Mamičky na začiatku tehotenstva. Ste tu také?

dydynka
3. nov 2009

ahojte baby,,v kazdej teme su tehulky co uz budu pomaly rodit tak dufam ze sa kumne pridaju take co su len na zaciatku ako ja:D

mata299
30. dec 2009

baby...tak ja som bola zas na urgente a chceli ma aj nechať v nemocnici, ale doktorka mi povedala že viac menej kvôli tomu, aby boli oni chránení....začínam sa fakt báť...vždy mi to vydrží presne týždeň a po týždni vždy zakrvácam....a nevedia presne povedať z čoho....baby čo ste tu už vo vyššom štádiu tehu neprešli ste niečím podobným?

mojalili
30. dec 2009

MAtka - ja som si tym presla...ani hematom som nemala nic...a lekar mi zistil, ze mam kvasinky stale...tak mi nasadil Canibene...a preliecilto...ovtedy nekrvacam, nespinim.....Neviem, aka je tvoja diagnoza, ale citala som, ze kvasinky mozu vyvolavat krvacanie z krcka...

mata299
30. dec 2009

tak ja neviem...môj lekár má vkuse dovolenku a tak chodím len po urgentoch, tam je stále nejaký iný lekár, takže je to na ...už som fakt z toho nešťastná

mib
30. dec 2009

mati, tak zase? a zase to vyzeralo na ten vriedok? je to mozne, aby si z toho tak casto krvacala? neurobili stery a neposlali na rozbor? boze ja som nervozna aj za teba. 😒 ked som zacala krvacat den po vianociach, mala som strach ako nikdy v zivote.

groka
30. dec 2009

Ahojte
bola som na pohotovosti,lebo ma boli brusko na mrchu,nie silno,ale boli,obcas piche ako som uz pisala
doki mi spravil sono,mame zltkovy vacok a to je vsetko,zodpoveda to 5tt a teraz sa pytam niekoho,ako je mozne ze som v 5tt ked by som mala byt v 7tt?Ako to pocitaju ti lekari,ked moj doki mi 21.12 povedal ze som v 2tt az 2 a pol tt,to by inak sedelo ze dnes som teda v 5tt ,ja som z toho pako,nechapem tomu,nicomu,o tyzden mam ist na sono k mojmu gynekologovi,ci to rastie,co s to vyvyja spravne,dovtedy kludovy rezim,vely tekutin,byt v teple,nohy vylozene,teda nie na knihach,proste obrazne povedane lezat,pichli mi magnezium,duphaston si mam zvysit na 3 krat denne
baby prosim vas ukludnite ma niecim

mib
30. dec 2009

groka, mozno fakt mysleli kolko ma babatko. inak neviem ako by to mohli pocitat. ja som bola v 6tt na prvom ultrazvuku a tam mi doki podla velkosti dutinky povedala na ktory tyzden to pripada. ale ked pises, ze u teba este nic nebolo ... 😕

mojalili
30. dec 2009

Groka....nestresuj....ja ked som sla k lekarovi, mala by som byť v 6.tt podla poslednej mrchy, a lekar mi povedal, ze tam vidi len vacok a nic v nom....ze pojdem na potrat, dokonca som v kuse spinila.....po tyzdni mi lekar potvrdil, ze to vyzera na taky 4.tt a preto je vidiet len vacok....no a zarodok videli v nejakom 5-6-tt, srdiecko v 7.tt, ale podla nich...nie podla mrchy,tam vlastne vypocty meskali o 2 tyzdne...je to bezne skoro u kazdej tretej tehulky, ze vek dietatka nejde dokopy s poslednou mrchou....tam som mala byt o 2 tyzdne popredu....a ver tomu, ze postupne casom to babatko dorovnalo, takze idem podla mrchy na den presne...dokonca babo je vacsie...

mata299
30. dec 2009

mib...nepovedala mi z čoho to je, vraj to môže byť z čohokoľvek...., vraj 1.trimester je aj tak buď - alebo....

simonka28
30. dec 2009

ahojte kocky.ste niekto ete hore?mna zas chyta bolest hlavy tak sa mi ani spat neda ☹ inac k tym vypoctom-podla doktora som v 14tt a termin mam25.6. a podla konika viac a termin mam tiez ten isty...

mojalili
30. dec 2009

SImonka - ja som prave docitala zopar sto stran knihy ----klud, studeny zabal na hlavu...manzel, nech ti rozmasiruje krsnu chrbticu a jemne hlavu....ak nezaberie, tak PAralen...a pit vela vody hlavne...

dydynka
autor
31. dec 2009

dobre rano kocky,,,,tak ja som sa skoro vobec nevyspala,,,skoro celu noc som bola hore a som sa len prehadzovala z jednej strany na druhu,,,no strasne nieco,,,

pepppe
31. dec 2009

ani nehovor,ja som mala strasnu noc,sa mi snivali strasne sny a v noci ma zacal bolet pravy bok,trvalo to len chvilku,ale aj tak,strasne a ani neviem preco to zacalo bolet,teraz som uz fit

dydynka
autor
31. dec 2009

no ja som potom asi na dve hodky zaspala a to sa mi tiez snival strasny sen,,,fuuj az mi prinom doslo zle 😀 bol dost divny 😅

pepppe
31. dec 2009

noo aj mnesa to stalo dve noci po sebe ale to ze ma bolel bok,tomu ozaj nechapem

mib
31. dec 2009

matka, hore hlavu a nemysli na to najhorsie. uvidis, ze to spolu dobojujeme do konca. 😉 ja som zase zacala spinit. uz to posledne dva dni vyzeralo dobre a dnes rano som opat. ale mne na uzv zistili hematom, ktory nastastie nie je velky, takze kym nekrvacam, riesim to iba lezanim. verim drobcovi a mm mu vela dohovara. na ... "alebo" ani nepomysli.

elko69
31. dec 2009

cavte tehulky takze ststny novy rok prajem a teda stastny dufam bude pre nas vsetky ked nam ma priniest nasich drobcov...mamicky toto si precitajte : http://www.najmama.sk/clanok/223869/deti-narode...

lutsine
31. dec 2009

ahojte baby, ako budete silvestrovat? my s manzelikom budeme doma. Pridala som nove fotky mojho bruska do albumu, fotene dnes rano.

lutsine
31. dec 2009

a ked uz ste vcera preberali kociariky, tak mne sa zatial pozdava tento:
http://www.batolata.cz/detail.php?zbozi=717961

pepppe
31. dec 2009

lutsine,,pekny kocarik,skoda,ze nemaju take pestrejsie farby ako tyrkisova,na tu som zatazena,...ale ako pekny je to musim uznat

tinka349
31. dec 2009

elko69- pekny clanok 🙂

a baby precitajte si na svojho drobca aj znamenie, ja som sa na malom racikovi - racici dost pobavila 😀

tinka349
31. dec 2009
pepppe
31. dec 2009

racika budem mat aj ja ,ja som skor chcela levika ,ale co uz 😀

lutsine
31. dec 2009

no mne to zase vychadza na levika, ale ked sa narodi pred terminom tak bude racik.

elko69
31. dec 2009

no ja asni neviem na ake znamenie mi to vyjde lebo som tak na prelome a ci to bude pred alebo po....

lutsine
31. dec 2009

a mam pocit ,ze uz mi rastie brusko,zatial vsetko papanie ide iba do bruska.

elko69
31. dec 2009

no mne sa to akisk zastavilo zatial mam stale take iste brusko ako v 14 tt...

lutsine
31. dec 2009

ja som si tiez myslela,ze este nemam brusko a manzel dnes na mna pozera a vravi, no ako ti pekne rastie brusko,uz to na tebe aj vidno.

pepppe
31. dec 2009

baby aj mne uz pekne narastlo,kazdy to uz na mne vidi,hlavne v praci,lebo mameš take obtiahnute tricka,,,potrebujem uz vacsie...hehe 😀 😉

rubinka
31. dec 2009

Baby je normálne že ešte nemám príznaky tehu? Teda okrem pálenia záhy a únavy. Nemám žiadne nevolnosti, nie som citlíva na pachy. A prsia tiež bohvieako nenarastli a ani moc nebolia. je to ok? Ja už som v takom strese že až 😒

lutsine
31. dec 2009

Rubinka,je to ok,ja tiez nemam ziadne nevolnosti,ani mi nebyva zle.