Mamičky na začiatku tehotenstva. Ste tu také?

dydynka
3. nov 2009

ahojte baby,,v kazdej teme su tehulky co uz budu pomaly rodit tak dufam ze sa kumne pridaju take co su len na zaciatku ako ja:D

rubinka
31. dec 2009

Dakujem za povzbudenie 🙂

simonka28
31. dec 2009

ahojte kocky.no mne je dnes priserne!pripadam si ako hypochonder! ☹ ale to bude asi aj tam,ze nepracujem,skoro stale som doma,no okrem prechadziek,nakupov a pod.povinnosti zeny v domacnosti-sak to poznate...inac Lutsine ten kocik sa paci aj mne,ta znacka hauck ma krasne kociariky lenze u nas zvykne napadnut dost snehu tak mam obavy ci by som v zime s tymi kolieskami nemala problem.ale je to moj favorit! 😉 co ako idete slavit Silvestra?ja uz sa tesim,svokor dovara kapustnicu!mnaaam zboznujem ju! 😅 maminy do Noveho roka vam prajem hlavne vela vela zdravicka a vnutornej energie!nebojte secko zvladneme,sak sme zeny,nie?! 😉 😀

elko69
31. dec 2009

pepppe tak daj foto bruska aj....

rubinka ja som tiez nemala az take priznaky,iba meskanie mrsky a bolest prs...nic viac

mojalili
31. dec 2009

SImonka - je to tak, ze si stale doma, preto si tak pripadas...pre toto som isla do prace, nechcela som zostat doma.Esteze mame prazdniny 😵 😵 😵

PRAJEM VAM KRASNEHO SILVESTRA. My sme sa boli prechadzat vonku s dcerkou, ale takí nezbedníci hadzali piraty, malá s adosť bojí, ked to vedla nas rupne, tak sme sli domov...toto nemam rada na Silvestri....a cudujem sa, ze to davaju solakom do ruk...ze to je povolene predavat krpcom 😠 😠 😠

Mne ako rychlo rastlo brusko v 3. mesiaci, v 4. mesiaci sa upokojilo a uz nerastie tak ako pretdym...takze je to indi vidi

elko69
31. dec 2009

no sak aj mne prestalo rast a som zvedava ci som pribrala alebo schudla...

simonka28
31. dec 2009

No ja som ostala preto doma lebo som zdravotnik a dost som prichadzala do kontaktu s biologickym materialom a tiez je to psychicky vycerpavajuca praca...som rada,ze som doma aspon stiham a dobieham co som nerobila ked som chodila do prace.inac som sa odhlasila vecer a drahy mi robil masaz-pomohla a ty si mo to odporucila 😉

elko69
31. dec 2009

baby sak som sa vazila aja som tusim kilo schudla,alebo je mozne ze je inak nadstavena vaha u nas doma a u doktora...no dufam..

simonka28
31. dec 2009

elko ja som tiez schudla asi styri kila len brusko mam.su mi volne nohavice,kt.mi pred tehu boli natrepane 🙂

elko69
31. dec 2009

a ty si aj vracala???lebo ja nie vobec tak z coho to chudnutie?

simonka28
31. dec 2009

hej zvracala a nic nejedavala prve tyzdne.

elko69
31. dec 2009

no ja skor teraz moc nejem nechuti mi..je to normalne...

mojalili
31. dec 2009

Kočky, babatko si z vas berie....nezufajte, aj ked ste schudli, zmeni sa to, este mate vella casu na prberanie a mozno budete kricat dost 😵 😉 Co by sme viaceere za to dali🙂 hlavne druhorodicky, ktore su take gulate ako ja🙂

simonka28
31. dec 2009

ja mam tiez dni ked mi moc neberie.myslim si,ze to sa zmeni neskor.mne tak na vecer vzdy zacne chutit 😒

elko69
31. dec 2009

no hadam to bude dobre uz aby som citila pohyby aby som vedela ze je babo v poriadku...

simonka28
31. dec 2009

ja sa uz tiez neviem dockat 😠

elko69
31. dec 2009

este si asi pockame sakra :D

simonka28
31. dec 2009

maly ma zacal kopat hned v 16tt,uvidime co vymysli tento krpcek 😒

elko69
31. dec 2009

no tak to by ma mohol aj ten nas drobec zacat kopat uz...

simonka28
31. dec 2009

jaw uz som taka nedockava,ze hruza!by som to uz najradsej tulila na rukach 🙂

elko69
31. dec 2009

simonka aj ja veru..ok babenky ja uz letim tak stastny novy rok a pekneho silvestra bez nevolnosti :D papa

mojalili
31. dec 2009

VESELEHO SILVESTRA A KRÁSNY NOVÝ ROK, BEZBOLESTNÝ A RÝCHLY PôROD, KLBÍČKA V JúLI V RUKÁCH, NECH SI VYCHUTNÁTE TO, ČO VŠETKO MATERSTVO PONÚKA... 😵 😵 😵

No aj basnik zo mna bude...ale ma riadna kravina napadla, ze?

tinka349
31. dec 2009

joooj no ja mam dnes hroooznu naladu....manzel sa vcera v praci opil, a dnes to iste....ked robi v pizzerke a chodi domov po polnoci 😢 a mozem to ocakavat aj dnes....a ja mam depky, nervozna som, na kazdeho v dome kricim 😖 jedine co ma povzbudzuje je kapustnica, zemiakovy salat a kolaciky...aspon nieco pozitivne....

a mne este nejak brusko nenarastlo, ked ani nepriberam...inak vcera ma svagrina strosku vylakala, ona ma 168 cm a vazi teraz okolo 60 kg, je v 8.mesiaci, pribrala 14 kg, a ked bola v 12 tt tak male malo 67 mm....a ja mam 180 cm vysku, teraz vazim 66 kg a male ma len 47 mm ☹ a vraj najmenej by malo mat 60mm ☹

simonka28
31. dec 2009

neboj sa tinka babatko si berie co potrebuje,kazda sme ina a kazde babo ine 😉

tinka349
31. dec 2009

no dufam 😒 asi zacnem brta aj nejake in eviaminy okrem kys.listovej a vitaminu E aby babo narastlo trosku...ved ja mam skoro 2 metre a jeho otec takisto 😒

simonka28
31. dec 2009

no ja neuzivam nic,ani doktor mi o kys.listovej nic nepovedal.mam take drahe vitaminy len je to velka tableta a ked ju uz polknem je mui z nej zle...

lulu4
31. dec 2009

STASNY NOVY ROK KOCKY, NECH VSETKO DOBRE DOPADNE HLAVNE PRI TYCH PORODOCH 😀

tinka349
31. dec 2009

ja beriem Elasti-q co je ta kys.listova a vitamin B6 a aj beriem vitamin E, to mi radila kamoska, ze zbytocne budem brat tie tabletky centrum a kadeco ine, ze z toho bude bejby len tucne ked sa narodi 😖 a ta kys.listova vraj prispieva k normalnemu vyvoju babatka ci co a 60 tabliet stoji okolo 2 eur sa mi zda

lulu4
31. dec 2009

ja beriem MAMAVIT, je v nom vsetko a je bez umelych farbiv...

tinka349
31. dec 2009

a nechapem ako to, ze mi tu ukazuje ze som v 13 tt, ked v utorok na usg mi povedali ze som v 11 tyzdni a asi 4 dni...

lulu4
31. dec 2009

No lebo konik to tu rada od poslednej MS ale kedze clovek vacsinou neotehotnie pocas MS ale az taky tyzden aj nieco po MS a este k tomu tu konik prihadzuje tyzden navyse tak je to ok, potom ti to vychadza 🙂