Mamičky na začiatku tehotenstva. Ste tu také?

dydynka
3. nov 2009

ahojte baby,,v kazdej teme su tehulky co uz budu pomaly rodit tak dufam ze sa kumne pridaju take co su len na zaciatku ako ja:D

elko69
21. dec 2009

a je tu niekto z vas este z TT co ma termin na jun 2010 okrem jeiny? 🙂

ploutvicka
21. dec 2009

ja jedu na utz 15.1. :D
TTmam 25.6.a 26.6. je pry uplnek :D

ploutvicka
21. dec 2009

mela jsem na mysli TP :D

mojalili
21. dec 2009

Elko - pozerala som si tvoj album...jejda, ty mas uz postielku? radost velka, vsak? a ten vodicak si kde zohnala?🙂 je dobryyyy🙂 😀

Kočky, este 1 DEŇ A JA MAM VOLNOOooooo. NEviete, ako sa tesim, aj tie moje dobre deti uz neposluchaju....vazne som na nich nasrata a to som si dala roboty a prichystala im vianocne darceky rucne robene... 😠 som na tom 3 dni robila 😒

NO a teraz idem zehlit, 1 varku som vcera pozehlila, a nevladala som, tak som isla si lahnut a teraz ma cakaju este 2.☹

groka
21. dec 2009

ahojte

tak dnes sme videli malu bodku na sone,len velmi malinku,nic viac nie je mozne este vidiet,zajtra si mam volat o krvne testy,dostala som duphaston 2 krabicky+centrum maternu som si musela kupit a ostavam nateraz doma v kludovom rezime da sa povedat

ploutvicka
21. dec 2009

hihi tou malou teckou to cele zacina :DDDDD

zica1
21. dec 2009

Ahojte babenky
Groka aj ja mam duphaston a mam ho brat az do 15tt a matertnu mam tiez vraj su to super vitaminky
Baby od vcera mi je tak zle ze des, citim sa ako po poriadnej opici :( nemate nejaku radu co zabera na nevolnost?

mata299
21. dec 2009

ahojky....
mojalili-pred akýmikoľvek prázdninami sú už decká besné...poznám to, inak obdivujem, že si ešte v práci, nebojíš sa, že niečo od decák chytíš?ja učím na 2. stupni a k nám decká chodili v teplotách a s chrípkou do školy..., nehovoriac o svrabe v špeciálnych triedach na 1.stupni 😖

kočky, chcem sa opýtať, síce negrcám, ale zle mi býva a najmä večer, dokonca mám pravidelne večer aj zimnicu a trocha ma pobolieva hlava....je to normálne?

zica1
21. dec 2009

mata229 - ja som na tom tak isto az na to ze aj grcam :(

mata299
21. dec 2009

zica1....tak ok, aspoň v tom nie som sama 🙂 ...ozaj mib tu dnes nebola?je ok?

pepppe
21. dec 2009

jaruska somnou nejde,este som ho tam nepustila,idem s maminou ,bo mna doki poslal k inemu sa sono a neviem,kde to je tak zajtra ideme hladat,tak drzme si plceeee 😉

zica1
21. dec 2009

mata229 - aj ja som sa potesila, ze niesom sama 🙂 uff ale mi je priserne takto uz druhy den a vecer je to najhorise to je ako poriadna opica :D

mata299
21. dec 2009

zica...no mne je úplne najhoršie, keď si idem ľahnúť....hrôza..., ale aj tak dobre, moja kámoška grcala od 5 tt, takže my máme nejaké 3 týždne k dobru 😉

zica1
21. dec 2009

mata299 - juj no aspon ze tak aspon 3 tyzdne ... ale dufam ze tie nevolnosti rychlo prejdu lebo mi to berie silu ... uff

elko69
21. dec 2009

mojalili to mamina moja niekde kupila a vobec neviem kde..hehe ale je to dobre ze?

baby inak aj ja mam pocit ze mam vecerne nevolnosti a nie ranne,vzdy navecer mi je tak tazko ale negrcala som ani raz a dufam teda ze ani nebudem...viem ze kamoske na ranne nevolnosti pomahal pohar coca-coly a keksik a ranna nevolnost bola fuc...no ja mam zase pocit ze som jak balonik uz taky maly no neviem co budem robit v 8 mesiaci :(

mojalili
21. dec 2009

Elko....no mne nieco hovor, ani sa nezohnem poriadne, ked sedim na stolicke, ze mi nieco spadne...zavadzia mi brucho🙂))
Mna priserne boli hlava kazdy vecer...neviem co mam robit, jedine co mi zaberie je PAralen, ale nechcem ho jest, ved to nie je dobre pre babo....a tiez mi byva zle skor vecer, nie rano. A to som uz v 15.tt
Mata - bojim, ved som mala uz brusu virozu od nich....uvidim do 1/2 roka, co bude potom....

zica1
21. dec 2009

elko69 - ved coca cola sa nemoze pit ked obsahuje kofein...a len z pomyslenia na nu mi je zle :D mne je uz zle aj z cistej vody 😝

elko69
21. dec 2009

ja viem z eto obsahuje kofein ale aj v kave je a kolko mamiciek to pije...dokonca jej to lekarka odporucila ze coca cola je dobra n azaludok..ja si tiez obcas dam a zatial pohodka :D ale ja tiez v poslednej dobe viac vodu ako sladke malinovky...a ja tie moje nevolnosti nazyvam vecernymi :D

zica1
21. dec 2009

elko69 - no ja mam tiez take vecerne az nocne... sice aj cez den mi je zle ale to sa da nejako predychat najhorsie to je vecer... ale pockaj o par mesiacov nas bude cakat malinky zazrak a to za to isto stoji 🙂

elko69
21. dec 2009

no to hej veru...takze zatat zuby a vydrzat este tych par mesiacov :D idem zalahnut a skusknut telku a haji bo zajtra idem este dufam ze posledny den do prace... 🙂 papa a moc sa nerozpiste lebo potom nestiham citat..

cucuska
21. dec 2009

no jas som mala navolnosti do 16tt a celodenne takže Vám to naozaj nezávidím ale zas viete aspoň že je všetko v poriadku a tak to má byť 😉 prajem nech to rýchlo prejde 😉

groka
22. dec 2009

zica kazde rano pred vstanim z postele zjest krajec suchecho chleba chvilu pockat a pomali vstavat z postele

elko69
22. dec 2009

no ja len dufam ze mi nezacnu nevolnosti neskor,lebo svagrina ta grcavala az v 6. mesiaci...ale iba par krat ale bolo to...

romini
22. dec 2009

Baby caute ako vsetky???? mne je uz lepsie len som stale unavena a stale by som spinkala. a Dr. povedala ked videla nase babo ze furt len spi. to ma asi po mne. len co potom ked sa narodi, zisti ze svet je krasny a bude stale hore.....hehe.

Inak vsetkym krasne sviatky v kruhu rodiny, pekne si to uzite. Dufam, ze buduci rok budu Vianoce pre nas este krajsie s nasimi babatuskami. Jaj uz sa teskam na to...... 🙂

elko69
22. dec 2009

ahoj aj mne by bolo lepsie keby som uz doma dovolenkovala ale este posledny den a uz len teplaky a papucky a pohodlie domova :D a tiež prajem príjemne a krásne prežitie vianočných sviatkov a krasneho posledneho Silvestra ked sme este neni maminy...

lutsine
22. dec 2009

ahojte kocky,

chcem sa vas nieco spytat, mate niektora aj vy taky problem,ze klasicke nevolnosti nemate,ale vadia vam vsetky vone a pachy, ja napr. nemozem vobec otvorit chladnicku, vadia mi pachy, nemozem umyt riad,vsetko mi smrdi, uz treti den sa nevonavkujem, od vsetkeho toho ma neskutocne napina, mam pocit,ze zo mna vyliezaju creva. ako mam zvladnut pri tom nieco navarit? ked do chladnicky sa nemozem ani pozriet a prave teraz pred sviatkami. Poradte co pomoze? dakujem. Som v 9 tt.

mata299
22. dec 2009

ahoj lutsine...mám podobné problémy, ja nemôžem vyniesť smeti...tiež mi všetko smrdí...a myslím, že nám nepomôže nič, len vyedržať 😀

lutsine
22. dec 2009

no na tie smeti som uplne zabudla, tie vynasa len manzel.

juzanka1
22. dec 2009

Ahojte dievcata, tak ja by som mala byt v 7mom tyzdni a som na to veelmi hrda. A to sme sa len v 26.9. brali. Nuz, chlap sa pochlapil 😀 Ja pevne verim, ze cakame dievcatko, som o tom presvedcena. Manzel sa mojmu bruchu stale prihovara, az je to komicke ale tesi sa ako maly chlapec na hracku 😎
Inak sa citim fajn. Mam totiz presny rezim 😉 Od 5,00-9,00 bolest brucha, 12,00-15,00 a od 18,00 unava ako hrom. Este ze mi nesprdi kava, lebo by som sa v robote asi zblaznila.

lutsine
22. dec 2009

jej juzanka 1 my sme mali tiez svadbu 26.9., tak to sa nam ale skoro podarilo po svadbe🙂 ja som v 9 tt.