj. aj my už prikrmujeme a teda chutí poriadne, už ideme aj ovocie zavádzať :slight_smile: to naše baby by zas len sedeli :slight_smile:
no a šporťák my už máme asi dva mesiace, mne baby nevošli do tašiek od kočíka, tak sú teraz už len vo fusaku a spokojné, konečne majú dosť miesta :slight_smile:
29. nov 2010 o 20:12  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte maminky! :slight_smile: naš Leo ma dnes 6.mesiacow-leti to ako blaaazon!my papkame zeleninku-masko k tomu fuuj brrr nechuti mu asi bude z neho vegetarian :unamused: davam mu aj presnidavocky a na vecer kašu robenu na jeho mliecku(Bebu HA).Cvicim s nim Vojtovu metodu bo ma zvysene svalove napatie v nozkach a na chrbatiku :unamused: zubky este nie su aj ked uz 2 mesiace hryze vsetko co sa mu podari vpchat do pusy.inac mne sa vobec nedari schudnut,lietam cely den jak namydleny blesk a nic :angry:
29. nov 2010 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia.kl noo paradne a co ako to zvladas,,,lebo mne staci niekedy tento jeden :wink: nooo ja rozmyslam ze vymenime kocik asi v januari
@simonka28 nie si sama ktores sa nejako nedari schudnut,,ako mne tiez,, a to vsetci hvooria,ze pockaj ked bude chodit,tak som veruze zvedav,ci to tak aj bude,,no veru leti to strasne my za chvilku budemem mat 5mesiacov ,,vsak ako len vcera bolo,ked sa narodil :
:wink:
29. nov 2010 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pepppe ja uzivam aj antikoncepciu tak mozno preto...brucho mam akoby som bola tak min.vo 4mesiaci :angry: no bolo to nedavno ako sme sa tu jedna po druhej chvalili,ze kolko v brušku važia a meraju :wink: momentalne sa mi tu snaži štukat po klavesnici :grinning: ideme si dat kašičku a haji haji aspon do 1 kym si nespomenie,že ma chut na mliečko :unamused: bru nocku maminky...
29. nov 2010 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ja sa pripajam maly bude mať tri mesiace a brucho nie a nie dole :angry:
29. nov 2010 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pepppe my neprikrmujeme. Dojcene babetka az od ukonceneho 6. mesiaca. Matusko pribera od mojho mliecka dost, viac mu netreba :wink:

Co sa tyka vahy, nuz telo sa este stale spamatava...
29. nov 2010 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pepppe my stale satkujeme, v kociku bol M. asi tak do 30 krat :sweat_smile: Ale s fusakom by som ho asi nenatrepala tam. Neviem... A zubky este nic, aj ked sa mi zda, ze nejak belie dasienko vpredu. Uvidime. Ockovanie inak neznazal ktovieako.
29. nov 2010 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@avila v zime a ked je vonku šmyklavo sa neodporúča nosiť dieťa v šatke ani v klokanke, je to nebezpečné, môžete spadnúť a ublížiť si, len ked je vonku sucho, a to ho ešte vládzeš nosiť v šatke?? ja som nevládala moje baby ani ked mali 3 mesiace, moja chrbtica to nejako nezvládala...
@pepppe ale v pohode sa to zvlada, občas som na nervy, že by som najradšej deti v izbe zavrela a nevidela nepočula, ale nemáme dvere, tak nemôžem :grinning: :grinning: :grinning: ale už je to lepšie ako to bolo do troch mesiacov, baby sú vnímavejšie a viacej sa usmievajú, ale už sa teším až začnú loziť :slight_smile:
30. nov 2010 o 08:18  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@avila ale kojenym detom vraj idu zubky az okolo 8.mesiaca..to mi povedala doktorka
30. nov 2010 o 08:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, citam tu ze tema: "na zaciatku tehot." a vy babenky uz prikrmujete, sportove kociky riesite a same krasne veci... ja som v 12tyzdni a veelmi sa tesim na nasho drobceka, ked aj ja budem rozmyslat ci uz ovcie pridavat, ci uz sportovy kocik... Zacina mi byt uz vidno aj brusko :dizzy_face: uz sa tesim na najblizsiu kontrolu ked zas budem vidiet tie male nozicky ako si tam spokojne kopkaju :dizzy_face:
30. nov 2010 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dydynka ahoj ja som tiež len na začiatku :slight_smile:
30. nov 2010 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nika2_2
@lubenka131 ahojte dievčatá, no tak my sme s touto témou začínali a nejako sa nám z nej nechce odísť :slight_smile: ono ten čas rýchlo uteká a za chvílu budete riešiť podobné veci ako my :grinning: tak prajem krásne tehulkovanie :slight_smile:
30. nov 2010 o 14:14  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok