Mamičky na začiatku tehotenstva. Ste tu také?

dydynka
3. nov 2009

ahojte baby,,v kazdej teme su tehulky co uz budu pomaly rodit tak dufam ze sa kumne pridaju take co su len na zaciatku ako ja:D

ludmila25
3. okt 2011

@martina77ba neviem a mam klasicke tehotenstvo a dr mi povedal cim vyssie cislo HCG tym e to lepsie no neviem ze ake to e pri umelom otehotneni spyta sa nato svoho lekara o ti poradi nalepsie

ludmila25
3. okt 2011

@monika2712 neboj sa mne az na zaciatku 8 tyzdna bolo riadne vydiet plod a bitie srdiecka u kazde zeny je to ine vsetko bude ok drzim palce aby vsetko dopadlo ako ma 🙂

ludmila25
3. okt 2011

@iknella ano najde sa rada popisem 🙂

monika2712
3. okt 2011

@ludmila25 dost neskora reakcia, ja som to pisala uz v juny, 1.7. som ale bola na kyretazi, plod zanikol. 😒

ludmila25
3. okt 2011

@monika2712 to mi je luto viem ake to je pre zenu aj ja som prisla o babo v aprili 😔

monika2712
3. okt 2011

@ludmila25 dakujem, tento mesiac uz ideme znova na vec.. tak snad sa v tejto teme coskoro opat objavim 🙂

ludmila25
3. okt 2011

@monika2712 tak drzim palce

jarabica123
3. okt 2011

@smile234 ahoj, no u mna to prebiehalo podobne, ja som este len v 5tt, ale tiez ma vzala, urobila len sono, zo spodu ma nepozrela a povedala mi len tolko, aby so prisla az o tri tyzdne. a potom som pozerala do toho dekurzu, co pisala, a tam bolo ze: krcok uzavrety, ze asi dva dni mam hnedy vytok a bolesti v podbrusku blbosti, a pri tom nic take som nemala a ani ma nevysetrovala. a knizku mi tiez nedala, ale to este chapem, lebo viem ze ju davaju az neskor.

zuzu4444
3. okt 2011

Ahojte mozem sa k vam pridat?

jaja018
3. okt 2011

@monika2712 Ahoj v ktorom tyzdni ti plod zanikol?

monika2712
3. okt 2011

@jaja018 neviem presne, na kyrete som bola nejak v 8tt alebo 9tt, v podstate sme plod ani nikdy nevideli, iba gestacny vacok bol na sone, ked sa do 8tt neukazal plod ani nebola akcia srdca a gest.vacok uz bol zdeformovany, tak sa lekari rozhodli pre kyret.

makovicka53
11. nov 2011

@jarabica123 ahoj a z coho si spinila? a v ktorom tt?

jarabica123
11. nov 2011

@zuzu4444 Zuzu jasne , ze mozes, pozeram,ze sme rovnaky tyzden tt. Tak sa drzte, a ako sa citis??

zuzu4444
12. nov 2011

@jarabica123 noo celkom dobre , len keby mi uz prestalo byvat zle, ale uz je to lepsie pred tyzdnom mi v kuse vyse 2 tyzdnov byvalo straaasne zle, napinalo ma, vracala som, teraz som skor stale hladna.

jarabica123
13. nov 2011

@zuzu4444 Aj mne byva niekedy pekne zle, ale aspon nevraciam, len mavam strasny pocit plneho zaludku, a pri tom sa snazim jest ozaj v mensich davkach. Ako keby som mala spomalene travenie. Ale co kvoli tym nasim drobcom nevydrzime🙂 Ja si myslim, ze to uz kazdym tyzdnom bude lepsie, ze tie tazkosti ustupia. tak sa drzte, vela sil, papaa

cmeliatko
13. nov 2011

Ja v pohode celkom. Len stale by som spala🙂 zle mi byva skor vecer. Rano je to taky nepokoj kt uz viem ze je len falosny poplach. Uvidime ako to bude pokracovat. Moj mut je hotovy poklad, takze niet coho sa bat

zuzu4444
14. nov 2011

@jarabica123 to mam aj ja taky pocit ze mi zle travi hlavne vecer

lupatko
14. nov 2011

Ahojte, bola som dnes u dr aby mi potvrdil tehotestvo..Pytal sa ma ci som poslednej uvedenej cytologie z r 2009 menila partnera a ked som mu powedala, ze ano, tak mi urobil nowu. Ked mi dorobil cytologiu, powedal, ze teraz tam ranku a mozem trochu krwacat, ze to nema s tehu nic spolocne. Potom mi sprawil utz,ale nebolo este nic vidno, len silno zwacsena sliznica. Powedal, ze to vyzera na 4tt a ze ak bude vsetko v poriadku mam prist o 2 tyzdne,ze ma skontroluje a ak bude wsetko ok, da mi tehotensku knizku. A ze ak by som zacala krvacat alebo mala bolesti mam ist hned do nemocnice.. Sem tam mam jemne spinenie.. Myslite si, ze to je len z tej cytologie alebo mam pre istotu zajst na pohotovost? Bolesti nemam, ale mam z toho strach. Odkedy som sa vratila od lekara cely den lezim..

clauda2010
6. dec 2011

ahojte ja som v 8 tyzdni a je mi uz 2 tyzdne brutalne zle, nemozem jest ani pit ...len nasilu do seba nieco napcham, stale lezim a nemozem nic robit , boli ma brucho a mam stale pocit na vracanie , mal niekto take stavy ako ja ?

monuska342
6. dec 2011

@clauda2010 ahoj je to uplne normalne ja som to mala pri oboch teraz uz je to pomaly lepsie 🙂

22beba
6. dec 2011

ahojte :D ja sa tiež pripááájam :D

clauda2010
7. dec 2011

,@monuska342 a kedy sa ti ti zlepsilo

akira13
8. dec 2011

pripájam sa ku vám 🙂 Teda snáď, tehu knižku som síce ešte nedostala (ako obvykle nesedí MS 😝 ), ale to po prejdení 2 týždňov už dúfam napravíme 🙂 Máme 4 ročnú dcéru, za pár dní odchádzame na dovolenku (nevyšla letná, tak sme si povedali, že si aspoň snowboardy užijeme 🙄 HAHA 😀 😀 ) Už som sa tešila na rozmaznávanie vo wellnesse, bazénoch a na skvelé jedlo.... no teraz sa teším viac, síce na dovolenku podstatne menej 😀
Ako sa cítite vy? Už ste oznámili známym a v rodine? 😀 My tajíme, síce asi by bolo lepšie ak by vedeli, snáď by im bolo jasné, že sa necítim moc fit a tie kruhy pod očami, fľaky a neschopnosť očesať sa 😝 😀 😀 nie je signálom, že sa mením na zombieeeeeka 😀 😀 😀

susi201
9. dec 2011

ahojte . ja som v 6 7 tyzdni .. iva mi blbo od rana do vecera ... v pondelok som vyzvracala vsetko co som zjedla ... a aby sa to nestacilo tak som ochorela . mam teploty ,upchaty nos ,stale kycham a este ma aj boli hrdlo... dufam ze to babatku neublizi....

akira13
9. dec 2011

Susi, to budeme mať cca rovnako termín 🙂 Inak nevoľnosti--- pri dcére som hrooozne moc vracala, teraz mám permanentne žalúdok na vode, napína ma, ale zatiaľ som vracala iba raz--- ale poviem vám- lepšie je mať na chvíľu pokoj 😢 , už som z toho na nervy a to je iba začiatok 😢

manamani1
28. dec 2011

@mscat ahoj,ked si mala ten kremovy vytok po oplodneni, bola si tehulka?

olivka84
31. dec 2011

ahojte ak mozem tak by som sa k vam pridala den po vianociach som si robila test a vysiel pozitivne dr sice nic nevidel lebo som v 4 tyzdni ale dufam ze bude vsetko ok

tinky09
2. jan 2012

Ahojte aj ja by som sa k vam rada pridala, prave dnes som prisla na to, ze som tehu 🙂 stale to spracovavame s manzelom 🙂
ale bojim sa lebo mam spinenie a trosku bolesti v podbrusku, tak zajtra idem k lekarovi, snad to dobre dopadne 😉

andy1303
4. jan 2012

Ahojte 🙂 ...pridavam sa ku vam....neviem presne v ktorom som tyzdni, ale tehotna som na 100%. Na vianoce som si urobila 2 testy a boli pozitivne....na to test z krvi a bol pozitivny.....a nakoniec doktorka, ale na ultrazvuku este nic nebolo vidiet a povedla mi ze mam prist o tyzden.

Pre Clauda2010: Ja som mala taketo stavy az do osmeho mesiaca pri prvej dcere. Kazde tehotenstvo je ine....teraz mi byva zle, ale vyzera to, ze to bude ovela miernejsie ako predchadzajuce tehotenstvo 🙂

iknella
23. júl 2012

Ahojte baby, som tu nová a verím, že za pár dní sa budem mať s čím pochváliť, držím vám všetkým palce a vy držte mne, rada pokeciam! 🙂