Mamičky na začiatku tehotenstva. Ste tu také?

dydynka
3. nov 2009

ahojte baby,,v kazdej teme su tehulky co uz budu pomaly rodit tak dufam ze sa kumne pridaju take co su len na zaciatku ako ja:D

topa
28. mar 2011

ahojte aj ja tu konečne patrím

zuzanka2905
28. mar 2011

@topa ahoj no gratulujem

katkarv
28. mar 2011

len mne sa nedari,uz by som chcela mat ciarocky no zas prisla mrcha a to zevraj po kyrete sa lahsie otehotnie.Hned po nom sme sa snazili,potom dalsi mesiac sme mali chripku tak sme sa nesnazili,no tento mesiac vsetko o.k. a predsa som neotehotnela,som z toho smutna ☹

nemko
28. mar 2011

caute baby, no ja som po ivf a minuly tyzden mi potvrdili tehu podla krvicky.ja tomu stale neverim, stale mam cervika v hlave.bolia vas prsia? lebo mna absolutne a to je jedine co ma privadza do pochybnosti.
inak, gratulujem vam.

gazovicka
28. mar 2011

ahojte baby,.... potrebujem radu... vcera poobede a dnes rano sa mi objavilo hnede spinenie, ktore mi ale dnes doobeda prestalo. najprv som aj chcela volal svojmju lekarovi, ale ked prestalo, tak neviem, co mam spravit. co som zatial citala tu na stranke, tak kazda hovori nieco ine... menzes by som v tomto obdobi mat nemala... myslite, ze je to normalne? mala by som sa znepokojovat a volat mu?

gazovicka
28. mar 2011

@nemko ahoj, gratulujem... ja som tiez otehotnela po IVF. neboj sa, prsia ta nemusia zatial boliet vobec... je to uplne individualne. niektoru bolia hned, niektoru az v polovici tehu, a niektoru aj neskor... hlavne byt v klude... drzim palce

nemko
28. mar 2011

@gazovicka dakujem, no mam ohss tak zatial bojujem s nim, dnes som konecne normalne mohla uz jest bez zvracania.ale tie obavy su strasne 😒

gloria9
28. mar 2011

@mimka11111 aha no tak to su vraj len prve tyzdne a potom to prejde dnes som bola u doktorky objednala ma az na 2.5. do poradne vraj je vsetko v poriadku zobrala mi krv a dala mi zvlast kyselinu listovu a mam brat aj calibrum tak nerozumiem tomu. Vela veci mi povedala co mam robit a co nemam robit co mam jest ako mam jest som z toho zmatena dost vela info naraz...

mgurnak
28. mar 2011

tak caute, aj ja sa k vam hlasim, a dufam, ze aj dlho budem🙂
@gazdovicka, aj ja som amla v jeden den taky trosku hnedy vytok, a ked som to spomenula dokortke, takze to sa moze stat, a vsetko je ok...ale tych nazorov je fakt vela...

gloria9
28. mar 2011

@topa gratulujem Ti urcite sa radujete hlavne davajte na seba pozor.

strociatka
28. mar 2011

aj mne je stale zle, sice nezvraciam, ale napina ma, neznasam smrady z kuchyne a uz mi vadia niektore jedla. Prsia bolia ako slak, no hruza... Od piatku tiez spinim, tak na hnedo, ale vcera vecer toho bolo viac a cervene, tak sa plasim, bojim a este aj nachladnuta riadne som s teplotami, vobec neviem co robit?

wera.g
28. mar 2011

ahojte, pridávam sa k vám 🙂 podľa poslednej ms som 12+1tt, ale minulý týždeň som bola u doktorky na ultrazvuku a do knižky mi napísala, že zodpovedá 12+1 už pred týždňom - tak som z toho zmätená, neviem v ktorom týždni vlastne som 😅

zuzanka2905
28. mar 2011

@strociatka tak určite treba isť do doktora

mimka11111
28. mar 2011

@gloria9 tak to blahoželám,si po tom..mňa to čaká v stredu ...... dúfam,že mi dá pani doktorka 100-%-tnú odpoved a istotu,že čakám moje prvé vytúžené bábätko... 🙂

ivettka74
28. mar 2011

@ferihegy Ahoj ako sa citis?? 🙂

gloria9
28. mar 2011

@mimka11111 jaaaj takze ty to nemas este potvrdene?

mimka11111
29. mar 2011

@gloria9 veru nie.. ☹ zajtra idem na prvé vyšetrenie a bojím sa, čoo ak mi povie doktorka, že nie som tehotná.. ☹

gazovicka
29. mar 2011

@strociatka ahoj... utekaj k doktorovi hned ako mozes... ja som predvcerom zaspinila raz, vcera rano tiez iba raz, potom mi to preslo, ale isla som pre istotu k doktorovi a nasiel mi hematom.. no a od dnes som 3 tyzdne na PN, musim doma lezat.. takze nepodcenuj nic, ak chces byt ok...

gazovicka
29. mar 2011

@wera.g gratulujem....

babulkaa
29. mar 2011

@wera.g ahoooj gratulujeeeeeem :D

wera.g
29. mar 2011

@gazovicka ďakujem moc 🙂

@bambulkaa mooooooooc ďakujeeem 🙂))

babulkaa
29. mar 2011

@wera.g ako sa ma babatko??? Uz mas aj prvu fotecku? Inak ja to na ten nas spolocny termin svadby 7.5. vidim u mna uz s dost velkym bruskom a co ty?

gloria9
29. mar 2011

@mimka11111 a neboj sa ak ti vysli testy pozitivne a mala si tam 2 ciarky tak urcite si. Ja uz mam doktorku za sebou. Huraaa

wera.g
29. mar 2011

@babulkaa nooo dúfam že drobček sa má úplne najlepšie 🙂 Fotečku mám z 6tt, ako som bola minule, tak tam bola druhá doktorka a tá mi fotočku nedala a bolo mi blbé si pýtať 😅 ale videla som ručičky, nožičky, hlavičku, a už 5cm malo malinké krásnučké 🙂) Inak aj ja už bruškatiem riadne, sranda, myslela som že tak skoro ešte bruško nebýva, ale ja už som normal že guľatá v brušku 🙂
A ako ty? Ako sa cítiš? 🙂 A čo bábenko, aké je už veľké? A čo nevoľnosti, máš?

wera.g
29. mar 2011

@mimka11111 držím moc palce u doktorky 🙂

babulkaa
29. mar 2011

@wera.g my sme prave teraz v 12tt fotecku mam z 11tt a to sme mali 4,5 cm od hlavicky po ritku 😀 tiez som vsetko videla, rucicky, nozicky, srdiecko a dokonca sa krpec zobudil a vyvadzal takze kym ho lekarka odfotila musela ho nahat asi 10 minut :D. Uz sa citim lepsie, mala som sice skoro 2tyzdne zvysenu teplotu ale uz je vsetko ok. Tiez uz mam gulate brusko som zvedava ako so satami. Nevolnosti ziadne vobec nastastie akurat ze som schudla skoro 3 kila, ale zatial sa lekarka nad tym nezastavovala. no uvidime. a co ty a nevolnosti??

wera.g
29. mar 2011

@babulkaa jeeeej no tak sme vás dobehli, ako mi to doktorka posunula 🙂 joooooooj teda si videla aj ako sa mrvi? To ja nie, nas drobec sa nedal zobudiť ani za nič, som aj na brucho klopala, že halo budíček a nič 😀 A to som sa tešila na malého olympionika 😀
A z čoho si mala teplotu? Nejaká chrípka, alebo tak? Vidíš a ako sú ti šatky teraz? Ja už mám druhé, boli sme v Prahe pre ne, tie moje mi boli už 2 týždne dozadu tak akurát a už mi nebolo pri sedení ani pohodlne, tak som radšej nové kúpila, aby som v sobotu ráno nezistila, že sa neviem zapnúť 😅
Ja a nevoľnosti, nooooo ako som doktorke povedala - celodenné ranné nevoľnosti 😀 stále stále stále, jedine čo mi v nedeľu bolo fajn, inak mi je stále zle 🙂 ale tak verím, že už by to malo prestať, keď som v tom 12 alebo 13 TT 🙂

babulkaa
29. mar 2011

@wera.g vobec netusim co mi bolo len horucky, ani hrdlo nic ma nebolelo len horucky a hlava bolela ale ta boli skoro stale teraz. no ja si saticky davam prerabat na snurovacku tak dufam ze ich obleciem vsak to sa da upravovat. aj ten moj krpec spal ale stuchla ho lekarka ultrazvukom a hned lietal, este ze ho stihla pomerat kym spal lebo ho nevedela vobec chytit. Fuuu celedenne nevolnosti to musi byt hrozne, nezavidim ti ale snad sa to po tom 3 mesiaci ukludni 😉

jaruska7
29. mar 2011

ahojte, tak aj ja tu patrím, dnes idem prvý krát k lekárke. a mám aj trošku strach. taktiež som tomu nemohla uveriť, keď som si urobila testík. nemala som žiadne príznaky len som mala strašne ťažké prsia.
chcela som sa však spýtať, aký to je rizikový vek čo posielajú na amniocentézu? z toho mám strach.

gazovicka
29. mar 2011

@jaruska7 ahoj gratulujem..... vitaj medzi nami... napis ako si dopadla u doktorky... vek na amniocentezu je nad 35