Mamičky na začiatku tehotenstva. Ste tu také?

dydynka
3. nov 2009

ahojte baby,,v kazdej teme su tehulky co uz budu pomaly rodit tak dufam ze sa kumne pridaju take co su len na zaciatku ako ja:D

vi3ka
18. nov 2010

ahoj kočky, pozerám, že tu už skoro nikto nechodí. nové tehuľky skoro takmer nepribúdajú a my mamičky už nemáme toľko času na prispievanie do fóra. že? 🙂 tak aspoň zopár slov o nás: Peťka má už určite 5 kíl, 56 cm, je zdravučká chvála bohu, už sa vo veľkom usmieva a bľaboce-ggg, eg, hej ...a podobné zmysluplné výrazy 😀 veľmi sa z nej tešíme. v pondelok už oslávime 2 krásne mesiačiky čo medzi nami. tak na teraz asi toľko moje info.

vi3ka
20. nov 2010

https://www.modrykonik.sk/forum/volne-diskusie/som-mamicka/

ahoj kočky mamičky, čo sme si tu písali počas tehu...vytvorila som tému, kde by sme sa mohli stretávať a písať si. dúfam, že ju admini nezrušia.

lutsine
24. nov 2010

Baby poradte nejake choditko pre drobca.

solinkarka
24. nov 2010

Ahojte..tak ja som dnes nasla pozitivny tehu test 🙂 mam ho aj v albume

vi3ka
24. nov 2010

@solinkarka gratulujem 🙂 nech sa darí, aby ste došli do úspešného konca 😀 a pozerám tvoj dnešný status...tak ja som bola v 8. či 10. tt a dr. mi už dal tehu knižku, ale ak si dobre pamätám, tak inak dáva až tak v 12.-13. tt.

solinkarka
24. nov 2010

@vi3ka hm tak nevadi vymysime nejaky iny originalny darcek pod stromcek 🙂

vi3ka
24. nov 2010

@solinkarka 🙂 no uvidíš, možno ti dá dr. tehu knižku skôr. bude prekvapko

avila
25. nov 2010

@lutsine Ahojky, choditko ee, ortopedi neodporucaju kvoli moznemu nespravnemu vyvynu klbikov. Skor neskor odrazadla su super. Ako sa vam dari?

andrea0903
28. nov 2010

@vi3ka cau moja tak uz som nahodila fotecky tak hod ocko 😎

lucia.kl
28. nov 2010

@andrea0903 gratulujem, malá je krásna, tak do kolkého tt ste to nakoniec v tej nemocnici potiahli, nepamätám v ktorom tt si bola ked si išla do nemocnice. tak si to teda pekne užívajte 🙂

lucia.kl
28. nov 2010

@lutsine
@vi3ka
@avila ako tak kukám, tak ste všetky fotky pomenili, mala by som si aj ja, ale takto ma aspoň každý hned spozná 🙂
my sa máme dobre, baby priberajú, alex má už skoro 8kg no a nicol som nevážila takže ani neviem 🙂 ale tak predpokladám, že o 300g menej 😀 už máme denne dva príkrmi a chystáme sa na tretí, tak aj preto tak rastú..

andrea0903
28. nov 2010

@lucia.kl tak nakoniec som porodila v 35tt a v nemocnici sme boli do 37tt

lucia.kl
28. nov 2010

@andrea0903 tak to bola malá šikulka a ani vás tam nedržali dlho 🙂 tak ešte raz všeetko dobré..

avila
28. nov 2010

@andrea0903 ahojky, gratulujem k Lii 🙂 Tesim sa s tebou. Vsetko OK? 35. je pekny tyzden 😉

martinafin
28. nov 2010

@andrea0903 blahozelam,krasne babuliatko...

andrea0903
29. nov 2010

@lucia.kl
@avila
@martinafin dakujem este raz ano 35tt bol pre nas uspech az nam bolo divne ako dlho sme vydrzali 😀 teraz si uzivame kojim kym mam ake take mlieko 🙂 mala si rada pospi ale dnesna noc bola taka ze az kazde dve hodinky chcela cicu aby sa uspala 🙄 ale dobre inak som rada ze je mala v poriadku

pepppe
29. nov 2010

ahojte mamicky a buduce mamicky,,,jaj ako sa tu uz len malo stretavame ,co ako sa mame???babetka ako???avila ,lutsine uz aj prikrmujete???my hej papame zelenink ua ta nam chuti,dokonca aj brikolicu,keru mamicka moc nemusi 😀 ale ta je zdrava nech len papa,,,juj my by sme len na nohach stali,spekulanta mame doma,pekne uz spinkame 😉 zubky vam etse nejdu deturence??nam este nic,heh ale raz sa dockame ,,,este som sa chcela spytat ,,,,kedy budete davat sportovy kocik??lebo ja stale neviem 😒

lucia.kl
29. nov 2010

@pepppe ahoj. aj my už prikrmujeme a teda chutí poriadne, už ideme aj ovocie zavádzať 🙂 to naše baby by zas len sedeli 🙂
no a šporťák my už máme asi dva mesiace, mne baby nevošli do tašiek od kočíka, tak sú teraz už len vo fusaku a spokojné, konečne majú dosť miesta 🙂

simonka28
29. nov 2010

ahojte maminky! 🙂 naš Leo ma dnes 6.mesiacow-leti to ako blaaazon!my papkame zeleninku-masko k tomu fuuj brrr nechuti mu asi bude z neho vegetarian 😒 davam mu aj presnidavocky a na vecer kašu robenu na jeho mliecku(Bebu HA).Cvicim s nim Vojtovu metodu bo ma zvysene svalove napatie v nozkach a na chrbatiku 😒 zubky este nie su aj ked uz 2 mesiace hryze vsetko co sa mu podari vpchat do pusy.inac mne sa vobec nedari schudnut,lietam cely den jak namydleny blesk a nic 😠

pepppe
29. nov 2010

@lucia.kl noo paradne a co ako to zvladas,,,lebo mne staci niekedy tento jeden 😉 nooo ja rozmyslam ze vymenime kocik asi v januari
@simonka28 nie si sama ktores sa nejako nedari schudnut,,ako mne tiez,, a to vsetci hvooria,ze pockaj ked bude chodit,tak som veruze zvedav,ci to tak aj bude,,no veru leti to strasne my za chvilku budemem mat 5mesiacov ,,vsak ako len vcera bolo,ked sa narodil :
😉

simonka28
29. nov 2010

pepppe ja uzivam aj antikoncepciu tak mozno preto...brucho mam akoby som bola tak min.vo 4mesiaci 😠 no bolo to nedavno ako sme sa tu jedna po druhej chvalili,ze kolko v brušku važia a meraju 😉 momentalne sa mi tu snaži štukat po klavesnici 😀 ideme si dat kašičku a haji haji aspon do 1 kym si nespomenie,že ma chut na mliečko 😒 bru nocku maminky...

krtica11
29. nov 2010

baby ja sa pripajam maly bude mať tri mesiace a brucho nie a nie dole 😠

avila
29. nov 2010

@pepppe my neprikrmujeme. Dojcene babetka az od ukonceneho 6. mesiaca. Matusko pribera od mojho mliecka dost, viac mu netreba 😉

Co sa tyka vahy, nuz telo sa este stale spamatava...

avila
29. nov 2010

@pepppe my stale satkujeme, v kociku bol M. asi tak do 30 krat 😅 Ale s fusakom by som ho asi nenatrepala tam. Neviem... A zubky este nic, aj ked sa mi zda, ze nejak belie dasienko vpredu. Uvidime. Ockovanie inak neznazal ktovieako.

lucia.kl
30. nov 2010

@avila v zime a ked je vonku šmyklavo sa neodporúča nosiť dieťa v šatke ani v klokanke, je to nebezpečné, môžete spadnúť a ublížiť si, len ked je vonku sucho, a to ho ešte vládzeš nosiť v šatke?? ja som nevládala moje baby ani ked mali 3 mesiace, moja chrbtica to nejako nezvládala...
@pepppe ale v pohode sa to zvlada, občas som na nervy, že by som najradšej deti v izbe zavrela a nevidela nepočula, ale nemáme dvere, tak nemôžem 😀 😀 😀 ale už je to lepšie ako to bolo do troch mesiacov, baby sú vnímavejšie a viacej sa usmievajú, ale už sa teším až začnú loziť 🙂

katrin31
30. nov 2010

@avila ale kojenym detom vraj idu zubky az okolo 8.mesiaca..to mi povedala doktorka

nika2_2
30. nov 2010

Ahojte, citam tu ze tema: "na zaciatku tehot." a vy babenky uz prikrmujete, sportove kociky riesite a same krasne veci... ja som v 12tyzdni a veelmi sa tesim na nasho drobceka, ked aj ja budem rozmyslat ci uz ovcie pridavat, ci uz sportovy kocik... Zacina mi byt uz vidno aj brusko 😵 uz sa tesim na najblizsiu kontrolu ked zas budem vidiet tie male nozicky ako si tam spokojne kopkaju 😵

lubenka131
30. nov 2010

@dydynka ahoj ja som tiež len na začiatku 🙂

lucia.kl
30. nov 2010

@nika2_2
@lubenka131 ahojte dievčatá, no tak my sme s touto témou začínali a nejako sa nám z nej nechce odísť 🙂 ono ten čas rýchlo uteká a za chvílu budete riešiť podobné veci ako my 😀 tak prajem krásne tehulkovanie 🙂